Opinie o Remondis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Remondis Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Remondis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remondis Sp. z o.o. w Warszawa

mnb

@PEPE popracuj chłopie nad ortografią !!!!

@Był pracownik, być może wymagania i warunki wynagrodzeń w innych punktach są inne. Może też zależy wszystko na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Obecnie poszukują Kierowców do Krakowa i Częstochowy. Ktoś z Was aplikował? W ofercie napisali, że oferują umowę o pracę.

Nie polecam tej firmy nie zależnie w jakim mieście. Obiecują dużo i na tym się kończy. Kierowca z uprawnieniami na ciężarowe zarabia w granicach 2400 netto ale najlepsze jest to że nie jesteś tylko kierowcą ale również tzw. pracownikiem placowym,mechanikiem i co tylko sobie zażyczy kierownik czyli jak zrobisz swoje to idziesz na plac sortować śmieci lub inne zajęcia bo trzeba oszczędzać. Dodatki są ale jako obowiązki .... Omijajcie z daleka

ktoś

Najgorsze co jest w tej firmie to ludzie i polityka personalna. Ludzie zatrudnieni po znajomościach, nie wiadomo co oni robią na co dzień, ale wypasione samochody służbowe to mają. Jeden donosi na drugiego, mobbing, robienie z niewinnych ludzi kozłów ofiarnych. I to w całej grupie. Kiedy zarząd stale bredzi o "oszczędnościach", pupile są nietykalni. Paranoja. Stanowczo odradzam.

erf

hmm nie widze juz ngidzei tej oferty od nich w sumie..ale znalalzem inna na stanowisko pracownika sortowni w Krakowie oferta jest skierwonana do panow do 40 lat oraz m ile widziane Prawo jazdy kat. B

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Remondis Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
lol

a stanisława z zuo już posuneli

kierowca

Nie polecam tej firmy obojętnie w jakim mieście.Słabe stawki typu 14zł.brutto prawdziwa nędza.

Kierowca

.. to ci podziekują po wakacjach .

miro
@Kierowca

Pan holodi chyba z wewnątrz firmy jest mocno związany w sieci znajomości i wspiera działalność jednej wielkiej rodziny

Kierowca

Rekrutacja to i jest bo czas urlopów jest, co bedzie dalej ... ???

usługobiorca, bo nie mam wyboru

Śmieci ,to jak im pasuje , to mogą wywieźć, jak wystawisz przed bramę. Wielka łaska prezesa, a jak przechodzi to nawet kobiecie nie powie dzień dobry. U nas prezes Polak, ale rzadko spotyka się takiego dżentelmena...

buaha

Tak zostało tam tylko parę osóh, granie na zwłokę. Dobra firma ale taki lans znajomości, a z nich największa chuda stara wazeliniara Pani H.Z

wątek

Prawie 1700 netto kierowca/ładowacz, czy taki etat w świetle prawa w ogóle istnieje?

kierowca

1.990 zł netto kierowca

separ

oczywiście , że to może nie jest nic nowego , ale na większą skalę może się z tego zrobić problem. Może w naszym kraju tego aż tak bardzo się nie respektuje , ale w innych wszystko ma swoją drogę formalną, tak samo jest z zatrudnieniem . Nie mniej uważam , że akurat w tej kwestii niewiele się zmieni

znajomy

REMONDIS umiera.

krakra
@znajomy

Umierająca firma nie ogłasza się i nie przyjmuje nowych pracownikow

przeds

Ja tez bylem na rozmowie tego dnia.Jak Twoje wrażenie?

Robson

Idę na spotkanie 28.07.2014 na stanowisko przedstawiciel handlowy.Proszę napiszcie mi jak obecna sytuacja w Ramondis.

ech

Pracowałem w biurze w Centrali, pensje na poziomie 2-2,5 tyś netto, dla osób bez poparcia i jak niby za to wyżyć w takim mieście, co chwilę się ktoś zwalniał.

och
@ech

A ja z poparciem mam 5,2 tyś

mateos 88

W TRÓJMIESCIE TEZ KLIKA W GDYNII W ODDZIALE PRACOWAŁEM NIECAŁY MIESIAC CENTRALA W WARSZAWIE ZADECYDOWAŁA ZE ZA DUŻO LUDZI ZA MAŁO PRACY:) OBIECYWALI ZŁOTE GÓRY. ZAWRACANIE GITARY . NIE POWAŻNA FIRMA. MAM NADZIEJE ZE PRZEGRAJA WSZYSTKIE PRZETARGI W POLSCE I WYRZUCĄ TEN CAŁY REMONDIS .ZA TAKA PRACE PŁACĄ GROSZE .NIE POLECAM NIKOMU .NIEMIECKA FIRMA A BAŁAGAN I ZERO SZACUNKU DO LUDZI .

Zuza

również nie polecam, klika, klika i jeszcze raz klika, wykorzystają człowieka a później się pozbywają jeśli nie jesteś z nadania, niemiła atmosfera w pracy, [usunięte przez moderatora], wyzysk zwykłego pracownika a dyrektorzy i prezesi traktują firmę jak prywatny folwark,właściciel tego grajdołu powinien się zainteresować swoją firmą, bo towarzystwo się rozpasało i wyprowadza pieniądze z firmy często kosztem zwykłych ludzi

...

Witam bylem kierowcą(ładowaczem) we wrocławskim oddziale firmy Remondis i jak myslalem ze bedzie to praca na stale bo jak mi powiedzial dyrektor tego odziału potrzebuje dwoch kierowcow na jednej smieciarce gdyby jeden poszedl na urlop lub sie rozchorowal musi byc drugi w zastępstwie i jeden ładowacz ogolnie trzy osoby w jednym aucie.Firma zatrudniła mnie odrazu na umowe o prace na narazie na 3 miesiace pozniej przeciagneli mi jeszcze na miesiac po czy kolejnej juz nie dostalem jak to tlumaczyli nie sprawdzilem sie jako kierowca a tak naprawde zatrudnili mnie w szczycie sezonu urlopowego kiedy brakowalo im pracownikow.Kiedy objezdzilem im wszystkie urlopy poprostu mi podziekowali i zamiast kierowcy ktory zarabia srednio 2900 brutto a jest dwoch plus ladowacz 2000 brutto zostal jeden kierowca i na moje miejsce zatrudnili drugiego ladowacza.Tak wiec nie polecam pracy w tej firmie gdzie dyrektor jest mily potrafi zalagodzic sytuacje i duzo obiecuje przed podjeciem pracy a pozniej pracownik jest niemile rozczarowany.Zarobki tak jak pisalem 2900 brutto kierowca,ładowacz 2000 brutto za 8/9 godzin dziennie w samym wroclawiu,praca od poniedzialku do piątku od 6:00 do nawet 21:00 jesli ktos pracuje w remondisie jezdzac po wsiach pod miastem.

Zostaw merytoryczną opinię o Remondis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Remondis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Remondis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remondis Sp. z o.o.?

Remondis Sp. z o.o.