Opinie o Qubus Hotel Legnica w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Qubus Hotel Legnica. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Qubus Hotel Legnica o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qubus Hotel Legnica w Legnica

Barnaba

Hotel ma bardzo dobre notowania w internecie. Zadowolony klient to znaczy, że pracownikowi dobrze się pracuje!

Alicja

@Kamil, znalazłam aktualną ofertę pracy na stronie firmy. Dla Ciebie i innych zainteresowanych wklejam link: https://www.qubushotel.com/pl/praca/95/oferta/pracownik-obslugi-sniadan/ Bo jak rozumiem jesteś w dalszym ciągu zainteresowany podjęciem zatrudnienia w Qubus Hotel Legnica? A może trafiłeś na inną ofertę pracy i jesteś już pracownikiem firmy? Czekamy na Twoją odpowiedź.

Kamil

Może ktoś słyszał o ewentualnej rekrutacji? Słyszałam, że tu się fajnie pracuje!!

Młoda

Praca na pokojach jest ok, na poczatek umowa zlecenie, wiec jest sie wtedy kiedy trzeba, z tym po jakim czasie dają umowe o prace bywa różnie. Atmosfera jest dobra, jeśli nie jest się konfliktowym to da sie dogadać i spokój. Nie warto się też zbytnio przejmować, bo siądzie to na psychike, fakt trzeba się troche narobic, ale jak się przyzwyczai to nie jest źle ;)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Qubus Hotel Legnica? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Kuba

Podpowiedzcie czy hotel potrzebuje pracowników.

D&M

Nie wiem jak jest w Qubus Legnica, ale wiem jak jest w innym Qubusie. Nie będę pisać gdzie, bo jeszcze tam pracuje. Tam jest w McD- robi się wszystko - kuchnia, wydawka, obsługa gości i zmywak. Najlepiej jednocześnie. Nikt nie pyta przy zatrudnieniu czy umie się gotować. Pierwszy dzień jest spoko,ale jak już złapią ofiarę w swoje szpony to wtedy poznaje się prawdziwa pracę w Qubus hotel! To jest kołchoz za najniższą krajowa! Oszczędzają na wszystkim! Przerwy są tylko na papierze. Nie polecam

Alicja

Dość niedawno widziałam kilka ofert pracy w firmie Qubus Hotel Legnica, pracodawca ten wydaje się dobrze rozwijać. Czy może udzielić ktoś odpowiedzi jak wyglądają sprawy warunków pracy oraz płacy w tej firmie? Co z benefitami, jest oferowana prywatna opieka zdrowotna? Namawiam was do pisania nowych komentarzy w tym wątku.

Alicja

@renatagrz077@wp.pl zdecydowałaś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o obecnych warunkach zatrudnienia oraz o tym jak wygląda proces rekrutacyjny.

gość

Szkoda, że zarobki nędzne, bo już chciałem aplikować ;(

Alicja

@Nik, dlaczego uważasz, że pracowników nie traktuje się z należytym szacunkiem? Czy masz na myśli jakieś konkretne sytuacje?

Nik

Wyzyskiwacze ludzi, nigdzie nie ma takiej rotacji pracownikow,bo ludzie po kilku dniach probnych sami rezygnuja. Haruje sie jak wół i dostaje sie za to grosze. Pracownikow traktuje sie jak smieci, ktorzy musza byc dostepni na kazde skinienie. Najmniejszy blad jest wypominany,a wszystko po to zeby utzymac ,,gwiazdki''. Czlowiek tam sie nie liczy. Nikomu nie polecam pracy tutaj.

renatagrz077@wp.pl
@Nik

witam czy mogę się dowiedzieć jaka jest atmosfera miedzy pokojówkami i jaka płaca

Alicja

@ja, może od tego czasu coś się zdążyło zmienić? Pojawił się ktoś nowy tutaj, kto obecnie pracuje w Qubus Hotel Legnica?

Mamja

No fajnie, że firma tak dba o swoich pracowników @am. To dobrze o niej świadczy.

I co z tego ze dają umowę tylko tyle dobrego z tego dostaniesz. Pensje niskie,za multisporta czy prywatna opiekę i tak musisz płacić a bony na święta jak dostaniesz pewna kwotę to połowę zabiorą Ci za odliczenie podatku.

kamil

Hej, jak się teraz pracuje w qubus hotel w Legnicy? Ja obecnie szukam pracy na recepcji i ciekawi mnie, czy w ogóle jest tu szansa na przyjęcie? Czy raczej wszystkie stanowiska od góry do dołu macie poobsadzane i nie ma co nawet liczyć na wolny etat... W ogóle proponują wam umowy o prace, czy jest to jednak zlecenie.

życzliwy

Witam, byłem pracownikiem Qubusa Wrocław w 2011 roku, stanowisko portier. Wszystkie wcześniejsze opinie to prawda - układy między dyrektorstwem i regionalnymi - prawda. Poniżająca pensja - prawda. Niejadalne posiłki pracownicze - prawda. Niewielkie premie za donosy na współpracowników - prawda. Natłok obowiązków na każdym stanowisku przy niewystarczającej ilości czasu - prawda. Za cały miesiąc swojej pracy w systemie 12h mógłbym sobie pozwolić na 1 noc w apartamencie (ok. 1100 zł) - interpretacje pozostawiam czytającym. Nie polecam pracy w tych hotelach.

ell

Wykorzystywanie pracowników za najniższą krajową a wymagania jak by się zarabiało 2 tyś na rękę święta i najlepiej być pod telefonem . Może by się inspekcja pracy zainteresowała by się tom siecią . We własnym kraju a takie wykorzystywanie .

Adrian

Orientuje się ktoś jak jest z pracą w kuchni i ile mozna zarobic netto ?

xyz

Jarek czytaj proszę ze zrozumieniem napisał 2000 NETTO i to na stanowisku biurowym ,przypuszczam, że chodzi o marketing więc napiwki nie wchodzą w grę.

...

w którym qubusie płaca 2 netto??? bo az nie wierze!

lasania
@...

Ja pracuje w Qubusie 6 lat jest ciężko Pracownicy ok Pracodawcy i specjalisci i szefowie nie bardzo Szczerze to mam depresje i nie mam siły szukac pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Qubus Hotel Legnica - Legnica

• Jak się pracuje w Qubus Hotel Legnica?

Zobacz opinie na temat firmy Qubus Hotel Legnica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Qubus Hotel Legnica?

Qubus Hotel Legnica