Opinie o Jastim Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jastim Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jastim Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jastim Sp. z o.o. w Warszawa

Kierowca

Jak wyglada praca w firmie i jaki system ? Ogłoszenie pracy jest w Olsztynie i ja też jestem z Olsztyna a firma z Warszawy mają tu drugi oddział ? Ile tak naprawdę można zarobić ? Pozdrawiam

@Kierowca

Trasy to zazwyczaj 2 tygodnie na 2 dni w domu kasa rózna bo płacą % wiec wiesz jak jest. W firmie widać podział na lepszych i gorszych. W tej firmie jesteś numerem masz wykonywać polecenia i to najlepiej jak najszybciej bo czas napięty strasznie ogólnie dużo kierowców odejdzie pewnie na wiosne.

Grażyna
@Paweł

Możesz napisać co rozumiesz przez to, że jest podział na lepszych i gorszych? Co to znaczy? Dlaczego uważasz, że dużo kierowców odejdzie na wiosne? Jest aż tak źle?

Profesjonalista
@Paweł

Pan to chyba jasnowidz? Akurat obecnie mamy więcej kierowców niż aut :D i nadal wielu dzwoni i chciałoby dołączyć do naszej wspanialej firmy. Nadmienię również ze, jeśli Pan sądzi ze, ktoś dzieli kierowców na gorszych i lepszych to jest Pan w błędzie. Każdy kierowca pracuje na swój wizerunek osobiście. To ze, komuś czasami trafi "gorsza" praca bo, trzeba boki otwierać to powinien Pan się przesiąść na chłodnię... Pozdrawiam

Łukasz

Witam. Jak wygląda praca na Kraju, jak zarobki? Co się wozi, i ogólnie jaka atmosfera?

Mala
@Łukasz

Praca w kurierce jazda nocą. Bardzo dobra robota tylko atmosfera pracy słaba od kolegow (pseudo) po kierownictwo. Przez w porządku

Jojo

Co do premii za paliwo to zapomnijcie o tym dostają tylko ci na Scaniach ,volva Tylko nie liczne,jazda po dwa weekendy z rzędu przeżutów dużo ciężka robota,to co ci obiecuje(usunięte przez administratora)przy rekrutacji to tylko jego wizje(usunięte przez administratora)o zarobkach rzędu 7-8 tys.Aby tylko złapać na to kierowców.Rzeczywistość weryfikuje średnio wypłaty do (usunięte przez administratora) tys.Pracowałem tu i nie polecam nikomu.

PRACODAWCA

Panie Darku, doprecyzujmy : 5567,07 to były diety. Łącznie z podstawą za 23 dni jak to Pan napisał poza domem 8011,79.... Pozdrawiam

Kierowca
@Jojo

No popatrz Jojo.... A ja pracuję tu ponad 15 lat i kasa poniżej 7 tys. trafia mi się w okresach urlopowych lub miesiącach świątecznych. Pełny miesiąc pracy przedział 8-9 tys. Więc jakiego okresu dotyczy twoje wyliczenie ?

PRACODAWCA

@z boku patrząc Szanowni Państwo, niestety zdarza się tak, że oczekiwania pracownika nie są spójne z wymaganiami pracodawcy. Tak było, jest i będzie. Po to zawieramy Umowę o pracę, która zawiera między innymi okres wypowiedzenia. Pan (usunięte przez administratora), który był informowany w czasie rozmowy rekrutacyjnej o zasadach współpracy odmówił po prostu wykonania zlecenia, gdyż w Jego ocenie nie odpowiadało ono Jego oczekiwaniom i pracę porzucił nie dotrzymując okresu wypowiedzenia, a firma mimo tego potraktowała to jako Porozumienie stron oraz wypłaciła należną część wynagrodzenia za czas trwania Umowy, mimo, że żadna praca nie została wykonana.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
z boku patrząc

Szanowny Panie Kamilu, firma Jastim zatrudnia ponad stu kierowców, z których zdecydowana większość to pracownicy z wieloletnim, często kilkunastoletnim stażem. Żaden z nich nie podnosi problemu konieczności poinformowania o wyjeździe z takim wyprzedzeniem jakiego Pan oczekuje, nie jest również problemem Prezesa konieczność zrobienia przez Pana zakupów na drogę. Otrzymał Pan szansę zatrudnienia w solidnej i stabilnej firmie, do tego w okresie pandemii, gdy wiele innych firm swoich pracowników zwalniało nie martwiąc się co ich rodziny włożą do garnka... Zawarta umowa zobowiązywała Pana do dyspozycyjności, ponieważ zgodnie z nią od chwili podpisania naliczane było Panu wynagrodzenie, zostały również pokryte przez firmę koszty pańskich badań lekarskich. Tak więc to nie Pański czas i pieniądze zostały zmarnowane, a firmy Jastim. Proszę zatem nie oczerniać firmy i nie podważać jej dobrego imienia oraz ludzi w niej pracujących. Mniemam, że z tak ogromnym doświadczeniem, zdobytym w dziesiątkach firm które miały "zaszczyt" Pana zatrudniać i tak nie znalazłby Pan wspólnego języka z kierowcami Jastim. ŻYCZĘ POWODZENIA

@z boku patrząc

Szanowni Państwo, niestety zdarza się tak, że oczekiwania pracownika nie są spójne z wymaganiami pracodawcy. Tak było, jest i będzie. Po to zawieramy Umowę o pracę, która zawiera między innymi okres wypowiedzenia. Pan Kamil, który był informowany w czasie rozmowy rekrutacyjnej o zasadach współpracy odmówił po prostu wykonania zlecenia, gdyż w Jego ocenie nie odpowiadało ono Jego oczekiwaniom i pracę porzucił nie dotrzymując okresu wypowiedzenia, a firma mimo tego potraktowała to jako Porozumienie stron oraz wypłaciła należną część wynagrodzenia za czas trwania Umowy, mimo, że żadna praca nie została wykonana.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Jastim Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

oreł

Na jakie umowy mogą liczyć kierowcy? B2b tylko, czy jest też możliwość umów o pracę?

kick
@oreł

umowy o pracę są

oreł
@kick

no i świetnie, to się ceni ;) dzięki wielkie, teraz już będę wiedział, że w razie czego warto tam uderzać

Chciałbym się przyjąć do pracy, myślicie że aktualnie jest to możliwe?

fraku

trzeba zapytać, przedzwonić, czy coś. pewnie tak, poszukaj ofert

@fraku

No niby wisi oferta ogólna dla kierowców i na spedytora, ale to wisieć może już dawno

Denis

no to jak wisi to trzeba spróbować, inaczej się nie dowiesz, pozdrawiam

@Denis

Poczekam jeszcze chwilę i spróbuję, dzięki za doping

Redix

W przypadku kierunków zagranicznych ograniczają się w obrębie Europy, czy poza jej granicami też?

odp
@Redix

raczej w obrębie Europy się jeździ i Rosja

Hun
@odp

Tak, jeżeli Rosję wliczamy pod Europę (a myślę, że możemy) to tylko Europa.

odp
@Hun

no napisałem Europa i Rosja, bo jednak teren ogromny i poza Europę wykracza ;>

Hun
@odp

Tak tak, ale napisałeś "raczej", więc tylko chciałem dodać od siebie w celu upewnienia, żeby nikt nie miał wątpliwości, nie, że podważam to, co mówisz :)

ogl

widzialem, ze jest ogloszenie na spedytora.. ktos probowal?

big
@ogl

ja już dawno temu próbowałem i pracuje wiec nie wiem jakiego info potrzebujesz, ale jesli chodzi o rekrutacje no to nie wiem jak ona dokladnie teraz wygląda

@big

takie ogóły np. o rekrutacji, wskazówki co do rozmowy i ogólne warunki, tego bym się chciał dowiedzieć

big
@ogl

no to wysyłasz swoje CV, możesz też dołączyć list motywacyjny, może będzie w sumie pisalo coś o tym w ogłoszeniu. Oni sobie tam po jakimś czasie robią przesiew zgłoszeń i dzwonią do wybranych żeby się umówić na spotkanie. Rozmowa jest w biurze w Warszawie zawsze z Twoim przyszłym kierownikiem (podobno na niekóre stanowiska też sprawdzają język od razu) . No i ogólnie pytania o doświadczeia, oczekiwania itp standardowa gadka. Jeśli się spodobasz no to za jakiś czas się odezwą i zatrudnią, zawsze najpierw na okres próbny

dzięki wielkie

Ralph
@big

Miał ktoś rozmowę z weryfikacją języka? Wiadomo jakie pytania mniej więcej zadają?

@Ralph

myślę, że jakieś standardowe, łatwo jest wyłapać czy ktoś się umei porozumieć czy nie, chociażby przy zwykłym opowiadaniu o sobie i swoich poprzednich doświadczeniach zawodowych

Makak
@Ralph

Standardowe, opisać swoje wady/zalety, poprzednie doświadczenia, opowiedzenie o trudnej sytuacji zawodowej, z którą sobie poradziłeś, dlaczego ta firma itp. itd.

@Makak

no aż tak dokładnych pytań nie znałem, ale może tak jest :D

Makak
@Palermo

Z reguły o to pytają, ale nie zdziwiłbym się gdyby to zmieniali co jakiś czas, pewnie nie wszystkie rozmowy wyglądają tak samo.

@Makak

a to wiadomo. Każdy ma jakiś swój sposób weryfikacji ;)

julek

A ciężko się tu dostać do pracy?

Cezik
@julek

może nie ciężko, ale stawia się raczej na doświadczonych kierowców

Jacek

kryzys to może być w każdym miejscu pracy, nie tylko tutaj. Trzeba wierzyć, że jakoś z tego wyjdziemy wszyscy

Ziutek
@Jacek

Tego życzę prezesowi. Mondry facet także jakoś to będzie. Pozdrawiam

Jacek
@Ziutek

jak tak mówisz i ja tak też myślę, to na pewno tak bedzie. pozdrawiam również

Bronek

ilu kierowców mniej więcej zatrudnia Jastim?

@Bronek

nie znalazłem info ilu kierowców jest zatrudnionych, ale wiem ze w całej firmie zatrudniają 98 osób łącznie z biurowymi

Kiedy ja pracowałem to było ok. 70 kierowców, to był ok 2016 rok

@Łysy

uaaa, no to sporo faktycznie, ciekawe jak to się zmieniło, w sumie to minęły 4 lata, pytanie ile jest tam stanowisk biurowych

@car

Na pewno spedycja na kraj, na zagranicę, dyspozytor, dyrektor od transportu i spedycji, manager od kluczowych klientów, tyle mi przychodzi na myśl, pewnie cos pominąłem

@Łysy

oooo to już bardzo konkretne info, dzięki

Bronek

dzięki za wszelkie info, bardzo pomocne zresztą

@Bronek

Nie wiem w czym pomaga i na ile istotne, ale spoko, grunt, że komuś się przydało ;)

Łysy

Pisałem przecież, że już nie pracuję. Ale pracowałem jako kierowca, moim zdaniem warto.

chetny
@Łysy

a sory jakos nie doczytalem tego info ze juz nie pracujesz. dzieki bardzo zastanowie sie nad tym powaznie

mmixailsymi1

Cześć Chcę pracować w tej firmie. Jestem z Ukrainy. W Europie jest doświadczenie. Czy mam szansę?

Grażyna
@mmixailsymi1

Czytałam, że Jastim szuka doświadczonych kierowców z kategorią C+E do obsługi zleceń krajowych i międzynarodowych (wyłącznie UE). Gwarantują ponoć stałe zatrudnienie, atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, a premiują dobre wyniki. Tu masz wszystkie te informacje: http://www.jastim.pl/praca.htm#txt-2col-146835 Myślę, że spokojnie możesz spróbować tam aplikować. Dasz znać, jak postanowisz coś konkretnego?

d.

i jeszcze jedno. Na kraj przyjmujecie czy tylko na zagranice?

laND
@d.

na kraj tez

x
@laND

a jaki system jest na kraju?

roland
@x

po 5 dni jazdy

goran
@roland

w weekendy tez (jak sie trafi) czy praca na tygodniu?

kierowca
@goran

jazda pn-pt weekendy są wolne

goran
@kierowca

dzięki wielkie!

nikt
@goran

ej a wie ktos moze jak jest z kierowcami miedzynarodowymi? jaki tam system pracy?

ment
@nikt

raczej dwutygodniowy system pracy

kawul

no raczej, ona na tym polega

mewa

podrostek to znaczy jaki wiek :D struktura jest zróżnicowana od 20 kilku w zwyż do 60

Dziku
@mewa

w zeszłym roku szkołe skończyłem to se możecie policzyć ile mam mniej wiecej :D

Faraon
@Dziku

Zależy jaką szkołę i czy kiblowałeś ;) Ale skoro dopiero co ze szkoły wybyłeś, to jakim cudem masz już prawko na TIRa? Szybki jesteś...może nawet za szybki?

Dziku
@Faraon

przecież nie mówiłem jaką szkołe i jak moja nauka przebiegała przez całe życie ;) spokojnie mam prawko i nie jestem za szybki, zrobiłem je wtedy kiedy mogłem, bo od początku wiedziałem co chce robić

Faraon
@Dziku

No to skoro taki enigmatyczny jesteś, to raczej nie możemy "sobie policzyć mniej więcej". Ale grunt, że prawko jest :D

kazik

elo, jest u was opcja na wyhaczenie jakiejś premii?

Kiero
@kazik

Tak oczywiście jest premia paliwowa za niskie zużycie oraz premia indywidualna za jeszcze niższe jak to w życiu...

Domino
@kazik

świateczne, wynikowe, za ekonomiczną jazdę.

kazik
@Domino

dzieeeeki

kiero

chciałbym zacząć jeździć za granicę, tylko nie jakieś bardzo dalekie kierunki.. gdzie najczęściej się jeździ w jastimie?

abds
@kiero

najczęściej w Polsce, Hiszpanii i Francji.. także nie tak daleko ;)

@abds

a to faktycznie

brok
@kiero

i co, będziesz próbował w jastmie? czy już podjąleś próbe?

@brok

będę dopiero próbował, bo jeszcze kończe umowę w poprzedniej pracy

brok
@kiero

to jak coś to daj znać jak to Ci wszystko poszło, bo w sumie ciekawy jestem, a ktos tam pisal że trzeba sie spieszyc ze zgłoszeniami do pracy

Łucja

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w Jastim. Może podzielisz się z nami bardziej szczegółową opinią o warunkach i atmosferze pracy. Jak wygląda system czasu pracy w ruchu krajowym i międzynarodowym? Twoja opinia może pomóc osobą zainteresowanym zatrudnieniem w firmie.

Odp
@Łucja

Na atmosfere i zarobki tak jak tu juz wspominano nie ma co narzekać. Firma uczciwa, ludzie w porządku, czego chcieć więcej? A system zazwyczaj: w międzynarodówce to dwa tygodnie w trasie, na kraju głównie 5 dni w pracy i wolne weekendy

mirek
@Odp

sama prawda tutaj i nie ma na co narzekać. Jak słysze od znajomych jakie im robią jaja w niektórych firmach to nie wiadomo czy reagować śmiechem czy placzem, tutaj przynajmniej wszystko jest zalatwione tak jak nalezy

Ignak
@mirek

dokładnie.. z tymi firmami teraz to tragedia, wszedzie tylko węszą jak większą kase zrobic. Ja osobiście tutaj nie pracuje, na razie się rozglądam właśnie za nową pracą i jestem milo zaskoczony tą firmą

werner

musze przyznac ze naprawde dobrze powiedziane, nic dodac nic ujac. Firma ma szacunek do pracownika to i pracownik ma szacunek do firmy i w taki sposob kazdy osiąga takie efekty jakie chce, co tu wiecej mówić.

Mati

siemka. aktualnie jestem kierowcą w innej firmie ale zaczynam interesowac sie wasza. prócz tego jestem fanem wszelkiej maści samochodów cięzarowych, to jest zdecydowanie cos co mnie najbardziej przyciaga w tej pracy. Jezdzilem juz w kilku firmach, miałem do czynienia z scanią, DAFem, ostatnio najwiecej jeżdże jednak Mercedesem i w sumie jestem tak średnio zadowolony. Widziałem, ze w rankigach tez dosc kiepsko wypadal. Wiec moje pytanie jest takie, jakie samochody są u was? Czy jestescie z nich zadowoleni, czy szykuja sie jakies zmiany, czy spelniaja swoją funkcje? Dajcie znac jak to tam sie prezentuje.

Roru
@Mati

Kurde to bardzo dobrze że jesteś fanatykiem. Potrzebujemy takich ludzi z pasją do aut i jazdy. Szanuje się kierowców szczególnie tych co lubią 5 tygodni w budzie (czyt. Lesiu) ewentualnie takich dobrych przyjaciół z sąsiedztwa co coś tam szepna jak w firmie leci. Pozdrawiam

Mati

ooo dzieki wielkie dobry czlowieku, to trzeba się sprężyć bo brzmi zachecająco

emil

a wiadomo kiedy te auta już będą do jazdy gotowe? czy tylko wiadomo, że zamówili?

M.K.Cafe

Witam! Co tam w Jastimie na mieście chodzą słuchy że ostatnio skład osobowy się pomniejszył? Podobno po stronie poznańskiej dwóch kiperow i jeden z rodziny.

Zostaw merytoryczną opinię o Jastim Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Jastim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jastim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jastim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jastim Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jastim Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jastim Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 176 ocen.
  • Al. Jerozolimskie 144
    02-305 Warszawa