MCC Polska S.A.

Ożarów Mazowiecki

Opinie o MCC Polska S.A.

robol 2009-09-20 18:34:09
nie polecam banda [usunięte przez moderatora] traktuja ludzie jak smieci nie płaca na czas a jesli płaca to minimalna place za 12 godzin dziennie
anonimek 2009-11-06 20:41:53
Pracowalem i nie narzekalem ...zarobki byly adekwantne do moich umiejetnosci... zaluje ze odszedlem...
2013-09-21 10:34:12
firma spoko, kasa na czas a to najwazniejsze w dzisiejszych czasach
kasa w tych czasach 2013-11-29 00:18:18
sami do tego dopuszczamy :P siedzac cicho jak mysz pod miotla :P bojac sie powiedziec co myslimy :P nawet jak kase ucinaja :P fachowcy zawsze znajda prace:P
leszcze zgodza sie na wszystko :P
takie jest moje zdanie :P ta firma nie wiem jakim cudem jeszcze funkcjonuje heh :P drukarz na m7 wiecej w kosz wyrzuca niz "drukuje" kierownik nie "widzi" badz nie chce widziec hehe a drukarz to (usunięte przez administratora)
anonim 2014-02-06 06:34:19
zgadzam sie z wypowiedzia wyzej.to co sie dzieje na m6
to jajca jakies szczegulnie prace robione przez wielkiego "mistrza" SS !!!!!
wszystko prawie w kubeł !!!!
robol 2014-02-10 21:48:04
Taaaa .a w nagrode za super prace SS przychodzi prawie w kazdy weekend na nadgodziny a kierownik kryje jego i jego buble
rybak 2014-03-12 21:47:00
Najgorsze jest to że ( usunięte przez administratora )za wielkiego znawce !!
Szczegolnie kierownik i derektor
Wiele razy się coś mowilo że są problemy że coś nie tak to nikt
nie wierzy maja cie za glupka!!! A ( usunięte przez administratora ) cos powie i jest to swiete !
rybak 2014-04-01 20:20:46
Najgorsze jest to że uwarzaja SS za wielkiego znawce i mistrza.
Szczegolnie kierownik i derektor
Wiele razy sie cos mowilo ze sa problemy ze cos jest nie tak to nikt
nie wierzy i maja cie za glupka. A przyleci SS cos powie i jest to super hiper i swiete.
Rece opadaja.porazka
nikt 2014-07-30 21:32:02
Mistrz "SS" jest jednak niezastąpiony na m6 prosto znad morza na setki w sobote przyjechał a teraz "ustawia" buklety i znów premia wpadnie za pseudo ustawienie.
Nie wiem gdzie ten derektor i prezes mają oczy
nie widzą co się dzieje albo nie chcą widziec
oleś 2014-08-07 22:11:16
pracowałem w kilku drukarniach i uważam ze mcc jest najbardziej poukładaną firmą. wszędzie jest dużo do zrobienia i zawsze znajdzie się jakiś nieudolny drukarz narzekacz. jak komuś nie podoba się to zawsze można zmienić. ja jestem zadowolony. polecam
fleku 2014-08-08 22:22:16
firma spoko tylko powypie...łbym fachowców co biorą kasę całkiem niezłą a nie potrafią wydrukować prostej pracy hehehe
gur 2014-08-08 22:25:31
fleku ty głąbie sam nie potrafisz drukować. Rybak to musi być MISTRZU druku hehe
gruby 2014-08-10 22:14:11
Podajcie mi namiary na wdh bo nie mogę znaleźć tej drukarni. chciałbym złożyć podanie o pracę. mam 11 lat doświadczenia na maszynach Flexo i offset. jestem z Poznania. drukowałem etykiety z sitem złoceniami itd. w Poznaniu słabo płacą. Chciałbym dostać 2,5 tys na rękę. Czy to jest możliwe w wdh ?
harry poter 2014-08-15 07:49:55
DOBRA FIRMA ,POUKŁADANA, oby nie zwalniali!!!! zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony. moja żona też jest niezadowolona ze mnie, ale rozwodu nie chce bo kasa nie śmierdzi.. dobra kasa ! hehehehe
olo 2014-08-16 20:38:34
wdh to teraz MCC Polska. adres jak wyżej. niezła firma potwierdzam. fajne dziewczyny pracują. drukarze do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za dużo zarabiają a uważają się za fachowców, także możesz złożyć podanie. będziesz lepszy do docenia cie.
kierownictwo spoko. daja dużu swobody. niektórzy to wykorzystują i drukują do smieci. Ja bym ich wywalił na ryj. Do roboty w Biedrocne lub Lidlu
nikt 2015-01-22 19:14:13
Nie no biorą każdego nawet jak pracowałeś w warzywniaku wcześniej. ludzie bądźcie poważni trochę, do banku pracować też biorą wszystkich !!!
Jestem 2015-03-26 17:00:49
No w końcu może wezmą się za wszystkich nierobów krętaczy i innych co myślą że są super bystrzy a inni to głupki bo pracują uczciwie !!!! Mam nadzieje że ten nowy system coś pomoże i coś wreszcie się zmieni na lepsze.
mxxxx 2016-01-08 03:16:11
Cześć, czy wie ktoś może czy jest jakieś wolne stanowisko do zatrudnienia kobiety? Czy któryś z wypowiadających się pracowników jest może związany z tą firmą (teraz multi-color) lub był mniej więcej od roku 2007 i byłby w stanie powiedzieć czy dużo się pozmieniało w funkcjonowaniu firmy oraz skład pracowników na produkcji? Z góry dziękuję za odpowiedź
2016-05-13 12:03:18
faktycznie w sieci nie ma teraz żadnych nowych ofert pracy od WDH, możliwe, że były ale już po prostu ktoś na te posady został obsadzony. może jak ktoś szuka pracy u nich to powinien bezpośrednio swoje cv złożyć w siedzibie firmy w ożarowie mazowieckim ;)
Zostaw swoją opinię o MCC Polska S.A. - Ożarów Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MCC Polska S.A.