Opinie o Marcin Miller Boys w Ełk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marcin Miller Boys. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Marcin Miller Boys o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Obiekty kultury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Miller Boys w Ełk

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
BU Nowy wpis
Inne

Chętnie zatrudniłbym się w tej firmie do pracy przy jakichś kwestiach organizacyjnych związanych z koncertami. Pracowałem już w taki sposób przy jednym zespole discopolowym, więc mam doświadczenie. Orientujecie się, czy jest taka możliwość? Jeśli tak, to dajcie znać, na jakich warunkach.

Ania Nowy wpis
Inne

A to oni zatrudniają kogoś do zespołu?

Ruda Nowy wpis
Pracownik
@Ania

Marcin Miler to jest zarozumiały człowiek który myśli, że jest królem disco polo. Ogladajac go w telewizji jak ocenia innych to serce się kroi jak jest zadufany, i myśli że jestem pępkiem disco 5,zero pokory w dobie śmieje się z biednych i słabych ludzi zapomniał jak sam zaczynał karierę. Jego piosenka miała matka syna (usunięte przez administratora) piosenka najgorszy zespół i szadomen jego kolega po fachu który sepleni (usunięte przez administratora)ale ocenia innych być może w ten sposób się dowartościowuje ... Śmieszne to jest...

Robert Nowy wpis

Uwielbiam ten zespół. Byłem na ich koncercie. Atmosfera mega.

anonymous

ania macin

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Franciszek
Inne
@anonymous

Rozumiem, że jesteś fanem zespołu disco polo Marcin Miller Boys. Większość opinii może być właśnie od fanów, jednak mnie zastanawia, jak współpracę z tym zespołem ocenią właściciele klubów, organizatorzy imprez, którzy mieli okazję współpracować z tym zespołem? Współpraca zawsze przebiegała pomyślnie i była korzystna dla obydwu stron? Może znajdzie się osoba, która ma doświadczenia na ten temat? Zachęcam do wypowiedzi.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Marcin Miller Boys poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
anonymous

lubię cię

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous

jesteś

anonymous

ania ma lat 26 ja lubie pirskie boys macina milier lubię kiędy wiąż pamitam jesteś szalna przyponij mi

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Miller Boys - Ełk

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Marcin Miller Boys
Przejdź do nowych opinii