Opinie o JET Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie JET Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie JET Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JET Sp. z o.o. w Warszawa

Aneta

@Kamilarozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w firmie. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Na co mogą liczyć pracownicy?

Alicja

Witam z tą firmą mam same nieprzyjemne skojarzenia od podpisywania kilku umów do czekania na pensje , zawsze mieli jakiś problem , a pracujacy tam ludzie bawia się przy tym świetnie.

Kamila

Firma w porządku, zdarzają się potknięcia, czasami później przyjdzie wypłata o kilka dni, ale zawsze są wszystkie pieniądze zgodnie z umową. Plus za miłą atmosferę. Mają dużo projektów, więc jak jeden się skończy to można pracować przy kolejnym. Ogólnie jak ktoś szuka dodatkowej pracy to polecam.

Mateusz22

Oszuści.. Niepolecam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JET Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Jacek

Proszę o podsumowanie pracownika, czy jego zdaniem warto zatrunić się w tej firmie na stanowisku PH w skali 1/10

sylwia

Ja pracowałam w projekcie CROPP PLAY, miały być wypłacane "tygodniówki". Nie dość, że okazało się po miesięcznej akcji (którą już zrealizowałam) że podpisałam złą umowę - tacy wspaniali koordynatorzy. Następnie przesłałam im pocztą dwie prawidłowe umowy na grudzień i styczeń, po czym wypłacili mi za grudzień a za styczeń czekam już 2 miesiące i nic. Telefon na stronie, który mają nie odpowiada, koordynatorka ma wyłączony telefon. Udało mi się z kimś skontaktować, ale pieniędzy jak nie było tak nie ma. Co to za firma, że trzeba się upominać żeby zapłacili!

Nieznajomy
@sylwia

Ja za wyplatą czekam do tej pory.Wypłatą za marzec ☺

NICK30

Najgorsza Agencja z jaką pracowałem nie dość że kombinują by mieć tylko dla siebie to jeszcze oszukują , na pensje zdarzyło mi się czekać 3 tyg dlużej , co chwile zatrudniają kogoś nowego na stanowisko koordynatora bo nikt z nimi nie jest w stanie wytrzymać.

ph

Witam Chciałem się dowiedzieć jakie warunki na ph aptecznego dają jakie auto z góry dziękuje

Amator
@ph

Zalezy jaka firma? Gdzie idziesz?

Agata 1994

Dobra atmosfera pracy, wynagrodzenie do 20 dnia miesiąca, Koordynatorzy zawsze pod telefonem, oby wszystkie agencje były tak rzetelne jak ta!

nk

w ubiegłym roku tak obserwuję że mega wiele rekrutacji mieliście chyba we wszystkich województwach na przedstawcieli handlowych - kwestoa tylko dlaczego taka mega wielka rotacja się pojawiła - wyjaśni mi ktoś?

Tragedia

Drugi projekt dla nich, drugi raz wypłata po miesiącu

Marcin M.

Pracuje z nimi od kilku lat i jeśli mają opóźnienie w wypłatach to wynika to z głupoty ludzi.. nie wysyłają umów na czas tylko dosyłają po miesiącach i myślą, że jak wyślą dokumenty łaskawie to firma rzuci wszystko i zajmie się ich przesyłką.. ludzie trochę pomyślunku i będzie wszystko na czas;)

ala

Jedno wielkie oszustwo!

leka

Czy ktos wie jak teraz wyglada wyplacalnosc tej agencji? placa na czas?

UnderPressure

Na pieniądze czeka się bardzo długo po terminie, zdecydowanie marne stawki w porównaniu z konkurencją.

hostessa

Wydaje mi się, że sporo zależy od koordynatorów. Jak koordynator nie przypilnuje tematu to pewnie długo się czeka na wypłaty(wiem, z własnego doświadczenia) dopóki nie zmienili koordynatora czekałam po 2-3 miesiące na wypłaty, a teraz regularnie co miesiąc kasa jest. Mają sporo projektów długoterminowych co jest zdecydowanie plusem!

jojo

Agencja nie wypłaca pieniędzy na czas. Po kilkunastu mailach, wiadomościach raczy odpisać SV. Ogólnie nie polecam współpracy. Stawki podobne jak w innych agenjacach, na pewno nie konkurencyjne.

Gall Anonim

U nich tylko umowa zlecenie/dzieło lub własna działalność sama firma jak każda tego typu zarabia na pośrednictwie, kwoty zależy jaki projekt czy masz jeździć własnym autem czy Ci dają.

ex

pracowałem dla nich przy projekcie lidera FMCG, masakra! Narzędzia pracy tragedia, o ładowarki do smartphonów trzeba było prosić (o IPac'u nikt nawet nie marzył), załatwienie najmniejszej pierdoły z agencją zajmuje tygodnie, typowa agencja dla firm tnących koszty na maxa. Zatrudnienie na działalności , kasa 2000pln brutto łatwo policzyć ile zostaje po ZUSie i podatkach (śmiech!), kary finansowe za wszystko np. braki w asortymencie którego oni nie dosyłają mino zamówienia, PH składa zamówienie na towar i dostaje zupełnie inny, rekordowy czas oczekiwania na wpłatę za FV 11 tygodni, pomijam już że nie oddali mi kiedy tankowałem za prywatną kasę auto... CHCESZ PROBLEMU? WAL DO JETa!!!

bleble

Młody cwaniak to chyba Ty jesteś, zdecydowanie jedna z lepszych agencji, na pieniądze nigdy dłużej nie czekałem niż 2 tygodnie a stawki mają conajmniej ok. Uczciwi, sympatyczni ludzie!

Zostaw merytoryczną opinię o JET Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w JET Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JET Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JET Sp. z o.o.?

JET Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Usypiskowa 12
    02-386 Warszawa