OPTIGUARD Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o OPTIGUARD Sp. z o.o.

admin 2015-07-06 10:17
Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie OPTIGUARD Sp. z o.o.? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.
Pracownik 2017-01-25 20:04
Firma w której absurd goni absurd.
Nie polecam, wymagana jest praca by wyrabiać normy i na czasy na akord a płacone jest za godzinę, rozumiem gdyby jeszcze było tyle pracy a jest tak ze 2 tygodnie nadgodzin a potem ludzie muszą wybierać urlopy.
Jeśli ktoś jest zatrudniony z agencji to nie ma co liczyć na przedłużenie umowy, po wykonaniu "czarnej" roboty jest zmieniany na kolejnego .
Jeśli masz już to "szczescie" ze przedłużą umowę to można liczyć jedynie na obciążenie wynagrodzenia niż podwyżki.
Biały murzyn 2017-01-31 23:07
Racja, nie dbają o pracownika. Na każdym kroku nowe pomysły jak odjąć z pensji. Żenada.
Pracownik 2017-02-06 18:45
Nie polecam. Pracownik tu się nie liczy tylko nacisk na zwiększenie wydajności przy jednoczesnym obniżaniem wynagrodzenia. Absurdalne pomysły kierownika generują kolejne zwolnienia.
Umiem lutować 2017-05-03 19:52
A chciałem własnie tam CV wysłać.
A tu takie cyrki.
Pracownik 2017-06-04 10:24
Wszystko co było dobre w tej firmie zostało przy ul. Osadniczej. Teraz jedna z gorszych firm w Toruniu. Nieodpowiednie osoby na nieodpowiednich stanowiskach. To co sie tam dzieje spokojnie podlega pod mobing.
Powiem prawde 2017-06-07 10:30
Ludzie sa tu traktowani za nic Nie doceniają pracowników którzy sa z nimi praktycznie od początku. Twierdza ze każdego można zastąpić. Może i tak ale nie za te marne pieniądze które proponują. Totalny brak szacunku do pracowników ze strony osób decyzyjnych.
????????anonim 2017-06-07 16:17
w 8 godzin zarabiam 2000zł, jak są nadgodziny to zarabiam nawet 2500, jak dostane kwartalną.
pewnie ze 600 stówek. nie czaje tych gości co to pisza. niech se poszukają innej roboty to sie zdziwiom.

Słownik ortograficzny 2017-06-08 08:28
ZdziwiOM? ????
Biały_murzyn 2017-06-08 10:18
Jak postrasza kodeksem i będziesz robił po 10-12h i do tego soboty ( o ile zapłacą w danym miesiacu) to i 2100 dostaniesz. A premia 600? Owszem podzielona na 3 osoby.
????????anonim 2017-06-13 11:29
Niektórym nigdy nie będzie dobrze.
Robiłem po 10-12 godzin, zapłacone co do grosza. I ekstra kase mam .
soboty płatne lepiej niż można bo normalnie inne firmy to wolne dają. albo płacą raz na 4 miesiące.
poza tym skoro jest tak źle to po co się męczysz?

Zostaw swoją opinię o OPTIGUARD Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPTIGUARD Sp. z o.o.