Piekarnia Mierzejewski

Opinie o Piekarnia Mierzejewski

anonim 2010-01-18 18:09:55
Kiedyś jedna z lepszych piekarni.Fajne szefostwo.Teraz robi się tam niezły burdel.A niedługo (usunięte przez administratora)będzie robiła
piekarz 2010-01-18 18:12:32
Masz racje robiłem tam w tym burdelu ostatnio zero szacunku.
pracownik 2010-02-01 00:34:46
na Gimnazjalnej jest super... kierownik gościówa jakich mało...
Kiermaszowa porazka...
draiver 2010-02-26 17:00:34
A dlaczego na tej kiermaszowej taka porażka, byłem tam o prace i szefostwo wydło mi się ok, jestem umówiony, od poniedziałku zaczynam ale nie wiem czy warto jak to czytam
anonim 2010-02-28 00:49:12
[usunięte przez moderatora] jest ok fajna babka i atmosfera ok
Czarodzie.... 2010-03-09 21:45:13
Kiermaszowa Firma spoko szefostwo zajebiste,pracownicy lużno.Kasa też moze być jest spoko.Kierownicy troche zagubieni pozdro
nnnnn 2010-03-21 09:00:52
najwieksze nieporozumienie w tej firmir to osoby ktore pracuja w biurze, kasa jest ok praca i atmosfera tez szefostwo tez ok
pr 2010-07-16 12:32:14
masz kolego racje pracowalem tam kilka lat jest tam taka osoba [usunięte przez moderatora] ktora sie na niczym nie zna a uwaza sie za szefowa. tak na marginesie ze ona tam jeszcze pracuje Pozdrowienia dla bylych pracownikow
O.B 2010-08-12 22:52:54
[usunięte przez moderatora] panowie, firma jest naprawdę spoko.
hah 2010-11-16 16:28:52
powiem ze jedna z lepszych piekarń w warszawie. I moje najlepsze jak do tej pory miejsce pracy... Polecam tam prace...
r.b. 2010-11-23 17:23:52
nawet napić sie tam można jak pewna Pani z biura
pracownik były i obecny 2010-12-12 17:01:39
firma jest spoczi i ludzie fajni, no może z wyjątkiem jednego pana [usunięte przez moderatora]
anonim 2010-12-27 16:53:57
Ludzie czepiacie się bez sensu. firma jest spoko i ludzie też, a dzięki tym z biura ta piekarnia jeszcze jakoś funkcjonuje. pozdrowienia były kierowca
haha 2011-01-05 17:54:44
dzięki tym z biura... jest tylko zamieszanie ogólnie nie personalizując jest bajzel szefostwo w niczym sie nie orientuje a kierownicy są z marsa i tam ich trzeba wysłać
anonim 2011-02-23 17:47:32
chodziłam z mierzejewskim do jednej klasy. Był oki.Nie wiem jaki jest jako pracodawca
pracownik 2011-05-23 09:18:06
tragedia
pracownik 2011-05-27 07:38:40
tragedia [usunięte przez moderatora] marne zarobki beszczelność ze strony szefostwa i kierownik [usunięte przez moderatora] robią z ludzi [usunięte przez moderatora]
qwerty 2011-11-13 18:54:19
w zyciu nie widzialem zeby tak Kradli!!!!
Ale po czasie zorientowalem sie ze to poprostu jest dla kogos wygodne... ale dlia Kogo? wydajesie ze dlia kogos, kto dawno mogl polozych temu burdelu kres: i w piekarni Gimn. 22 i przy kasach na Zachodnim. Ale po co? Zawsze jak skradziona zlotowka mozna powiedziec ze to 100, manko powiesiic na ekspedijentek i zwolnic. A wypowiedzi typy: jak zwolnic wszystkich kto kradnie, to nie bylo by komy pracowac,, - jest kompletna bzdura. Kazdy kto pracowal w innej firmie dzwiwsie, ze [usunięte przez moderatora] zamiast to zlikwidowac uczestnicze w tym burdelu i niby go nawet toleruje. Strach pomyslec jak on to wszystko prszedstawia [usunięte przez moderatora], ale mozna sie domyslec: wszendzie so zlodzieje!" ja juz nie mowie o traktowaniu pracownikow przes pana [usunięte przez moderatora] bo to jest osobny temat.
Szefowa z koleji jest osoba o ktorej mozna powiedziec tylko dobre rzeczy, jest naprawde Bardzo OK.
onufry 2012-02-18 02:14:34
Firma jak firma spoko. Szefowa [usunięte przez moderatora] babeczka.Kasa dobra,ale pracując od 6 do 19 z ludźmi którym nigdy się nie spieszy i nie przeszkadzają im takie godziny pracy to dla mnie [usunięte przez moderatora] jakieś.Nigdy nie trafiłem na tak c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skich ludzi jacy tam pracują. Jeden wielki burdel. Ogólnie mówiąc nie polecam!
slodki 2012-03-28 12:20:19
kiermaszowa robota jak robota normalna tyle ze chca ludzi z doswiadczeniem a placic chca jak praktykantom wyzyskiwacze zeby zarobic trzeba walic godziny a to nie na tym polega .szczeze nie polecam bylem 2 dni do rozmowy o kasie .
slodki 2012-03-28 12:23:34
a i uwazaicie bo potrafia zatrudnic na siwieta mowiac ze na stale a po siwietach won.
piekarz 2012-04-15 23:15:57
o kiermaszowej powiem tak kierownik [usunięte przez moderatora] jakich malo nie wie jak sie zarzadza piekarnia i pracownikami powinien pozostac kierowca a nie sie brac za takie stanowisko jak niema pojecia [usunięte przez moderatora] kolejna [usunięte przez moderatora] ktura niema pojecia o piekarstwie a jest porzalsieboze szefowa z nalogiem alko jej merzus zachowuje sie jak pan i wladca i tepi sklepowe a to podchodzi pod [usunięte przez moderatora] jest najlebszy we wszystkim jaki to z niego wielki stary piekarz mam nadzieje ze kiedys sobie spali jaja na tym solarium pikarze tam pracuja rurzni ale wiekszosc to lirze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y zeby premi im nie zabrali a jak [usunięte przez moderatora] sobie upatrzy nowe ladne buciki to i tak im zabierze jeden ciastowy jest spoko a drugi chodzi po piekarni jak dumny paw z kolkiem w [usunięte przez moderatora] i dba o swoich pupili zeby sie nie przepracowali masakra jeden lepszy od drugiego pracowalem tam kilka dni i zauwarzylem taki wyzysk na pracownikach ekspedycji jak na zadnej innej piekarni w kturej pracowalem jerzeli ktos szuka pracy w tym zawodzie to tej firmy niepolecam nawet najwiekrzemu wrogowi pozdro dla wszystkich zwolnionych
pracownik 2012-11-07 23:14:15
mieli dwa lata temu dobrego kierownika to wymyslali a teraz sie wyprawiaja cuda na patyku szok co sie teraz wyprawia
gość 2013-06-19 21:06:48
[usunięte przez moderatora] już nie istnieje, szkoda... za to jest gimnazjalna- całkowita porażka
były pacownik 2013-07-22 19:08:06
Jeżeli nie masz posznowania sam dla siebie to się zatrudnij na Gimnazjalnej, na jakim kolwiek chcesz stanowisku, mistrz piekarnictwa s.mierzejewski nic tam nie znaczy i póki to trwa to ta firma nie podniesie się, prawdziwego SZEFA jej potrzeba.
piekarz 2013-09-13 22:16:48
Chłopaki z woli są spoko a [usunięte przez moderatora] dostał władzy i jak skończył błąka się po warszawie i nie może znależć miejsca.Pozdrawiam leszcza [usunięte przez moderatora]
2013-10-01 09:23:48
HEJ! Czy może ktoś napisać jak na prawdę jest na Gimnazjalnej.
JAKA KASA, JAKI KIEROWNIK.
były piekarz 2013-10-10 00:57:29
Wreszcie zamkneli ten bajzel [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co tam sie działo masakra,zatrudnili jakiegoś [usunięte przez moderatora] kierownika heh co sie nadawał na lizak do [usunięte przez moderatora],pozniej melanż w biurze i chłop [usunięte przez moderatora] klata nadmuchana proste plecki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] POZDROWIONKA dla ekipy [usunięte przez moderatora]
mm 2014-02-24 11:52:40
a jakie zarobki kierowcy
ja 2014-03-23 15:41:44
Tez mi się wydaje, że piekarnia Mierzejewski nadal funkcjonuje, może napiszcie, czy mają jakieś problemy, bo te wpisy są niepokojące.
aleksy 2014-05-18 16:41:17
Chyba jednak wszystko jest ok, Piekarnia Mierzejewski widnieje w rejestrze krs online, także wygląda na to, że działają.
babajaga 2014-05-22 07:24:26
Ta firma, to wielkie nieporozumienie. Pracowałam u nich w sklepie, obiecywali umowę. Jak po dwóch miesiącach zapytałam kiedy dostanę umowę następnego dnia już nie pracowałam
cukiernik 2014-06-09 19:23:21
oo, cukiernika szukają? a ja nie znalazłem żadnego ogłoszenia na to stanowsko. No własnie ciekawe jaką formę umowy tam oferują, bo najpierw pewnie na krótko, żeby się sprawdzić, wiadomo, jednego dnia nie wykażesz się we wszystkim, ale może dają też po jakims czasie umowy o pracę? byłoby eksta gdyby tak się dało
ja 2014-06-11 17:15:46
@babajaga, a zapłacili Ci chociaz? i o jakiej umowie rozmawialiscie? o prace, czy zlecenie/ o dzieło?
PPP 2014-07-27 21:44:22
K
Kierownik p. Marek ma swoje zasady szanuje takie osoby, miło sie współpracowało przez kilka lat.
Pozdrawiam były Ambasador.
edward 2014-12-21 20:54:33
Witam pracowalem tam niedlugo.poniwarz pan kierownik marek to parowka a zatrudnaja na najnirzsza krajowa czyli cie okradaja a ta kobieta szefowa to babeczka podporzadkowana kierownikowi jakby cos mieli do ukrycia oceniam kiepsko tam prace tylko wyzysk
balbina 2015-02-10 15:14:31
Witam!
Poszukuja na Gdańskim, Ja pracowałam bez umowy w tej firmie łżą w żywe oczy .pieczywo mają do kitu, organizację też a ten Wojtuś to gnój a nie szef
lila 2015-02-24 16:55:24
piekarnia widmo
Najgorszy pracodawca w Warszawie. Niech skontroluje PIP i Urząd Skarbowy
lila 2015-03-02 18:08:31
Idż to się przekonasz.Więcej szefów niż pracowników,wszędzie kamery,bo pracownicy kradną. Praca bez umowy. duża rotacja pracowników.Myślą że są wielkimi przedsiębiorcami. a tak naprawdę to ich pieczywo jest do kitu.Pączki kupują bo ich są nie zjadliwe.Jak chcesz to idż to się przekonasz. Była Piekarnia Mierzejewski na Kiermaszowej i ta na Gimnazjalnej to dwie różne bajki tam umieli i piec i szanowali pracownika.Teraz Pan Stefan Mierzejewski który rządził na Kiermaszowej nie ma nic do gadania, jest tylko właścicielem na papierze.
Klientka 2016-09-23 16:17:18
23.09.16 byłam w cukierni Mierzejewski przy ul. Brożka róg Ciołka. Chciałam kupić tylko trochę ciastek, a wyszłam zdenerwowana przez sprzedawczynię, która okazała się babą bazarwą, która tylko upatruje okazji do kłótni. Ma ewidentnie problem ze wzrokiem, ale się wykłóca i obraża klienta, wrzeszcząc, że niby, cytuję "jazgoczę". Jak to możliwe, że wobec takiego bezrobocia zatrudnia się taką hałaśliwą, kłótliwą starą babę, obrażającą klienta, zamiast osoby, która obsłużyłaby kulturalnie i uprzejmie. W konsekwencji kobieta ta nawrzeszczała na mnie i obrażała mnie, a punktem jej zaczepki było to, że pokazałam palcem przez szybę o jakie ciastka mi chodzi po kilkakrotnym dopytywaniu się tej kobiety, która nie dość, że nie dosłyszy, to i nie dowidzi. Jak ktoś nie ma pilnej potrzeby robić tam zakupu, to gorąco odradzam; no chyba, że ktoś ma stalowe nerwy.
ja 2016-09-28 19:50:00
Witam NIE POLECAM DZIĘKUJĘ DO WIDZENIA
:) 2016-10-21 15:15:06
Ja jestem zadowolona z piekarni na Brożka. Może pracujące tam Panie są skłócone, bo jednej zależy bardziej niż drugiej, ale uwielbiam ich pieczywo oraz ciasta, a przecież nie idziemy tam towarzysko tylko chcemy coś kupić :) Jest smacznie i nie jest drogo.
:) 2016-10-21 15:15:44
Zostaw swoją opinię o Piekarnia Mierzejewski - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Mierzejewski