Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

Wojtek_waw

Cześć, mam do was pytanie - wiecie moze czy City Security prowadzi szkolenia specjalistyczne? Jesli tak to w jakim zakresie? Chciałbym się zatrudnić w tej firmie bo słyszałem od kilku osób zatrudnionych w tej firmie - że szukają pracowników - ale nie mam szkoleń i nie wiem czy mnie zatrudnią :(

prac.ochrony alma

Żeby chociaż był jakiś komunikat o wypłatach ze strony city a tu nNIC

Zofia

Hej, słyszałam, że jest w porządku. Umowe masz i stabilną robotę

bp

Każdy jest z nas dorosły nikt przynajmniej tak mi się wydaje nie będzie pisał jakich środków prawnych użylę wobec City aby odzyskać swoje zarobione pieniądze. Jest nas już grupa zdeterminowanych do tego aby podać City min. do KRD podjęliśmy też decyzję aby wystąpić do sądu. Jako pozew zbiorowy. Jesteśmy pracownikami MBJ i też mamy przekonanie że nie otrzymamy wynagrodzenia. A mówienie nam ze Alma nie płaci bo to słyszymy od City to nie jest nasz problem i Alma nie jest strona w tym sporze.

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Dragon

Do tej pory była!

Dragon

cześć... też słyszłem że potrzebuja ludzi na Warszawę. Mój kolega tam pracuje i jest zadowolony. Kasę mu wyplacają, więc nie narzeka i chce mnie tam wkęcić, chyba się zgłoszę, bo od miesiąca szukam roboty. A tam podobno atmosfera jest w porządku i placą całkiem nieźle jak na stolicę.

Bruno
@Dragon

Tez słyszałem ze szukają, wczoraj wysłałem swoje CV i od razu zadzwonili. Zobaczymy co będzie. Jak narazie dobrze się zapowiada

Zbyszek

Hej, ja robię w CS od 2 lat i jak dotychczas kasa na czas jest. Umowe mam i jesli chcę dorobić - biorę nadgodziny. Praca spokojna na osiedlu. Rozumiem, że ALMA splajtowała, ale wiem że są wolne stanowiska u nas na innych obiektach. Może wartoby było pogadać z CS aby zmienić miejsce pracy.

taki tam

Witam kiedys mialem problem z jedna agencja ochrony a na gowork jedna pani redaktor pisala ze prosi o kontakt gdyz pisze artykul o ochronie i tak sie zlorzylo ze troche to pomoglo wiec daje maila moze sie zainteresuje sparawa i cos pomoze jakis jak o tym napisze gazeta.praca@gazeta.pl

bp

Jedynym skutecznym wyjściem jest udanie się do sądu oraz powiadomienie pracodawcy o zerwaniu umowy z powodu nie otrzymania wynagrodzenia. Nie ma szans na otrzymanie pensji inaczej jak tylko sąd i komornik.

Daniel

UWAGA!!! Bardzo proszę wszystkie osoby pracujące obecnie w ochronie Almy w firmie MBJ i te, które pracowały dla City o kontakt. Musimy jakoś trzymać się razem, organizować się i wymieniać informacje, by odzyskać nasze pieniądze. Piszcie: danny.cordian@gmail.com

GDZIE MOJE PIENIĄDZE
@Daniel

Mail wysłany :). Czekam na kontakt

GDZIE MOJE PIENIĄDZE

Problem z wypłatami dotyczy tylko alm czy tez innych obiektow? Biuro City twierdzi ze Alma nie zapłaciła ( ale co nas to obchodzi właściwie, to ich umowa nie nasza - niech sie sądzą - pracownikom trzeba zapłacić). Alma twierdzi że zapłaciła. Jedni swoje drudzy swoje. Kto mówi prawde? Czym jest ten cały twór MBJ?! 1 prezes na wszystkie almy i 5000 kapitału zakładowego... To jakieś żarty. Jeśli alma faktycznie nie płaci to jesteśmy w d.... Skoro City nam nie zapłaci to tym bardziej MBJ. Zastanówcie sie jeszcze nad jednym dziwnym faktem: Pokojowe przejecie obiektów z całymi zespołami pracowników ochrony w przypadku nie pokojowego zakończenia współpracy - a do tego koordynatorzy City Security wcale nie sugerują nam ze przejscie do MBJ to zly pomysl ze alma jest niewyplacalna - Wrecz Przeciwnie!! Jedno jest pewne. Nie wyobrażam sobie ze ktorykolwiek obiekt bedzie kontynuował współprace z MBJ w październiku jesli nie dostaniemy do tego czasu zaległych pieniędzy.. Może czas zorganizować jakieś wspólne działanie. Np. Zaopiniować odpowiednio C.S na ich fanpage. Takiego ruchu napewno sie nie spodziewają a image i opinia dla takiej firmy ma znaczenie. Podobne działania podjeli mieszkańcy jednego z osiedlii mieszkaniowych - niezadowoleni z ochrony. Widzac reakcje city na te komentarze - skutecznie.

@GDZIE MOJE PIENIĄDZE

Tam są jakieś konszachty podejrzewam. ktoś musi zabezpieczyć budynek, u nas od października cięcia godzinowe teraz po jednym agencie ochrony na obiekt na dzień-to nieoficjalnie, w październiku nie jaka pani Ida z city security, powiedziała nam że city kończy współprace z almami, traci ok 25 obiektów, ale żeby nie tracić "miejsc pracy" założono MBJ Grupa z małym kapitałem na start. Pani Ida przeszła do MBJ, wszystko fajnie, przywieźli nowe umowy z MBJ, zostały zabrane przez pana Jakubczaka, i miały wrócić podpisane do tej pory nie ma. Zaczynam się mieć obawy co do City Security i MBJ. Jak u was jest? macie umowy?

To ciekawe co piszesz, kapitał zakładowy 5 000 tyś. zł, ciekawe co zrobią jak alma kolejny raz nie zapłaci za opłacenie ochrony, dziwne to jest że alma ni ogłosiła przetargu na ochronę obiektu.

prac.ochrony alma

City ma jeszcze decathlon w Krakowie, hotel w zakopcu, i jakieś jeszcze inne lokale, ale z almami tragedia

prac.ochrony alma

Trzeba podjąć jakieś środki w wypadku braku wypłat ochroną z Alm, w tym przypadku jeśli nie wypłacą do końca miesiąca to koniec z MBJ. Wam pewnie tez kazali wypowiedzieć umowy z City na korzyść MBJ. Może to firma MBJ która nawet strony internetowej nie ma., powstała na krótką chwilę, taka "wydmuszka" zaczynam mieć obawy. A city wycofało się z Alm bo pewnie nie płacą, tak jak impelowi.

bp

Jak trudno jest zrozumieć że ochrona na Almach nie dostała wynagrodzenia, ale tylko ci co na zleceniówkach. Ci co no umowę o prace i z grupą inwalidzką to dostali. City nie płaci wynagrodzeń ochroną z Alm.

bp

Zapraszamy cię City nic od ciebie nie potrzebuję nawet ci płacić za wykonaną prace też nie potrzebuję.

Wkurzony byly pracownik

Chodzi o to ze city rozwiazalo umowe z alma pod koniec sierpnia i teraz nie placi pracownikom za sierpien

bp

Jedyne co pozostało to opuścić miejsce pracy i szukać innej pracy. Nie dostaliśmy kasy za sierpień nie będzie za wrzesień i nie będzie za październik. MBJ GRUPA też nie zapłaci bo to Alma nie płaci za usługi ochrony. Alma jest w upadłości a to właśnie po to aby nie płacić zobowiązań. City i MBJ nie mają kasy żeby nam płacić za ochronę. Zostaje tylko zerwać umowę zlecenie, iści do sądu od dnia złożenia pozwu naliczane są odsetki ustawowe i podjąć nową pracę. Ale już w innej firmie, bo zaraz się okaże że i City i MBJ ogłoszą upadłość aby uniknąć odpowiedzialność i ratować swoje udziały.

bp

Przecież wiadomo że na śmieciówce to można tylko do sądu iść ochrona w warszawie nie dostałam kasy. W poniedziałek idziemy do PIP i do rzecznika praw konsumenta pewnie i do pefronu .

po

Agencja ochrony poniżej przeciętności. Stawki głodowe pomimo funkcji i kwalifikacji, karać za bzdury to potrafią ale już za efektywność nie potrafią podziękować. Menadżer z jakim miałem "przyjemność" współpracować na ternie Opola to najzwyczajniej krętacz. Obiecują zarobkami a oczywiście nie spełniają obietnic. Tak jak wspomniałem kary za pierdoły, dla przykładu podczas interwencji oponent zerwał mi śmieszną odznakę jednocześnie uszkadzając ją i osiem dych nie moje no paranoja!

Kierowca

Nie powiedziałbym, że wkręcają swoich. Jestem na to zywym przykładem - zostawiłem cv na ich stronie. Szukałem raczej pracy jako ochroniarz, a Ci zadzwonili z propozycją pracy na kierowcę. Wiadomo, nie odmówiłem :)

DŁUTEK
@Kierowca

Kurcze, na kierowcę to ja tez bym się pisał, chociaz stabilniejsza pewnie jako ochroniarz? Mam 3 dzieci i muszę trochę pomieszkać - zmianowa praca by mnie interesowała

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.