RAPID Żywiec Trade

Ełk

Opinie o RAPID Żywiec Trade

admin 2015-06-01 19:55
Pracujesz w firmie RAPID Żywiec Trade? Znasz dobrze charakter pracy, charakter współpracowników? Czekamy na Twoją opinię.
pokropie 2016-05-04 22:47
szkoda tylko @szpin że z nowym rokiem nie wrzucili żadnych ciekawych ofert pracy :/ A możecie powiedzieć czy firma może wewnętrznie rozpuściłą wici czy kogoś przypadkiem nie poszukują? bede wdzieczna za info
Mirosław S. 2017-07-14 20:48
Syn poszedł do pracy na wakacje. Leniem nie jest.
Dzień wcześniej rozmawiał o warunkach pracy i stawkach. Przepracował 1 dzień i powiedział dość. Pracował z kierowcą który nie dość że nie znał miasta to jeszcze miał problem z manewrowaniem ciężarówką. Zatrzymywał się przed sklepem nawet nie próbując podjechać pod rampę rozładunkową. Przerastało to jego możliwości manualne. I na tym kończyła się jego praca. Syn pracował 14 godzin ciągając skrzynki do sklepów bez możliwości zjedzenia czegokolwiek przez ten czas. Pracował w deszczu ponieważ pan kierowcą nie był w stanie cofnąć tyłem pod rampę. Kilka dni później poszedł po zarobione pieniądze i okazało się że stawki o których rozmawiał z szefem były fikcją. Syn dostał za 14 godzin pracy 75 zł. To wychodzi 5.35 za godzinę netto.
Moja opinia o tej firmie? W słowniku człowieka cywilizowanego nie ma wystarczającej ilości inwektyw aby określić zachowanie tych piwowozów. Mam nadzieję że ta informacja powstrzyma chętnych do pracy na wakacje w tej firmie. Nie dajcie się wykorzystać.
A i jeszcze jedno niech Żywiec się wali wolę Żubra.
Zostaw swoją opinię o RAPID Żywiec Trade - Ełk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RAPID Żywiec Trade