Opinie o Marcin Miller Boys w Ełk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marcin Miller Boys. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Marcin Miller Boys o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obiekty kultury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Miller Boys w Ełk

Lidka Nowy wpis

Ja szukam pracy w chórku, będzie tu taka? Nie kojarzę czy właśnie mają kogoś. Generalnie jestem samoukiem bez wykształcenia typowo wokalnego. To na jaką kasę ewentualnie mogłabym liczyć?

Ania Nowy wpis

A to oni zatrudniają kogoś do zespołu?

Ruda Nowy wpis
@Ania

Marcin Miler to jest zarozumiały człowiek który myśli, że jest królem disco polo. Ogladajac go w telewizji jak ocenia innych to serce się kroi jak jest zadufany, i myśli że jestem pępkiem disco 5,zero pokory w dobie śmieje się z biednych i słabych ludzi zapomniał jak sam zaczynał karierę. Jego piosenka miała matka syna (usunięte przez administratora) piosenka najgorszy zespół i szadomen jego kolega po fachu który sepleni (usunięte przez administratora)ale ocenia innych być może w ten sposób się dowartościowuje ... Śmieszne to jest...

Robert Nowy wpis

Uwielbiam ten zespół. Byłem na ich koncercie. Atmosfera mega.

ania macin

Franciszek
@anonymous

Rozumiem, że jesteś fanem zespołu disco polo Marcin Miller Boys. Większość opinii może być właśnie od fanów, jednak mnie zastanawia, jak współpracę z tym zespołem ocenią właściciele klubów, organizatorzy imprez, którzy mieli okazję współpracować z tym zespołem? Współpraca zawsze przebiegała pomyślnie i była korzystna dla obydwu stron? Może znajdzie się osoba, która ma doświadczenia na ten temat? Zachęcam do wypowiedzi.

Firma Marcin Miller Boys poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

lubię cię

jesteś

ania ma lat 26 ja lubie pirskie boys macina milier lubię kiędy wiąż pamitam jesteś szalna przyponij mi

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Miller Boys - Ełk

Marcin Miller Boys