Opinie o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Contrain to Agencja Pracy. Mamy 5 oddziałów biur w Polsce i wielu pracowników terenowych w Niemczech i Holandii. Istniejemy od 1998 roku i od tego czasu już ponad 20 000 osób znalazło dzięki nam pracę! Rekrutujemy m. in. dla takich branż jak logistyka (magazyny), produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo, przemysł, rolnictwo i recykling.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

jak jest

witam mieszkal ktos tam na domku Groeneweg 5 ??

adam
@jak jest

groeneweg 5 5712 rk someren

Człowiek który ma dużo czasu

Od 10:30 do 11:30 dzwoniłem i nikt nie raczył odebrać, byłem szósty w kolejce itd.. później byłem 1 w kolejce, po pół godziny bycia 1 w kolejce mowi infolinia ,że jestem 4 w kolejce, co się tam dzieje to nie wiem..

Moon,
@Człowiek który ma dużo czasu

dzwonie tak samo kilka razy , wisze na tel po 3 minuty moze dluzej , to jest kpina aby tak czekac na tel dzwoniac smiech na sali !!! totalna olewka

Przyszły pracownik

Witam agencja proponuje mi prace na magazynie komisjonowanie artykułów lekkich po nieduże szafki, stoliki nocne. Czy jest ktoś kto mógłby dać swoją szczerą opinie odnośnie tej pracy o całej agencji :)

marcin
@Przyszły pracownik

jak chcesz dzwigac to nie ma problemu :D

wojtek

Praca przy drzewkach ozdobnych w Holandii! Holandia, Swolgen Pracował ktoś na tej ofercie jak to wyglada ??????

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Bryłka

Nie polecam, zostaliśmy zablokowani do dalszej rekrutacji bez żadnego wyjaśnienia.Nikt nic nie wie.Co miesiąc dzwonisz do kadrowej bo coś się nie zgadza . Mieszkania w Holandii karygodne klatki dla (usunięte przez administratora) Ciągłe odsyłanie do innej osoby kierownik-kadrowa-kierownik.

@Bryłka

A o jaką dalszą rekrutację chodzi? Jakaś zmiana stanowiska, miejsca pracy czy jak? Napiszesz coś więcej na ten temat? A co do mieszkania, to nie ma opcji zmiany skoro warunki są tak ciężkie?

Nie polecam, ciężko się do nich dodzwonić a jak się już człowiek dodzwoni to ciągle nikt nic nie wie i nie mogą pomóc. Chciałam wyjaśnić sytuację dlaczego nas zablokowali w systemie to nikt nie wie dlaczego i tylko nas odsyłają od jednego do drugiego. Nic złego nie zrobiliśmy a jesteśmy zablokowani w systemie i to bez powodu. Chora sytuacja, gorzej jak w przedszkolu.

przyszly pracownik

Jakieś opinie o Rhenus w Huckelhoven ?

przyszły pracownik 2
@przyszly pracownik

jedziesz tam?

przyszły pracownik 2

dlaczego? dowiedziales sie czegos?

M.Magda

Witam ja jestem zadowolona z pracy w firmie contarin. Oczywiście jak większość firm i ta ma swoje - jednak + Przeważają. I polecam tą firme kazdemu kto pyta o zdanie. Pozdrawiam

Ina
@M.Magda

Jestem ciekawa czy dokładnie przeczytałaś umowę. Składki odprowadzane na emeryturę są tak małe, że jeśli przejdziesz na emeryturę to nawet najniższej krajowej nie dostaniesz..masakra..teraz zarabiaz lepiej niż inne firmy,a potem będzie płacz..Umowę ma ta firma polską,ubezpieczenie polskie(nie dostajecie dofinansowania do ubezpieczenia..czyli zwrotu ubezpieczenia)...

Łucja
@Ina

Czyli, przekreślasz ze względu na to ubezpieczenie? Czyli mimo wszystko bez niego to już problemów zbyt specjalnych to nie ma?

Bravo
@Ina

Dokładnie tak Magda jak piszesz ludzie się życia na pieniądze a żaden na umowę nie zobaczy emerytury z takiej umowy to nie będzie

Julka
@Ina

w nl masz dofinansowanie do ubazpieczenia na szacowanych dochodach. Jesli Belastingdienst da ci za duzo, pozniej zwracasz, przez co mnostwo Polakow pozniej ma długo bo nie zwraca, a odsetki rosną. niestety musialam isc do szpitala, byłam leczona w nl, zaplaciłam a NFZ zwrocił mi tą kwote. wiem, ze kolega z innego domku nie musial placic bo mial karte ( ja nie mialam) nfz rozliczyl sie z placowka. pracowalam w 3 innych agencjach i mimo, ze są minusy, polecam tą agencje bo i tak ma wiecej plusów nniz te poprzednie w ktorych parcowałam.

Czekam na odpowiedz
@Ina

jak skladki sa slabe 1300zl miesiecznie to malo ?

Artchaos
@M.Magda

Czy mogłabyś napisać do mnie na maila: martacyb36@gmail.com coś więcej o pracy dla contrain? Mamy wyjechać z mężem i trochę się boimy po przebojach z OTTO

Psychotesty na kierowce

Witam warto robić psychotesty na kierowce czy nie ?

Enzo
@Psychotesty na kierowce

Tak zrob, kaskę dostaniesz , niewiele ale zawsze co miesiąc coś wpadnie

Agata

Ktoś poleca ta firmę teraz w contrain teraz (usunięte przez administratora) czy nie

Aga
@Agata

Też czekam na info, zastanawiam się nad ofertami w Niemczech, jak wyglądają zakwaterowania z tej firmy ? Nie znalazłam żadnych zdjęć miejsc noclegowych.

@Agata

Nie. Podpisujesz w listopadzie umowę do marca jedziesz na Niemcy potem ci po miesiącu wpisują w powód rozwiązania umowy paragraf 17.8 ( zle zachowanie w pracy) i tak 100 osób zostało na lodzie. Tak tego nie zostawimy do zobaczenia w sądzie.

Samocha
@Aga

Zakwaterowania są bardzo fajne w Niemczech, ale cena to 12 euro za dzień od 1 stycznia.

Idź do Sądu Pracy. Skarż o odszkodowanie. Contrain ma setki spraw w Sądach . Mają nawet kilku prawnikow do "załatwiania" pracownikow. Zyczę powodzenia Były Pracownik

Prokuratura powinna zająć się Agencjami Pracy ze znakiem CONTRAIN . Agencje (usunięte przez administratora) pracownikow jak tylko się da. Nawet ZUSu nie płacą. Wiodącą Agencja Pracy w oszukiwaniu jest CONTRAIN Poland.Sp z o.o.. Contrain to kilka spółek, ktore zatrudniają setki pracownikow z Polski i Ukrainy w Holandii , Niemczech , Polsce i w innych krajach. Jesli nie musisz.... to nie jedź z CONTRAIN.

wojtek

Witam strasznie cięzko jest sie do tej firmy zadzwonic jest taka do dobra czy o co chodzi wie ktos ?

Dawid

Witam serdecznie mam pytanie czy ktoś może wie i się wypowiedzieć na temat zbiór ogurkow w maasbree z góry dziękuje i pozdrawiam

To tylko ja

Witam mam pytanie bo jestem ze swoją kobietom przed podpisaniem umowy, jeszcze nic nie wiem gdzie będziemy mieszkać i pracować. Czy ktoś wie jakie w tej firmie są warunki przy segregacji ciuchów, jakie dają zakwaterowanie dla par, jakie są tam realne zarobki? Jak pracują koordynatorzy i jaki jest kontakt z firmą powyjeździe?

Krystyna

Ta praca w magazynie z napojami z ogłoszenia jeszcze jest aktualna? W sumie to mógłby też ktoś dać znać, czy kobieta sobie poradzi w tej pracy, czy za dużo dźwigania jednak, bo nie wiem, co myśleć.

Poprostu człowiek

Rozmowa z Rekruterka to ciągnięcie ja za język , nic kobieta nie wie .Z rozmowy nie wiem nic .Rekruterka strasznie zaspana .Zmieńcie rekruterke

slawek poznań

Witam dostałem ofertę pracy od tej firmy dziś,praca w Kramp GmbH miasto Strullendorf ,czy ktoś z kolegów/koleżanek mógłby mi pomóc,tz.jak wygląda ta praca jakie lokum do spania pozdrawiam z góry.Jakbym mógł poproszę porady przesłać na emila: slawek.k.60@o2.pl pozdrawiam.

@slawek poznań

Praca jest od godziny 11 do czasu aż się nie skończą zamówienia (może to być 19 jak i 21). Dużo biegania, jedynym plusem, ze nie trzeba z kimś robić tylko człowiek pracuje sam dla siebie i pod swoje tempo. Nie wiem jak teraz, ale warunki mieszkalne nie były najgorsze.

Artur

Witam praca fajna nie narobisz się to jedyny pozytyw tej agencji ...po za tym to na budynkach zero dyscypliny chcesz się narano wyspać do pracy to naucz spać się w hałasie... nie polecam na pięć gwiazdek daje -5 plus 1 za pracę.....

Łucja
@Artur

tylko na ten aspekt oni chyba nie mają bezpośredniego wpływu? a było to zgłaszane? co mówili?

RS

Dzień dobry, Proszę Państwa jeżeli chodzi o samo zatrudnienie przez Contrain wszysto było ok - praca, zakwaterowanie i płaca. Dopiero jak zdarzył się wypadek w miejscu zamieszkania to już tak ok nie było. Zero pomocy ze strony koordynatora oprócz wymiany sms. Natychmiastowe wypowiedzenie umowy ? ? W trakcie leczenia i pozyskania na własna rękę lekarza i zwolnienia lekarskiego?? Zero empatii ze strony ludzi którzy nazywani są szumnie koordynatorami obsługujących pracowników. Człowiek jest Im potrzebny tylko jak jest zdolny do pracy. Ale niestety wypadki się zdarzają i pomoc ze strony obsługi polskiej powinna być udzielona. Brak!! Proszę pamiętać że na dzisiejszym dniu świat się nie kończy i Państwo jako pracownicy ze strony Contrain -koordynatorzy, kierownicy i inni możecie się znależć w identycznej sytuacji lub ktokolwiek z waszej rodziny- będzie Wam przyjemnie ?? Myślę, że nie.

Contrain
@RS

Dzień dobry, Prosimy o kontakt na wsparcie@contrain.pl z dokładnym opisem sytuacji - zależy nam aby przyjrzeć się zgłoszonej sprawie. Pozdrawiamy

Freddie

Dlaczego Contrain boi się teraz dawać niemieckie umowy? W zeszłym roku jakaś miałam. Bo boją się o swoje (usunięte przez administratora) A swoich koordyzatorów Adrian wereszczyński wziął dla ciebie pieniądze, za siedem dni roboczych mi zapłacił 150 euro i wyszłal mnie na dworzec,. Sobie wypłacił moje 430 pozostałe. Próbowałam tam sobie wyjaśnić z chwilą kontrain siedziałam 48 minut na telefonie jak ona usłyszała o co chodzi to się rozłączyła. (usunięte przez administratora)

Contrain
@Freddie

Szanowny Panie, Zweryfikowaliśmy podane przez Pana informacje. Nikt o podanym przez Pana nazwisku nie pracuje i nie pracował w Contrain. Musiał Pan pomylić firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contrain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 450.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 254, z czego 48 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contrain Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Contrain Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contrain Poland Sp. z o.o.

Contrain Poland Sp. z o.o.