myPhone Sp. z o. o.

Toruń

Opinie o myPhone Sp. z o. o.

Armagedon 2010-04-26 21:23:28
Płacą "średnio", ale atmosfera super. Polecam.
ktoś z załogi 2011-04-06 20:17:39
atmosfera pomiędzy pracownikami "szeregowymi" ok, ale już kadra kierownicza.....
duduś 2011-04-13 22:54:23
możecie coś szerzej powiedzieć o atmosferze?
jak prawa pracownika są respektowane?
sprawa dwóch umów jest mi znana
ale co dalej? premie? prowizje? poszanowanie prywatnego życia? czas pracy?
joel 2011-06-14 12:43:06
"jak prawa pracownika są respektowane?
sprawa dwóch umów jest mi znana
ale co dalej? premie? prowizje? poszanowanie prywatnego życia? czas pracy?"

prawa pracownika są respektowane, jest premia, generalnie nikt nie utrudnia życia prywatnego... czas pracy to 8h i tyle, ale jak potrzebujesz - wyjdziesz wcześniej, tylko różnicę będziesz musiał odrobić.
Waco 2011-11-24 15:17:32
ciekawe ile zarabiają serwisanci ?
pracownik obecnie 2013-11-22 22:39:49
Ci co mają zarabiać to zarabiają i nic nie robią włącznie z P. dyr. zrobionej dyrektorem tylko z polecania bez doświadczenia i wiedzy jak zarządzać kadrą.
Umowy B2B i martw się o resztę rozliczeń sam. Chaos i bałagan.
Nie polecam, ale trzeba coś robić.
Nie polecam bo to nie jest firma pro rodzinna! Tylko dla singli. Dzieci nie są miło widziane.
ter 2014-07-29 21:53:37
Wyzyskiwanie, nieuczciwosc,odradzam ! Oszusci , wlasciciel przekreciarz.
dm 2014-11-29 00:59:02
zdecydowanie nie polecam, nie docenia sie pracownikow a progi sprzedazowe sa tak wysrubowane zeby tylko nie dostac premii
Iz 2015-01-30 18:37:58
Firma myPhone od 2008 roku produkuje teleofny pod własna marką, co jakiś czas widze ich smartphone'y w gazetkach promocyjnych, sa o wiele tańsze niż konkurencji, a w miarę dobrze zaprojektowane, czesto w dual simie, czego unika się np. w salonach operatorów, by wyeliminować możliwośc konkurencji. Obecnie poszukują Lidera Serwisu, może ktoś polecić to stanowisko?
tajmniczowyskokoniski 2015-03-03 14:42:42
dwa kółka spokojnie mozna wyciągnąć...trzeba być sprawnym,rzetelnym i ogarniętym. Leniom od razu nie polecam :) szkoda waszego czasu...leżcie dalej. Atmosfera? Zajebista...chyba że jesteś konfliktowy i przeszkadza Ci chociażby klimatyzator to też posiedź w domu. Praca w genialnym zespole (bo to najważniejsze) a reszte?...reszte sobie kupicie.
ejka 2015-06-10 18:41:58
bylem ostatnio na rozmowie, oczywiscie pytanie o umowe B2B padlo, kierownik obecny podczas rozmowy niestety mniej kompetentny od kandydata. niefajne wspomnienie.
Dan 2016-05-15 19:28:51
Mam nadzieję, wielką zresztą, że wszystko tutaj się jakoś ułoży
Zostaw swoją opinię o myPhone Sp. z o. o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie myPhone Sp. z o. o.