NSK KIELCE

Kielce

Opinie o NSK KIELCE

antek 2011-12-26 20:44:03
ccc - 2010-12-14 17:25:47

syf syf syf syf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syfsyf syf syf
hehe to racja na start 9 zl brutto 4 brygady :) po miesiacu dostaniesz taka wyplate ze nie starczy na to zeby zapic smutki :)
Filip 2016-04-22 12:26:38
Witam, dawno nikt nie pisał, a ciekawi mnie czy firma NSK KIELCE prowadzi obecnie rekrutację. Chciałbym do nich aplikować a nie widzę aktualnych ofert.
Zostaw swoją opinię o NSK KIELCE - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NSK KIELCE