WZEMICH PIOTR MICHAŁEK

Ruda Śląska

Opinie o WZEMICH PIOTR MICHAŁEK

majstersztik 2011-12-01 07:48:23
Firma WZemich [usunięte przez moderatora] to masakra, strata czasu i własnych pieniędzy a z tymi to jest nie za wesoło. Wypłata to jak się komuś przypomni , co miesiąc poważne opóźnienia. BIG BRADER na każdym miescu wszedzie cię kamerują i podsluchują. Zero warunków pracy jak na XXI wiek- zimno na warsztacie, kibne za...(nie za czysto:)) ubrania robocze jak z szmaterlandu kupują chyba jak dostaną cynk z PIP-u że nadchodzi kontrola. Chamstwo, zero posznowania człowieka. Nie polecam ! w rej branży jest wiele innych firmy choćny w Tychach gdzie teraz pracuję o niebo jak nie o dwa nieba lepiej.
Wzemich 2012-02-17 11:33:38
Prawdopodobnie niniejszy wpis pochodzi od pracownika, z którym rozwiązaliśmy umowę w 2011 roku. Jednym z powodów podjęcia takiej decyzji było notoryczne wykorzystywanie przez zatrudnionego czasu pracy i środków służbowych do celów prywatnych oraz fatalne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków. Niestety pracownik zwolniony za swoją kompletną ignorancję, nonszalancję wobec przełożonych i niesubordynację mści się na swoim byłym pracodawcy, bezkarnie szkalując jego samego oraz dobre imię firmy, na które ciężko pracujemy od ponad 30 lat. W naszej firmie pracuje wiele osób godnych zaufania i pracujących z poświęceniem, ale zdarzają się również tacy, których mentalność, świadomie lub nie, mocno odbiega od ogólnie przyjętych standardów uczciwości i należytej staranności.
garek 2014-10-12 19:07:29
A moze rzeczywiście tak jest ??
andrzej w. 2015-12-30 22:28:42
Zgadzam sie w 100% na warsztacie pizdzi jak cholera. Zapytasz sie szefostwa czemu tak zimno to Ci powiedza ze przy 10 stopniach sie lepiej pracuje.wodyw lato do picia to tak co 3 dni zeby bylo taniej ( najtansza woda z lidla).o nadgodzinach platnych jak nadgodziny to mozna pomarzyc.
sebik 2016-04-24 16:43:20
no faktycznie najcieplej podobno nie jest, ale każde miejsce pracy rządzi się swoimi prawami, może to nie wątek, ale woda z lidla jest naprawdę dobra i to że tania, nie znaczy że niedobra... pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o WZEMICH PIOTR MICHAŁEK - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WZEMICH PIOTR MICHAŁEK