Opinie o K2 Internet S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie K2 Internet S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w K2 Internet S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K2 Internet S.A. w Warszawa

Moi Drodzy, firma prowadzi nabór na stanowisko Creative Content Manager. Raczej jestem zdecydowany zaaplikować, ale nie chciałbym tego robić w ciemno. Kiedyś bardzo dużo słyszałem pozytywów o firmie, teraz jak sytuacja z perspektywy pracownika wygląda? Może wiecie, dlaczego poprzednia osoba zrezygnowała ze stanowiska? Coś jest nie tak, np. zarobki? Czy nie potrzebnie się tego obawiam i nie ma tu drugiego dna? Stanowisko jest bardzo wymagające, zakładam, że nadgodziny są w nie wpisane?

Magda Nowy wpis

Czy ktoś pracuje w K2 na słuchawce i może powiedzieć coś więcej? Nie mogę znaleźć żadnych informacji.

Byly pracownik Nowy wpis

Jedno z najgorszych miejsc pracy, z jakim miałam do czynienia. Wielka faworyzacja wybranych pracowników, dziwna kultura podziału “cool kids” vs “new kids”. Brak komunikacji. Szef mówi, że jego drzwi zawsze otwarte - ale można z nim rozmawiać póki nie porusza się problematycznych kwestii. Nie wspominając już o tym, że łamią podstawowe przepisy kodeksu prawa pracy nie zapewniając sprzętu pracownikom na umowie o pracę. Z tłumaczeniem, że nie ma pieniędzy. W praktyce pieniędzy nie ma na nic - ani na sprzęt, ani na pracowników. Nadgodziny są tam standardem, za które oczywiście nikt nie płaci. Nikt też nie pyta, czy pracownik może zostać po godzinach - project manager czepia się designu - trzeba zostać i poprawiać po omacku w nieskończoność. Bałagan organizacyjny, wybrani zostają awansowani, ale bez żadnego poinformowania zespołu - tym samym z dnia na dzień grafik zostaje artem i nikt nie wie, co to oznacza. Do tego rotacja pracowników zawrotna. Większość budżetu idzie pewnie na niekończące się rekrutacje. Omijać szerokim łukiem!

@Byly pracownik

Mogę wiedzieć, czym zajmowałeś się w firmie? Czytam właśnie, ze nadgodziny są tutaj standardem, ale ponoć są do odbioru? Jeśli jest na to przestrzeń :P No nic, tak mniej więcej ile godzin nadliczbowych wychodzi w miesiącu? Czyli nowy pracownik będący „new kid” jednym słowem ma tu ciężko? A na swojej stronie firma tak ładnie pisze o onboardingu:/ Czy to szkolenie chociaż miałeś na początku? Rotacja jest w całej firmie, czy jakieś konkretne działy obejmuje szczególnie?

KiedyśAmbitnyPoK2Zgorzkniały

Kiedyś bardzo znana i oceniona firma. Znana nie tylko w branży reklamowej. Mówiłeś, że pracujesz w K2 to słyszałeś - "o kurde. W tym k2?" Poznałem tu wielu fajnych i ambitnych ludzi. Niemniej jednak zmieniła się po jakimś czasie po przeniesieniu do mordoru (a teraz to już w ogóle pod Agorą... ) i uważam, że się w niej zasiedziałem. Gdybym odszedł wcześniej to byłbym duuużo dalej w swojej karierze. Projekty były fajne i bardzo dobrze je wspominam tak jak swój zespół, ale niestety była to droga do nikąd - nie ważne jak dobrze pracowałem. Teraz nie robię nadgodzin, a moje najlepsze wynagrodzenie w k2 porównuję z aktualnym już nie kwotowo, ale mnożnikem (i nie chodzi o inflację :D). Bez siedzenia po godzinach! Pamiętajcie, że o tym, że jedynymi osobami jakie będą pamiętać o tym, że siedzieliście nadgodziny ratując projekt będą niestety tylko Wasi bliscy. Lepiej spędź czas z rodzicami (jeżeli jesteś młody i jeszcze żyją) lub ze swoimi dziećmi. Chorą ambicję zdąrzysz jeszcze nakarmić, najlepiej w miejscu gdzie to jeszcze docenią ;) Pozdrawiam

@KiedyśAmbitnyPoK2Zgorzkniały

Czytałam gdzieś, że pracownicy mają umowy o pracę plus zlecenia. O co kaman, jeśli można Cię dopytać w Twoim zgorzknieniu?

Social Media Manager

O ile sama rozmowa wydała się interesująca i w miarę rzeczowa, o tyle to, co działo się (a w właściwie nie działo) po niej, budzi moje wątpliwości. To pierwsza od wielu lat firma, która na stanowisko menadżerskie nie tylko nie podziękowała za rekrutację, ale po prostu się w ogóle nie odezwała, mimo zapowiedzi, że zrobi to w przeciągu 1-2 tygodni. To moja pierwsza i raczej ostatnia rekrutacja w K2...

Pytania dosyć standardowe: o doświadczenie, ciekawe projekty etc. Niewiele można było się dowiedzieć o samej firmie ani kliencie etc.

Mają ofertę pracy dla copywritera. Mam doświadczenie w takiej pracy a także w social mediach. Z tego co pisali to system w modelu hybrydowym. Można wybrać w jakie dni jest się w biurze, a w jakie na homme office czy to jest już narzucone z góry?

Xyz
@Piotr

Pracujemy poniedziałki i wtorki z biura, a reszta dni to HO :)

Doma
@Xyz

A są działy w firmie, które muszą pracować codziennie z biura? No i jakie są godziny pracy, czy może zezwalają na elastyczność godzin? :) wchodzi w grę godzinna przerwa lunchowa?

Zniszczony anonim

Nic się nie zmieniło! Na nic niema pieniędzy. Podwyżka zapomnij, za nadgodziny czy urlop zapomnij lub odbierz wolne (ale jak je odbierzesz to możliwe, że resztka teamu nie da rady, jak nie odbierzesz to przepada). Team jest tak mały i przemęczony, że wszyscy robią nadgodziny/weekendy, ale zanim je zaczniesz musisz zapytać o zgodę (teoria), praktyka robisz je prawie codziennie (komentarz z góry: że to Twoja wina). Wszyscy spijają sobie z dziubków, zamiast powiedzieć jak jest ("nie chcemy złej energii", "tylko bez negatywnych komentarzy"). Brak komunikacji - o zgodę (z czymkolwiek) trzeba zapytać min.3 osoby, a potem jeszcze kilka o tym poinformować. Fake it till you make it - to jest chyba sztandarowe hasło agencji. Więcej w tym PR notatki prasowej, niż wielkich projektów. Rotacja pracowników - duża, Sprzęt 10-15 letni. Sami pracownicy - przefantastyczni. (HR świetnie dobiera ludzi). Fajne programy dla pracowników (jeśli miałoby się czas z nich skorzystać). Przygotuj się na presje, przemęczenie (fizyczne i psychiczne), zdanie na siebie (nie chce słyszeć o Twoim problemie, powiedz jakie masz na niego rozwiązanie) i średnie zarobki.

Halina
@Zniszczony anonim

Stawiasz sprawę jasno, to się ceni. Ale ja osobiście do kompletu informacji potrzebuję widełek zarobków, jakiegoś ich przybliżenia. Umówmy się, ktoś może podjąć decyzję, że idzie na jakiś czas np. dla PLN, albo dla zebrania doświadczenia. Mając pełen zestaw info, sam podejmie ryzyko.

Pan Areczek
@Halina

Stawki są niższe, niż w innych agencjach. Senior zarabia tyle co Mid, a Mid zarabia tyle co Junior. Stażysta ma wyższa stawkę, niż osoba na umowie o prace. A jeżeli zebranie doświadczenia, kiedyś pewnie super, mega klienci i świetne projekty, teraz to tylko w kwestii wykorzystania i wyciśnięcia jak cytryny.

Dewiza

FAKE IT UNTIL YOU MAKE IT.

komórka w exelu

Moja opinia została usunięta. Bardzo szkoda, bo mówiła wiele prawdziwego o podejściu tej firmy do pracownika oraz o warunkach, które są lekko mówiąc niehumanitarne. Ale nic nie szkodzi, żeby dodać ją raz jeszcze. Moja praca w K2 rozpoczęła się w zeszłym roku. Szczęście mnie rozpierało, że taka duża agencja kreatywna (a raczej wyciskarka, czy wyżynarka), chce ze mną współpracować. Moja czujność została uśpiona. Już na samym wstępie pojawił się pierwszy problem pt. brak onboardingu. Nowa osoba, miała tworzyć swój własny dział, a nie mogła się odnaleźć w strukturach korporacyjnych, dokumentacji oraz z czym i do kogo mam iść. Ale to był dopiero początek mojej przeprawy. Kolejne miesiące utwierdzały mnie w przekonaniu, że to nie jest miejsce pracy tylko (usunięte przez administratora) Wyrzynarka. Wyciskarka do upadłego. Nadgodziny? Taki sobie zawód wybrałaś - to usłyszałam od mojego przełożonego, bo prawda jest taka, że pracowałam zdecydowanie ponad 8 godzinny czas pracy, w weekendy, a reszta pracowników nie powstrzymywała się przed tym żeby dzwonić do mnie w trakcie urlopu. Oczywiście brak służbowego telefonu. O życiu prywatnym zapomnij. Brakowało rąk do pracy, a dyrektor kreatywny wraz z dyrektorem agencji chyba wywodzą się z pracy z lat 90, kiedy to w pracy się praktycznie spało, bo praca po nocach i po godzinach była zdecydowanie gloryfikowana przez "górę". "Siedziałem do 4 rano nad prezką, a Art wstał o 5 i ją zgraficzył" i nagle wszyscy biją brawo. Ludzie w K2 są przemęczeni, traktuje się ich jako taśmociąg. Pracę "kreatywną" odwalają 2-3 osoby, ten sam team, który zdecydowanie nie ma świeżych pomysłu, a podejście raczej z telewizji, a nie digitalowej agencji. "Kreatywna" w cudzysłowiu, bo pracownicy nie znają nowości, nie znają trendów, zamknęli się x lat temu w swoim bagienku i z niego nie wyszli. Inne teksty mojego szefa, który spływały do mojej głowy: A co byś zrobiła, gdybyś była sama z tym, bez pomocy osób z działu? Za moich czasów w agencji pracowało kilka osób i każdy musiał być multitaskiem, musiał robić wszystko. Poza tym klasyczne K2 to sprowadzanie pracownika do poziomu komórki w exelu: ten klient zajmuje Ci 20% czasu, ten 40%, to wepchniemy Ci jeszcze jednego. Jakby co z tego, że nie ma w umowie ilości poprawek i klient wrzuca ich tonę. Co z tego, że te 20% to jakieś 40 banerów. A do tego dochodzi jeszcze jakiś ongoing. No generalnie co z tego, że od tamtych wlatuje mnóstwo poprawek, dodatkowych formatów, czy kolejne kampanie - dla mnie to jest 20%. Nie można wpisywać realnego czasu pracy, bo to wykazuje, że klient nie jest rentowny i przynosi straty. Do pracy dostajecie stary komputer z windowsem, który ledwo wyrabia pod naporem waszej pracy. Poza tym dyrektor kreatywny jest oblechem. Dział strategii nie ogarnia swojej pracy. A K2 nadal myśli, że utrzyma się mając garstkę pracowników i mówiąc: skoro nikt się nie skarży na pracę po godzinach to dowalmy im jeszcze trochę. Wszystkie akcje firmowe HR sprawnie zamiata pod dywan. K2 mnie wykończyło, odeszłam z tamtąd w fatalnym stanie psychicznym i z nadzieją, że nigdy więcej nie trafię na ludzi z kadry zarządzającej. Kreatywnie się tu nie spełnicie, nie zrobicie nic fascynującego i digitalowego. K2 wyssie z was całą pozytywną energię i zostawi flaka, który nie ma chęci do życia, a przede wszystkim do pracy i być może na zawsze już zrezygnujecie z pracy kreatywnej, czy agencyjnej. Sprowadzi was do komórki w exelu.

Bożena
@komórka w exelu

Mówienie o niehumanitarnej pracy w kontekście Polski w dwudziestym pierwszym wieku to jest trochę chyba przesada, nie sądzisz? Brak szacunku do ludzi, ktorzy w innych regionach świata pracują w naprawdę trudnych warunkach. Mówisz że pracowałaś więcej niż osiem godzin, no ale ile? 10? 12? I to jest niehumanitarne np!?

Ktoś
@Bożena

Nie zgadzam się z opinią Bożeny - warunki pracy powinny być jak najlepsze i pro-ludzkie. Powinniśmy się porównywać do miejsc, gdzie jest lepiej, a nie w kółko oglądać się za tym, gdzie jest gorzej i biedniej. Potem efektem tego są patologie w miejscach pracy. Jeśli pracownicy nie będą się szanować i będą dawać się tak orać, to pracodawca jak najchętniej z tego skorzysta. Zaznaczam, że ta opinia to odnośnie dyskusji i komentarza Bożeny, a nie opinia nt. Grupy K2 - nie miałem z nią do czynienia, tylko dostaję raz na jakiś czas propozycje pracy na LinkedInie. Więc weryfikuję i czytam opinie. I nie ukrywam, tutejsze opinie zdecydowanie nie zachęcają do rozważenia pracy tam. Era Januszexów przemija.

Renata
@Ktoś

Co prawda to prawda. Porządny pracodawca doceni pracownika i nie będzie kazał robić nic nadludzkiego. Zaciekawiło mnie że ta firma wysyła propozycje pracy na Linkedin. Ciekawi mnie czy to jakiś spam czy może rzeczywiście pasowałeś do profilu kandydata?

Len
@komórka w exelu

Dzięki za info

Len
@Renata

Tak jest

Grażyna
@Len

w sensie... Którą część potwierdzasz? Był to spam jednak jak zasugerowała?

były_a

super klimat

Xx

Fajna atmosfera i super ludzie. Dobrze mi się pracowało.

Grażyna
@Xx

Hej, a z jakiego powodu już nie pracujesz tutaj? Wypalenie zawodowe czy jakiś inny powód, bo rozumiem, że zostaliście się z firmą w zgodzie?

Osw

Jeśli chcesz skoczyć z zaburzeniami psychicznymi - zapraszam do tych Państwa.

Hheheszki
@Osw

Prawda! Środki na uspokojenie Twoim sprzymierzeńcem

Tomasz
@Hheheszki

Ha,ha. Czemu? To atmosfera jest tak konfliktowa że trzeba brać na uspokojenie? Nie można się dogadać z kierownictwem?

Ten teges

Spędzonych dobrych kilka lat niestety powoduje, że obecnie nie mogę powiedzieć zbyt wiele dobrego o tej firmie / Fabrity. W K2 nie uświadczycie konkurencyjnej stawki, mimo, że niektórzy starają się przekonać iż jest inaczej. System zarządzania "zasobami" (tak wygląda obecnie relacja pracownik firma) to jest żałość nad żałościami. Excel aktualizowany z poniedziałku na wtorek na obecnie trwający tydzień. Osoby zarządzające bookingiem nie mają pojęcia o tym co pracownicy potrafią. Ubieganie się o urlop to jeszcze większą (usunięte przez administratora) Firma woli żeby pracownik poświęcał czas na bieganie za accountem i pm w celu zebrania zgód, zamiast zgłosić potrzebę urlopu i czekać na akceptację lub odrzucenie. Nadgodziny w trakcie pandemii to norma. Nie robiąc po godzinach jest się wyjątkiem. System do rozliczania nadgodzin jest chory. Wpierw trzeba zgłosić chęć pracy po godzinach, potem dostać akcept a dopiero potem można pracować dalej. Przynajmniej tak to wygląda na papierze. W praktyce zasuwasz a potem próbujesz ubiegać się o swoje. A jak się uda to wypłata co kwartał. Zenuncja. Premie. Śmiech na sali. Jezeli cały BU przyniesie zyski to może wtedy wypłaca. Jak już dadzą to zenujaco niską kwotę. Obecnie prezes całej grupy robi wielkie calle gdzie opowiada jak to super dużo zarobiliśmy a premie ciągle są opóźniane a pewnie nigdy nie zostaną wypłacone. Poza tym firma ma mega zyski, wedlu zarządu a podwyżki przez większość roku zamrożone, no chyba, że zagrozisz odejściem. Obecnie pracuje się hybrydowo ale do wakacji tego roku był full zdalnie od początku pandemii. Niby prosi się żeby włączać kamerki ale sam high management, który do tego zachęca tego nie robi. Przez około półtora roku pandemii doszło wiele osób, których twarzy nigdy nie było mi dane zobaczyć. Komunikacja jest praktycznie zerową. Wysyłasz zapytanie do accounta czy dyrektora i masz nadzieję, że w tym tygodniu przyjdzie odpowiedź. Sprzęt to już kompletna padaka. Stare laptopy z Windows lub MacOS. Jakiekolwiek dofinansowanie do sprzętu jak słuchawki czy coś w trakcie pandemii? Zapomnijcie! Helpdesk, spoko ziomki ale jak potrzebujesz pomoc przy Linux to zapomnij! Co tam, że wiele osób pracuje w tym systemie. Najgorzej jest w fabrity. Wszystko co opisałem podniesione do kwadratu. Masz potrzebę? Zapomnij! Największą beka z urlopów. Fabrity nie da Tobie więcej niż 2 tygodnie urlopu bo tak. Tzn kiedyś były problemy kadrowe ale się skończyły. Ograniczenie dalej zostało. Prezes na liczne prośby wydłużenia urlopów chociaż do 3 tygodni wkurza się, że zasobom coś się nie podoba. Pozniej na callach opowiada jak mu jest przykro kiedy ludzie odchodzą. Brak słów. Ta firma jako fajna firma skończyła się niestety jakiś czas temu. Kiedyś miałaby ona moja pełna rekomendacje teraz ciężko byłoby mi powiedzieć dobre zdanie na jej temat.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w K2 Internet S.A.?

Camille

Mieć znajomości

Dorota
@Camille

Nie za bardzo rozumiem. Czyli według Ciebie do firmy nie da się dostać na podstawie rekrutacji spełniając określone wymagania? Średnio chce mi się w to tak naprawdę wierzyć. Przecież firmie zależy na pewno na dobrych pracownikach i gdyby trafił się ktoś z naprawdę dużą wiedzą i doświadczeniem to też nie miałby szansy?

ewa
@Dorota

To znaczy mało jeszcze wiesz o relacjach jakie tam panują. Wszystko tam jest niemal po znajomości. Królują układy układziki. Jak ktoś jest dobry to szybko się zorientuje że kompetencjami i ciężką pracą nie zajdzie daleko bo firma ma inny system "nagradzania" swoich ludzi. Moim zdaniem to trochę taka firma dla tzw. "ślizgaczy".

Kamil
@ewa

A jak z rotacja - dużo ludzi odchodzi, bo ofert pracy na stronie całkiem sporo? Czy firma po prostu zatrudnia nowych ludzi?

jaja
@Kamil

Dużo osób odchodzi

Tomasz
@ewa

Ludzie przyjmowani po znajomości a bez kwalifikacji i tak nie przyniosą firmie zysków, więc to taki trochę strzał w kolano. Nie uważasz?

Kris

Dobrze wspominam :)

@Kris

Ile pracowałeś w K2 i co sądzisz o wynagrodzeniach w tej firmie? Ile można było tu zarobić po kilku latach pracy? Były jakieś bonusy i dodatki? Jeśli możesz, to daj znać :)

flak

moje doświadczenia były bardzo podobne, by nie powiedzieć identyczne.

Lol

W ciągu ostatniego roku było kilka takich przypadków, to nie jest odosobniona historia. Żeby było ciekawiej dyrektor starał się o zdjęcie tego komentarza, mimo ze trafnie oddaje to, co się tam ostatnio dzieje, a jutro zwołał spotkanie z pracownikami, żeby wyjaśnić sprawę posta byłej pracowniczki. Ciekawe, czy równie chętnie odpowie tez na pytania dotyczące innych historii, które firma starała się zamieść pod dywan, a o ktorych wiadomo w innych agencjach. Trzymanie nieodpowiednich ludzi w firmie nie jest opłacalne, bo przez to do K2 nie chcą się rekrutować nowe osoby, o tym tez się mowi „na mieście”.

XYZ

Ja również mam bardzo podobne doświadczenia jeśli chodzi o pracę w Fabrity - innej spółce należacej do grupy K2, która w żartach nazywamy fabryka, bo momentami ma to więcej wspólnego z praca w fabryce niż software housem..

Były

Wielka szkoda, bo kiedyś była to firma z kapitalną atmosferą, kreatywna, w której świetnie się pracowało i klienci to doceniali. Zostało to niestety roztrwonione kilka lat temu, teraz jest to po prostu excel, w którym cyferki mają się zgadzać i nic ponadto. Wiem, o czym piszę, znam dobrze ludzi, którzy jeszcze tam się męczą.

Zdemotywowany pracownik

To dorzucę jeszcze ja swoje 5 groszy, wszystko się sypnęło od momentu kiedy Agora przyszła rządzić za stary zarząd. Ze starym zarządem można było spokojnie pogadać jak z kolegą przy ekspresie do kawy, zawsze służyli dobrą radą, wiecznie uśmiechnięci a atmosfera w biurze aż sama napędzała do pracy. Przede wszystkim nie było strachu zadać pytania! Teraz jest dokładnie na odwrót, nowy Pan Prezes większość razy nawet nie raczy odburknąć (na pewno nie odpowiedzieć) "dzień dobry" czy po prostu "cześć". Organizują spotkania dla wszystkich pracowników spółek Grupy K2 gdzie chwalą się wykresikami i wskaźnikami jak to nie jest teraz cudownie i dobrze idzie finansowo (wręcz padają słowa, że rekordowo!) a gdy przychodzi temat premii czy podwyżek (no bo przecież to "dzięki pracownikom są takie wyniki" - takie słowa też padły) nabierają wody w usta i odwlekają te rozmowy w nieskończoność aż do znudzenia czy niezręcznej sytuacji gdzie musisz się o to prosić jak swojego władcy i Pana. Poza tym bokiem przepychają pod przykrywką pandemii "programy motywacyjne dla zarządu", które są jawnie dostępne ze względu na status spółki akcyjnej z myślą, że pracownicy nie czytają newsów giełdowych dotyczących ich firmy. Oczywiście dla pracowników nie ma grosza bo pandemia. Wygląda to jak rozbiór firmy i napychanie kieszeni póki są jeszcze pieniądze na koncie.

abbys

o rany! właśnie się odwiedziałem, że bańka pękła i fala hejtu... przepraszam prawdy wylała się na K2. Niestety drodzy czytlenicy większość opinii jest prawdziwa, mam za sobą prawie dwa lata na pokładzie tej firmy. Od siebie dodam, że panuje tam n i e w y o b r a ż a l n y chaos, na każdym polu: • totalnie nieudolny dział IT – na MACu to ja nie wiem jak naprawić, systemy zabzpieczeń zabezpieczają przed dostępem kogokolwiek nawet pracowników!!! • rozwałka kultury pracy i zarządzania plikami – wetransfer rządzi a jak ważność wygaśnie to mamy problem i u kogo to jest teraz??? • infastruktura leży - stare ledwo zipiące komputery Nie ma adobe? A to działaj na swoim a my Ci kupimy... (może za 6 miesięcy?) • przełożeni oraz dział HR pracuje tylko dla siebie - normalką jest: Tak tak, wrócę do Ciebie z tym... czyli nigdy! Jak masz problem załatw go sobie sam a najlepiej to nie zawracaj mi (usunięte przez administratora) • wiecznie trwająca wewnętrzna propagadna sukcesu - jesteśmy tacy WOW, wicie rozumicie - pochwalmy się filmem zrobionym ze stockowych klipów... brawo brawo jupi jupi!!!! • na kreatywny klimat pracy nie wpływa dobrze dystopijnie opustoszałe (nie tylko w czasie pandemii) biuro... można by tak długo opowiadać mrożące krew w żylach opowieści z K2. Juniorzy, regularzy, seniorzy niczego się tu nie nauczycie i niewiele tu osiągniecie - chyba tylko jak radzić sobie samemu na środku oceanu utopijnej wewnętrznej radości zarządu K2. Panowie i Panie wierchuszka uprawiajcie dalej to swoje poltko trzech pięter w eksluzywnej dzielnicy biurowej i w głębi duszy życzę Wam jak najlepiej :)

Tola
@abbys

większość tych zarzutów można odnieść do reszty spółek… po K2 (tutaj miejsce na dopisek spółki) można nareszcie odetchnąć pełna piersią

Papaxxx

Aż tak? :O

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w K2 Internet S.A.?

Banan

Nie wygląda, miska ryż i zapomnij o podwyżce czy premii. A te benefity to jest śmiech na sali. Jak szukasz kołchozu to polecam.

Sylwia

Fajna firma, dobrze się współpracowało.

PIT

Czy od razu oferują umowę o pracę?

Ola

Dobra firma, fajna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o K2 Internet S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w K2 Internet S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy K2 Internet S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K2 Internet S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy K2 Internet S.A.?

Kandydaci do pracy w K2 Internet S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

K2 Internet S.A.
2.4/5 Na podstawie 81 ocen.
  • Domaniewska 44A
    02-672 Warszawa