MCC Polska S.A.

Ożarów Mazowiecki

Opinie o MCC Polska S.A.

robol 2009-09-20 18:34
nie polecam banda [usunięte przez moderatora] traktuja ludzie jak smieci nie płaca na czas a jesli płaca to minimalna place za 12 godzin dziennie
anonimek 2009-11-06 20:41
Pracowalem i nie narzekalem ...zarobki byly adekwantne do moich umiejetnosci... zaluje ze odszedlem...
2013-09-21 10:34
firma spoko, kasa na czas a to najwazniejsze w dzisiejszych czasach
kasa w tych czasach 2013-11-29 00:18
sami do tego dopuszczamy :P siedzac cicho jak mysz pod miotla :P bojac sie powiedziec co myslimy :P nawet jak kase ucinaja :P fachowcy zawsze znajda prace:P
leszcze zgodza sie na wszystko :P
takie jest moje zdanie :P ta firma nie wiem jakim cudem jeszcze funkcjonuje heh :P drukarz na m7 wiecej w kosz wyrzuca niz "drukuje" kierownik nie "widzi" badz nie chce widziec hehe a drukarz to (usunięte przez administratora)
anonim 2014-02-06 06:34
zgadzam sie z wypowiedzia wyzej.to co sie dzieje na m6
to jajca jakies szczegulnie prace robione przez wielkiego "mistrza" SS !!!!!
wszystko prawie w kubeł !!!!
robol 2014-02-10 21:48
Taaaa .a w nagrode za super prace SS przychodzi prawie w kazdy weekend na nadgodziny a kierownik kryje jego i jego buble
rybak 2014-03-12 21:47
Najgorsze jest to że ( usunięte przez administratora )za wielkiego znawce !!
Szczegolnie kierownik i derektor
Wiele razy się coś mowilo że są problemy że coś nie tak to nikt
nie wierzy maja cie za glupka!!! A ( usunięte przez administratora ) cos powie i jest to swiete !
rybak 2014-04-01 20:20
Najgorsze jest to że uwarzaja SS za wielkiego znawce i mistrza.
Szczegolnie kierownik i derektor
Wiele razy sie cos mowilo ze sa problemy ze cos jest nie tak to nikt
nie wierzy i maja cie za glupka. A przyleci SS cos powie i jest to super hiper i swiete.
Rece opadaja.porazka
nikt 2014-07-30 21:32
Mistrz "SS" jest jednak niezastąpiony na m6 prosto znad morza na setki w sobote przyjechał a teraz "ustawia" buklety i znów premia wpadnie za pseudo ustawienie.
Nie wiem gdzie ten derektor i prezes mają oczy
nie widzą co się dzieje albo nie chcą widziec
oleś 2014-08-07 22:11
pracowałem w kilku drukarniach i uważam ze mcc jest najbardziej poukładaną firmą. wszędzie jest dużo do zrobienia i zawsze znajdzie się jakiś nieudolny drukarz narzekacz. jak komuś nie podoba się to zawsze można zmienić. ja jestem zadowolony. polecam
fleku 2014-08-08 22:22
firma spoko tylko powypie...łbym fachowców co biorą kasę całkiem niezłą a nie potrafią wydrukować prostej pracy hehehe
gur 2014-08-08 22:25
fleku ty głąbie sam nie potrafisz drukować. Rybak to musi być MISTRZU druku hehe
gruby 2014-08-10 22:14
Podajcie mi namiary na wdh bo nie mogę znaleźć tej drukarni. chciałbym złożyć podanie o pracę. mam 11 lat doświadczenia na maszynach Flexo i offset. jestem z Poznania. drukowałem etykiety z sitem złoceniami itd. w Poznaniu słabo płacą. Chciałbym dostać 2,5 tys na rękę. Czy to jest możliwe w wdh ?
harry poter 2014-08-15 07:49
DOBRA FIRMA ,POUKŁADANA, oby nie zwalniali!!!! zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony. moja żona też jest niezadowolona ze mnie, ale rozwodu nie chce bo kasa nie śmierdzi.. dobra kasa ! hehehehe
olo 2014-08-16 20:38
wdh to teraz MCC Polska. adres jak wyżej. niezła firma potwierdzam. fajne dziewczyny pracują. drukarze do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za dużo zarabiają a uważają się za fachowców, także możesz złożyć podanie. będziesz lepszy do docenia cie.
kierownictwo spoko. daja dużu swobody. niektórzy to wykorzystują i drukują do smieci. Ja bym ich wywalił na ryj. Do roboty w Biedrocne lub Lidlu
nikt 2015-01-22 19:14
Nie no biorą każdego nawet jak pracowałeś w warzywniaku wcześniej. ludzie bądźcie poważni trochę, do banku pracować też biorą wszystkich !!!
Jestem 2015-03-26 17:00
No w końcu może wezmą się za wszystkich nierobów krętaczy i innych co myślą że są super bystrzy a inni to głupki bo pracują uczciwie !!!! Mam nadzieje że ten nowy system coś pomoże i coś wreszcie się zmieni na lepsze.
mxxxx 2016-01-08 03:16
Cześć, czy wie ktoś może czy jest jakieś wolne stanowisko do zatrudnienia kobiety? Czy któryś z wypowiadających się pracowników jest może związany z tą firmą (teraz multi-color) lub był mniej więcej od roku 2007 i byłby w stanie powiedzieć czy dużo się pozmieniało w funkcjonowaniu firmy oraz skład pracowników na produkcji? Z góry dziękuję za odpowiedź
2016-05-13 12:03
faktycznie w sieci nie ma teraz żadnych nowych ofert pracy od WDH, możliwe, że były ale już po prostu ktoś na te posady został obsadzony. może jak ktoś szuka pracy u nich to powinien bezpośrednio swoje cv złożyć w siedzibie firmy w ożarowie mazowieckim ;)
Edyta 2017-07-27 08:58
Jak obecnie wygląda praca w MCC Polska S.A. ? Chętnie dowiemy się więcej od pracowników firmy. Na jakie warunki zatrudnienia oraz możliwości rozwoju można liczyć będąc zatrudnionym przez tego pracodawcę? Takie dodatkowe informacje będą szczególnie istotne dla osób, które myślą o firmie jako potencjalnym miejscu zatrudnienia.
Zostaw swoją opinię o MCC Polska S.A. - Ożarów Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MCC Polska S.A.