Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. w Lubin

Lukas88

Ile zarabia w PEBEKA Mechanik na Powierzchni.

Witam, co to za oddział KRM-3, gdzie on się znajduje?

Majkel

Czy operator SWK z dużym doświadczeniem który kiedyś stracił pracę w sierpolu za picie bo go capneli na bramie ale już nie pije i pracuje w firmie teraz może być przyjęty jako operator i od jakich zarobków miesięcznie by zaczynał

PBK
@Majkel

Wiem że potrzebuje dobrych operatów Sww czy Swk tylko pytanie jak do tego podejdą że wywalili się za picie a raczej mają takie same procedury jak KGHM i może być problem z przyjęciem ale warto spróbować praca pewna kasa też dobra operator w PeBeCe są płaceni z 15 grupy więc wypłata spoko

Profesor Ciekawski
@PBK

Jakieś orientacyjne kwoty odnośnie grup zaszeregowania płacowego ? Posiadam wymagane uprawnienia i doświadczenie na SWW i WO. Ktoś może podać typy/ modele maszyn?

Pytelnik
@PBK

PBK jakie procedury masz na myśli?

Marian

A wKRB jako monter wod kan na powierzchni, ile można zarobić, jakie zmiany?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
WITAM

Firma KGHM notorycznie dyskryminuje moją kandydaturę do zatrudnienia ze względu na: Brak powiązań rodzinnych, Brak powiązań kumpelskich, Brak powiązań partyjnych, Brak powiązań na linii adwokaci-spółki skarbu państwa. Dodatkowo Firma KGHM nie chce przyjąć mnie do pracy, bo osoby decydujące o zatrudnieniu w tej Firmie widzą we mnie poważne zagrożenie, ponieważ jestem przeciwnikiem spożywania alkoholu w pracy i przez to w ich oczach jestem cytuję „osobą mało wiarygodną”… No to już wyjaśniam…A jaki poziom wiarygodności reprezentuje Firma (Grupa) KGHM, która z jednej strony chwali się na każdym kroku, że WALCZY Z NEPOTYZMEM, a z drugiej strony nadal BEZCZELNIE urządza sobie przyjęcia do pracy NA NAJLEPSZE STANOWISKA NA POWIERZCHNI PO ZNAJOMOŚCI I PO MOCNYM WSPARCIU KREWNYCH?... A jaki poziom wiarygodności reprezentują PREZESI, DYREKTORZY, KIEROWNICY – OGÓLNIE RZĄDZĄCY GRUPĄ KAPITAŁOWĄ KGHM, którzy notorycznie do dnia dzisiejszego dają pełne przyzwolenie na przywracanie do pracy pracowników regularnie i swobodnie spożywających sobie nadal alkohol w Grupie Kapitałowej KGHM, udzielając im co najwyżej kompletnie nic nie znaczących KUMPELSKICH upomnień?... W związku z tymi PRL-owskimi uprzedzeniami Firmy KGHM w stosunku do mojej osoby nadal muszę wykładać jogurty w LUBIŃSKIM KAUFLANDZIE, bo Firma (Grupa) KGHM najwyraźniej bardziej ceni sobie pracowników spożywających sobie alkohol w pracy niż pracowników krytykujących ten bezczelny proceder... Bezczelne i zakłamane wartości propagandowe głoszone przez Firmę (Grupę) KGHM, jakoby walczyła ona z nepotyzmem i z procederem spożywania alkoholu w pracy są co najmniej ŻAŁOSNE... Inżynier bez jakichkolwiek nałogów notorycznie jest skreślany do zatrudnienia w tej Firmie (na stanowisku takim jaki jemu będzie odpowiadać, a nie takim jakie proponują mu KGHM-owskie (usunięte przez administratora) bo nie podoba mu się spożywanie alkoholu w pracy... Oczywiście nieporadne życiowo córeczki, synusie, kolesie, żoneczki, czy partyjni kumple są obsadzani na stanowiska jak najdalej odizolowane od alkoholu, bo oni mają POWIĄZANIA RODZINNE, KUMPELSKIE I PARTYJNE i ich nie wolno denerwować i pod żadnym pozorem umieszczać na stanowiska, gdzie jest notoryczne spożywanie alkoholu lub na stanowiska gdzie będą się nadmiernie przepracowywać np. fizycznie... A tym czasem Inżynier bez jakichkolwiek nałogów pozbawiony środków do życia przez Firmę PEBEKA dającą pełne przyzwolenie na swobodne spożywanie alkoholu w pracy przez swoich pracowników, nadal jest notorycznie dyskryminowany i odrzucany przez Firmę KGHM za swoje alkoholowe uprzedzenia!!! Oczywiście Firma KGHM jak najbardziej ma możliwość zatrudnić tego inżyniera bezpośrednio w siedzibie któregoś z jej oddziałów - tj. jak najbliżej dyrekcji i kierownictwa - ale tego nie zrobi, bo na takie stanowiska - tam gdzie ma się pełną ochronę i izolację przez procederem spożywania alkoholu - trzeba zatrudniać swoich rodzinnych, kumpelskich i partyjnych członków... DZIECI ADWOKATÓW, CÓRECZKI, SYNUSIE, KOLESIE, ŻONECZKI, PRZYJACIÓŁECZKI NA NAJLEPSZE W KGHM-IE STOŁECZKI, A PORZĄDNEGO INŻYNIERA BEZ JAKICHKOLWIEK NAŁOGÓW I ZNAJOMOŚCI - POD ZIEMIĘ, DO SZOROWANIA WAGONÓW, ?... HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA - NIEDOCZEKANIE!!!!

Ahahshshb
@WITAM

Mnie chcieli zatrudnić bez żadnych znajomosci, ani tym bardziej rodziny. Ewidentnie masz coś z głową, non stop pisząc tego typu posty, więc tak jak sam powiedziałeś, jesteś dla nich zagrożeniem. Wykładaj jogurty w Kaufie dalej, tylko najlepiej w nocy, jak nie ma ludzi na sklepie..

PO ZNAJOMOŚCI
@Ahahshshb

"Mnie chcieli zatrudnić bez żadnych znajomości, ani tym bardziej rodziny." - chcieli, ale pewnie jak zobaczyli wyniki twoich badań na głowę i jaką masz wiedzę zawodową to kopnęli cię w (usunięte przez administratora) hahahahahahaha

PISOWSKA POLSKA

Rządzący Całą Grupą Kapitałową KGHM chyba nadal dobrze się bawią spokojnie przywracając do pracy pracowników swobodnie spożywających sobie alkohol w pracy lub udzielając im kompletnie nic nie znaczących kumpelskich upomnień... A inżynier ds. Logistyki bez jakichkolwiek nałogów nadal musi wykładać jogurty w LUBIŃSKIM KAUFLANDZIE, bo Firma (Grupa) KGHM bardziej ceni sobie pracowników spożywających sobie alkohol w pracy niż pracowników krytykujących ten bezczelny proceder... Bezczelne i zakłamane wartości propagandowe głoszone przez Firmę-Grupę KGHM, jakoby walczyła ona z nepotyzmem i z procederem spożywania alkoholu w pracy są co najmniej ŻAŁOSNE... Inżynier bez jakichkolwiek nałogów notorycznie jest skreślany do zatrudnienia w tej Firmie (na stanowisku takim jaki jemu będzie odpowiadać, a nie takim jakie proponują mu KGHM-owskie cw....ki), bo nie podoba mu się chlanie alkoholu w pracy... Oczywiście nieporadne życiowo córeczki, synusie, kolesie, żoneczki, czy partyjni kumple są obsadzane na stanowiska jak najdalej odizolowane od alkoholu, bo oni mają POWIĄZANIA RODZINNE, KUMPELSKIE I PARTYJNE i ich nie wolno denerwować i pod żadnym pozorem umieszczać na stanowiska, gdzie jest notoryczne chlanie alkoholu i na stanowiska gdzie zbytnio nie będą się przepracowywać fizycznie... A tym czasem Inżynier bez jakichkolwiek nałogów pozbawiony środków do życia przez Firmę PEBEKA dającą pełne przyzwolenie na chlanie alkoholu w pracy przez swoich pracowników, nadal jest notorycznie dyskryminowany i odrzucany przez Firmę KGHM za swoje alkoholowe uprzedzenia!!! Oczywiście Firma KGHM jak najbardziej ma możliwość zatrudnić tego inżyniera bezpośrednio w siedzibie któregoś z jej oddziałów - tj. jak najbliżej dyrekcji i kierownictwa - ale tego nie zrobi, bo na takie stanowiska - tam gdzie ma się pełną ochronę przez procederem spożywania alkoholu - trzeba zatrudniać swoich rodzinnych, kumpelskich i partyjnych członków...

Warto iść na KRM Rudna? Da się zarobić?

@Zainteresowany

z daleka od krm

@adam

A uzasadnisz tę przezorność?

@Halina

śmieszne zarobki, gorsze traktowanie niż inne oddziały w tej samej firmie, ogólnie czujesz się tam jak śmieć. jedyny plus to taki że możesz udawać idiote i nie dostaniesz nic odpowiedzialnego, ciężkiego do pracy.

Leon
@Zainteresowany

Ja ci powiem co to KRM to swego czasu oddzial karny w pebece tam z innych oddziałów wywalali tych co soe nie nadawali tam jak zlapiesz zs łopatę to po kilku latach twoje stawy i plecy beda jak i 70latka rownie dobrze mozesz isc do kamieniołomu albo na pole do szparagow tak samo się narobisz ale na szparagach nie bedziesz sie dusil z braku tlenu.ludzie z daleka oo pebeki i zanamu mowie wam szczerze

@adam

Aha... No to mam mieszane uczucia co do tego plusa, który wymieniłeś. Czyli ludzie właśnie na taki "kompromis" tu idą? To działa na dłuższą metę?

@Halina

Ale jaki znowu kompromis. Połowa ludzi którzy byli przyjmowani do pracy to nawet nie wiedzą co to za oddział bo i skąd mają wiedzieć? Jak już pisali, jak tam trafisz to już zostaniesz na tym oddziale. Jak już pisałem jedyna opcja to jak zobaczą że masz dwie lewe ręce to dostaniesz jakieś proste prace do wykonania. Co nie jest fair w stosunku do reszty pracowników bo czemu taka osoba która nic nie potrafi zarabia tyle samo co inni pracownicy którzy naprawdę znają się na murarce / stawianiu taśmociągów?

@adam

Ano na to pytanie to niestety nie odpowiem. Dziwne, że nie zależy im na efektywności w takim razie. Bo z tego co piszesz wychodzi na to, że oni to wszystko widzą i okazują po prostu coś w rodzaju współczucia? To ci "lepsi" nie zdążyli przypadkiem stąd odejść ze względu na to?

KLANIKI RODZINNE

Witam jakie są stawki dla spawacza na powierzchni jak to wygląda na ile zmian się pracuje na Rudnej

Dariusz
@Kandydat

Pewnie zależy od kwalifikacji. Ty już długo pracujesz w zawodzie czy jesteś świeżak?

...
@Dariusz

3 lata w zawodzie uprawnienia na suwnice wózki

migdał
@Dariusz

Stawki dla wszystkich są podobne.

@migdał

Niezależnie od stanowiska czy też stażu?

Maja
@...

No to jakiś czas, to ile uważasz że powinieneś mieć na rękę? I wiesz już, ile tu dają?

Jarek

Na szczęście ludzie nie myslą o strajku w pebece tylko zaczynaja masowo walic wypowiedzeniia na moim oddziele jak i oddzialach mc .em2.gr.krm praktycznie co 3 juz gdzieś zalatwia temat w zg .juz sie ludzią odechcialo w pebece wypruwac flaki a zarabiac rocznie o 1/4 albo i 1/3 mniej niz w zg. W zg zyski ponad 10 tys te tylko na przełomie czerwca lipca a to nie koniec u nas srednio 4.500 na głowowe.w zg kredkowe na kazde dziecko w wieku szkolnym blisko 3000 u nas nic na dziecko..jaki to socjal ludzie to wstyd to prywaciaze juz ci dadzą cos na dziecko.wielka firma z wielkimi tradycjami na plakacie w rzeczywistości kpina. Niech pan Klasa i nasz prezes to przeczyta. Zobaczycie jak zasoby ludzkie .masa doświadczonych elektrykow spawaczy operatorów ludzi co maja juz kupe lat w pebece uciekną wam i zostaniecie z reką w srraczu

Taki jeden
@Jarek

Brawo. Podwyżki niższe od inflacji, grupy przydzielane tak rzadko jakby z własnej kieszeni płacili. Dobrego pracownika tak nie zatrzymają. Związki zawodowe nie istnieją, no chyba, że lubisz wycieczki.

Leon

Przepracowalem wiele lat w pebece z perspektywy czasu powiem ze nie warto tam zaczynac kiedy sie zwalnialem po przeszlo 12 latach to jakis zal byl wiadomo ale... rejony bez powietrza bloto wlewajace sie do gumaka normy na murowaniu na granicy wycienczenia..nikt nie doceni tego ze codziennie walczysz z warunkami w blisko 40stopniach i blisko 100 procent wilgotności wykanczasz sie tam fizycznie i psychicznie. Zarobki srednio od 4 do 6 tys netto przeważnie wiekszosc ma tak 4.600 -5.500 na lape ale uwierzcie mi to sa bardzo bardzo ciezkie warunki pracy masz wrazenie ze ktos ciebie wsadzil do pieca rozpalonego i jeszcze musisz zrobic tam mase roboty. A na koniec masz srednio od 20 do 80tys zl mniejszy zarobek roczny brutto niz w zg . W zupełnie lżejszych warunkach to smiech na sali i plucie w twarz ciezko pracujacych ludzi w pebece dlatego ucieklem

DXI

Witam. Jak długo się czeka w Pebeka na odpowiedź po rozmowie rekrutacyjnej odnośnie tego czy zostałem przyjęty lub nie. Na rozmowie rekrutacyjnej powiedziała mi Pani z kadr że w ciągu 2 tygodni dostanę odpowiedź. Minęło 10 dni i jeszcze nie otrzymałem żadnej odpowiedzi

Aaaaaaaa
@DXI

Ja dostałem odpowiedź od razu na rozmowie.

dino

co to jest za oddział na r3 co robią szybik

franek

witam was. chciałbym się zapytać czy jest możliwość przejscia z oddziału górniczego na komore mc1 albo mc2, czy u nas robią problemy w pebeka i do kogo trzeba pisać pismo czy jak

zibo

witam kolegów, chciałem się zapytać co to za oddział jest GR3 na Rudnej Zachodniej i czym oni się zajmują, czy to jest jakiś montażowy czy jak

Majkel

Cześć, ile na początek zarobi spawacz pod ziemią? Uprawnienia 135, 141, 311 uprawnienia na palnik, plazmę, wózki w. i suwnica. Doświadczenie 3,5 roku

Witam koledzy ile dostane jako spawacz na początek ile dają brutto i premi ktoś coś

Teresa
@Kandydat

mój znajomy w innej firmie wyciągał 5000. Ale też miał doświadczenie. W tej firmie nie wiem jak jest? Jakie masz doświadczenie? Myślę, że to kluczowa kwestia.

Jakie są zarobki na stanowisku spawacza na powierzchni ?

Pizi

Jakie zarobki spawacz na powierzchni?

Teresa
@Pizi

Mój kumpel w innej firmie zarabiał około 5 tys.. Ktoś powie jak jest tutaj?

Pizi
@Teresa

Ale netto czy brutto?

Na jakich szybach pracuje pebeka?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. - Lubin

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.
3.1/5 Na podstawie 47 ocen.
  • M. Skłodowskiej-Curie 76
    59-301 Lubin
  • NIP: 6920000154 REGON: 390058997 KRS: 0000110826

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.