logo JET BTL Solution

Opinie o JET BTL Solution

asdfgh 2010-07-08 23:31:59
Ogólnie jest ok.
. 2010-08-12 15:39:10
Agencja była dobra lecz teraz na pieniadze czeka sie do 2 tygodni po terminie. Jedna z pracowniczek jest tak nie doswiadoczona i nie rozgarnieta ze potrfi sie pytac dana osobe 5 razy jak ma na imie. Ksiegowi sa do bani.
ktoś 2010-08-20 20:16:10
Nie polecam. Mają straszny bałagan w księgowości. Nie wypłacają pieniędzy. Młodzi cwaniacy.
roman 2010-08-29 13:41:51
potwierdzam, firma do bani , wszędzie mają (usunięte przez administratora), jeszcze kasy nie wyplacaja, a jak wypłacą to marne grosze
.... 2010-11-08 15:18:47
Niestety prawda...firma gubi się we własnych zabawkach...jest nie wypłacalna...narusza prawo pracy, kpi sobie z umów,... może projekty sprzedażowe które prowadzi są zbyt wymagające dla tej agencji...wszystkim którzy chcą podjąć prace dla Jet radze gruntownie się zastanowić zanim się skuszą na samochód i telefon...ponieważ to jedyne co dobre w tej firmie...narzędzia pracy, reszta stoi pod wielkim znakiem zapytania...Przerost formy nad treścią!
????? 2011-02-16 14:53:59
Jakie oferują tam pieniądze? założmy w projekcie gdzie sie jest przedstawicielem? jaki samochód oferują? i jak jest z paliwem? karta flotowa czy trzeba samemu zakładać za paliwo?
bleble 2011-09-26 11:25:17
Młody cwaniak to chyba Ty jesteś, zdecydowanie jedna z lepszych agencji, na pieniądze nigdy dłużej nie czekałem niż 2 tygodnie a stawki mają conajmniej ok. Uczciwi, sympatyczni ludzie!
ex 2012-02-05 22:29:18
pracowałem dla nich przy projekcie lidera FMCG, masakra! Narzędzia pracy tragedia, o ładowarki do smartphonów trzeba było prosić (o IPac'u nikt nawet nie marzył), załatwienie najmniejszej pierdoły z agencją zajmuje tygodnie, typowa agencja dla firm tnących koszty na maxa. Zatrudnienie na działalności , kasa 2000pln brutto łatwo policzyć ile zostaje po ZUSie i podatkach (śmiech!), kary finansowe za wszystko np. braki w asortymencie którego oni nie dosyłają mino zamówienia, PH składa zamówienie na towar i dostaje zupełnie inny, rekordowy czas oczekiwania na wpłatę za FV 11 tygodni, pomijam już że nie oddali mi kiedy tankowałem za prywatną kasę auto... CHCESZ PROBLEMU? WAL DO JETa!!!
Gall Anonim 2013-05-29 13:14:29
U nich tylko umowa zlecenie/dzieło lub własna działalność sama firma jak każda tego typu zarabia na pośrednictwie, kwoty zależy jaki projekt czy masz jeździć własnym autem czy Ci dają.
jojo 2014-10-24 11:15:12
Agencja nie wypłaca pieniędzy na czas. Po kilkunastu mailach, wiadomościach raczy odpisać SV. Ogólnie nie polecam współpracy. Stawki podobne jak w innych agenjacach, na pewno nie konkurencyjne.
hostessa 2014-12-08 19:09:43
Wydaje mi się, że sporo zależy od koordynatorów. Jak koordynator nie przypilnuje tematu to pewnie długo się czeka na wypłaty(wiem, z własnego doświadczenia) dopóki nie zmienili koordynatora czekałam po 2-3 miesiące na wypłaty, a teraz regularnie co miesiąc kasa jest.
Mają sporo projektów długoterminowych co jest zdecydowanie plusem!
marcin 2015-05-24 13:47:26
wydaje mi się, żę to nie dla agencji projekt jest zbyt wymagający tylko dla osoby, która się tego podjęła i pisze komentarz, skoro sobie nie poradziła- szuka winnego w agencji, zawsze tak jest:)
ja z nimi pracuję już długo i jak coś zawalę to za to nie płacą- co jest logiczne dla mnie:)Zdecydowanie warto z nimi pracować:)
zygi 2015-07-24 21:07:30
Polecam Projekt 3M :)
UnderPressure 2015-10-19 13:29:56
Na pieniądze czeka się bardzo długo po terminie, zdecydowanie marne stawki w porównaniu z konkurencją.
leka 2016-04-23 10:08:47
Czy ktos wie jak teraz wyglada wyplacalnosc tej agencji? placa na czas?
ala 2016-05-11 11:18:58
Jedno wielkie oszustwo!
Marcin M. 2016-07-18 08:03:37
Pracuje z nimi od kilku lat i jeśli mają opóźnienie w wypłatach to wynika to z głupoty ludzi.. nie wysyłają umów na czas tylko dosyłają po miesiącach i myślą, że jak wyślą dokumenty łaskawie to firma rzuci wszystko i zajmie się ich przesyłką.. ludzie trochę pomyślunku i będzie wszystko na czas;)
Tragedia 2016-10-04 16:40:16
Drugi projekt dla nich, drugi raz wypłata po miesiącu
nk 2016-10-04 19:31:41
w ubiegłym roku tak obserwuję że mega wiele rekrutacji mieliście chyba we wszystkich województwach na przedstawcieli handlowych - kwestoa tylko dlaczego taka mega wielka rotacja się pojawiła - wyjaśni mi ktoś?
Zostaw swoją opinię o JET BTL Solution - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JET BTL Solution