Opinie o Automationstechnik Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Automationstechnik Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Automationstechnik Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automationstechnik Sp. z o.o. w Kraków

Administrator Nowy wpis

Na stronie internetowej Pracuj.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

Boob

Bardzo dobra firma, dbając o pracowników. Ciekawe i rozwojowe projekty. Duża liczba szkoleń. Szerokie możliwości rozwoju. Polecam

Jez
@Boob

Z tymi szkoleniami to cie ponioslo????

DP Nowy wpis
@Jez

Zapewne pracujesz w dziale technicznym bo na produkcji sprawa ma się zgoła inaczej w kwestii szkoleń i rozwoju ...

Pracownik DP

W firmie panuje nieciekawa atmosfera (kierownicy działów, DP), bardzo dużo osób zatrudnionych jest po znajomości, rodzinie czego konsekwencją są tzw. święte krowy. Nieregularne obłożenie pracą w ciągu roku. Przez 2-3 miesiące w roku nie za bardzo jest co robić a przez 5-6 m-ce są nadgodziny do których pracownicy są "zmuszani". W przypadku niewyrabiania nadgodzin obcinane są premie. Nie polecam głównie z uwagi na kumoterstwo, układy, atmosferę.

Irena
@Pracownik DP

A czy stawka za nadgodziny jest wyższa od standardowej? Jak dużo jest tych dodatkowych godzin? Wspomniałeś o atmosferze, tworzą ją głównie pracownicy, może udałoby się w jakiś sposób rozwiązać problematyczne kwestie? Opowiedz proszę, czy w firmie Automationstechnik odbywają się jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje.

DP Nowy wpis
@Irena

Stawka za nadgodziny zgodnie z KP wynosi 150%. W okresie dużego obłożenia nadgodzin jest sporo ale zazwyczaj nie pracujemy dłużej niż 10h. Po kontroli inspekcji pracy która wykazała liczne praktyki niezgodne z KP sytuacja jeśli chodzi o nadgodziny, prace w sobotę, delegacje poprawiła się. Co do szkoleń to niestety dla pracowników działu produkcji takowych brak. Oczywiście dział techniczny tj. projektanci, konstruktorzy szkolenia mają. Ja po 4 latach pracy miałem tylko 1 "szkolenie".

Darek Nowy wpis

Dla dobrego i sumiennego pracownika praca w firmie to bardzo dobry wybór!!

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Automationstechnik Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. zakupów bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Gregor

Może mi ktoś podpowie czy firma prowadzi teraz rekrutacje?

Mechanik

W firmie Automationstechnik panuje bardzo miła, przyjazna atmosfera. Firma jest duża i dobrze zarządzana, przez kompetentne osoby. Nikt nikogo do niczego nie zmusza- przecież możesz powiedzieć żegnajcie i wyjść sobie...(oczywiście trzeba mieć kodeks pracy z tyłu głowy). Jeśli ktoś szuka ciekawej pracy, chciałby mieć styczność z ciekawymi tematami i zaawansowaną techniką...? Polecam tę firmę! Widziałem w internecie aktualne ogłoszenia....:)

spoko

admin

Pracowałeś lub pracujesz w firmie Automationstechnik? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Automationstechnik Sp. z o.o. - Kraków

Automationstechnik Sp. z o.o.
  • Rzemieślnicza 1
    30-363 Kraków
  • NIP: 6791168790 REGON: 3915177 KRS: 0000191568

Automationstechnik Sp. z o.o.