Opinie o Consafe Logistics Sp.zo.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Consafe Logistics Sp.zo.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Consafe Logistics Sp.zo.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Consafe Logistics Sp.zo.o. w Warszawa

Tymoteusz

Jak komuś nie jest po drodze z pracą to będzie narzekał na wszystko!!!

rubik

Consafe Logistics jest jednym z dostawców w sektorze IT, skoncentrowanym na obszarze łańcucha dostaw . To dość skomplikowane zagadnienie którego chyba nie ma sensu tutaj tłumaczyć na forum. Jednak powiedzieć mogę , że temat jest naprawdę ciekawy i warty uwagi. Polecam - może komuś spodoba się na tyle że zaaplikuje

maciek

no pewnie, że tak, kolega z postu wyżej ma w sumie racje, bo jednka korporacja to sa naprawde duże firmy i znane kazdemu marki, o a Consafe Logistics Sp.zo.o. nie oszukujmy się, aż takie duże to nie jest jednak. więc tylko zostaje teraz kwestia wynagrodzenia jak dla mnie, bo o tym jeszcze nikt nie napisał.

szybki koniec firmy jest nieunikniony... wczorajsze kolejne grupowe zwolnienia tylko to potwierdzają. firma handlowa bez handlowców?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Consafe Logistics Sp.zo.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Application Support Consultant – Junior IT Helpdesk Specialist?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Greg

Szansa na rozwój w logistyce magazynowej. Powód: Najlepsze systemy magazynowe na rynku www.consafelogistics.pl Najlepszy konsulting logistyczny. Dedykowane systemy WMS.

john

Miła atmosfera, szansa na rozwój, młody zespół. Cześć dyrektorze seba, część poprawnie, część jak zwykle - naucz się pisać :D

john

seba

I dalej zwalniają, cześć ucieka, cześć jest zwalniana, generalnie wróże szybki koniec tej firmy... a byli liderem....

nyja

Kiedyś Selmar - lider na rynku IT w sektorze logistyki. Firma kupiona przez Szwedów, którzy przynieśli do oferty nowoczesne systemy IT i wpompowali sporo kasy. Mimo silnej pozycji, dużej bazy klientów, pełnej ofercie firma, bardzo cienko przędzie, były zwolnienia pod koniec 2008 roku. Aktualnie od kilku miesięcy ostro pod kreską, sprzedaż leży. Zatrudnienie w tej firmie jest powiązane z dużym ryzykiem.

Świetni ludzie, rewelacyjna atmosfera w pracy, ale za duże zaufanie prowadzi do kłopotów. Bardzo dobre zarobki i ogromne możliwości rozwoju.

Zostaw merytoryczną opinię o Consafe Logistics Sp.zo.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Consafe Logistics Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Consafe Logistics Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Consafe Logistics Sp.zo.o.?

Consafe Logistics Sp.zo.o.
2.5/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Żwirki i Wigury 16A
    02-092 Warszawa