Opinie o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Contrain to Agencja Pracy. Mamy 5 oddziałów biur w Polsce i wielu pracowników terenowych w Niemczech i Holandii. Istniejemy od 1998 roku i od tego czasu już ponad 20 000 osób znalazło dzięki nam pracę! Rekrutujemy m. in. dla takich branż jak logistyka (magazyny), produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo, przemysł, rolnictwo i recykling.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Firma jest nierzetelna nikomu nie polecam w trakcie załatwienia dokumentacji i dokumentacji medycznej lubią dzwonić i zrezygnować z waszej współpracy jak wszystko już załatwiliście prawidłowo i nie za wszystko zwracają koszty ponieważ nie mają własnego transportu tylko transportowej i jest 10 km do pracy ponad i nie ma zwrotów za odzież ani ja chcą z tobą rozmawiać to próbują udawać że nie odbierają bo są nierzetelną firmą nikomu nie polecam tej firmy A jak ktoś będzie chciał z nim współpracować to na własną rękę ponieważ przyjma jest nierzetelna jak wszystkie dokumentacje pozałatwialiście wysłaliście no właściwy maila dzwoni do was że jakaś źle tam niby wypełnione a później dzwoni inna osoba idzie informuje że że niestety klienci nie ma niby towaru i muszą niestety te zmienić termin wyjazdu jak już masz wyznaczony i wszystko opłacone ja w dniu dzisiejszym wystawia w nich fakturę za wszystkie moje czas i pieniądze i zobaczymy czy mi zwrócą zobaczymy co to za firma i czy będą rzetelny do wypłacenia

@Contrain

Dzień dobry, Jeżeli zaobserwował/ła Pan/Pani nieprawidłowości w procesie rekrutacji, bardzo prosimy o maila na wsparcie@contrain.pl ze szczegółami. Zależy nam, aby przyjrzeć się tej kwestii. Pozdrawiamy, Contrain.

przemek

bez zarzutów ,po prostu trzeba robić i nie narzekać ,nie jedziemy na wczasy że lokum ma być idealny itd

Hopi

Ja tak odnoście dojazdów na terenie Niemiec. Powyżej 10 km samochód, poniżej rower i tu pojawia się problem gdyż rowery nie są serwisowanie a gdy ci się zepsuje jakaś część to lepiej się módl o część i o jakiś sklep, bo z tym jest różnie ;P. Series na terenie Niemiec został zlikwidowany, nie wiadomych przyczyn natomiast na terenie Holandii się utrzymuję ;) . To ja mam takie pytanie do firmy czym różni się Holandia a Niemcy, skoro poniżej 10 km rower, bo takie zasady ponoć ma każda agencja pracy. Przypominam że Niemcy górują na rowerami elektrycznymi, a zatem zwykłe (usunięte przez administratora)z naprawą mogą mieć kłopoty. (usunięte przez administratora)

Julia
@Hopi

To zawsze coś, że jest rower. To jest na zasadzie wypożyczenia roweru do firmy zatrudniającej, czy ktoś inny z zewnątrz dostarcza te rowery i pracodawca lub agencja nie mają wpływu na stan tych pojazdów?

Bamber

Witam wszystkich jestem tu po to aby ostrzec innych i podzielić się swoją sytuacją z contrain. Miałem wyjechać na szklarnię oczywiście najpierw 3 procedury ( rozmowa , formularz , badania ) Pani dzwoniąc mówi czy przyjadę do biura czy online ? Wybrałem online papiery wypełnione skan przesłany wszystko ok , więc badania . Badania zrealizowane odsyłam skan , pytam to możemy zamawiać busa Pani pisze proszę o adres do zamówienia przewoźnika podałem po chwili była odp 442 zł do zapłaty wszystko ok , po chwili piszę mam te dokumenty z 15 kartek odesłać pocztą na ich adres . Był to wtorek / śr piszę do podanego przewoźnika ile mogę zabrać torb w cenie biletu ponieważ agencja nic nie powiedziała a mam na piątek busa sobotę busa zamówionego , ktoś po drugiej stronie odp że niema mnie w systemie i nie mogą udzielić informacji ani podać rachunku do przelewu ????więc skąd agencja wymyśliła sobie kwotę do zapłaty ? Skoro przewoźnik nic o mnie nie wiedział ? dopytuję o szczegóły gdzie jadę jaka miejscowość ? Czy mogą podać namiary na kogoś z domku ? Ponieważ busy w Holandii potrafią być o godzinie 2/3 nad ranem Pani odp adres podają w pt kiedy tak naprawdę jesteś bez wyjścia ponieważ nie będziesz w stanie sprawdzić lokalizacji a bus będzie zatwierdzony , kolejna odp kontaktu do osób z domku nie dają od tego jest koordynator . Przewoźnika zaproponowali takiego że w cenie biletu możesz zabrać jedna torba max 40 kg druga możesz dokupić 20 kg to kpina jest marzec jeszcze masz do kwietnia zimowo więc trochę ubrań chcąc nie chcąc musisz zabrać tym bardziej jak jedziesz na okres 8 miesięcy bo tak planowałem do tego jakieś jedzenie z Pl ponieważ przez tą jedyną agencja wypłata jest miesięczna przez inne tygodniówki . Postanowiłem zrezygnować z takiej współpracy skoro nie możesz się dowiedzieć dokąd jedziesz ani zamówić swojego busa skoro nie chcą udzielić informacji o adresie docelowym . Wygląda to jak uprowadzenie komedia ? Raczej nie ! Ale już nigdy nie chce mieć z nimi nic wspólnego . Stawka 13.27€ brutto praca po 8h od Pn - pt =106,16€ dniówka , 106,16€ X5 dni = 530,80€ , 530,80x2123,20€ miesięcznie teraz proszę z tego odjąć kwatera która przez tą Agencja kosztuje jedną noc 15,75€ czyli miesiąc ma 30 dni 15,75€x30 dni = 472,50€ za domek na miesiąc . Czyli wypłata 2123,20€-472,50€ =1650,70€ na czysto miesięcznie kurs € 4,30 zł czyli 4,30x1650,70=7098,01 zł z tego odejmnijcie życie w Holandii skromnie 50€ tygodniowo nie paląc nie spożywając alkoholu to 50€ x 4 tygodnie = 200€ czyli od całej wypłaty 1650,70-200€=1450,70€ 4,30zł x1450,70=6238,01 zł nie wliczam jeszcze pewnie ukrytych kosztów które mogą występować jak np ubezpieczenie czego nie jestem do końca pewny ponieważ nie wyjechałem przez tą agencję . Podsumowanie jest krótkie 3100zł to jest najniższa krajowa w PL na umowie o pracę od Pn - pt jeżeli ktoś odrobinę dobrze trafi i wywalczy trochę lepszą stawkę od najniższej krajowej i będzie pracował w soboty za które jest +50/100% premi to może osiągnąć ta sama a i większa stawka będąc na miejscu z rodzinką w domku ???? a są produkcje nie mogę wypisywać nazw ale każdy może sobie sprawdzić w internecie przedzwonić po podane nr i się dowiedzieć . Gdy się zawiodłem zacząłem szukać pracy na miejscu szukałem w konkretne mnie interesujące miejsca i podzielę się z wami pewna firma produkcyjna z Dąbrowy Górniczej miała super ofertę zaaplikowałem i po dniu oddzwonili przedstawiając ofertę pracy praca jak to praca na produkcji zarobek z wszystkimi % sobotami , niedzielami wiadomo wtedy masz w tygodniu wolne , premie za chodzenie + wydajność frekwencję + za pranie ubrań na czysto 5300 zł netto na rękę ???? ile mniej od tej z Agencji ????? Czy warto ? Wyjeżdżać , stresować się ludźmi na domku , w pracy i nie widzieć się z rodziny przez 700 zł więcej ??? Przypomnę że na jednym z wyjazdów miałem domek bez zamka w pokoju , nieszczelne okna , dwa łóżka szpitalne i jeden szpindel na dwoje ???? wspólna łazienka smród okropny ????kuchnia jak spirzarnia ???? a ludzie są różni mogą się trafić tacy co są po wyjściu z więzienia , alimenciaże , lub z kłopotami i ścigają ich Komorniki . Nie mam i nie miałbym nic przeciwko gdyby nie to że tacy nie przyjeżdżają jak uczciwy człowiek zapracować na cel tylko przyjeżdżają się bawić , piją , (usunięte przez administratora), imprezują a na koniec biją o prostytutki które też potrafią się tam znaleźć . Przemyślcie przed wyjazdem bo możecie dużo stracić na pieniądzach wyjazd itd.

@Bamber

Zgadzam się z tobą w zupełności... Opłaty za kwaterę i warunki jakie były...bez kluczy do pokoi...jedna łazienka na 10 osób a kuchnia na 18... Byłam, pracowałam i za te warunki mieszkaniowe jakie były to odradzam...No i stawki kiepskie...

@Ewa52

Dzień dobry, Jeżeli ma Pani zastrzeżenia do zakwaterowania lub innych kwestii, proszę o zgłoszenie się do nas poprzez e-mail na wsparcie@contrain.pl - zależy nam, aby zweryfikować to. Pozdrawiamy, Contrain

Liczbyyyy

W końcu w końcu i jeszcze raz w końcu ktoś pisze o konkretnych i realnych liczbach. Prawda jest taka żeby zarobić drugie tyle co w Polsce a po to się przecież jedzie to trzeba znaleźć projekt z min 200 h miesięcznie inaczej jest tak jak jest napisane w poście autora główka pracuje. Brawo za trzeźwość umysłu.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Jan

Czy warto wyjechac do contrain pracowałem w contrain w 2022r i wszystko ok było zarobki były ok 1400-1600e

@Jan

Pracowalam przez pół roku i zarobki były od 1600- 1900 euro na rękę...oczywiście były godziny bo to szklarnia byla...

Henia
@Ewa52

A jakieś dodatki też dawali czy jednak tylko te kwoty i nic więcej? Rozumiem, ze stawka 1600 to dla początkujących czy zależne jest to od doświadczenia?

@Henia

Wszyscy mieliśmy taką samą stawkę... niezależnie od doświadczenia..

Jan
@Ewa52

Zgadzam się była to szklarnia z ogórkami i byłem zadowolony o czy warto wyjechać jeszcze raz

Bamber

Witam. Czy podzieli się ktoś informacją na temat szklarni z ogórkami w Horst ??? - Jaka tam atmosfera ? - brygadzista ? - jak z domkami ?

Jakub

Podpowiesz na jakim jesteś projekcie ? Czym się zajmujesz?

nick

Wszystkie Agencje Pracy Tymczasowej zwalniają najczęściej po jednym miesiącu lub dwóch, bez wyjątków.

@nick

Dziwne, ja siedze juz 17 miesiecy na jednym projekcie...

Bezimienny

Witam ktoś polecą tą agencje? Bo chciałbym z nimi wyjechać za granice i nie wiem czy warto, z góry dziękuję ;)

@Bezimienny

Bylam z tą agencją i co do pensji jest ok...wyplata na czas ...minusem jest opłata za miejsce w pokoju ponad 400 euro gdzie wspólne łazienki na ok 10 osób i kuchnie na 20....brak kluczy do pokoi...

Ogórek
@Bezimienny

Jeżeli lubisz mieszkać w przyczepie campingowej, która nie spełnia wymogów normalnego mieszkania w chociażby 10%, kapać się w zimnej wodzie, spać na brudnym materacu z 4 osobami w pokoju o wymiarach 3m2, i to w dodatku bez ogrzewania to zapraszamy

@Ogórek

Wszystkie nasze zakwaterowania w Holandii są akredytowane przez SNF, co oznacza, że muszą spełniać konkretne standardy jakości. Jeśli warunki na miejscu odbiegają od normy, a na to wskazuje komentarz, bardzo prosimy o kontakt na wsparcie@contrain.pl - zależy nam na wyjaśnieniu sytuacji.

@Contrain

Zakwaterowanie przedstawione w tym tiktoku nie jest wynajmowane przez Contrain, choć pracownicy w Baarlo mogą zdecydować, że chcą z niego korzystać.

@@Contrain

W takiej sytuacji można liczyć na zmianę noclegu? Wszystkie zakwaterowania są położone blisko miejsc pracy? W ile maksymalnie osób się w nich mieszka?

@Contrain

Pokoje są zazwyczaj dwu- lub trzyosobowe. Pary mieszkają we dwójkę. Możliwość zmiany zakwaterowania zależy od dostępności miejsc w danym czasie - nie jesteśmy w stanie jej zagwarantować na życzenie, ale zawsze staramy się działać na korzyść pracowników. Jeśli chodzi o dojazd do pracy, to niektóre wynajmowane przez nas miejsca są w odległości dojazdu rowerem, do innych trzeba dojechać samochodem. Na etapie rekrutacji można dopytać o to, gdy juz wiemy na jaki projekt wyjeżdżamy i zakończyliśmy etap formalności.

Bez ściemy
@@Contrain

Na tym profilu są pokazane dwa domy. Czyli mamy rozumieć że ta druga lokalizacja też nie jest wynajmowana przez contrain i pracownicy też mogą wybrać czy chcą z niego skorzystać?

Zuza

Czy ktoś pracował na magazynie w venlo przy pakowaniu chemi gospodarczej ? Jakieś opinie . Dziekuje i pozdrawiam

Słoneczko

Trzymają nas w stodole bez ogrzewania w pokojach, 500€ miesięcznie za łóżko a warunki gorsze niż były. Kontakt z koordynatorem jest tylko wtedy gdy sam zadzwoni z wyimaginowanymi pretensjami o rzeczy które nie miały nigdy miejsca. Pan koordynator zezwala na nocowanie obcych ludzi w zakwaterowaniach agencyjnych. Jednak wielkie kolesiarstwo.

Śmiech na sali

Realne komentarze pokasowane...zostały tylko laurki pochwalne. Odradzam...balagan, menadżerowie z przypadku, pensje glodowe, szkolenia dla wybranych i niemiła pani kierownik hr.

Pomidor
@Śmiech na sali

(usunięte przez administratora) Jak to ktoś wyżej napisał, że premi nie było bo musieli zrobić 25lecie rodziny to na pewno już jej nie będzie przez następne kilka lat, bo Pani z HR nie pozwoli na to aby ktoś wypisywał prawdę na jej temat. (usunięte przez administratora)

Zadowolona

Jestem pracownikiem firmy Contrain od kilku lat i w mojej opinii jest to praca, w której mogę liczyć na regularną informację zwrotną od przełożonego, dostaję nowe zadania, w których mogę się rozwijać, ale też widzę, że sama firma się rozwija i oferuje nowe możliwości pracownikom. Dodatkowy tydzień urlopu to jeden z przykładów tego jak firma dba o swoich pracowników. W Contrain wiem, że mogę liczyć na wsparcie innych pracowników, a kadra menadżerska ma ludzkie podejście i nie stawia się na piedestale, tak jak to czasem bywa w innych firmach. Przełożona jest otwarta na sugestie i uwagi, wiadomo że nie zawsze wszystko może zostać od razu zmienione, ale wiem że jest otwartość na rozmowy, nawet na trudne tematy. W mojej opinii praca w Contrain jest dla osób, które lubią szukać rozwiązań, wychodzić z inicjatywą i czują się dobrze wśród ludzi. Jeśli ktoś nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, szuka wszędzie problemów i zrzuca odpowiedzialności na innych za swoje błędy, to tak jak w większości firm, tak i w Contrain nie będzie takie zachowanie premiowane.

@Zadowolona

Oho widać, że pracownicy z biura zaczeli bronić swojej ukochanej "rodziny " pewnie za te wpisy będą przyznawane premie w wysokości poklepanie po plecach swojego szefa tylko szkoda, że niewygodne wpisy są usuwane z grupy :) na to zawsze znajdą się fundusze, zaś na premie może być problem Mówi się ze w każdej plotce jest gram prawdy. Lecz spokojnie w internecie nic nie ginie Jeżeli ktoś lubi pracować w takiej atmosferze to brawa dla nich .... Bardzo zabawne są te komentarze, jaka ta firma jest kochana i przyjazna, w dodatku dostajesz za nią pensje WOW!!! Jest to ewenement na skalę światową, ponieważ nie w każdej firmie otrzymasz wynagrodzenie za wykonywanie swojej pracy :)

@Zadowolona

Aż ciekawi mnie z jakiego działu jesteś, może kadry, bo tam to jedynie ma sens coś, pewnie i zarobki, są sensowne i przełożona też, ale zdecydowanie w rekrutacji jest totalny bałagan i widać niekompetencje wielu osób, jeszcze jakoś jak Asia M. była to jakoś to funkcjonowało i miało sens, ale wraz z jej odejściem jest coraz gorzej

Zosia

Taki/taka jesteś mądry/a bo piszesz anonimowo? Brak odwagi żeby się podpisać pod takimi słowami... Obrażanie i oczernianie innych ludzi pod pseudonimem świadczy o niskiej kulturze osobistej i niskim ilorazie inteligencji. Co takiego złego zrobił Ci ten człowiek że tak o nim piszesz?

hm

Pracuję w firmie już dłuższy czas i faktycznie - pracy jest bardzo dużo. Natomiast uważam też, że jeżeli się rozwijasz i jesteś w stanie swój rozwój wykazać, to jest to firma która wynagrodzi i doceni Twoją pracę, np. podwyżką, czy awansem. Dziwi mnie też żal o to, że ostatnio nie było premii rocznej, tak jakby należała się pracownikom jak psu buda, kiedy tak naprawdę to zupełnie dodatkowy bonus. Szkoda, że niektórzy tak bardzo skupiają się na czubku swojej urażonej dumy, że nie zauważają ile jest fajnych aspektów pracy w tej firmie. Myślę że główną zaletą Contrain są właśnie ludzie. Przez kilka lat pracy nawiązałam sporo fajnych znajomości i wiem, że nie jestem w tym aspekcie wyjątkiem. Zupełnie nie mam poczucia, że managerowie to jakaś osobna kasta w Contrain - to są po prostu ludzie. I, jak to z ludźmi - nie zawsze z każdym będzie nam po drodze. Ale to nie powód żeby robić z nich czarne charaktery z bajek Disneya. W poprzednich wpisach widać przede wszystkim emocje i urażone ego.

@hm

1. Premia ROCZNA bo innej nie ma( a raczej nie było, bo tej premii też już nie ma) nie istnieje. Pensje, są żałośnie niskie i ona chociaż jakoś to ,,równała'' 2. Rozwój? możliwość hahahahaaha jesienią została jedna osoba zwolniona po tym jak poszła do przełożonego z informacją, że po kilku latach w firmie nie rozwija się i co dostała w odpowiedzi za kilka dni? Zwolnienie. W sumie jakby nie patrzeć to jest rozwój-zmiana firmy. 3. Pracy jest dużo, ale ilość jest za duża na 1 osobę.

Ktoś coś o pracy operatora maszyn? Wiecie jaka jest kasa na pełen etat? W sieci znalazłem ogłoszenie, ono jest już nieaktualne, ale może obecnie szukają kogoś na taką posadę i chciałbym wysłać cv. Ale właśnie, jaka jest kasa, jak posiadam 6 lat doświadczenia? I ktoś wie, czy nawet jak nie ma teraz pracy na te posadę, to ktoś odpisze, że nie ma oferty pracy dla mnie?

To prawda

Brak realnych celów, przez co brak premii. Beznadziejny system premiowy. Żenada goni żenadę. Management na każdym szczeblu boi się zabrać głos wie, że nic nie wskóra bo tak jest łatwiej i prościej. Siedzą tam po kilka lat w tym zepsutym środowisku udając, że się wszyscy lubią poklepując prezesa po plecach, a każdy każdego obgaduje i donosi.

Zainteresowana
@To prawda

Możecie dokładnie opisać, jak wygląda system premiowy? Beznadziejny, ale dlaczego, jak ta kasa jest naliczana? I te cele, są nierealne, bo wygórowane, czy pracownicy nie mają po prostu narzędzia, odpowiedniej wiedzy do osiągnięcia tych celów?? Dajcie info, ok?

@Zainteresowana

Nie ma żadnych premii

@Nowyzagranica

Witam. Czy jest tutaj może ktoś kto pracuje w miejscowości Kessel ??? Praca przy namiotach, zamierzam się tam wybrać 21 stycznia, ktoś coś powie ?

puszek2321@wp.pl

Witam proszę o opinię praca przy produkcji pisanek w Holandii ( Ospel )jakie zarobki i warunki mieszkalne.

ktos jakies opinie na temat ogorkow holandia?

Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contrain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 450.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 255, z czego 48 to opinie pozytywne, 143 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contrain Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Contrain Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contrain Poland Sp. z o.o.

Contrain Poland Sp. z o.o.