Opinie o Mariusz Mierzejewski Piekarnia Mierzejewski w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mariusz Mierzejewski Piekarnia Mierzejewski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mariusz Mierzejewski Piekarnia Mierzejewski o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Mierzejewski Piekarnia Mierzejewski w Warszawa

slodki

kiermaszowa robota jak robota normalna tyle ze chca ludzi z doswiadczeniem a placic chca jak praktykantom wyzyskiwacze zeby zarobic trzeba walic godziny a to nie na tym polega .szczeze nie polecam bylem 2 dni do rozmowy o kasie .

onufry

Firma jak firma spoko. Szefowa [usunięte przez moderatora] babeczka.Kasa dobra,ale pracując od 6 do 19 z ludźmi którym nigdy się nie spieszy i nie przeszkadzają im takie godziny pracy to dla mnie [usunięte przez moderatora] jakieś.Nigdy nie trafiłem na tak c (usunięte przez administratora) skich ludzi jacy tam pracują. Jeden wielki burdel. Ogólnie mówiąc nie polecam!

qwerty

w zyciu nie widzialem zeby tak Kradli!!!! Ale po czasie zorientowalem sie ze to poprostu jest dla kogos wygodne... ale dlia Kogo? wydajesie ze dlia kogos, kto dawno mogl polozych temu burdelu kres: i w piekarni Gimn. 22 i przy kasach na Zachodnim. Ale po co? Zawsze jak skradziona zlotowka mozna powiedziec ze to 100, manko powiesiic na ekspedijentek i zwolnic. A wypowiedzi typy: jak zwolnic wszystkich kto kradnie, to nie bylo by komy pracowac,, - jest kompletna bzdura. Kazdy kto pracowal w innej firmie dzwiwsie, ze [usunięte przez moderatora] zamiast to zlikwidowac uczestnicze w tym burdelu i niby go nawet toleruje. Strach pomyslec jak on to wszystko prszedstawia [usunięte przez moderatora], ale mozna sie domyslec: wszendzie so zlodzieje!" ja juz nie mowie o traktowaniu pracownikow przes pana [usunięte przez moderatora] bo to jest osobny temat. Szefowa z koleji jest osoba o ktorej mozna powiedziec tylko dobre rzeczy, jest naprawde Bardzo OK.

tragedia [usunięte przez moderatora] marne zarobki beszczelność ze strony szefostwa i kierownik [usunięte przez moderatora] robią z ludzi [usunięte przez moderatora]

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mariusz Mierzejewski Piekarnia Mierzejewski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.

tragedia

chodziłam z mierzejewskim do jednej klasy. Był oki.Nie wiem jaki jest jako pracodawca

haha

dzięki tym z biura... jest tylko zamieszanie ogólnie nie personalizując jest bajzel szefostwo w niczym sie nie orientuje a kierownicy są z marsa i tam ich trzeba wysłać

Ludzie czepiacie się bez sensu. firma jest spoko i ludzie też, a dzięki tym z biura ta piekarnia jeszcze jakoś funkcjonuje. pozdrowienia były kierowca

pracownik były i obecny

firma jest spoczi i ludzie fajni, no może z wyjątkiem jednego pana [usunięte przez moderatora]

r.b.

nawet napić sie tam można jak pewna Pani z biura

hah

powiem ze jedna z lepszych piekarń w warszawie. I moje najlepsze jak do tej pory miejsce pracy... Polecam tam prace...

O.B

[usunięte przez moderatora] panowie, firma jest naprawdę spoko.

pr

masz kolego racje pracowalem tam kilka lat jest tam taka osoba [usunięte przez moderatora] ktora sie na niczym nie zna a uwaza sie za szefowa. tak na marginesie ze ona tam jeszcze pracuje Pozdrowienia dla bylych pracownikow

nnnnn

najwieksze nieporozumienie w tej firmir to osoby ktore pracuja w biurze, kasa jest ok praca i atmosfera tez szefostwo tez ok

Czarodzie....

Kiermaszowa Firma spoko szefostwo zajebiste,pracownicy lużno.Kasa też moze być jest spoko.Kierownicy troche zagubieni pozdro

[usunięte przez moderatora] jest ok fajna babka i atmosfera ok

draiver

A dlaczego na tej kiermaszowej taka porażka, byłem tam o prace i szefostwo wydło mi się ok, jestem umówiony, od poniedziałku zaczynam ale nie wiem czy warto jak to czytam

na Gimnazjalnej jest super... kierownik gościówa jakich mało... Kiermaszowa porazka...

piekarz

Masz racje robiłem tam w tym burdelu ostatnio zero szacunku.

Kiedyś jedna z lepszych piekarni.Fajne szefostwo.Teraz robi się tam niezły burdel.A niedługo (usunięte przez administratora)będzie robiła

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Mierzejewski Piekarnia Mierzejewski - Warszawa

• Jak się pracuje w Mariusz Mierzejewski Piekarnia Mierzejewski?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Mierzejewski Piekarnia Mierzejewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mariusz Mierzejewski Piekarnia Mierzejewski