Jastim

Opinie o Jastim

kociak 2010-01-15 18:53:02
Witam! jeżeli ktoś chce podjąć prace w firmie Jastim jako kierowca niech dobrze to przemyśli bo nie jest tak kolorowo jak by się wydawało. Szare życie kierowców wygląda w dużym skrucie tak: brak miejsc parkingowych dla aut firmowych, rozładunki na które czeka się czasmi po kilka godzin.( usunięte przez administratora ) Kolejnym minusem jak zaczyna wchodzi w życie w firmie jest: coraz wcześniejszy przyjazd do pracy nawet w niedziele a potem "Koczowanie" w aucie w oczekiwaniu na załadunek! tak wygląda życie z drugiej strony bramy.A jeszcze 3 lata temu było całkiem inaczej... normalny rozładunek i godziwa zapłata za wykonywaną pracę!
KSIADZ 2010-10-03 13:13:56
bardzo dobra firma. Polecam wszystkim na kraju ekipa sie nie zmienia od 10 lat. Pozdro dla drabiny i miotły o ile jeszcze pracuja. oraz dla miska lawety tomka i WSZYSTKICH Z LINI
abdul 2013-06-16 13:39:16
mozesz
nawet nie ktore naczepy maja palecary
calkiem wygodne, teraz w tej firmie jest tylko wazne spalanie
bylo dobrze to barany pokazaly ze auto pali 26 z ladunkiem 5 ton
xxxxx 2013-07-06 23:37:24
Wiatm jestem kierowcą jastima i miałem ostatnia pensję 7,5tysiąca
prześmiewca 2013-07-07 14:09:10
Cała prawda o Jastimie, Nikt sie z Toba nie liczy, Nikt nie zapyta kiedy ostatni raz spedzałeś niedziele w domu, byle do przodu. Krajówka i ciagłe czekanie za załadunkami mimo iż robota jest z pierwszej reki, Podwykonawca wazniejszy i( usunięte przez administratora ) auta zdejmuja i laduja, kilometry jezdza i zarabiaja. A ty kolego z ta pensja 7.5tys to wkroczyles w swiat fantazji, albo 3tys zona Ci dolozyla, bo prawda jest taka ze dzis pensja waha sie okolo 4.5tys i nawet po 3 weekendy w aucie bo najlepsze rozladunki to sobota i poniedzialek.
poeta 2013-07-07 22:54:18
XXXXXX te 7,5 tys. zapomniałeś podzielić przez 3, no chyba, że jesteś na przyuczeniu to podziel na 6, ewentualnie licz na to ze koledzy po fachu Ci dołożą bo nikt tam takiej kasy nie zarabia, nawet [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] maja mniej!!!
kaszub 2013-07-08 20:32:07
Abdul skoro jest ci tak żle w tej, tak mało zarabiasz to dlaczego jeszcze w niej pracujesz, a tak na marginesie nim coś napiszesz to najpierw to przeczytaj,
abdul 2013-07-08 21:22:21
Kto powiedział że pracuje
Tylko taki pajac jak ty będzie tam pracował
Pamiętaj rano o telefonie do szefa
kaszub 2013-07-08 21:55:08
nim zadzwonię do niego to najpierw zadzwonię do ciebie, wyluzuj chłopie szkoda życia.
abdul 2013-07-08 22:20:54
Kierowca który zrobił 3 miliony kilometrów
Wózkiem paletowym po magazynie
Jesteś turem a tur musi ciagac
dobrze poinformowany 2013-07-09 16:34:45
Panowie, olać frajerstwo i swoje robić. Kumpli tu nigdy nie było, a że Stary wziął się za frajerów to i na premie dla normalnych wkrotce sie znajdzie
barack 2013-08-09 12:45:53
Możesz iść na urlop ale za free
Umowy są na zagranicy
W kraju działalność chyba że jesteś pupilem szefa wtedy umowa
kier 2013-08-12 11:10:20
czy ktoś może napisać o firmie jastim jaki jest real czarne to czarne a białe ta białe a nie pierdoły i banialuki
klep 2013-08-13 21:10:45
Jest dobrze możesz przyjść
Ją nie narzekam
Narzekają tylko ci którym się robić nie chce
I twierdzą że się obrotu nie da zrobić
OBIEKTYWNY 2013-08-20 20:47:01
ZUS i podatek płacisz sam, ale jest podstawa niezależnie ile pracowałeś w m-cu.Masz to zapisane w umowie. To samo z urlopem i wolnym. Jeżdze dla Jastimu od początku i nigdy nie było opóźnienia z kasą, ani problemu z wolnym. Ostatnio mała wojna o paliwo, bo Stary wymienia tabor na nowe Volva, a chłopcy nadal chcieliby normę 32... Tak więc na obrywki nie Masz już co liczyć, ale za to ruszyły premie za oszczędność. W miesiącu może dolecieć nawet 6 stówek....
Ogólnie: POLECAM
zadowolony 2013-08-20 20:56:12
Potwierdzam. Normalna robota za normalne pieniądze dla normalnych ludzi. Cwaniaczki wykruszą się sami, bo paliwko się skończyło... A na pewno się skończy po wymianie wózków.... Mi i nie tylko mi pasuje. Wreszcie płaca za pracę, a nie za cwaniakowanie
abdul 2013-08-30 18:05:42
To wiemy wszyscy
Ale w czasie pracy kierowca nie ma obowiązku podkladac magnes
Wyrzucać tarcz za okno
Zapraszamy do współpracy, od strony warszawy szukają dawać
Na wrocław na wstępie dostaniecie zmiennika który tak laduje że się stoi przy rozladunku 3 godziny
Bo nie wie że na naczepy nie można lądować maks 24 tony i dzienny33 palety
Ale dasz radę, komar ci powie na wymianie naczepy
ziom 2013-08-30 20:49:17
Co ty napisałeś bo nie bardzo rozumiem
Ale jak macie płacone od procenta to chyba każdy tak laduje
Chyba że faktycznie lepiej mniej ladowac
Nie bardzo wiem o co w tym wszystkim chodzi
międzynarodowy 2013-08-30 22:09:57
Potwierdzam. Jezdze od wielu lat w grupie międzynarodowej i nie zamierzam zmieniać... Kasa jak zwykle... mogłaby byc lepsza, ale jak przychodzi bieda zawsze można liczyć na Prezesa. Sam skorzystałem. Wiem o przypadkach kiedy chłopcy popadli w klopoty ze zdrowiem na zachodzie, szpital, leczenie, kolosalne koszty. Firma wszystko załatwiła, a czego nie pokrył nfz dopłacili i nie ciągali chłopaków o jakies zwroty...
Generalnie jest normalnie< ale jak widac nie dla wszystkich
ula la 2013-09-02 14:46:02
ktoś sie chyba z ortografia nie lubi :P
firma ogólnie dobra, mała rotacja ludzi,
jezeli sie komus chce pracowac bez problemu zarobi
natomiast nie ktorzy maja wage w nodze i jak paleta sie nie ruszy to jej nie bierze i ci najwiecej placzą
abdul 2013-09-02 17:11:29
Nie którzy nie muszą siedzieć u szefa
Od pożyczenie są banki chyba że robisz za najniższą krajowa to masz problem, teraż musisz się wykazywać i tyrac za czapkę drobnych
Roki 2013-09-04 04:55:11
Panowie , będzie lepiej ..... Już niedługo [usuniete przez moderatora] przejmie Jastim . Poczekajcie a u niego zarobicie ....
analna jola 2013-09-05 17:33:21
Tak i to on najwięcej zrobił szumu że kierowcy kradną
A sam wali w rogi prezesa aż miło
Jeszcze młody szef się garnie do przejęcia firmy
On byłby dobry
przesmiewca 2013-09-10 12:18:48
międzynarodowy - 2013-08-30 22:09:57

Generalnie jest normalnie< ale jak widac nie dla wszystkich
Witam. Jedno mnie zastanawia, skoro tak dobrze sie zarabia to czemu prezes musi Ci pomagac? Po drugie, z tymi wypadkami to pamietam taki przypadek kiedy to chlopak po zabiegu hirurgicznym, nieszczesliwie sie to zdarzylo w Metzu, wracal na wlasna reke bo firma jak powiedziano '' nie ma obowiazku zapewniac transportu''. dostajesz karte europejska NFZ inic wiecej, ale czy to az taki przywilej? Ludzie po malu sie wykruszaja bo sa firmy, ktore pozwalaja zarobic wiecej. Dzis juz wiekszosc firm placi na czas, wiec to zadny atrybut, raczej fakt, ktory staje sie normalnoscia. Premie paliwowe owszem sa, ale kazdy kierowca wie , ze spalanie zalezy w duzej mierze od ciezaru przewozonego ladunku, wiec czy premia jest czy nie bardziej zalezy od szczescia zeby trafic lekkie ladunki.Dzis placi najnizsza krajowa, reszta od przerobu, ale i odpowiedzialnosc za uszkodzenia jest nie mala.
anonim 2013-09-22 10:29:47
Część
Jak tam panowie można już chodzic na urlopy
Czy prezes zabronił bo nikt nie chce przyjść do pracy
Trzeba mu zaproponować żeby [usuniete przez moderatora] wsiadł za stery razem z nim byłaby podwójną obsada
zorientowany 2013-11-30 12:48:12
Coraz lepiej dzieje się w tej naszej firmie. Wydarzenia z ubiegłego tygodnia można skomentować jednym powiedzonkiem: Przypomniał sobie wół jak cielęciem był. Ale skoro doprowadza się do stanu że kierowcy odchodzą to samemu trzeba siadać za fajerę. Pełen szacun.
malpa 2014-01-08 09:50:54
Za grudzień napewno też coś sobie szef skubnie z wypłaty
Bo jest nowy wóz to kierowcy go teraz spłaca
Szefie pokaż obroty naszych aut, przecież od tego mamy procent,
UJr 2014-06-17 01:51:16
Tak, a to z jakiego powodu warte uwagi? Do tej pory średnio chyba było ze skargami na firmę a tu nagle taka heca.
twinki 2014-07-29 20:35:12
Szukają na zachód kierowców
Każdy weekend we francji przerzuty 3 tygodnie 45 godzin w domu
I dalej zachód, pensja dobra od 4000 do 4500
Ją ogólnie polecam wcześniej pracowałem za 1500 na magazynie
Szef mi dał szansę i za to mu dziękuj
ozgrozo 2014-07-30 23:23:44
ludzie 4tyś do 4,5tyś za trzy tygodnie i 45h w domu i wy piszecie że to konkretna kasa??? to w Wa-wie tak się zarabia??? Szok!!! Ja bym nie chciał być nawet sprzątaczką w tej firmie.
szybki 2014-09-17 16:36:50
Mejn pytanie kto w firmie zarabia 5000-na pewno nie kierowca.
twinki 2014-10-21 02:37:46
Panie szefie, daj odejść tej mendzie z tej firmy
Może zabrać nawet kolegę , przynajmniej spokój będzie
Jest jeszcze paru nie udacznikow, ale to wyjdzie w praniu
byk 2014-11-23 17:23:04
jak bedziesz donosic to da sie nawet wybudowac

dobry człowiek 2014-12-03 16:01:59
O proszę jakie fajne wpisy się pojawiły,podejrzewam że należą do pana Wójcika.Pokazał jakim był wspaniałym kierowcą,wystarczy zobaczyć jak dbał o sprzęt.
dobry człowiek 2014-12-03 16:10:32
A i jeszcze mi się coś przypomniało.Pan Wójcik tak dbał o firme że potrafił na stacji paliw szczotką do mycia szyb,umyć kabine ciężarówki,zamiast jechać na myjnie.Świadczy to że był łąkę do potęgi.I ciągle tylko SEFIE MAŁO ZARABIAM
adam 2015-01-15 21:01:12
pracuje bardzo krótko w tej firmie chciałbym żeby jakiś kierowca napisał coś o tej firmie czy robi jakieś przekręty z kierowcami i na co mam uważać czy warto pracować dalej czy nie oskarży mnie o coś o co nie powinna i obciąży kosztami
momo 2015-02-03 23:10:56
Jeden z kierowców postawił sobie cel, oddam stolec w scani na środku na tunelu
Nie udało się zbyt mało miejsca
Dostał teraz mana bedzie miał więcej miejsca
bobik 2015-03-04 13:33:29
a ja jezdze na kraju, mysle ze sytuacja robi sie powoli do d.... i trzeba zaczac szukac pracy, techniczny ma wszystko gdzies z prezesem nie ma kontaktu pieniadze sa urywane cały czas, ale wyjscie jest zawsze jakies. na ta chwile na dzialalnosci nie wyciagniesz 3500, czyli kasa dobra! a jezdzic jak co nie którzy i spac po 4 godziny zeby zarobic 500 zł wiecej to nie tendy droga. Czekamy na jakies zebranie Panie Prezesie, bo do nie których nie dociera ze jest kiepsko.pozdrawiam
bonifacy 2015-03-13 23:00:39
Panowie kierowcy pamiętajcie że szef zawsze ma racje.W tej firmie wcześniej było dużo lepiej,ale niestety. czasy są jakie są i firmie z zarobkami jest jak w innych firmach.Ja tu się jeszcze pobujam,a jak wygram w totka to kupie klatkę wódki balujemy się i spadam stąd poleżeć przed tv.
wdzieczny 2015-03-27 14:39:48
Niech tych paru oslow jeździ na tym wrocławiu
Niech się wykazują
Zobaczymy ich miny 10 znowu będzie kwas
zawiedziony 2015-04-17 20:04:34
Potwierdzam to co ktoś napisał wyrzej jeździ się 3 tygodnie czasem 4 i w domu 2 dni wolne i z powrotem w trasę , do tego powroty z okolic poznania lub okolic ostrowa wielkopolskiego zawsze pociągiem , jeśli chodzi o kasę zawsze na czas , około 4700 zl
rajek 2015-07-14 19:10:41
Moje zdanie jest takie
prezes placi za prace nie za lezenie
praca ulozona kasa na czas wozy dobre
kierownictwo ci nie pomoze bo nie maja czasu
ogolnie polecam, kierowcy jeden drugiego by w lyzce wody utopil
ale jestem zadowolony
Mały 2015-08-07 14:18:11
Macie racje ,Szef płaci za prace .żeby zarobić trzeba jezdzić ,zeby jezdzić trzeba mieć dobre układy z panem J.
Czesław 2015-10-01 14:23:43
Nigdy nie widzialem obiecanej ilosci pieniedzy na koncie. Zawsze znajdzie sie jakies wytlumaczenie. Brak komunikacji w firmie. Pan Damian lubi miec dobry kontakt z kierowcami po czym na drugi dzien szef wie o wszystkim. Jesli wiesz ze zarabiasz malo to juz tu nie pracujesz. Pan Marcin kierowca po mefedronie opowiada duzo bajek szefowi i za to jest wzorowym kierowca. Kierowcy robia kolka glownie Francja Niemcy. W domu co 2 tyg srednio. Placone procent od frachtu. Czyli nigdy nie wiesz ile zarobisz. Serwis leży i kwiczy. Jesli zglaszasz usterke to slyszysz ze trzeba naprawic. I dalej jestes w kropce. Tabor nowy glownie Man i Volvo. Placone na czas. Nie polecam.
wicia 2015-11-01 20:56:18
szukaja na linie warszawa wrocław
dzwonic pytac
islamabad 2015-12-08 03:26:13
Ale fajnie byloby dostac jakis bonus na swieta
za ciezka prace
moze w koncu sie ktos przelamie
irek 2016-09-26 22:24:48
bardzo fajna firma
kierowca pracuje w systemie 3 (tygodnie) na 2 (dni)
zarobki miedzy 5000 a 5500
kolegen 2016-10-07 17:11:42
Techniczny wez sie za robote
bo to ty chodzisz i smierdzisz
kiedys prezes przej4zy na oczy i zobaczy ze placi ci za dobre wrazenie
czemu sie tak boisz jak kuba przyjezdza
bo moze zobaczyc ze nic nke robisz
mis uszatek 2016-10-08 20:07:15
dobry jest, dobry
bedziem działał :) buhaha
bo najpierw musze ogarnac swoje volva
fistaszek 2016-10-09 21:07:59
niech nam w zdrowi wzrasta
tomus stary
Zostaw swoją opinię o Jastim - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jastim