Opinie o MCC Polska S.A. w Ożarów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MCC Polska S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MCC Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCC Polska S.A. w Ożarów Mazowiecki

Lola Nowy wpis

Przyjmują kobiety na stanowisko konfekcjoner etykiet? Czy te rolki są takie, że nogami bym się nakryła? Podoba mi się, że są benefity dla pracowników na produkcji, a martwi, że tak tu narzekacie, a nie piszecie, czemu. Słaby zarobek? Ale jaki?

Jakub Nowy wpis

Jak oceniacie sytułację po ostatnich zmianach ?.

Czy MCC Polska S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Kandydat Nowy wpis

Jak wyglada praca pomocnika drukarza ? I jak z pieniędzmi dobrze zarabia pomocnik?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MCC Polska S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Barbara

Napisałby ktoś z Was ile od nowego roku zarabia pakowacz? Please :) W końcu oddział amerykańskiej firmy, chyba doceniają Was chociaż od święta?

Jaka jest kultura pracy w MCC Polska S.A.?

michnik

słabo

Hanna
@michnik

cześć, widzę, że pracujesz. O co chodzi z tymi odejściami, że szukają drukarzy do was? Chyba, że zespół powiększacie? Dasz znać tak z ciekawości co wpadło tutaj ludziom z okazji świąt?

ktoś
@Hanna

firma się rozwija, stawia nowe maszyny, więc szuka drukarzy i pomocników

Hanna

Jak praca tu w firmie wygląda na stanowisku pomocnika drukarza? Pytam, bo widzę, że trzech osób do siebie szukają, wiadomo na jakie warunki finansowe można liczyć, bo nie podali? I chciałam się jeszcze dopytać czy wie ktoś skąd zapotrzebowane na tyle osób?

kandydat

Cześć, ktoś mi powie jak wygląda dział Technologii? Jaka atmosfera, przełożony, zarobki. W ogóle jak wygląda struktura? Jest technolog od shrink sleeve a inny od etykiet?

@kandydat

Cześć, przepraszam, że tak pytaniem na pytanie… ale czy jest jakaś rekrutacja może, że pytasz? Czekałam na oferty od firmy, więc jeśli coś wiesz, to daj proszę znać.

kandydat
@Karolina

O rekrutacji nic nie wiem :) tak pytam bo chciałbym tam się dostać do technologii z czasem i dlatego pytam :)

Pytanko

Cześć, jak w tej firmie wygląda praca na przygotowalni? Jakie obowiązują godziny pracy? Wykonuje się tam tylko sita czy offsetowki też?

Jakie godziny pracy obowiązują w MCC Polska S.A.?

Ktoś

Zależy od stanowiska, na wielu teraz czterobrygadówka - 2 dni pracy po 12h, dwa dni wolne, 2 noce po 12h, 2 dni wolne… itd….

Jasiek

@kk Nic dodać nic ująć. Dziwi mnie , że jednak ludzie próbują narzekać mimo, że mamy dobrego pracodawcę.

Gocha

Witam, znam ta firmę bardzo długo, niestety nie wszystko co znajduje się na forum jest prawdą, ogólnie można tu pracować ;), ale najlepiej tu mają osoby które mają znajomości lub być spokrewnionym z kadrą kierowniczą lub dyrektorską. Te osoby owszem zarabiają i nic nie robią. Natomiast pozostali to tzw. mięso armatnie, żeby zarobić pracują po 12 godzin soboty, niedziele. Warunki jak w (usunięte przez administratora) nie mogą usiąść nawet na chwilę, przez ten czas pracy, odpocząć czy normalnie zjeść posiłek. Drukarze są różni jedni pracują bardzo dobrze ale ich się nie docenia. Inni marnują materiał, nie znają się na pracy i niestety pracują nadal. Wielka niesprawiedliwość, kamery na każdym odcinku, mobbing i bezkarność Szefów. Nie polecam tam pracować.

kk
@Gocha

jesli ktos uczciwie pracuje i nie ma sobie nic do zarzucenia kamery mu nie beda przeszkadzac jak ktos przychodzi do pracy zeby siedziec na telefonie zamiast wykonywac swoja prace to moze miec z tym problem

Czy pracodawca MCC Polska S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Zoska

Czy wyjazdy na wymiany pracownicze to jest realna sprawa czy tylko tak firma ładnie pisze aby zachęcić? Jak często są takie wyjazdy i jak to wygląda w praktyce?

Struś
@Zoska

Raczej tylko ładnie pisze. W ogóle pracownicy są zbywani jeśli chodzi o kwestie wymian, doszkolenia, podnoszenia kwalifikacji, nauki.

nikt

Na maszynach drukujacych sa systemy motywacyjne, nagrody dla całej maszyny i dla najlepszego drukarza na maszynie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie MCC Polska S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Struś

Są płatne 50% w tygodniu i 100% w weekendy

Smoliński

Firma tragedia nie płacą dobrze, nie płacą składek (usunięte przez administratora) .Pisze najlepszy drukarz w Europie 608299249

Jarek

@prawda a co się takiego złego dzieje że tak się wam nie podoba?

Hucyk

Czy ktoś mi może coś powiedzieć na temat tej drukarni. Szukam pracy na stanowisku drukarza. Obecna firma to dno. Mało płacą , wypłaty z opóźnieniem, kierownik to kumpel właściciela, mało kompetentny idiota. Na dodatek zatrudniona jest prawie cała rodzina i znajomi własciciela. Im płaca dużz kasę a my musimy zap...lać za grosze.

prawda
@Hucyk

tu bedziesz mial to samo tylko w innym wydaniu. daj sobie lepiej spokoj czlowieku. prawda

Gocha
@Hucyk

Niestety lepiej tu nie jest :( nie polecam

Człowiek z branży.
@Hucyk

Czyżbyś pracował w Fano.pl?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w MCC Polska S.A.?

Smoleñ

Jeśli chodzi o atmosferę na samej produkcji to chłopaki z maszyn są w porządku , doradza , pomogą i porozmawiają z sensem. Uważać trzeba na tzw chwasty wyszkolone przez kierownika , które dosłownie paplają i donoszą może w końcu ktoś pomyśli i odpali gościa za takie zachowanie. Kierownik główny to oschły, niesprawiedliwy i dwulicowy człowiek niedorósł do swojego zadania. Gloryfikuje wybrane osoby jest nieobiektywny od swojego kolegi który niedawno przyszedł powinien się sporo uczyć. Reasumując praca ok. , ludzie także natomiast wymienilbym kierownika, może wtedy firma i sama aura w firmie odzyje.

Edyta

Spora część zakładki kariera na stronie internetowej MCC Polska S.A. to część poświęcona szkoleniom i możliwościom rozwoju jakie oferuje pracodawca. Jako narzędzia rozwoju wymienione są kursy e-learningowe/ wsparcie edukacyjne, programy operacyjne, programy handlowe oraz programy menedżerskie. Czy ktoś z obecnych lub też byłych pracowników mógłby powiedzieć coś więcej o tym jak te programy działają oraz jakie możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji dała Wam praca właśnie w tej firmie? Czy jest to w dużym stopniu zależne od tego do jakiego działu firmy się dołącza?

Zosia
@Edyta

Szkolenia dla wybranych, ci co potrzebują np. drukarze musza szkolić się sami, wielka niesprawiedliwość i mydlenie oczu innym.

Edyta

@aska, czy przeczytałaś mój poprzedni komentarz? Na forum nieakceptowane jest obrażanie innych osób. Jest to niezgodne z regulaminem tej strony: https://www.gowork.pl/regulamin Komentarze, które naruszają regulamin mogą zostać usunięte. Ponadto Twój wpis nie mówi nic na temat pracy w MCC Polska. Może mogłabyś napisać swoją opinię o pracy w tej firmie z uwzględnieniem takich informacji jak warunki zatrudnienia, atmosfera pracy czy możliwość rozwoju.

Zostaw merytoryczną opinię o MCC Polska S.A. - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w MCC Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MCC Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MCC Polska S.A.?

MCC Polska S.A.