OPTIGUARD Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o OPTIGUARD Sp. z o.o.

admin 2015-07-06 10:17
Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie OPTIGUARD Sp. z o.o.? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.
Pracownik 2017-01-25 20:04
Firma w której absurd goni absurd.
Nie polecam, wymagana jest praca by wyrabiać normy i na czasy na akord a płacone jest za godzinę, rozumiem gdyby jeszcze było tyle pracy a jest tak ze 2 tygodnie nadgodzin a potem ludzie muszą wybierać urlopy.
Jeśli ktoś jest zatrudniony z agencji to nie ma co liczyć na przedłużenie umowy, po wykonaniu "czarnej" roboty jest zmieniany na kolejnego .
Jeśli masz już to "szczescie" ze przedłużą umowę to można liczyć jedynie na obciążenie wynagrodzenia niż podwyżki.
Biały murzyn 2017-01-31 23:07
Racja, nie dbają o pracownika. Na każdym kroku nowe pomysły jak odjąć z pensji. Żenada.
Pracownik 2017-02-06 18:45
Nie polecam. Pracownik tu się nie liczy tylko nacisk na zwiększenie wydajności przy jednoczesnym obniżaniem wynagrodzenia. Absurdalne pomysły kierownika generują kolejne zwolnienia.
Zostaw swoją opinię o OPTIGUARD Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPTIGUARD Sp. z o.o.