Ekomet Mirosław Jagocha

Opinie o Ekomet Mirosław Jagocha

Janko Muzykant 2012-06-25 13:42
Jest OK.
Andrzej_Myslenice 2014-02-15 14:50
Pracowalem w tej firmie nie polecam , (usunięte przez administratora) duzo klijentow dzwoni ze maszyna sie zepsula a (usunięte przez administratora)to lekcewazy nie polecam tej firmy
Zorro 2014-09-17 19:51
Można pracować i dostać systematycznie wynagrodzenie.
To czego oczekujesz wynegocjujesz tylko na początku.
Mało rozwojowa, brak perspektyw i alternatyw.
W TAKICH ZAKŁADACH zawsze należy sprawdzać jak są traktowani najstarsi pracownicy :/
Łukasz 2016-10-20 15:11
Pracowałem jakiś czas w tej firmie i powiem, że nie było tak źle. Jeśli solidnie pracujesz, zostajesz po godzinach (za darmo) nie upominasz się o pieniądze, we wszystkim zgadzasz się z dyrektorem i szefem to możesz dostać nawet ustną pochwałę. Atmosfera jest taka, że rzucają cię na głęboką wodę i dokładają coraz to większy balast obowiązków i patrzą jak długo się utrzymasz. (ostatnio nawet najstarsi pracownicy odeszli zbiorowo). Nowo przyjętych pracowników wysyła się na serwis bez żadnego przeszkolenia i nie znających obsługi maszyny nie mówiąc już o jej naprawie. Klienci są niezadowoleni bo przysyła się do nich serwis nie mający .
Jeśli poświecisz firmie cały swój czas i wiedzę, wszystkiego się sam nauczysz i nie będziesz chciał zbyt wiele to ta firma jest dla ciebie.
Zi 2016-11-15 11:55
Ale ekipa była na medal, zawsze mogłeś liczyć na pomoc ze strony koleżanek i kolegów.
lojalny 2016-12-05 09:38
Pracowałem w tej firmie przez prawie rok, zdecydowanie nie polecam. Pracodawca obiecywał inne warunki ale jak to często bywa tylko obiecywał. Podpisuje się pod postem kolegi powyżej. Jak siedzisz po godzinach za frajer to ewentualnie zostaniesz pochwalony podczas wizytacji.
Zostaw swoją opinię o Ekomet Mirosław Jagocha - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekomet Mirosław Jagocha