Opinie o KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O. w Radom

joop

dobrze kolego ze napisales cos o pracy Przedstawiciela bo wlasnie chcialem CV do nich wyslac :) a teraz to nie bede juz wysylal, moze napiszesz cos wiecej na temat w/w pracy?

sorrki ja tu nic nie rozumiem . najpierw ludzie narzekacie na ten zaklad że taki jest najgorszy ,że po tyle godzin pracujecie , że tacy brygadziści , kierownicy są a wystarczy was postraszyc paragrafami jak tu widze i juz zmieniacie zdanie . ja sie staram tam o prace , więc nie wiem co teraz jak tam jest . więc powiedzcie prawde a nie zabijajcie kotka za pomocą młotka.

Proszę nie pisać już żadnych bzdur co komu co leży na sumieniu. Firma ok

Przepraszam za niektóre niestosowne komentarze. Prosze nie brać sobie tego do siebie. Praca jak inna robić trzeba. Brygadziści ok, i już po temacie. Zgoda i jest normalnie jak zawsze

Pakowacz

Miałam być na pakowaniu a dali mi rozbiur kurczaka to kpina a rozmowa była ok.

Żadnych pytań

Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Po pierwsze jest ciężko bo sie robi długo, wszędzie jest ciężko jak się robi dużo godzin. Po drugie robota jak każda robić trzeba żeby zarobić. Firma dba o pracownika jak może. Głowa do góry, będzie lepiej i już nie narzekajcie na kierowników itd bo to sensu nie ma.

weksi

Siema elo. Święta prawda tacy młodzi a już na stanowiskach takich. Cóś nie tak jest. Ale tego po podstawówce to trzeba z nim do pionu i to równo. Już niedługo spoko. A i dajcie ludzią podwyżke bo 12 godzin nie będą robic. okres zimowy to przetrzymają ale w lato to garstka zostanie chyba ze z grupą tylko zostaną i bedziecie pakowac ale tone na zmiane

elo

podwyżke prosze dla kolegów. podwyżka ma być albo materiały takie pujdą w eter że że że zobaczycie. korycie pilnujta sie tez/ pozrdo was elo okolice pionek

Święta prawda!!! Wszystko co jest napisane na tej stronie to PRAWDA!!!

popieram. zero poważania. zero premi i to za najniższą krajową. a ten paweł to niech pomyśli i niech się wstydzi co mówi do starszych od siebie osób i jak jezdzi na nich, on to ma dwa razy więcej od nas pewnie i cwaniakuje i sie podlizuje no wiecie komu

sam się weź do roboty za...1300 i po 12-14 godzin dziennie. Pierdzieć w stołek każdy głupi potrafi. Jak praca jest tak lekka i dobrze płatna, to ciekawe dlaczego jest taka rotacja wśród pracowników?...czyżby same nieroby tam trafiały czy uciekają, bo maja dość tego wyzysku?

odp

Panowie i Panie trzeba wziąć sie do rzetelnej pracy, a nie opluwać innych.Praca nie jest lekka, ale cała reszta co piszecie to bzdury...

[usunięte przez moderatora] TO MALO POWIEDZIANE PRACA CODZIENNA PO 12 GODZIN I DO TEGO NAJNIZSZA KRAJOWA.

www

bardzo ciekawe

lejdi blu

Nikomu nie życze pracy w takiej firmie jak ta. (usunięte przez administratora)

www

ok

Zostaw merytoryczną opinię o KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O. - Radom

• Jak się pracuje w KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O.?

Zobacz opinie na temat firmy KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O.?

Kandydaci do pracy w KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O.
2.2/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Malenicka 81
    26-600 Radom