Opinie o K2 Internet S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie K2 Internet S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w K2 Internet S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K2 Internet S.A. w Warszawa

zażenowanyx100

Ta firma to jakaś żenada od strony HR. Byłem na rozmowie pierwszy etap z HR, kolejny miał być z Kierownikiem Działu. Miała być informacja odpowiedź nawet w przypadku gdy na nie. Nie dostałem żadnej informacji. Dzwoniłem do osoby z HR, powiedziała że mnie poinformuje i i oddzwoni i nic, napisałem maila po kilku dniach i nawet ani be ani me. Jak tak traktują ludzi w pracy jak na rekrutacji to ja pozdrawiam mocno takiego "pracodawcę".

@zażenowanyx100

Przykro mi to słyszeć, mam jednak nadzieję, że znajdziesz moment na opisanie tego pierwszego etapu w K2. Jakie pytania zadawali i czy mówili coś o ewentualnych warunkach zatrudnienia?

TakSamo
@zażenowanyx100

Mam dokładnie taką samą refleksję. Pierwsza rozmowa była ok - może mało merytoryczna i trochę miałam wrażenie, że osoba z HR "odtwarza taśmę" jeśli chodzi o przedstawienie firmy (z researchu wynika, że pracuje tam długo, może czasem warto coś zmienić...) ale było ok. Kolejna rozmowa miała być w szerszym gronie. Ale jej nie było, tak jak i odpowiedzi na maila. Istnieje jakiś krąg w piekle dla HR-owców, którzy mają w (usunięte przez administratora) kandydatów, serio. Jako HR masz bardzo duży wpływ na postrzeganie agencji - a tutaj ktoś ewidentnie o tym zapomniał. I nigdy nie wiesz, czy ten "olany" kandydat nie będzie za chwilę potencjalnym klientem. Ups.

Kamil

Dobra firma, można się dużo nauczyć.

Kamil

Jak wygląda obecnie sytuacja w K2, bo widać sporo ofert pracy na stronie? Ludzie odchodzą czy firma się rozrasta? Czy duża konkurencja żeby dostać pracę czy raczej biorą kto przyjdzie bo nie ma ludzi?

trauma
@Kamil

Odchodzą :)

Tymek

Może firma nie zakończyła jeszcze rekrutacji i dlatego nie kontaktują się?

K.S.
@Tymek

Aktualnie firma działa w drugą stronę. Rozpoczęły się grupowe zwolnienia zbędnego balastu. Cóż, "karawana jedzie dalej".

@K.S.

Cześć @K.S. naprawdę? Czyli w K2 panuje duża rotacja pracowników? Mówisz, że zwolnili część zespołu, czy w takim razie ze względu na większą ilość obowiązków dla reszty, były podwyżki?

Social Media Manager

O ile sama rozmowa wydała się interesująca i w miarę rzeczowa, o tyle to, co działo się (a w właściwie nie działo) po niej, budzi moje wątpliwości. To pierwsza od wielu lat firma, która na stanowisko menadżerskie nie tylko nie podziękowała za rekrutację, ale po prostu się w ogóle nie odezwała, mimo zapowiedzi, że zrobi to w przeciągu 1-2 tygodni. To moja pierwsza i raczej ostatnia rekrutacja w K2...

Pytania dosyć standardowe: o doświadczenie, ciekawe projekty etc. Niewiele można było się dowiedzieć o samej firmie ani kliencie etc.

glossy

Nietuzinkowa atmosfera i koleżeństwo - wysoki komfort pracy. Benefity: dofinansowanie do opieki medycznej, karty sportowej, imprezy integracyjne itp. Generalnie bardzo dobrze wspominam i polecam :)

@glossy

Opowiedz o tych imprezach integracyjnych w K2. Odbywały się w Polsce, czy za granicą? Wiem oczywiście, że teraz nie ma na nie szans, ale chętnie posłucham:)

Urszula

Cześć, wiecie może jaka jest struktura K2 Internet i ilu pracowników zatrudniają? Szukam pracy, ale zdalnej i na kontrakcie B2B- tylko większe firmy są w stanie zaoferować dobre warunki na tego typu kontrakcie, jeżeli wiecie- proszę napiszcie.

Magda

@camille skąd takie nastawienie ?

Mmmiod

Byłam dzisiaj na rozmowie o pracę w dziale administracji. Są dwa etapy, jeden z pracownikiem działu HR i drugi z przełożonym bezpośrednim. Rozmowa super, rzeczowa, na temat. Miło się chodzi na takie rozmowy, jak się rozmawia z wykwalifikowana osoba na danym stanowisku. Czas pracy to 9-17,pierwsza umowa to próbka, umowa o pracę, później rok a później na czas nieokreślony. Temat zarobków, pytano mnie o kwotę więc podałam, ile proponują to dowiem się na 2 etapie. Mam czekać na tel. Ogólnie polecam. Mają ponad 350 osób, mało ofert pracy, więc wychodzi ze pracownicy lubią to co robią i pracują za godne pieniądze.

Lili
@Mmmiod

Oddzwonili, dali Ci znać? Bo ja czekam i czekam na jakąkolwiek odpowiedź i nic.

Julia
@Lili

@Lili Napisz, ile wynosi już Twój czas oczekiwania na odpowiedź w sprawie rekrutacji K2 Internet?

Lili
@Julia

Wracam odnośnie rekrutacji. Nie otrzymałam żadnej informacji zwrotnej, mimo obiecanego kontaktu ze strony HR, który miał nastąpić końcem października. Bardzo nieprofesjonalne podejście i brak szacunku dla kandydata, który nie rzadko przemierza wiele km.

Belotta
@Lili

@Lili u mnie to samo. Też nie otrzymałam żadnej informacji. Szkoda, bo ogólnie rozmowa zapadła mi w pamięć jako miła i profesjonalna, ale jak widać pozory mylą ;)

Cezary

Duże doświadczenie zdobyte w trakcie wieloletniej pracy , do tego firma ma dobre opinie w internecie, ja polecam pracę!

koralgol

Zastanawiam się czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać? Jak się pracuje?

uszymiasta
@koralgol

Slyszalem w kolejce w sklepie coś o redukcjach etatów, rotacji - czy to prawda? Ktoś moze coś opisać jak tam jest?

Łukasz
@uszymiasta

Skąd taka informacja? Na swojej stronie https://www.k2.pl/praca K2 Internet są aktualne oferty pracy. Ktoś z osób na forum pracował w firmie i napisze jak wygląda rekrutacja?

Iwo

Dobra firma to dobra praca więc nie ma chętnych do zaglądania na forum.

Krzyś

Czy brał ktoś udział w rekrutacji na specjalistę SEO? Czy rozmowę przeprowadza pracownik z działu HR czy kompetentny specjalista z dziedziny SEO? Czy oddzwaniają po zakończeniu rekrutacji? Zauważyłem, że dość często prowadzą rekrutację na to stanowisko i zastanawiam się czy co roku zatrudniają 2-3 nowe osoby, czy zwalniają? Jak wygląda atmosfera w tej firmie? Z góry dziękuje za szczere opinie.

Luwr
@Krzyś

Rzadko ktoś odchodzi z K2, wystarczy spojrzeć na profile na Golden Line czy LinkedIn. Jak popelnisz duży błąd to zwalniają. Teraz szukają do SEO, bo jedna osoba jest na macierzyńskim i jedna odeszła/została zwolniona nie znam szczegółów.

Joanna

Czy w ostatnim czasie brał ktoś z forumowiczów udział w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez K2 Internet S.A.? Czy można wyróżnić jakiś wspólny schemat jego przebiegu niezależnie od konkretnego stanowiska?

Joanna

Na stronie firmy można obecnie znaleźć wiele aktywnych ofert pracy. K2 Internet S.A. poszukuje między innymi programistów, grafików oraz osób, którzy mają doświadczenie w pracy z mediami społecznościowymi. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o tym jak wygląda praca w poszczególnych działach firmy? Jakie są plusy pracy w K2 Internet S.A.? Co wyróżnia firmę jako pracodawcę na tle innych firm z branży? Dodatkowe informacje będą istotne dla osób, które myślą nad przesłaniem swojej aplikacji do firmy.

cóż

Nie ładnie tak sztucznie samemu sobie nabijać lajki, oj nie ładnie... No ale jaka agencja, takie praktyki ;)

Cóż -WON
@cóż

o ten sam hejter co na wszystkich agencjach - oj, nudzi ci się, nudzi :D

las

faktycznie ofert nie ma, ale to nie szkodzi w tym, żeby bezpośrednio w firmie złożyć swoje cv, a nóż widelec niedługo będą kogoś potrzebować i już będą mieć jakieś cv w zanadrzu :) warto się starać o pracę u nich, bo firma jest porządna, zapewnia szkolenia itp.

Kamil

Kiedyś pracowałem w http://bxm.pl tworzenie stron warszawa i chyba jeśli się nie mylę to współpracowali z tą firmą. Ale nie wiem czy oto ci chodzi i nie pamiętam.

jarek

Mam pytanie do osób, które pracowały jako frilanserzy z tą agencją? Jakie macie przemyślenia co do współpracy? Jak warunki finansowe? słyszałem że jest jakiś problem z komunikacją z osobą odpowiedzialną za kontakty z zewnętrznymi pracownikami, podobno chamówka wybitnie rzadko spotykana? Wdzięczny będę za wszelkie odpowiedzi.

dct
@jarek

@Jarek Współpracowałem z nimi kilka razy (z jakieś 2 lata temu) na zasadzie freelancu (jako grafik) - całość oceniam bardzo pozytywnie. Kontakt z firmą również na duży plus, nigdy nie spotkałem się z chamskim traktowaniem. Pierwszy kontakt z headhunterem później z osobą odpowiedzialną za dany projekt. Kontakt mejlowy szybki i sprawny. Terminy... jak to zawsze bywa bardzo krótkie bo na dziś lub jutro (max 2 dni) - ale zawsze tak bywa bo z freelancerów korzystają jak sami się nie wyrabiają z robotą także deadliny dość krótkie... Jeśli chodzi o stawki to samemu wyceniasz dany projekt i później jakieś ewentualne drobne negocjacje. Ogólnie stawki nie są złe ale wiadomo kosztem sporego nacisku na jakość oraz krótkich terminów.

ciekawy

A skąd takie niskie oceny K2 uzyskuje? A co się tam takiego dzieje?

krzyś

Hej ktoś może oświecić, jakie zarobki w tej agencji?

Zostaw merytoryczną opinię o K2 Internet S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w K2 Internet S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy K2 Internet S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K2 Internet S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy K2 Internet S.A.?

Kandydaci do pracy w K2 Internet S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

K2 Internet S.A.
2.4/5 Na podstawie 81 ocen.
  • Domaniewska 44A
    02-672 Warszawa