Ekomet Mirosław Jagocha

Opinie o Ekomet Mirosław Jagocha

Janko Muzykant 2012-06-25 13:42:52
Jest OK.
Andrzej_Myslenice 2014-02-15 14:50:35
Pracowalem w tej firmie nie polecam , (usunięte przez administratora) duzo klijentow dzwoni ze maszyna sie zepsula a (usunięte przez administratora)to lekcewazy nie polecam tej firmy
Zorro 2014-09-17 19:51:11
Można pracować i dostać systematycznie wynagrodzenie.
To czego oczekujesz wynegocjujesz tylko na początku.
Mało rozwojowa, brak perspektyw i alternatyw.
W TAKICH ZAKŁADACH zawsze należy sprawdzać jak są traktowani najstarsi pracownicy :/
Łukasz 2016-10-20 15:11:34
Pracowałem jakiś czas w tej firmie i powiem, że nie było tak źle. Jeśli solidnie pracujesz, zostajesz po godzinach (za darmo) nie upominasz się o pieniądze, we wszystkim zgadzasz się z dyrektorem i szefem to możesz dostać nawet ustną pochwałę. Atmosfera jest taka, że rzucają cię na głęboką wodę i dokładają coraz to większy balast obowiązków i patrzą jak długo się utrzymasz. (ostatnio nawet najstarsi pracownicy odeszli zbiorowo). Nowo przyjętych pracowników wysyła się na serwis bez żadnego przeszkolenia i nie znających obsługi maszyny nie mówiąc już o jej naprawie. Klienci są niezadowoleni bo przysyła się do nich serwis nie mający .
Jeśli poświecisz firmie cały swój czas i wiedzę, wszystkiego się sam nauczysz i nie będziesz chciał zbyt wiele to ta firma jest dla ciebie.
Zi 2016-11-15 11:55:17
Ale ekipa była na medal, zawsze mogłeś liczyć na pomoc ze strony koleżanek i kolegów.
Zostaw swoją opinię o Ekomet Mirosław Jagocha - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekomet Mirosław Jagocha