Opinie o Jastim Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jastim Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jastim Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jastim Sp. z o.o. w Warszawa

Kierowca

@Pracodawca to jakaś porażka, którym musi zainteresować u(usunięte przez administratora) Teraz kierowcy w związku z podwyżka najniższej płacy otrzymali na telefon służbowy, że pracodawca podnosi pierwszą część pensji o ustawowe środki pieniężne ale zostaną one odjęte od drugiej części która jest wypłacana jako nagroda. @Pracodawca marnie płaci za dzień weekendu w aucie (usunięte przez administratora)

Czy jest przy tym szansa na wskazanie co się nie zgadza z rzeczywistością, że taka ocena sytuacji się pojawiła? Na przykład kwota wskazanych zarobków, czy taka właśnie jest? emerytura i te pozostałe także?

kierowca ze stażem

Jak czytam te komentarze panów niezadowolonych to dochodzę do wniosku, że w tej firmie zebrała sie zgraja kierowców (usunięte przez administratora)skoczków szukających dniówki 450 pln za 8 tys km/mc. Bo jak inaczej można odebrać wpis mówiący o tym, że w Jastim robi się 10 tys km / mc? Jak trzeba się (usunięte przez administratora) żeby przez cały miesiąc zrobić tylko 10 tys km przy zleceniach Francja, Hiszpania? Tyle szanowni panowie to w Jastim robi się po kraju. Kolejny blef, kto tutaj ma podstawę (usunięte przez administratora)pln??? A czemu szanowny pan niezadowolony nie dodał o płatnych weekendach i premiach paliwowych? Podsumowując U mnie nigdy nie było mniej niż 12 tys km ( niezależnie od systemu naliczania ), a wynik 14 tys km też nie należy do rzadkości i tak przepracowany miesiąc łącznie z podstawą (usunięte przez administratora)pln ( a nie (usunięte przez administratora)) weekendami i premią paliwową łącznie daje wypłatę nie mnie niż (usunięte przez administratora)pln do (usunięte przez administratora)pln. Tyle w firmie Jastim zarabiają prawdziwi szoferzy. Dalszy komentarz zbędny

Daga
@Robierobote

Mnie przy tych 14stu tys km interesuje kasa, tam akurat poukrywało, a ciekawi mnie ile da rade na rękę w ten sposób tu wyjeździć. Jest szansa na przybliżenie zarobków? partner może by na parę miesięcy przyszedł, potrzeba nam kasy

Widziałam w paru opiniach, że kierowcy odradzali współpracę, zastanawiam się jak te porady przekładają się na bieżące warunki w biurze? wie ktoś? zauważyłam po prostu, że młodsza księgowa jest potrzebna, a akurat szukam zatrudnienia na Ochocie. :) doświadczenie już mam resztę warunków także spełniam, co natomiast pracodawca oferuje w zamian? Jakie jest wynagrodzenie i atmosfera na miejscu?

@Kamyk

Akurat w tym momencie chyba oferty do księgowości jednak nie ma a nawiązujesz do niej? Co ze spedytorami, to także się pod te opinie podciąga? Te ofertę mam właśnie przed sobą. To ze względu na co się ludzie zmieniają? Nie widzę by to jasno padło tu w wątku, same pytania jak widać…

Sowa

wypłata na czas + premia sprzęt serwisowany w ASO brak problemu z wolnym ( pi wcześniejszym ustaleniu) 90 procent trasy dalekobieżne > F, ES Spedycja jak i kadry zawsze pomocne firma zezwala na strzeżone parkingi jeździmy autostradami czy to w PL czy w innych krajach na wszystko czytnik na szybie. na wyjazd karty paliwowe plus płatnicza na zagranicę plus zaliczka służbowa pracuje ponad pół roku i zmian nie szukam polecam dla kogoś kto szuka stabilnej spokojnej pracy. Auto pod domem

kierowca obiektywny
@Sowa

Sowa, popieram wypowiedź, przed chwilą opisałem swoją historię w Jastimie, bo krew się gotuje jak czytam opinie tych niezadowolonych

Sowa

kierowca obiektywny Nowy wpis
@Sowa

kierowca obiektywny Nowy wpis

Pracuję w Jastim od kilku lat i dzięki temu i rozmowie z Prezesem udało mi się naprawić swoje "błedy młodości" To ten człowiek wytłumaczył mi, że trzeba przestać uciekać, zacisnąć pasa na dwa lata, a potem być wolnym człowiekiem. To była odpowiedź na moje pytanie czy nie dało by się "inaczej płacić" Zawsze gdy brakowało, bo komornik zabrał za dużo w tym miesiącu wystarczył jeden telefon do Szefa, nigdy nie odmówił pomocy. Dzisiaj mam to wszystko za sobą, co miesiąc między 8,5-10 tys na koncie, pełny ZUS i urlop kiedy go potrzebuję. Tylko wtedy gdy trzeba jechać to jadę i nie układam roboty po swojemu. Pewnie odpowiedź będzie taka, że wchodzę w (usunięte przez administratora) Prezesowi, że podp..... ale zapewniam, że takich jak ja ZADOWOLONYCH jest w firmie większość. SZACUN PREZESIE

Firma w której powinni zamontowac drzwi obrotowe, przy takiej rotacji kierowców i coraz to nowych twarzy w biurze. Ludzi mają za nic, (usunięte przez administratora) na rozmowie. (usunięte przez administratora) nakłanianie i wyganianie z domu do jazdy w kolejną pomimo obiecanego odpoczynku przez Pana Michała Grabca ( wielkiego spedytora i donosiciela). Pani Katarzyna, która przy zatrudnianiu obiecuje góry, chociaz nie wie z czego sklada się wynagrodzenie, obiecuje 10k złotych ale po pierwszym kółku okazuje się, że 10k zł można otrzymać w rublach. Obiecane urlopy, które każą planowac w lutym, po czym w kwietniu mowią, ze to tylko taki zarys. Omijać ta firmę szerokim łukiem, oszukają Was na rozmowie.

Prawie pracownik Nowy wpis

Potwierdzam, Pani Katarzyna Bakunowicz wprowadza ludzi w błąd, jest natarczywa, jeśli człowiek nie odbiera od niej telefonu - bo już 10 razy powiedział ŻE NIE WEŹMIE UDZIAŁU W REKRUTACJI - ta pani w SMS-ach obiecuje "złote" góry, wysokie wynagrodzenie + nieskończoną ilość bonusów, zwrot kosztów dojazdu itp itd. Przez te Panią straciłam w ubiegłym roku pracę . BARDZO PROSZę UWAŻAĆ NA NIĄ JAKI PREZESA TEJ FIRMY, PANA JACKA - który koniec końców powiedział mi " ze takie rzeczy się zdarzają"!!!!

Kalina Nowy wpis

W ogłoszeniu dla spedytora na stronie zostało stwierdzone, że wynagrodzenie jest wysokie ale nikt już go jakoś nie rozwija. Co się na nie zasadniczo składa? Sama podstawa ile wyniesie? I czy są prowizje?

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Od wczoraj wiem, że jest potrzebny Specjalista ds. Administracji. Doświadczenie niby nie jest potrzebne ale fajnie gdyby kandydat znalazł francuski lub hiszpański. Pod żaden język dodatkowy się nie łapię niestety. Nie ma tu może jakiś ewentualnych kursów? W opisie się nie znalazły

Zosia

Hej, czytam teraz opisy ofert dla kierowców C+E i jest w nich wskazane, że jeździ się taborem do 3 lat. i co się dzieje z takim autem potem? gdy chłopak przyjdzie, pojeździ ze 3 lata to od razu dostanie nowego DAFa lub VOLVO i tak w kolko?

Nowy pracownik

Jestem nowym kierowcą w tej firmie i po pierwszym miesiącu pracy mogę stwierdzić. Praktycznie zero kontaktu ze spedycją po natarczywym dobijaniu się albo odpiszę albo oddzwoni. Typowa kurierka(usunięte przez administratora)pieniądze. Podobno kasa jest zawszę na czas ale nigdy nie wiesz ile zarobisz ponieważ płatne podstawa plus z km i Eco driving. Auta nowe podobno max do 3 lat na umowie serwisowej. Naczepy niestety poobdzierane i dużo starsze niż 3 lata. (usunięte przez administratora) ale niestety przy takim podejściu do pracownika i płacy będą raczej co chwilę zmiany

BENEK
@Kierowca

Jak Ci nie odpowiada praca i zarobki a wiem że są w miarę pod warunkiem że chce się pracować to się zwolnij. Masz odprowadzony uczciwy podatek z pakietu mobilnego na emeryturę na zwolnienia lekarski , możesz zarobić lekkim (usunięte przez administratora) 10 tys. i jeszcze oczerniasz firmę. Zadzwoń do prezesa, porozmawiaj i wszystko będzie jasne. Ale nie , najlepiej pisać pierdoły i oczerniać innych.

@BENEK

To 10 tys które zostało wspominane to wartość netto tak dla jasności? a co z tymi weekendami w aucie i są sprawa związana z urzędem skarbowym? Czy jest tak jak napisano powyżej?

Dzień dobry. została wystawiona oferta pracy dla spedytora międzynarodowego jakiś czas temu. czy można prosić o opinie z działu? Zbyt wielu komentarzy od samej spedycji chyba nie widzę. :( zespół jest raczej niezmienny? To rozwój? jaka atmosfera?

Czym w Jastim Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Faktycznie można tym autem do domu zjechać tak jak ktoś podpytał? Ze dwa lata temu w komentarzach pojawiały się wzmianki o tym, że ktoś jechał po 250 km do siebie i potem na jakiś serwis na pusto. Czy do dziś takie sytuacje maja jeszcze miejsce?

Tt

Ciekawe kto taki nie zadowolony że dał zła buźkę . Do rzeczy byłem rozmawiałem a to że jestem po studiach psychologicznych to po krótkiej rozmowie mogę wyciągnąć wnioski z kim mam sdo czynienia. A więc rozmowa na samym początku przebiegła marnie ,ja nie idę na rozmowę po to żebym wysłuchiwał jaki kierowca ma problem z autem czy w ogóle z czym bo mnie to nie interesuje w ogóle dodam że odrazy odebrałem to jak by kierowcy to byli ciemnoty którzy nic nie wiedza o życiu i na niczym się nie znają już, po kilku minutach miałem ochotę opuścić te pomieszczenie. Ale po jakimś czasie wszedł prezes nie powiem dosyć ciekawy człowiek ,ale też można go wyprowadzić z równowagi. Tak na przyszłość rozmowy nie zaczyna się od narzekania na kierowcę już zatrudnionego w firmie bo to skutecznie zniechęca do podjęcia współpracy ,(usunięte przez administratora) A jeżeli mogę dodać swoje prywatne zdanie to firma jastim myślę że nie warta zainteresowania wywnioskowałem (usunięte przez administratora) PROSZE PAMIETAC TO KIEROWCA PODEJMUJE DECYZJE ILE PRZEJEDZIE KM W DANUM DNIU DO TERMINU DOSTAW I TO ON BIERZE NA SIEBIE ODPOWIEDZIALNISC. WSZYSTKO W TEMACIE. ODRADZAM

Tosia

Witam, widzę ze biuro to stacjonarka czysta? Przynajmniej tak było ofercie, którą znalazłam. są w niej opisane obowiązki i wymagania a co z tym co ofertuje Pracodawca? jakieś benefity, szkolenia i tym podobne? co z tego zakresu na dzień dzisiejszy występuje? Na co można liczyć? I czy wpływa do także na atmosferę o której piszecie?

Kamyk

Tam księgowa zmienia się średnio co pół roku to daje do myślenia. Cała załoga się zmienia tam już człowiek nie nadąży co i jak

@Kamyk

Drajwer

Mam zamiar się przyjąć do firmy podobno dają auto pod dom . Jak dalej wychodzi z płacą , dniówka , km , stałą . Robota 1 na1 czy kurierka

Jastim Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Kierowca Międzynarodowy. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Tomasz
@kierowca ze stażem

To kasa całkiem niezła. Przy takiej ilości zrobionych kilometrów masz jakieś przerwy za kółkiem? Często są zjazdy do domu żeby odpocząć?

@Tomasz

(usunięte przez administratora) W Jastim można zarobić, ale trzeba jechać. Jeśli chodzi o zjazdy do domu to dwa weekendy twoje dwa w drodze. Jeśli potrzebujesz przedłużyć pauzę to na wyjeździe trzeba zgłosić taką potrzebę i ile potrzebujesz tyle zostajesz. No tyle tylko, że wtedy uciekają kilometry. Roboty jest opór i tak naprawdę jeśli ktoś chce pracować to pracuje i zarabia. A najważniejsze, że wszystko na legalu i czas pracy i kasa na koncie i składki ZUS od pełnych wynagrodzeń

BENEK
@kierowca ze stażem

(usunięte przez administratora)PLN podtawe to masz Panie że stażowym (usunięte przez administratora)to najniższe podstawa w firmie a 10 tys. Km. jest ciężko zrobić jak się ładuje(usunięte przez administratora) i ma się po 4 Rozładunki odsłonę od siebie po 45 km. i rozłożone na 4 dni . Więc jak tu zrobić km. A jeśli Ty jeździsz z przezutami i co dzień kręcą się koła to km. nakręcisz. Niestety nie wszyscy mają tak dobrze poukładane trasy i dlatego zostawiają tą robotę. Więc nie jest tak pięknie jak opisujesz nie dla każdego.

@BENEK

Tak, oczywiście że stażem. I mimo tego, że pracuję tu wiele lat to ładuję również (usunięte przez administratora). Powiedz BENEK ile razy w m-cu zdarza Ci się ten (usunięte przez administratora)i cztery miejsca do tego rozładowywane cztery dni ? Czy to naprawdę tak wpływa na twoje kilometry? Jeśli naprawdę tak to u ciebie wyglada, to czemu nie pogadasz o tym z Prezesem? Może więcej byś w ten sposób uzyskał niż jak żalisz się na go worku....

Kris

(usunięte przez administratora) Niech płacą jak należy a nie kierowca stoi po 2 dni bo spedycja twierdzi że nie ma roboty albo po Barcelonie zbieranie (usunięte przez administratora) po 2 dni i zrobisz max 100km .(usunięte przez administratora)

Kris

Podaj numer auta jakim jeździsz to sam cie znajdę

@Tomasz

Z reguły dwa razy w miesiącu.

Robierobote
@kierowca ze stażem

Aaa jakim systemem jezdzicie.? 14 tys to chyba was nie ma sporo w domu.? jestes zjeżdżacie na weekendy czy np. W tygodniu.?

Daga
@Robierobote

Rysiek

Gadał ktoś z nimi o tej pracy na kierowcę międzynarodowego C+E, jak to wszystko wygląda? Ogłoszenie takie znalazłem. Tam napisali, że wynagrodzenie zgodne z zagranicznymi stawkami minimalnymi, czyli ich minimalną tylko płacą, francuską np? To ile to wychodzi na tę chwilę?

@pracodawca jakie benefity firma oferuje swoim pracownikom biurowym. (opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie?) Jak wygląda system wynagrodzeń i podwyżek w firmie?

wiem bo byłem

co to za bzdury ? połowa biura jest na umowie, druga na działalności bo takiego dokonała wyboru.... kolejna bzdura aby uderzyć w firmę...

Jakie wartości są cenione w Jastim Sp. z o.o.?

Kris

Witam, poznałem specyfikę pracy w Jastim i jak dla mnie, to ostatnia firma na rynku do której bym wrócił z długim zastanowieniem. Można wszystko wykonać i podporządkować się ale za odpowiednie wynagrodzenie. A tego ostatniego zabrakło i nie poleciałbym w obecnym systemie płacowym tej firmy. Trasy spoko robota jak w Rabenie. Ale cóż może tak kiepsko płatne frachty są że więcej kierowcy nie można zapłacić nie wiem.

Były pracownik jastim

Dzień dobry, Chciałbym napisać parę obiektywnych zdań nt. firmy Jastim, al. Jerozolimskie 144 Wa-wa. Byłem kierowcą w tejże firmie. Początkowy kontakt z pracownikami oceniam na pozytywny. Potrafią zrobić dobre wrażenie, obiecywali dobre i na czas pensje. Z perspektywy czasu niestety pozostały tylko na czas. Średnie zarobki w kółkach do Barcelony oscylują w kwocie (usunięte przez administratora) zł. Warto wspomnieć, że wypłacane wynagrodzenie w żaden sposób nie były jasne i transparentne. Po prostu tyle ile musisz wiedzieć i nic więcej, czyli kwota widniejącą na koncie. I tutaj wielkie pole do popisu miał (usunięte przez administratora) Firma ta szybko uczy, że kierowca może liczyć tylko na siebie. (usunięte przez administratora) Od kwietnia 2022 roku firma zdecydowała się rozliczać kierowców z kilometra (usunięte przez administratora), plus (usunięte przez administratora) zł podstawy. Średnio robi się 10 000 km miesięcznie. Przestali płacić za ładunki ADR. Same ładunki z resztą też są śmieszne, jest to drobnica zbierana po Barcelonie z kilkoma rozładunkami CZ, SK, PL. Zwyczajna kurierka za byle pieniądze. Jeśli zastanawiasz się czy iść tam do pracy to absolutnie odradzam. Pieniądze marne, pomoc ze strony spedytorów również daje wiele do życzenia, ładunki które mają to jest kpina. Dziwię się właścicielowi, że pomimo tego, że jest kierowcą, w taki słaby sposób traktuje swoich kierowców i pomimo wielu skarg na(usunięte przez administratora)

Ktoś

Obiektywny jakie dodatki za weekendy. Dodaj że za weekendy w Polsce nie płacicie. Zgodzę się co do kilometrów że można tyle zrobić ale pod warunkiem że nie zadżesz(usunięte przez administratora) Inaczej robi pod górę włącznie z wyjazdem z domu. Nikt raczej nie żąda(usunięte przez administratora) tyś za siedzenie w domu tylko za pracę. Kolejna żecz to że płacicie z kilometra nie z licznika tylko z kilometrów które wylicza Spedytor. (usunięte przez administratora) Ładowana jest byle jaka by upchnąc. (usunięte przez administratora)Niech czytajacy opinie sam oceni czy jesteś taki objektywny????

obiektywny

Pan sobie żartuje ! Transporty krajowe są płacone tak jak międzynarodowe ponieważ każdy km (obojętnie czy w kraju czy za granicą) jest rozliczny w ten sam sposób.(usunięte przez administratora). W razie nieprawidłowości zawsze można zadzwonić i wyjaśnić. W jakiej firmie zjeżdża sie do domu 250km na pusto? Pi(usunięte przez administratora)

Alicja

Jeśli to fakt, to jak obecnie stoją z zapotrzebowaniem na kierowców? Była wyżej wzmianka o tym, że będzie sporo wolnych miejsc. Ilu docelowo ich potrzeba, żeby firma właściwie funkcjonowała i jakie są potencjalne braki kadrowe? Są jakiekolwiek?

Zostaw merytoryczną opinię o Jastim Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Jastim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jastim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jastim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jastim Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jastim Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jastim Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 176 ocen.
  • Al. Jerozolimskie 144
    02-305 Warszawa