Opinie o JET Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie JET Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie JET Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JET Sp. z o.o. w Warszawa

Podobnie interesuje się oferta dla Regionalnego. Szukają jak widać na dwa miasta, macie co do samych lokalizacji jakieś oceny? (jeszcze nie chce swojej zdradzać by nie zapeszyć). Jak wygląda kwestia urlopu? Piszą, że można pracować na B2B lub UoP

Handlowiec Nowy wpis

Dzień dobry, natrafiłem na ofertę pracy dla regionalnego PH. Mam pytanie czy ktoś z Państwa jest mi w stanie powiedzieć coś więcej o pracy w tym miejscu?

Ja także znalazłam tę ofertę dla handlowca, o którą jeden Pan kiedyś pytał. Zaciekawiła mnie ta fraza o pracy w dynamicznym zespole, w jakim sensie? Chodzi może o rotacje czy właśnie sam rozwój? Co mogło być przyczyną naborów? dodatkowo po ile lat pracują najstarsi pracownicy na dziale? Oraz jakiego rozwoju można oczekiwać?

Darek Nowy wpis

Witam czy ktoś może powiedzieć jak wyglada praca PH w firmie ? Na jakie wynagrodzenie można liczyć ? Jaka flota ? czy do użytku prywatnego ? Za wszelkie wskazówki miłe widziane

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JET Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Smutny

Witam mam pytanie pojawiło die ogłoszenie jako PH projekt BIC Jet do zoo Mam zapytanie Jakie samochody czy można udzytkowac prywatnie Jaka kasa Jaka umowa Dzięki za info

Krysia
@Smutny

Hej, ciekawi mnie czy mimo braku odpowiedzi wziąłeś sprawy w swoje ręce i aplikowałeś na stanowisko? A może dostałeś pracę i jesteś w stanie napisać coś więcej o pracy tutaj w firmie, niż mówi "suche" ogłoszenie? Niżej ktoś wspomniał, że pensja się np. nie zgadza

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w JET Sp. z o.o.?

aagg

Mocno średnia obsługa. Pensje się nie zgadzają, wymagania z dooopy. Jeśli dzwonisz lub piszesz, że coś się nie zgadza z pensją to powodzenia, najpierw nakrzyczą, później stwierdzą, że to i tak twoja wina, bo najpewniej nic nie umiesz.. beznadziejne podejście do zleceniobiorcy. nie polecam!

Witam i o zdrowie pytam ;-) Po powrocie z Holandii szukam nowych wyzwań zawodowych, więc wpadłem na to forum. Sądzę, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Warszawy. Proszę, napiszcie jak się Wam pracuje w firmie JET BTL Solution? Czy mają wysokie stawki? Czy jest tam w okolicy jakiś catering lub restauracja? Albo inna opcja na obiady? Moja dziewczyna ma dofinansowane posiłki i nie chce mi się gotować tylko dla mnie. Paweł

Qwerty

Pierwszy miesiąc pracy, a już jest problem z wypłacaniem wynagrodzenia. Po dziś dzień nie ma wypłaty.

Franko

Czy duża jest tu rotacja?

zawiedziona

Ogólna porażka we współpracy. Jestem zleceniobiorcą ciągle jest coś nie tak a to z wypłatą, a to ze stawką, a to z kontaktem. Jak zgłaszasz jakiś defekt to pracownik zamienia się w aroganckiego prostaka. Czekasz na odpowiedź na maila, to sobie czekaj... Zero zaangażowania w pracę.

Fryderyk

Mogę potwierdzić, że firma jest dobrym pracodawcą i wystarczy mieć chęci do pracy!!

@Fryderyk

@Fyderyk powiedz nam coś więcej o warunkach pracy w zespole. Czy zakres powierzonych obowiązków jest adekwatny do wynagrodzenia? Ciekawi mnie też jakie warunki trzeba spełnić aby mieć możliwość awansu? Twoja opinia może pomóc osobą zainteresowanym podjęciem pracy w JET BTL.

zygi

Polecam Projekt 3M :)

de6vi9l
@zygi

Zygi czy mógłbyś mi przybliżyć coś o pracy w Jet dla 3m?. Dostałem ofertę pracy i się zastanawiam w razie czego wyślij na priv bodyfasting@gmail.com

Jarosław
@zygi

Dzień Dobry. Chciałbym zapytać na czym polegał projekt dla 3M robiony przez JET ? Będę wdzięczny za informację zwrotną Proszę o info na meila webermanek@op.pl Z góry dziękuję Jarosław

Pracowałam kilka miesięcy w Warszawie, bardzo polecam ! Dobry kontakt z koordynatorem, wypłata na czas, brak zastrzeżeń

Edziu

przedstawiciel handlowy przez tą agnecje na działalności. Warto ?

Tommy
@Edziu

Dołączam się do pytania

@Edziu

Udało Ci się już może zdobyć informacje, jak wygląda praca przedstawiciela handlowego? A może już zaaplikowałeś i możesz podzielić się z nami swoim pierwszym doświadczeniem związanym z firmą JET BTL Solution? Zachęcam również do dyskusji innych użytkowników forum, którzy mogą - i chcą - podzielić się z nami swoją opinią na temat warunków pracy i umowy u tego pracodawcy.

Aneta

@anonymous, czy nie ma możliwości negocjowania stawek przed pospisaniem umowy o prace? @Oddp, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? @oli, czy udało Ci sie skontaktować z JET BTL Solution. Jezeli macie jakies nowe informacje na temat tego pracodawcy, zapraszam do komentowania. Pamiętajcie, ze każdy post musi byc zgodny z regulaminem Gowork.pl

ertert

Bardzo nie polecam. Mają straszny harmider, ciężko się dogadać a ich stawki wcale nie są duże. Z wypłatami są problemy.

Oddp
@ertert

Zgadzam się. Nie dbają o pracowników.

Kiepskie stawki. niestety ;-(

Aneta

@Nieznajomy czy dobrze rozumiem, że nie podpisywałeś z firmą żadnej umowy? @sylwiaczy udało Ci się już wyjaśnić sytuację z brakiem wynagrodzenia?

Nieznajomy

Beznadziejna firma!Nie polecam nie dość że umowy nie dają to jeszcze trzeba się prosić o swoje pieniądze!Powinni wypłacić pieniądze za marzec w kwietniu do tej pory kasy brak a dziś 10ty maj.NIE POLECAM!!

Zostaw merytoryczną opinię o JET Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w JET Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JET Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JET Sp. z o.o.?

JET Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Usypiskowa 12
    02-386 Warszawa