Consafe Logistics Sp.zo.o.

Łomianki

Opinie o Consafe Logistics Sp.zo.o.

2009-02-10 19:53:27
Świetni ludzie, rewelacyjna atmosfera w pracy, ale za duże zaufanie prowadzi do kłopotów. Bardzo dobre zarobki i ogromne możliwości rozwoju.
nyja 2009-09-15 21:46:12
Kiedyś Selmar - lider na rynku IT w sektorze logistyki. Firma kupiona przez Szwedów, którzy przynieśli do oferty nowoczesne systemy IT i wpompowali sporo kasy. Mimo silnej pozycji, dużej bazy klientów, pełnej ofercie firma, bardzo cienko przędzie, były zwolnienia pod koniec 2008 roku. Aktualnie od kilku miesięcy ostro pod kreską, sprzedaż leży. Zatrudnienie w tej firmie jest powiązane z dużym ryzykiem.
seba 2009-11-05 15:41:04
I dalej zwalniają, cześć ucieka, cześć jest zwalniana, generalnie wróże szybki koniec tej firmy... a byli liderem....
john 2010-01-25 16:15:43
Miła atmosfera, szansa na rozwój, młody zespół.

Cześć dyrektorze seba, część poprawnie, część jak zwykle - naucz się pisać :D
john 2010-01-25 16:16:15
Miła atmosfera, szansa na rozwój, młody zespół.

Cześć dyrektorze seba, część poprawnie, część jak zwykle - naucz się pisać :D
Greg 2010-01-25 17:02:52
Szansa na rozwój w logistyce magazynowej.

Powód:
Najlepsze systemy magazynowe na rynku www.consafelogistics.pl
Najlepszy konsulting logistyczny.
Dedykowane systemy WMS.
były pracownik 2010-12-04 17:53:53
szybki koniec firmy jest nieunikniony... wczorajsze kolejne grupowe zwolnienia tylko to potwierdzają. firma handlowa bez handlowców?
pracownik Consafe Logistics 2011-07-18 10:45:16
Firma owszem nie funkcjonowała najlepiej w czasach kryzysu kiedy to zdecydowana większość firm odnosiła straty. Wtedy też miały miejsca grupowe zwolnienia. Obecne jednak zwolnienia i odejścia związane są głównie z restrukturyzacją firmy na którą nie wszyscy są niestety gotowi. Zapewniam - firma ma się dobrze! A byłych, sfrustrowanych pracowników bardzo proszę o nie robienie firmie czarnego PRu.
dino3d 2011-08-27 22:46:28
Szkoda fatygi.
Gorąco nie polecam.
Firma uważa się za korporację, a stosuje bazarowe metody zarządzania.
maciek 2014-12-09 17:01:21
no pewnie, że tak, kolega z postu wyżej ma w sumie racje, bo jednka korporacja to sa naprawde duże firmy i znane kazdemu marki, o a Consafe Logistics Sp.zo.o. nie oszukujmy się, aż takie duże to nie jest jednak. więc tylko zostaje teraz kwestia wynagrodzenia jak dla mnie, bo o tym jeszcze nikt nie napisał.
Janek 2015-02-11 02:15:47
Dla mnie najciekawsze jest to, że głównym zadaniem jakim powinna sobie stawiać firma przed oczami to są zadania logistyczne. Oczywiście godzę się, że firmy obecnie szukają wszędzie oszczędności i znajdują je zwykle w szeregowych pracownikach Najgorsze jest to i co dotyczy przerzucania taskow za cokolwiek, inną kwestią są z
rubik 2015-02-25 23:52:31
Consafe Logistics jest jednym z dostawców w sektorze IT, skoncentrowanym na obszarze łańcucha dostaw . To dość skomplikowane zagadnienie którego chyba nie ma sensu tutaj tłumaczyć na forum. Jednak powiedzieć mogę , że temat jest naprawdę ciekawy i warty uwagi. Polecam - może komuś spodoba się na tyle że zaaplikuje
dario 2015-03-20 18:48:44
Fajnie, że temat jest dla kogoś ciekawy i warty uwagi, ale porozmawiajmy lepiej jak Consafe Logistics traktuje swoich pracowników. Co takiego zapewniają dla przykładu w systemie socjalnym, czy mozna tutaj liczyć z czasem na jakis awans, coby praca nie była monotonna i mozna było zrobić jakąs karierę?
kromka 2016-05-15 12:15:43
@dario oczywiście, że można liczyć na awans, ale nie tak łatwo go dostać, bo trzeba się jednak wykazać.
Zostaw swoją opinię o Consafe Logistics Sp.zo.o. - Łomianki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Consafe Logistics Sp.zo.o.