Opinie o Remondis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Remondis Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Remondis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remondis Sp. z o.o. w Warszawa

koko

klika totalna szczególnie z panami z miejscowości Wy...... ów ale to jest tylko część tych ....... i kierownictwo które udaje że wszystko jest ok z tymi panami

Badyl

Witam wszystkich,szukam roboty możecie opisać sytuacje w firmie?

gość

Remondisem to niech się zainteresuje inspekcja pracy . Kierownicy obstawają się kolegami albo rodzinami. Pracownicy mają lewe uprawnienia ale nikt na to nie patrzy. Jakiego, trzeba mieć haka na pana dyrektora jeżeli przy takim dużym "UBYTKU" paliwa na sortowni nikt kary nie poniósł a wszyscy wszystko wiedzą. Kierownicy też kombinują jak tylko mogą. Starszy pan kierownik Sz doczeka się kiedyś jak wyjdą jego machloje np. z paliwem od scani lub z handlowaniem różnymi "RZECZAMI" a młodszy pan kierownik [usunięte przez moderatora] też taki cichociemny jeszcze swoje pokaże. Pozdrawiam

Jurek

Złom jest mój to proszę was nie [usunięte przez moderatora] mi się !!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Remondis Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
ktoś

Układy są, mnie tylko dziwi co się dzieje z towarem który ma trafić do utylizacji ( ZUO)zamiast trafic na sortownie lub na Dąbrowę a trafia za bramę czemu nikt nie sprawdzi dwóch ala kierowników. A pan dyrektor [usunięte przez moderatora] tylko przymyka na to oko. Czemu?

ktoś

Układy w tej firmie są nie do przebicia. Dziadostwo do kwadratu. Jedyny plus cienka pensja na czas i umowa o pracę.

marcin

ciekawe na jakim stanowisku pracujesz skoro tak myslisz??? bo chyba nie kierowca smieciarki??? żenada

smerf

Znam ich obu. Dwa [usunięte przez moderatora]

adi

a tam jest pewna kobieta którą nazywają czopek, ponoć jak czopek wchodzi czechonskiemu...... ale się jej chyba opłaca..

anonim - 2011-11-25 11:30:42 No to dawaj stary. Znam tego gościa. On jest chyba z Marek.ten gość to piesek czechonskiego który nie jest lepszy. wszyscy wiedzą w jak podstępny sposób pan dyrektor został dyrektorem... ale i na niego przyjdzie pora....

KS

A jak wygląda sytuacja w Krakowie?

kierowca

Jaki pan taki kram.

św.Mikołaj

Pierwsze delikatne opady śniegu i zima zaskoczyła drogowców z Remondisa.

j.k.

Mam pytanie: czy ktoś wie coś na temat pracy w Remondisie w dziale windykacji? Bo mam rozmowę i się zastanawiam czy to nie strata czasu i pieniędzy na bilet. Dzięki za odpowiedź.

to oczywiste że parol nie jest żadną rodziną z dyrektorem.Jeżeli ktoś by rozmawiał z jednym i drugim to napewno by takich wniosków nie wysuwał.Dyrektor to facet z klasą i z dobrym wyksztalceniem, człowiek który potrafi złożyć sensowne zdanie i normalnie się wypowiedzieć a nie jak juz może słyszeliście parola \"często gęsto \" trzy razy w trzech zdaniach a nawet \"często gęsto,najczęściej\"to świadczy tylko o jego rozumie i używaniu poprawnej polszczyzny.Ale to jeszcze nic, jest lepszy hit parol mianował swojego kolegę [usunięte przez moderatora] na swojego zastępcę który niczym szczególnym nie różni się od niego samego, chyba że jedynie wiekiem ale broń boże inteligencją

M

nie bronię Dyrektora ale [usunięte przez moderatora] to z pewnością nie jego rodzina. Wiem ze tak najlepiej to sobie wytłumaczyć - "no bo jak kogoś takiego można zatrudnić"? - ale [usunięte przez moderatora] to nie jego rodzina

No witam wszystkich. Widzę że temat wywołał spore zainteresowanie, nawet samego parola ( niezła gwara ). Sory za ten filmik na You Tube, nie miałem sumienia go zamieszczać ,bo on wtedy sikał na mrozie i jak by wszyscy zobaczyli te pomarszczone 5 centymetrów to by było już przegięcie i wstyd dla wlaściciela. No każdy nosi to co natura podarowała. dzisiaj kilka słów o początkach kariery w remondisie i o ekonomi ( nie będę ci andrzeju wyjaśniał co to ekonomia ,zapytaj kogoś niech ci wytłumaczy). Dwa lata temu kieronik rozpoczął swoją działalność od telefonu do jednego z kierowców z propozycją aby ten donosił na pozostałych. Za dobre informacje oferował po 200 zł. Kierowca [usunięte przez moderatora] nie zgodził się a wręcz się oburzył za taką propozycję. Długo nie trzeba było czekać w obecności kierownika jego kolega o kryminalnej przeszłości tak stłukł [usunięte przez moderatora] ze złamaniem szczęki włącznie. Następnie [usunięte przez moderatora] został wyrzucony z roboty. Zatrudnił się w innym dziale w tej firmie, ale dzięki staraniom parola wyleciał i stamtąd. Przy okazji podpierdalania [usunięte przez moderatora] pan kierownik tak zupełnie przypadkowo, niechcący podjebał magazynierkę i ona też wyleciała. Dobrze być kierownikiem i mieć samochód służbowy. Od maja do września, 13 razy był slużbowym samochodem na mazurach. na miejscu samochód służbowy służył synowi kierownika do nauki jazdy, jak twierdzi sam zainteresowany nie spodziewał się ile można wycisnąć z tej Astry. Zabierał tam również swoich kolesiów ,upijali sie a potem służbowym po lasach do CPN po gorzałę bo zabrakło.Ale nie wszystkich parol traktuje źle, tych co przywożą wędlinki, warzywka, rybki,wódeczkę a nawet całe świnie( zabite oczywiście) traktuje całkiem dobrze. Na tym dzisiaj kończę ale się napewno jeszcze odezwę z jeszcze ciekawszymi niusami.

parol

PAROL. Morze i mam wykształcenie podstawowe i chuj wam do tego. Pżyczepiliśta sie do do mnie jak żep. Zajmijta sie swojom robotom , a mnie dajta spokuj.

precz z dupkiem

znam tego dupka,dyrektor to jego rodzina dał mu pracęi to za dużą pęsję a to prostak bez szkoły z kupioną maturą i pewnie czas zgłosić to do prokuratury. parol posłuduje się zfałszowanymi dokumentami,i tym trzeba zająć się.

No to dawaj stary. Znam tego gościa. On jest chyba z [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Remondis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Remondis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Remondis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remondis Sp. z o.o.?

Remondis Sp. z o.o.