logo Steripack Medical Poland Sp. z o.o.

Steripack Medical Poland Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Steripack Medical Poland Sp. z o.o.

admin 2015-07-01 20:24
Czy uważasz, że to co pisze się w internecie na temat firmy Steripack Medical Poland Sp. z o.o. to prawda? Dodaj swoją opinię na naszym forum.
1
Pracownik 2016-07-19 23:56
SteriPack to dobry pracodawca ale tez wymagający. Stawia na ludzi młodych kreatywnych i oczekuje dużego zaangażowania ze strony pracownika. Zarobki dobre,ludzie stanowią zgrany zespół, atmosfera pozytywna. Warto zaaplikować.
1
kiss 2016-08-04 23:17
może wiecie czy wciąż można się załapać na inżyniera procesu produkcyjnego? Chętnie bym się załapał, ale na razie to się nic nie pokazało, a szkoda bardzo.
Edyta 2017-07-31 12:03
@Pracownik Widzę, że polecasz innym pracę właśnie w tej firmie. Czy dalej jesteś pracownikiem SteriPack? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Jakie możliwości rozwoju zapewnia pracodawca? Czy w ciągu ostatniego roku zaszły w firmie istotne zmiany? Dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które na wątek ten trafiły szukając informacji o swoim potencjalnym miejscu pracy. Co możesz im doradzić?
Zostaw swoją opinię o Steripack Medical Poland Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Steripack Medical Poland Sp. z o.o.