Opinie o Społem w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Społem. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Społem o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Społem w Warszawa

XYZ

zostałam oszukana przez społem inny grafik podpisujesz inaczej pracujesz. niewolnictwo w Polskiej firmie -chcesz tam pracowac zapomnij o domu.

DIabki

Ha pracowałem kiedyś w społem , moj komentarz został usuniety ... bardzo ładnie . Praca w spolem to wyzysk ,płaca marna ,brak ludzi przez co 1 osoba musi robic tak naprawde wszystko kasa,towar i przybijanie cen ,złodziei od groma a o wszystko obwiniani pracownicy ! Najgorsza praca na swiecie ale z drugiej strony czlowiek jest przygotowany na najgorsze w moim przypadku idac do nowej duzo lepszej pracy byłem wporst przygotowany na wyzysk całkowiy a jednak spotkało mnie mile zaskoczenie . NIe polecam nikomu ,praca z chamami ktorzy wywyzszaja się a ty nic nie mozesz zrobic bo oczywiscie bedzie donos ehh

paul

Nie płacz Ewka bo tu miejsca brak na twe babskie łzy :) żegna was, już wiem:)

obserwator

no to przykre,ale z własnego doświadczenia wiem że to prawda.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Społem, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

no pakiet to wycieczki za granice na które od lat jeżdżą te same osoby a zwykli pracownicy nawet nie są informowani bo jeżdżą panie kierowniczki i panie z biura no chyba o taki pakiet socjalny chodzi jest ok.

obserwator

tak zwłaszcza w biurze

pp
@obserwator

(usunięte przez administratora) jak czytam te bzdety to płakać mi się chce co 1200 to co dobra pensja hahaha gdzie się pracuj w soboty i niedziele co drugą bez dnia wolnego ludzie ogarnijcie się

no jak ktoś nie lubi się napracować i w pracy być na laicje niech idzie na kierownika społem one to wiedzą że żyją,no i te b.... do pensji.

yy

Zrezygnowałam poczułam się oszukana i straciłam tylko czas i kasę, umowa o pracę z wynagrodzeniem prowizyjnym, do tego praca po 12godz ale jak się pytałam o warunki o tym nic nie wspomnieli miało być szkolenie bhp i musi być ale fruzia wybyła i chcieli wysłać do pracy bez tego szkolenia żenada...wymagają jakieś dokumenty których nikt inny nie wymaga jakieś minimum sanitarne kiedy tylko ks sanepidu jest istotna..zapisy w umowie i warunkach zatrudnienia niektóre pkt się wykluczały wzajemnie ale to szczegół...wynagrodzenie 6% za sprzedaż spożywczą 3% alkohol podstawa do naliczenia prowizji 630zł brutto a pod spodem nowe zdanie nie ma stałej zasadniczej stawki to jak nie ma to skąd to 630zł!!!

ludzie wszyscy strajkują,a w handlu taki wyzysk płacą groszę i dlaczego ludzie nie potrafią się zorganizować i stawić czoła takiemu wyzysku,przecież w porównaniu z pensją górnika kolejarza czy innych to pensje w handlu to głodowe stawki,ludzie non stop zmieniają prace w poszukiwaniu coraz lepszej pracy ale wszędzie ten sam cyrk co jest z wami ludzie czemu tak się dacie wyzyskiwać i upokarzać czemu w końcu się nie stawicje temu czoła a zwłaszcza tym prywaciarzom bo społem to chociaż ma jakiś socjal a w prywatnych to jest wyzysk .

yy

Ja mam jutro zacząć pracę w Łodzi, a opinii brak o Łodzi, muszę dojeżdżać dość daleko, płacą grosze sami na dzień db powiedzieli grosze płacimy.Najlepsze jest ich wymaganie jakiegoś minimum sanitarnego czyli w ich wymyśle jakieś zaświadczenie z sanepidu oprócz ks sanepidu sama książka to za mało ponoć, 1szy raz się spotykam z czymś takim poczytałam w necie i to co oni wymagają to jakieś szkolenie wraz z certyfikatem jest nie zaświadczenie więc albo mylą pojęcia albo mają coś nie tak w główkach bo nie raz w spożywczaku się robiło i zawsze tylko ks sanepidu i było ok...może fakt w komunie siedzą w kadrach kobitki które komune pamiętają...

Kama

Pracowałam w tej firmie 2 tygodnie w 2014r. Pensja jest zadowalająca lecz warunki pracy są fatalne, pracuje się po 12 dni z rzędu bez dnia wolnego w dodatku kończąc 2 zmianę o 20.20 następnego dnia trzeba było przyjść na 6 rano człowiek po tylu dniach pada. Kierownictwo też pozostawia wiele do życzenia. Nikomu nie polecam pracy w tym sklepie!!

jest to przykre żeby taka firma z tradycjami upadała ale niestety nie jest wina konkurencji tylko ludzi którzy tam zajmują stanowiska,dziadowie i babcie do domu,dać ludziom młodszym może jeszcze rozkręcą firmę.

nik

Co to ma wspólnego z tematem tego forum?Zawsze trafi się jakiś troll, który się z czymś wyrwie bo w tym wypadku za darmo.Przestańcie wciskać ludziom ciemnotę!

mąż

Pewnie zawiesili nabór bo nie mają zysków(taka informacja idzie z biura). Za to kierowniczka każe przychodzić pracownikom w wolny dzień bez odnotowywania ich obecności,żeby ogarnąć braki kadrowe bo brakuje jednego człowieka do pełnej obsady.Przynajmniej tak jest u mojej żony.Ciekawe co będzie gdy zdarzy się takiej osobie wypadek przy pracy,przecież oficjalnie jej nie ma,ale jak wcześniej pisałem to wszystko za wiedzą i akceptacją Zarządu.

olek

ja się zastawiam czy firma prowadzi jeszcze na bieżąco jaką rekrutacje związane z nowymi stanowiskami, bo widziałem kilka ogłoszeń i teraz nie mogę ich znaleźć, nie wiem jednak to wygląda wszystko, bo na ich stronie nie ma żadnej zakłądki, gdzie mógłbym sie bezpośrednio skontaktować z nimi, albo aplkować,

kop

jak ty piszesz weekend masakra jakas

polak II

BARDZO MYLNE POJĘCIE PATRIOTYZMU UWAŻAM ŻE W PATRIOTYZMIE NIE MA CHORYCH UKŁADÓW I NIEUCZCIWEGO PODEJŚCIA DO PRACOWNIKA,ŻE JEDEN MOŻE WSZYSTKO I NIC ZA TO NIEMA A JESZCZE GO SIĘ WYNAGRADZA ZA NIEUCZCIWĄ PRACĘ,A JNEGO SIĘ GNĘGI BO NIEMA ZNAJOMOŚCI I W JAKIEJ FIRMIE PŁACI SIĘ CHARACZE,A NIESTETY W TEJ FIRMJIE TAK JEST PANIE KTÓRE PRACUJĄ DŁUGO NA STANOWISKACH KIEROWNICZYCH NIE SĄ DLATEGO ŻE SĄ TAKIE DOBRE TYLKO DLATEGO ŻE SIĘ OPŁACAJĄ KOMU TRZEBA PRZYKRO MI ALE TO JEST PRAWDA.

WSZĘDZIE TRAGEDIA JAK MASZ IŚĆ PRACOWAĆ DO SPOŁEM TO LEPIEJ Z MOST SKOCZ,PODEJMUJĄC TAM PRACĘ SKAZUJESZ SIĘ NA WEGETACJE.

klient

Byłem w środę 08-10-14 po godz.11 w sklepie na Miodowej i stałem w kolejce do kasy. Kasjerka po przyjęciu należności od klienta za zakupiony towar wyrzuciła do kosza paragon bo klient go nie chciał wziąć ( sam też zazwyczaj nie biorę na kilka rzeczy ). KIEROWNICZKA (chyba) zobaczyła, że kasjerka nie zostawiła kasy i nie goniła klienta żeby koniecznie mu wcisnąć paragon i zaczęła ją wyzywać od głąbów i złodziei wydzierając się na cały sklep nie zważając na klientów w sklepie. Jako klienci zmuszeni byliśmy wysłuchiwać tych obelg, a jakby jakiś klient nie wiedział od czego to chamstwo się zaczęło to po usłyszeniu takich słów mógł by pomyśleć , że to tyczy się też jego. Przyglądaliśmy się z politowaniem bo takiej furiatki to się już na szczęście często nie spotyka. Widać, że ta kobieta nie ma żadnych hamulców, a sklep i ludzi traktuje jako swoją własność. Jeśli tak się zachowuje na sklepie to strach pomyśleć co się dzieje na zapleczu. Na takie poniżanie człowieka to trzeba wzywać policję. Jeśli tak jest w tym sklepie to współczuję pracownikom i od teraz będę miał przygotowany telefon to nagram ten PRYMITYW i jego brak wychowania i wpuszczę do znanej witryny w sieci, a potem załączę tu linka to sobie Państwo pooglądacie. P.S. No nie wiem czy tam jednak pójdę, bo jak pomyli pracownika z klientem to co … :)

mąż

1. Ludzie to całe forum to pic na wodę.Robiłem już kiedyś kilka wpisów pokazujących zachowanie pracowników kadry kierowniczej i zaraz zostawało usunięte,żeby Pani Prezes tego nie przeczytała. Ludzie pracujący w biurze doskonale wiedzą o chamskich zachowaniach niektórych kierowniczek o braku personelu w sklepach o kazaniu pracowania w wolne dni bez dodatkowych wynagrodzeń. Ich bierność jest celowa. Tam jest jeszcze umysłowa komuna. Myślą,że jak problemu się nie podejmie to go nie ma.Tą firmą naprawdę powinna zająć się P.I.P. Jedyna nadzieja jest w byłych pracownikach by oni nagłaśniali sytuacje, których byli światkami, a nawet złożenia pozwu zbiorowego o mobbing, ale wcześniej zbierajcie wszystkie przejawy chamstwa i wyzyskiwania jako dowody by później móc je ewentualnie ujawnić. Jako,że wpis ten jak poprzednie będzie usunięty będę stawiał na początku kolejne cyferki byście mogli zobaczyć jak działa cenzura w komunie, pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Społem - Warszawa

• Jak się pracuje w Społem?

Zobacz opinie na temat firmy Społem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Społem?

Społem
2.6/5 Na podstawie 105 ocen.

Społem