Opinie o SteriPack Medical Poland Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SteriPack Medical Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w SteriPack Medical Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SteriPack Medical Poland Sp. z o.o. w Toruń

Są jakieś minusy pracy w tej firmie?

Darek Nowy wpis
@Michał

Minusem są śmierdzące granatowe fartuchy w sluzie męskiej.

Stary Nowy wpis
@Darek

No szczególnie jeden fartuch wali,byłem kiedyś w Lesznie i podobnie walilo

Haha Nowy wpis
@Stary

nooo na szczęście został mi zapachy :D nie chciał byś węszyć !!!!

Julka 15 Nowy wpis
@Michał

Hej dajcie już spokój, przestańcie czepiać się już go bo to było śmieszne do czasu.Choroba ani sprawy z przeszłości szczególnie tak przykre jak zdrada,dziecko wychowywane przez nowego tatusia itd to już nie powinno być poruszane na forum.Nie mieszajmy pracy z życiem osobistym.Wesolych świat RN

Jak jest z pakietem medycznym w Steripack Medical Poland Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Darek

Tak,mamy fajne ubezpieczenie z myślą o dzieciach.Nsprawde polecam.Moj kolega Romek też sobie chwali choć u niego to inna sprawa bo ja wychowuje swoje dzieci razem ze swoją żonką.Dobrze jest i nie trzeba psuć jak to mówią żeby nasze dzieci mówiły po polsku s nie po niemiecku Pakiet ubezpieczenia polecam, naprawdę

Dawid

Czy można dostać się do firmy bez doswiadczenia czy wymagają ?

Jak długo trwa proces awansu w Steripack Medical Poland Sp. z o.o.?

Julka 15

Cześć mogę Ci pomóc ale musisz napisać konkretnie.Chcesz zacząć pracę w naszej firmie jako operator,specjalista technik może politechnika to Twoja ostatnia uczelnia.Skonkretyzuj proszę. pytanie a na pewno na naszym pokładzie znajdzie się miejsce dla Ciebie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w SteriPack Medical Poland Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Wiktor

Gal anonim Dobry pracodawca to wymagający pracodawca więc z całą pewnością nie każdy poradzi sobie dlatego narzekamy?

ASaj

Polecam Steripack bardzo dobry pracodawca w regionie - firma stawia na rozwój firmy jak i pracowników. Wiele dzieje się wewnątrz, dużo nowych wyzwań, w firmie nie ma rutyny, firma ciągle się rozbudowuje tworząc nowe miejsca pracy co jest na wielki plus. Często organizowane są fajne inicjatywy pracownicze. Brak Multisportu na wielki minus, dziwne w sumie, że w firmie z dobrym funduszem socjalnym nie ma nadal tej karty. Multisport to standard od wielu lat w innych tego typu organizacjach.

Edyta

@Pracownik Widzę, że polecasz innym pracę właśnie w tej firmie. Czy dalej jesteś pracownikiem SteriPack? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Jakie możliwości rozwoju zapewnia pracodawca? Czy w ciągu ostatniego roku zaszły w firmie istotne zmiany? Dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które na wątek ten trafiły szukając informacji o swoim potencjalnym miejscu pracy. Co możesz im doradzić?

kiss

może wiecie czy wciąż można się załapać na inżyniera procesu produkcyjnego? Chętnie bym się załapał, ale na razie to się nic nie pokazało, a szkoda bardzo.

SteriPack to dobry pracodawca ale tez wymagający. Stawia na ludzi młodych kreatywnych i oczekuje dużego zaangażowania ze strony pracownika. Zarobki dobre,ludzie stanowią zgrany zespół, atmosfera pozytywna. Warto zaaplikować.

admin

Czy uważasz, że to co pisze się w internecie na temat firmy Steripack Medical Poland Sp. z o.o. to prawda? Dodaj swoją opinię na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o SteriPack Medical Poland Sp. z o.o. - Toruń

SteriPack Medical Poland Sp. z o.o.