Opinie o CEDC International Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CEDC International Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CEDC International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEDC International Sp. z o.o. w Warszawa

Ty

Widzę ofertę na regionalnego kierownika sprzedaży ktoś wie może jak kształtują się widełki płacowe w tej firmie na tym stanowisku i jaka jest rotacja ?

warszawa

nie znam zadnej innej firmy w ktorej nie dba sie tak o pracownikow i odstrasza sie tych doswiadczonych tylko po to zeby zatrudnic za wyzsze pieniadze ludzi z zewnatrz tyle co tu przez lata widzialam sprzecznosci i gimnastyki pseudointelektualnej to zostanie mi do knoca zycia

Wyciśnięta cytryna
@warszawa

Chyba za niższe? Ja znam, Maspex się zowie ????

Zaniepokojony

Czy ktoś wie co się dzieje w centrali że tyle doświadczonych osób ostatnio zrezygnowało z pracy?

Prenia Piwko
@Zaniepokojony

Doświadczonych w czym? Wpisach na GoWork chyba :) Jeszcze kiero z warmii i mazur coś ogarnia reszta probuje gonic ale słabo im wychodzi. Przestancie plotkowac i weżcie sie do pracy. nie pozdrawiam.

Pasznik
@Prenia Piwko

@Prenia Piwko a co ma kiero z Warmii i Mazur do osób z centrali ? A szczerze to nikt nic nie ogarnia niestety

pozdrawiam
@Pasznik

@Prenia Piwko właśnie pokazała jaki poziom panuje w tej organizacji. Co za (usunięte przez administratora)

Pasznik
@pozdrawiam

W samo sedno :) @Prenia Piwko lepiej sam weź się do roboty, teren sam się nie ogarnie :) Nie pozdrawiam

Good girl
@Prenia Piwko

cóż za public relations na tej północy kraju. Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy. Jaki nickname taka opinia

Grzegorz
@Good girl

Ciekawi mnie ile można zarobić w CEDC jeśli nie ma się doświadczenia oraz jakie premie tu dają, za co, jakie są kryteria. Wiesz coś na ten temat? :)

Prawda
@Prenia Piwko

Prenia Ciebie już tutaj nie ma... podobno tam gdzie jestes na odpowiednim dla siebie stanowisku realizujesz się doskonale wiec po co wracać do tego co było :)

@Zaniepokojony

Wiedzieli ze Maspex ich przejmuje i cała centrala będzie jedna ale maspexu

obwe

jezeli chodzi o dolny slask to jak wyglada tam praca, ponieważ czesto widze że ogłoszenie o prace tam wraca duża rotacja ? ludzie sami odchodzą czy zostają zwolnieni po 2-3 miesiącach???

Dan

W Marketingu Wódek i importach panuje fajna atmosfera, fajni ludzie, ciekawe marki. Można się dużo nauczyć, a ze względu na specyfikę branży przy okazji poznać prawne ramy funkcjonowania. Na pewno nie jest nudno!

A
@Dan

Pracownik dzialu PR? :D

@Dan

w marketingu wódek panuje fajna atmosfera? super! szkoda tylko, że wy tam się świetnie bawicie, a przedstawiciele muszą się wstydzić przed klientami za wasze decyzje!

njh
@ja

Trade Marketing to nie marketing wódek, coś ci się pomyliło...

Przedstawiciel Handlowy

Standatrowe pytania. Niestety pomimo zapewnień, ze bez względu na wynik, będzie odpowiedź zwrotna, nikt nie pofatygował się z informacją o finale....

Standartowe

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie CEDC International Sp. z o.o.?

Pphhh

Radziłbym uciekać, nie warto pracować w tej firmie i niszczyć sobie głowy przez atmosfere panującą w firmie

Duda

O marżę i narzut xd

Iwona
@Pphhh

Jest cała lista stanowisk, na które szukają ludzi. Szczerze, to ciężko mi jest uwierzyć, że wszyscy od A do Z mają w CEDCu tak samo źle. I magazynier w Wielkopolsce i marketingowiec w Warszawie. Chyba, że napiszesz, gdzie jest taka fatalna atmosfera, to będzie można wziąć Twój wpis bardziej serio :3

Pphhh
@Iwona

Taka fatalna atmosfera jest na stanowisku PH i z tego co sie orientuje praktycznie w całej polsce :) Nic tylko uciekać

Do Iwony
@Iwona

Iwona jeżeli pracujesz w hr i zbierasz w ten sposób informacje to powinnaś wiedzieć ze pH są przeładowani zadaniami, przebudowy, sprzedaż, rozliczanie promocji, programy lojalnościowe, monitoringi, przeceny, audyty i przymusowe konkursy, trochę tego jest prawda??? Do tego systemy które (usunięte przez administratora) kuleja, ciagle ktoś coś dorzuca no bo przecież handlowcy są winni temu co się dzieje to trzeba podkręcić śrubę, do tego płace „adekwatne” do stawianych wymagań i masz nasza idealna firmę, pozdrawiam J

@Iwona

przecież napisał, że na stanowisku ph i w całej polsce. nie było mowy o marketingu czy magazynierach.

PR

Kadra zarządzająca do wymiany, beznadziejny marketing, który nie zna rynku.Brak szacunku do Przedstawicieli, którzy świecą oczami za głupie decyzje niekompetentnych przełożonych.

Gosc
@PR

Raczej słabe zarobki bo panie w zamówieniach biorą lapowki na lewo po samochodach. Zacznijcie płacić normalnie ludziom.

Damian
@PR

Bylo robic

Poirytowany

Z tego miejsca chciałbym pozdrowić ASM detal Gliwice... Szkoda, ze pomimo zapewnień iż bez względu na wynik rozmów bedzie tel z informacją, nie raczył pan udzielić odpowiedzi zwrotnej. To pokazuje jakie ma pan podejscie do ludzi a tym samym do swojego zespołu....

idealistka

Praca to most między rzeczywistością a marzeniami. Człowiek nie może pracować bez odpoczynku, ale odpoczynek bez pracy nie daje zadowolenia. Jeśli pasterz pracuje rzetelnie, wydoi mleko nawet z kozła. Jeśli praca ci się podoba, to i ty się jej podobasz.

Materialista
@idealistka

Naprawdę się wzruszyłem, brakuje mi tylko wzmianki o godziwym wynagradzaniu...

@idealistka

Cześć, możesz przybliżyć mi warunki zatrudnienia w CEDC? Jak wygląda grafik pracy? Ile godzin dziennie się pracuje? Czy możliwe jest podawanie czasami swojej dyspozycyjności?

Tooli Rooli

Czasami jak czytam te wasze komentarze czy opinie to myśle sobie: Serio?To jest ten plemnik który wygrał?

@Tooli Rooli

A ładnie to tak wykorzystywać słowa Pani Marii Czubaszek dla zaistnienia w sieci?

Lexy Chaplin

Przedstawiciel handlowy to jednoosobowa reprezentacja firmy w kontaktach z klientem. Ten zawód wymaga dużej wszechstronności zarówno w zakresie posiadanej wiedzy, jak i tzw. umiejętności miękkich. Największe szanse zaistnienia jako przedstawiciel handlowy mają osoby otwarte, przebojowe, odporne na stres, a jednocześnie profesjonalnie przygotowane pod kątem obsługi klienta oraz merytorycznej wiedzy dotyczącej działalności i oferty przedsiębiorstwa, na rzecz którego świadczy pracę.Podstawowym zadaniem przedstawiciela handlowego jest nawiązywanie kontaktu z klientami i podtrzymywanie współpracy. W ramach swojej pracy przedstawiciel przekonuje do zakupu towarów lub korzystania z usług, przedstawia oferty promocyjne, organizuje i nadzoruje dostawy do „swoich” klientów, zapewnia obsługę posprzedażową. Choć pracę wykonuje na rzecz firmy, która go zatrudnia, to swoją wiarygodność może zbudować tylko poprzez szczególną dbałość o interesy klienta. Minęły już czasy, gdy nastawienie na wyniki sprzedażowe było tak duże, iż kompletnie nie przejmowano się korzyściami i zadowoleniem klienta. Obecnie rynek skutecznie odcina się od tego typu praktyk, widoczny za to jest trend budowania pozytywnych i długotrwałych relacji z kontrahentami. W tym aspekcie dość istotną cechą przedstawiciela jest umiejętność słuchania, trafnego dopasowywania oferty do potrzeb nabywcy, prowadzenia negocjacji.Sukces przedstawiciela handlowego w dużej mierze zależy od całej sfery umiejętności miękkich i pozawerbalnego przekazu. Bardzo dużo miejsca poświęca się więc na uczestnictwo w różnego typu szkoleniach w tym zakresie, pracę z coachami, specjalistami od wizerunku, itp. W negocjacjach, czy rozmowach przedstawiciele wykorzystują kilka dróg przekazu jednocześnie. Z jednej strony przekonują do zakupu prezentując towar, opracowania, prospekty, jednym słowem merytoryczną warstwę zagadnienia. Z drugiej poprzez takie cechy jak punktualność, obycie, nienaganny ubiór, poprawne wysławianie własnych myśli, czy dotrzymywanie słowa budują zaufanie do własnej osoby i reprezentowanej firmy.Przedstawiciel handlowy podlega kontroli, która ma wykazać ewentualnie popełniane błędy oraz efektywność pracownika. W tym celu sporządza on nie tylko raporty z liczby wizyt, dokonanej sprzedaży oraz liczby złożonych zamówień. Dla pracodawcy ważne są też dane dotyczące klientów, zatem przedstawiciel tworzy kartoteki klientów, przedstawia ilość nowych klientów oraz klientów utraconych. Innego rodzaju informacje to dane dotyczące ilości przejechanych kilometrów lub odbytych rozmów telefonicznych. Mają one duże znaczenie dla mierzenia efektywności przedstawiciela handlowego, gdyż ocena jego pracy polega również na przełożeniu ponoszonych kosztów na ilość zamówień, sprzedanych towarów, czy ilość klientów.

Kazik
@Lexy Chaplin

Super, wielkie dzięki za ta nowoczesną definicje, edukacja nie Idzie w las ;) a masz może opis stanowiska 3 w 1- przedstawiciel/ audytor/ merchandaiser w jednej osobie? :)

fryzjer
@Kazik

Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja 3w1 to szampon, odżywka i intensywna pielęgnacja w jednym produkcie, który jednocześnie oczyszcza, ułatwia rozczesywanie i odżywia włosy. Dostarcza włosom aktywne składniki odżywcze Pro-V. Błyskawicznie usuwa oznaki uszkodzeń. Przywraca włosom odporność na uszkodzenia spowodowane stylizacją Zapobiega rozdwajaniu się końcówek Błyskawicznie usuwa oznaki uszkodzeń Do włosów słabych i zniszczonych

Kazia
@fryzjer

I znowu super :) właściwie to takiej odpowiedzi się spodziewałam, bo właściwie co mi mogłeś napisać sensownego skoro to co się dzieje nie ma sensu ;)

Były Niewolnik Roustama

Śmieszne pieniądze, znacznie poniżej stawek w Warszawie, seniorzy nie dostają premii z powodu pandemii i "ciężkiej sytuacji" a ruski oligarcha tylko się śmieje. Benefity żałosne, brak możliwości rozwoju. Współpracownicy obgadują się nawzajem za plecami a potem udają miłych. Krótko, nie polecam...

Agata

Hej, z tego co czytałam to CEDC oferuje sporo różnego rodzaju benefitów swoim pracownikom. Mnie interesuje stanowisko przedstawiciela. Jak wygląda system szkoleń i możliwości rozwoju? Jak przebiegają i jak często są organizowane konkursy pracownicze i eventy biurowe? Czy każdy może brać w nich udział? Czy opieka, karta sportowa oraz ubezpieczenie są darmowe?

Ataga
@Agata

Hej Agata widze ze jesteś bardzo dobrze oczytana ;) wszystko co napisałaś wyżej występuje jako dodatkowe benefity ale oczywiście nie za darmo, pracodawca odciąga z tego tytułu od wynagrodzenia, nie są to wysokie kwoty i to jest na plus, jeśli chodzi o dodatkowe konkursy etc to również są jak w każdej korporacji zapewne :) szkoda tylko ze tzw wczasy pod grusza są wypłacane raz na 2 lata, szkolenia pracownicze dla PH praktycznie nie istnieją poza tym co musi się wydarzyć czyli np wprowadzenie nowego systemu, ale uwierz mi ze i tak jest późnej niezły bajzel :) co do możliwości awansu to jak lubisz poświęcać swoje życie prywatne dla „kariery” to i owszem może się uda...

Nemo
@Agata

Agata, konkursy są, baa nawet obowiązkowe, chcesz lub nie, brać udział musisz! Teraz jeszcze mają rewelacyjne zadanie z którego są wszyscy rozliczani, mianowicie sprzedaż produktu który do Cedc nie należy...

Obecny

To co się dzieje w Regionie Pana R.K. woła o pomstę do nieba.Jak długo tu pracuje nie było aż tylu wakatów.Malo tego to nie pracodawcą zwalnia tylko sami ludzie odchodzą. Czy ktoś wreszcie z działu HR zwróci uwagę na pracę Pana z terenu pomorskiego?. i to co się dzieje w jego regionie.Robi czystkę w każdej strukturze PAN W BIALYCH RĘKAWICZKACH. Wysługuje się innymi a nawet wchodzi w prywatne relacje z PH co rzutuje w późniejszym czasie zwolnieniami.

Obecna

BAŁAGAN... i nic się nie zmienia :/

Czy w CEDC International Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

fj

Oczywiscie że jest reakcja, najczęsciej rozwiązanie umowy. pozdrawiam

Gh

Z punktu widzenia pracownika terenowego to raczej słabo, czasami wręcz można odnieść wrażenie ze problemy problemy są specjalnie tworzone lub wynikają z braku odwagi albo kompetencji osób które powinny pomagać je rozwiązywać, dużo zależy od „ogarnięcia” przełożonego bo często tylko tak coś można ugrać, tak czy siak piękne jabłko które psuje się od środka...

Od czego zależy jakie się ma wynagrodzenie?

Syl
@Michał

Od tego czy się liże 4 litery mistrzom serio...

Warszawą

Nie polecam. Jeśli chcesz mieć pracę w uczciwej firmie ? To nie tutaj. Zrobią Ci (usunięte przez administratora) z mózgu i będziesz się zastanawiał ...gdzie tu sens,gdzi logika. Ogólnie kiewonicy robią wałki na alkoholu, mobbing w białych rękawiczkach. No tak i zapomniałem ... Kiewonik który wytrzymuję 12h wspólnej pracy bez jedz nią i picia ?.... Oj tak wiem ... Może jakieś testy na narkotyki by się przydały ;) Firma powinna zacząć myśleć o normalności, bo już bardzo dawno jej tam nie było. :) Jesteś przedstawicielem ? Uważaj ! Nie ważne jak zrobisz wynik, ważne że jest. Rustam Tariko dostał officjanego maila . Będzie się działo :)

Eks PH
@Warszawą

Kiedyś usłyszałem od mojego kierownika: "Uczą nas takich technik masakrowania was, żebyście nie mogli pozwać nas za mobbing". Tyle w tym temacie!

Były
@Warszawą

Pisz, pisz. Przecież to są zamierzone działania, aby kase wyciągnąć. Ludzie są niewazni. Jedna z nielicznych firm, która nie widzi, że rynek się zmienia i jest rynek pracownika. Dużo dobrego życzę, tym co jeszcze chcą tu coś osiągnąć.

Bartosz
@Były

Też mam takie wrażenie, że w tej firmie żyją według modelu, który obowiązywał jeszcze kilka lat temu, że pracownika można traktować jak śmiecia. Oni nie rozumieją, że te czasy się skończyły i teraz pracownik nie jest śmieciem mimo tego iż oni go za takiego uważają. Jeżeli oni nie pójdą po rozum do głowy to mogą sobie sami strzelić w kolano. Pozdro ludzie

Były
@Bartosz

Jest dokładnie tak jak piszesz, ja przekonałem się o tym rok temu. Całe szczęście szybko znalazłem nową pracę i dzisiaj wiem, że odejście z CEDC było najlepszym rozwiązaniem podczas mojej „kariery” w CEDC. Dzisiaj pracuję z normalnymi ludźmi i wiem ze to największa wartość jaką możesz znaleźć w pracy, aby mieć zaangażowanie i motywację na wysokim poziomie. Wracając do CEDC, pracowałem w dziale gdzie wszystko było robione na wariata. Kolesiostwo i nepotyzm to zjawisko które było na porządku dziennym. Przełożony traktował mnie jak śmiecia, później też okazał się niesłowny w kilku ważnych kwestiach. Nigdy w życiu nie polecę nikomu pracy w CEDC, jest to firma którą tworzą (usunięte przez administratora) i niekompeteni managerowie, dodatkowo przełożeni mile widzą osoby które szczują jedni na drugich oraz donoszą nieprawdę ( wiem bo sam padłem ofiarą takich pomówień). Zresztą polecam zorientować się jaka jest rotacja w tej firmie. Szybko się zwinąłem z tej firmy i absolutnie nie żałuję. Jest tutaj bardzo duża część ludzi normalnych które oczywiście szanuję i złego słowa nie powiem, ale jest też kilka które są rakiem tej firmy i to one rzutują na negatywny wizerunek CEDC na rynku (tak tak, bo dużo o Was mówi sie na rynku ale niestety w 99% negatywnie). Najlepsze jest to że „góra” wie które to są osoby, Ale dlaczego są przez „górę” akceptowane ?? Widocznie komuś to pasuje :)

Sober
@Były

Jesli tak dobrze ci w nowym miejscu to pochwal się jaka to firma, bo wsżedzie czytam w każdym watku każdej firmy "hurrr duurrr, rynek pracownika, szkalujo nie szanujo, gdzie indziej lepiej, teraz mam dobrze" i tyle, kropka. Nie bronie tej firmy, bo tam nie pracowałem, byłem na rozmowie i tylko zauwazam pewien fenomen i schemat, który jest chyba w każdym wątku o innych firmach, od Wyborowej, Stocka po Wedla czy Sante i sie zastanawiam; czy wszedzie jest tak tragicznie? Próbuję zrozumieć i skierowac swoje CV do właściwej firmy... a jak ktoś sie weźmie i zbierze na pozew o nadgodziny czy mobbing to sza sza cisza i nie ma świadków, a firmy dalej sobie hulają, jakby było 20 proc bezrobocie. Przeklęty polski Meksyk...

Do Eks PH
@Eks PH

W CEDC niczego nie uczą. O technikach „masakrowania” nie wspomnę bo to jakiś totalna bzdura. Zachowanie części przełożonych wynika z tego, że to raczej nie "wysoka półka" managerów tylko taki poziom "economy". Taki system pracy z ludźmi wynika z tego, że to taki średniej klasy dystrybutor tylko z wielkimi aspiracjami. Firma z potencjałem, którego nie wykorzystuje, bo rosyjski właściciel drenuje firmę z kasy.

Sober
@Sober

Trochę banału na początek - powiedzenie, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma - wciąż aktualne. Masz oczywiście trochę racji, ale prawda leży po środku. Firmy, które wymieniłeś mają oczywiście swoje za uszami, ale pracownicy też święci nie są. Pewnie z 20-30% pracuje na pełen gwizdek, a reszta ślizga się od miesiąca do miesiąca i zazwyczaj ta grupa ma najwiecej do powiedzenia jak to jest źle. Często pracownicy mylą mobbibng z rozliczaniem pracownika z powierzonych mu zadań. Zwrócenie komuś uwagi na jego wyniki traktowane jest jak mobbigowanie! (usunięte przez administratora) płacimy to mamy takich pracownikow jakich mamy. Dziś PH w podobnych do CEDC firmach zarabia tyle, co w pracownik Biedronki lub Lidla, no ma samochód służbowy...

Były PH
@Do Eks PH

Kłamiesz! ASM mają takie szkolenia jak wycisnąć PH jak cytrynę! Nie wiem z jakiego jesteś działu, ale nie ładnie tak łgać!

Śląsk
@Warszawą

Wlasciciel nic nie zrobi, bo szuka kupca na ten caly (usunięte przez administratora) który tworzycie. Nic go nie obchodzi, oprocz cyferek.

Bzdura
@Eks PH

Nie uwierzę, że kierownicy tu maja jakieś szkolenia menadżerskie. Co wyniosłeś z domu i w poprzednich firmach to Twoje. Ktoś tam z Coli, reszta chyba z lasu.

Najbardziej nie podoba mi się tutaj brak szacunku dla PH. Marketing wymyśla durne zadania, których nie ma szans zrealizować. Nie dość, że na zadaniach nic nie zarabiamy, to jeszcze jest dym, że ich nie robimy. Ręce opadają :(

Agata

Jakie zadania? Mógłbyś przybliżyć jak one wyglądają? Naprawdę nie ma szans by je zrealizować??

Obecny
@Agata

Łatwo nie jest, ale bez przesady. Fakt , że jest dużo zamieszania i te wielkie systemy, które miały być, to porażka. Są osoby, które realizują i są tacy co mają z tym problem. Jak wszędzie.

rób

masz podstawę wiec zapierniczaj jak sie nie podoba to fora ze dwora. Masz iść i robić.

M.W.

Czy ktoś wie coś może o podwyżkach dla PH, bo ktoś coś wspominał i obiecywał ze w końcu będą a teraz nabrał wody w usta XD no i standardowo siedzi cicho żeby opadł kurz a przedstawiciele utonęli w nawale pracy ;)

XXL
@M.W.

Ale pochwali że jesteś super żołnierzem przecież, świetna robota i super w następnym roku się uda ;-). LKA dostało podwyżki..

XS
@XXL

Widocznie LKA ma lepszego dyrektora, a przynajmniej takiego który coś robi a nie gada...

Specjalista ds rozwoju i sprzedaży Marek premium Jak wyglada to stanowisko? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Jakie auto służbowe? Ile wizyt dziennie

Zostaw merytoryczną opinię o CEDC International Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CEDC International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CEDC International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEDC International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEDC International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CEDC International Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEDC International Sp. z o.o.