Opinie o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Telbridge sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Radom

Sabinaaaaa

Nie polecam nikomu tej firmy nie szanują ludzi wogole , kiedyś jeszcze było w porządku ale po zmianie szefa na t-mobile zniszczyła wszystko szef zespołu niestabilna emocjonalnie dziewczyna która nie umie się zachować w stosunku do agentow i nikogo ! Nie polecam z całego serca.

NoFajnie

Wszedłem z ciekawości zobaczyć co piszą. Chwile już tu pracuje i nie mam na co narzekać. Ludzie świetni kierownicy tez. Jestem serio zaskoczony takimi opiniami, ale sporo pewnie zależy od tego na jaki projekt się trafi. Praca lekka, grafik ustalasz sam, jak się starasz to może i większa premia wpadnie. Denerwują mnie ludzie którzy przychodzą i myślą ze będą siedzieć i nic nie robić. Owszem praca jest lekka ale wymagająca, trzeba się przyłożyć z reszta chyba jak w każdej pracy. Jeśli ktoś chce tu przyjść zeby posiedzieć z nogami założonymi na biurko i pic kawkę to raczej polecam wyjście do kawiarni zamiast jakiejkolwiek pracy ;)

Obiektywna

Piszesz że zarobki małe. Jest mnóstwo osób, które z samych premii mają co miesiąc 1000zł + do pensji + podstawa z godzin ok 1400-1600. Mało, jak na lekką pracę przy komputerze w Radomiu? Trzeba tylko potrafić wciskać te ubezpieczenia i inne :) A jak ktoś przychodzi posiedzieć i ma na 8h sprzedane 1-2 sztuki produktów to wiadomo że kokosów nie zbije.

Kartka papieru

Wypłata wychodzi bardzo niska. Premie są bardzo małe. Zarabia się tu nędznie, a połączenia na infolinii wpadają tak samo jak na sprzedaży, czyli jedno za drugim, bo nie ma ludzi do pracy. Jedyny plus... To atmosfera... Ale to za mało.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Telbridge sp. z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy PRODUCT DEVELOPMENT MANAGER
HR Support
kika

Polecam, fajni ludzie miła atmosfera , kawka ,cukierki , bułki co jakiś czas. Potrafią zadbać o pracownika :)

ALEX

Jak czytam te wszystkie wasze opinie, to aż mi się chce śmiać :D pracuje w TelBridge od 3 miesięcy, to moja druga firma telekomunikacyjna w ktorej pracuje i jestem zadowolony z tej pracy :) owszem stawka na sam początek jest 10zl/h, jesli ktoś przepracuje 3 miesiące dostaje 1 zł wiecej i podajże chyba po 4 bądź 5 miesiącach jest 2 zł i tak jest do 14 zł, przerwy sa płatne, czasem jak sie przekroczy nawet z 5 min przerwy to nieodejmuja czasu pracy. Choć zależy od projektu na którym sie jest to wtedy ma sie nawet 10 min przerwy, miedzy pracownikami jest miła atmosfera, z szefami zespołów jest tak samo, wiec nie wiem co za kretyni piszą takie opinie, a w sprawie premii, to premie sa wysokie, jesli umiesz sprzedawać to miesięcznie masz premii nawet, ale jesli chcesz przyjść do pracy zeby sobie posiedzieć i nic nie robic, tylko gadac to nikomu sie nie dziwie ze piszą takie opinie!

cxcx
@ALEX

co ty możesz wiedzieć o firmie skoro pracujesz TYLKO 3 MIESIĄCE POPRACUJ kilka lat a bedziesz wiedzial wtedy. Wtedy sobioe wyrobisz opinie jak ci sie do d*py dobiorą!!!

Bajer

Jedyna dobra rzecz w tej firmie to co miesięczne wynagrodzenie. Oczywiście jeżeli ktoś się stara to może i będzie miał dodatkową premię . Ale że ją otrzymać trzeba mieć wyrobione ECP , należy wypracować określoną liczbę godzin i mieć skuteczność , którą bardzo ciężko wypracować. Owszem na infolinii jest fajnie pracować ale sprzedaż masakra... Kadra ...tak jest fajna , ale do czasu kiedy grupa ma wynik sprzedażowy . Czy do tej pory stosuje się podpisywanie umowy pierwszego dnia na szkoleniu? Mnie kazali podpisać umowę pierwszego dnia , kiedy nawet nie wiedziałam o co tak naprawdę chodzi z tą pracą , a jak się chciałam zastanowić czy podpisać czy nie przestali być mili

wysiłek

Ważna dla mnie jest panująca atmosfera, wiecie jaka jest?

Xyz

Myslicie ze mozna tam doatac zaliczke? Moze ktos z Was sie o taka staral?

ONA

Heej. Jeśli chodzi o pracę w Telbridge to szczerze polecam. Świetna atmosfera , super załoga i kadra. Zaczynając studia rozpoczęłam również pracę w tej firmie myślałam, że tego nie pogodzę i po miesiącu zrezygnuję a tu niespodzianka. Mogę ustalić godziny i dni w których pracuję, nie ma problemu z dniem wolnym i kasa też OK. Nawet konkursy organizują dla agentów, ostatnio można było zgarnąć świetny aparat fotograficzny! POLECAM !!!!!

ONA

Jeżeli ktoś przychodzi do pracy po to żeby sobie posiedzieć to nic dziwnego że są problemy. Konkursy są cały czas organizowane. Teraz zgarnęły koleżanki karty podarunkowe do Sephory za 500 zl i 300. Więc nie pisz głupot tylko dlatego,że Tobie nie wyszło w tej pracy. Wyżalić się na portalach każdy może ale czy to w czymś Ci pomoże?

week
@ONA

Jeżeli twierdzisz, że wystarczy zamydlić ludziom oczy 2 bonami to jesteś w błędzie, dajcie ludziom bony na święta ale z tego co wiem to jednym musicie upi*rdolić, żeby innym dać. Zresztą dajcie ludziom systematyczne premie to na zakupy w sklepach sami zarobią!!! A jeśli uważasz, że konkurs warty 1 zł czy 5 zł jest adekwatny dla szanującej się firmy to ciekawe jakim jesteś szefem zespołu hehe Ludzie wiedzą, że już nie warto do was przychodzić a te strony sa po to, żeby pokazać jacy jesteście beznadziejni. Prócz kilku osób ale to i tak za mało żeby wizerunek firmy się zmienił.

tajemnica

Odszedł najfajniejszy z biura i to do tego informatyk :((((. Adam wróóóć!!! :*

Nataliaaa

Cześć, ostatnio zakonczylam prace w Telbridge praca w takiej atmosferze i z takimi ludzmi az szkoda odchodzic, smialo polecam tym ktorzy szukaja pracy. Przede wszystkim placa dobre pieniadza i zawsze na czas. Pora jechac na wakacje i wracac powoli na studia, pozdrawiam wszystkich studentow!!!

hja

moge u was pracowac tylko poznymi popoludniami?

lili
@hja

Możesz, jeśli trafisz na projekt , który pracuje do 21. Jeśli pójdziesz na rozmowę kwalifikacyjną musisz o tym powiedzieć.

Nastka

Teraz startuja z nowym projektem infolinia T-Mobile, bylam dzisiaj na rozmowie warunki super i tylko odbierasz połączenia chociaz na sprzedazy mozna zarobic dwa razy tyle co na infolinii z tego co sie dowiedzialam ale co kto lubi;) Ps za drzwiami muzyka grala ludzie usmiechnieci atmosfera dopisuje:)

Agata

Na T-Mobile zarabiają po 3-4 tys na ręke! jak się dostać na ten projekt?

alaetna

Atmosfera potwierdzam rewelacja jeszcze nie spotkałam takiej firmy w której ludzie są tak pomocni i otwarci. Cały czas coś się dzieje konkursy nagrody np. koleżanka za polecenie mojej osoby otrzymała 300zł dodatkowo do pensji!

noki

Hej byłem niedawno na rozmowie (chociaz jak przeczytalem opinie to mialem mieszane uczucia) obecnie zakonczylem szkolenie atmosfera jest niesamowita, smiechu co niemiara ale szkolenia za to konkretne trzeba sie skupic. Ciekawy jestem jak zarobki, ale z tego co słyszałem można zarobic dobre pieniądze a szczególnie na sprzedaży. Ludzie jakich poznalem otwarci i pomocni. Mam nadzieje ze zagrzeje miejsce na dluzej. pzdr

zniesmaczony

Czytam Wasze wpisy i nie wierze. Wiecie, że w transcomie jest 35min przerwy na 8h a jak widzę, że szkolenie to 2 do 3 godzin dziennie w Waszej firmie, to szlag mnie trafia. U nas też jak nie zdasz kasy nie dostaniesz i jak widzę, że jakaś utajona wazelina wy[pisuje bzdury o nawet 14zl za godzinę to myślę sobie, że ja jeszcze najgorzej nie mam. Piszę z Arvakupska z Poznania i serio ale mega współczuję. Macie kompletną tragedię. Od siebie też zaznaczę, że podobno dzisiaj coś się Wam popsuło i mamy mega kolejki z Waszej firmy. Opowiecie mi coś się stało?

Klaudia

Mi też się bardzo podoba,szczerze polecam!Fajna atmosfera,ludzie ok.

robiget

Musza miec duze braki w ludziach hehe Pracuje w telbridge od niedawna kilka miesiecy. Wyplata zawsze na czas i dobre pieniadze. Nie wiem jak w innych firmach ale tu atmosfera i ludzie cos pieknego Ogolnie na plus i mozna sie rozwijać.

Zostaw merytoryczną opinię o Telbridge sp. z o.o. sp.k. - Radom

• Jak się pracuje w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 26 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Telbridge sp. z o.o. sp.k.