Opinie o MCC Polska S.A. w Ożarów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MCC Polska S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MCC Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCC Polska S.A. w Ożarów Mazowiecki

Edyta

@kolezanka pawla, przypominam Ci, że na forum obowiązuje regulamin, który zaakceptowałaś dodając komentarz. Według regulaminu niedozwolone jest używanie obraźliwych zwrotów w stosunku do innych osób. Twoja wypowiedź byłaby bardziej pomocna, jeśli zawierałaby konkretne informacje o pracy w MCC - mówię tu o warunkach zatrudnienia, atmosferze pracy czy też benefitach oferowanych przez pracodawcę.

Tak, firma potrzebuje ludzi do pracy, jeżeli masz jakies doswiadczenie w druku, zapraszamy serdecznie.

Edyta

@luzak, na forum niedozwolone jest obrażanie innych użytkowników. Twój komentarz nie wnosi żadnych informacji o pracy w MCC Polska. Na forum zaglądają osoby, które szukają zatrudnienia i być może zechcą aplikować do MCC Polska, więc jeśli pracujesz w tej firmie to opisz proszę jakie są Twoje doświadczenia z tą firmą. Jak wyglądają warunki zatrudnienia?

olo

wdh to teraz MCC Polska. adres jak wyżej. niezła firma potwierdzam. fajne dziewczyny pracują. drukarze do (usunięte przez administratora) za dużo zarabiają a uważają się za fachowców, także możesz złożyć podanie. będziesz lepszy do docenia cie. kierownictwo spoko. daja dużu swobody. niektórzy to wykorzystują i drukują do smieci. Ja bym ich wywalił na ryj. Do roboty w Biedrocne lub Lidlu

luzak
@olo

olo jestes głupi jak but z lewej nogi. luzak

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MCC Polska S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Edyta

@ania, @Tomasz, @OBSERWATOR, przypominam Wam, że na forum obowiązuje regulamin. Dodając komentarz zaakceptowaliście go, więc proszę, abyście go przestrzegali. W przeciwnym razie Wasze komentarze mogą zostać usunięte. Na forum niedozwolone jest opisywanie i obrażanie konkretnych osób.

Edyta

@Hucyk, widzę, że jesteś zainteresowany pracą w tej firmie na stanowisku drukarza. W celu zaczerpnięcia szerszych informacji odnośnie naboru na to stanowisko najlepiej wejdź pod podany link: http://pl.mcclabel.com/contact-us i wypełniając formularz zgłoszeniowy zadaj konkretne pytania, na jakie odpowiedzi chciałbyś uzyskać. Najlepiej zapytaj się o kwalifikacje jakie musisz mieć by zacząć pracę w tej firmie. Będę wdzięczna, jeśli później na forum, wszystkim się z nami podzielisz. Pozdrawiam

Igor

Miałem nadzieję, że na forum dowiem się cos więcej o firmie i pracy.

faktycznie w sieci nie ma teraz żadnych nowych ofert pracy od WDH, możliwe, że były ale już po prostu ktoś na te posady został obsadzony. może jak ktoś szuka pracy u nich to powinien bezpośrednio swoje cv złożyć w siedzibie firmy w ożarowie mazowieckim ;)

mxxxx

Cześć, czy wie ktoś może czy jest jakieś wolne stanowisko do zatrudnienia kobiety? Czy któryś z wypowiadających się pracowników jest może związany z tą firmą (teraz multi-color) lub był mniej więcej od roku 2007 i byłby w stanie powiedzieć czy dużo się pozmieniało w funkcjonowaniu firmy oraz skład pracowników na produkcji? Z góry dziękuję za odpowiedź

Jestem

No w końcu może wezmą się za wszystkich nierobów krętaczy i innych co myślą że są super bystrzy a inni to głupki bo pracują uczciwie !!!! Mam nadzieje że ten nowy system coś pomoże i coś wreszcie się zmieni na lepsze.

nikt

Nie no biorą każdego nawet jak pracowałeś w warzywniaku wcześniej. ludzie bądźcie poważni trochę, do banku pracować też biorą wszystkich !!!

harry poter

DOBRA FIRMA ,POUKŁADANA, oby nie zwalniali!!!! zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony. moja żona też jest niezadowolona ze mnie, ale rozwodu nie chce bo kasa nie śmierdzi.. dobra kasa ! hehehehe

gruby

Podajcie mi namiary na wdh bo nie mogę znaleźć tej drukarni. chciałbym złożyć podanie o pracę. mam 11 lat doświadczenia na maszynach Flexo i offset. jestem z Poznania. drukowałem etykiety z sitem złoceniami itd. w Poznaniu słabo płacą. Chciałbym dostać 2,5 tys na rękę. Czy to jest możliwe w wdh ?

gur

fleku ty głąbie sam nie potrafisz drukować. Rybak to musi być MISTRZU druku hehe

fleku

firma spoko tylko powypie...łbym fachowców co biorą kasę całkiem niezłą a nie potrafią wydrukować prostej pracy hehehe

oleś

pracowałem w kilku drukarniach i uważam ze mcc jest najbardziej poukładaną firmą. wszędzie jest dużo do zrobienia i zawsze znajdzie się jakiś nieudolny drukarz narzekacz. jak komuś nie podoba się to zawsze można zmienić. ja jestem zadowolony. polecam

nikt

Mistrz "SS" jest jednak niezastąpiony na m6 prosto znad morza na setki w sobote przyjechał a teraz "ustawia" buklety i znów premia wpadnie za pseudo ustawienie. Nie wiem gdzie ten derektor i prezes mają oczy nie widzą co się dzieje albo nie chcą widziec

rybak

Najgorsze jest to że uwarzaja SS za wielkiego znawce i mistrza. Szczegolnie kierownik i derektor Wiele razy sie cos mowilo ze sa problemy ze cos jest nie tak to nikt nie wierzy i maja cie za glupka. A przyleci SS cos powie i jest to super hiper i swiete. Rece opadaja.porazka

rybak

Najgorsze jest to że (usunięte przez administratora)za wielkiego znawce !! Szczegolnie kierownik i derektor Wiele razy się coś mowilo że są problemy że coś nie tak to nikt nie wierzy maja cie za glupka!!! A (usunięte przez administratora) cos powie i jest to swiete !

robol

Taaaa .a w nagrode za super prace SS przychodzi prawie w kazdy weekend na nadgodziny a kierownik kryje jego i jego buble

Zostaw merytoryczną opinię o MCC Polska S.A. - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w MCC Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MCC Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MCC Polska S.A.?

MCC Polska S.A.