Opinie o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Telbridge sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Radom

i co ty na to

najniższa krajowa to 1680 brutto... i chyba trochę ciężko za taką kwotę rodzinę wyżywić, czyli nawet jeżeli się dobrze zarabia dla firmy to co z tego?

bla

praca nie dłużej niż na miesiąc... teraz nawet składek nie dają!! Zlecenie mają tylko studenci a reszta umowę o dzieło... złodzieje i nic więcej. zarabiałem tam 700zł...

do bla
@bla

jak zarabiałeś 700 to człowieku ile godzin ty pracowałeś? nawet przy najniższej stawce jaka jest czyli 9 brutto na starcie to przy etacie czyli 168h powinienes miec co najmniej 1512, czyli 1200 na rękę( najniższa krajowa). Nie rozumiem takich im...becyli jak ty co marudzą a h..uja robią. Pewnie nie miałeś sprzedaży wiec wywalali cie do domu, a jaki pracodawca bedzie ci płacił za siedzenie jak nic dla firmy nie zarabiasz?

john
@do bla

piekne podsumowanie

Kika

Jak dla mnie jest naprawdę ok

jeszcze raz mmmmmm

pracowałem już w trzech call center nie krytykowałem żadnego,oczywiście każdy ma do tego prawo,lecz trzeba mieć tylko na uwadze to że za nic nie robienie nikt nikomu nie zapłaci.Jeżeli chodzi o szefów to przecież każdy ma swój charakter i podejście do pracownika,ale za to nie można obwiniać całej firmy.Premie nie zależą od nas tylko od ludzi,którzy zakupili dany towar bądź usługę,firma nie może być odpowiedzalna za ich rezygnacje.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Telbridge sp. z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
mmmmmm

jak ktoś ma dobrą barwę głosu to da sobie radę w każdym call center liczy się również zacięcie do pracy.Ja to lubię i tam robie to jest fajne tylko nie można się zniechęcać.Trochę samozaparcia i wiara w produkt każdy dał by radę.A jak komuś ten rodzaj pracy nie pasuje to przecież nikt nie trzyma go tam na siłę.

nowy

hej wie ktoś może na jaki projekt zaczyna się szkolenie w poniedziałek ?

agent

Ludzie Wy myślicie, że jak pójdziecie do innej pracy to kasa bedzie wam płacona za co? za siedzenie, narzekanie czy jaranie fajek pod fimą? Chcecie pracować i zarabiać kasę to sie starajcie i weźcie się do roboty? Czytając wasze opinie mam przed oczami dzieci w przedszkolu, które miały iść na spacer a nie poszły bo beeee pogoda. Narzeka tylko słabełusz, który nie może się uporać w własną niska zresztą samooceną.albo osoba, która mieszka z rodzicami i kasa w kwocie 500 zł miesiecznie czyli tzw. pensja potrzeba jest tylko na jakieś głupoty czy balet. Nic dziwnego ze takim młokosom mało... Nie pracowałeś nigdzie indziej wiec nie wiesz ze praca polega na pracowaniu a nie na (usunięte przez administratora) się jak każdy myśli. Wystarczy się starać przychodzić do pracy i masz święty spokój. Jak nigdy nie pracowałeś to wydaje ci się ze jest kiepko. Jedz w takim razie na segregacje mrożonek pod wawe, jak tak wam źle.... narzekasz bo nie znasz pojęcia pracy i zasad na jakich otrzymujesz wynagrodzenie. beznadzieje opinie, które tu przeczytałam piszą tylko osoby, którym się nie powiodło...

xoxox~~

Jak dla mnie nie jest najgorzej, jeśli się przykłada człowiek do pracy, to i się nikt nie czepia, sama jestem tego przykładem, ponieważ wyrabiam wyniki i nigdy jeszcze nie byłam na odsłuchu. Co prawda ciężko coś wywalczyć u liderów, o niektóre rzeczy trzeba się prosić godzinami no i czasem zwrócą jakąś tam uwagę, ale tym nie należy się w ogóle przejmować. (usunięte przez administratora)wcale nie jest szkodliwa, czasem ma minę jakby kimś gardziła, ale ostatnio jakaś taka uśmiechnięta chodzi:) Jeśli chodzi o (usunięte przez administratora) to szkoda gadać, trochę odstrasza swoim nastawieniem i surowością, moim zdaniem koordynator powinien być trochę bardziej pozytywnie nastawiony żeby innym się lepiej pracowało. Ja tam polecam tę firmę, dobre stawki, dobra pensja, przychodzisz kiedy chcesz i na ile chcesz i t-mobile to chyba najlepszy projekt jaki może być:) A negatywne komentarze chyba piszą Ci, którzy po prostu nie przykładali się do pracy, którzy nie słuchali liderów i olewali sobie. Bo w tej pracy jak rozmawiasz tak jak Ci każą wg skryptu i zbijasz obiekcje też tak jak Ci każą, to jest to skuteczne i wtedy nie mają się prawa przyczepić do niczego.

?

Ja pracuje tam od miesiaca. atmosfera w miare ale jak w kazdej pracy szefowie sie przyczepiaja :D masz sprzedaż oki nie masz krzywo patrza ale jakos rozwiazuja ten problem :D (usunięte przez administratora) o ktorej tu jest tyle zlego jest naprawde oki zawsze mi pomaga i nie mam jej nic do zarzucenia a to jak napisal ktos ze sie (usunięte przez administratora)to jena wielka brednia wynikajaca z zazdrosci. od samego poczatku dobrze sie z nia dogadywalam i nic nie popsulo naszych relacji. jesli chodzi o kaske C. jest podla to fakt ale jak jest sama np w soboty ale jak sa inni szefowie nawet slowem nie pisnie :D ja olecam kazdemu ta prace. placa na czas mila atmosfera :D T-MOBILKI sa spoko :D

ffff

Jeżeli chodzi o pozytywne opinie o tej firmie :) Szczerze chyba sami kierownicy je wstawiają wystarczy udać się pod Telbridge złapać pierwsza lepszą osobę która tam pracuje (nie ma forów u kierowników) a potwierdzą sie negatywne komentarze :):) Pozdrawiam i nie polecam tej firmy

gdgdgsgsg

Jeżeli chodzi o ta firmę jest dużo opinii na jej temat. Jeżeli chodzi o ludzi, którzy tam pracują sala T-mobile są naprawdę super (chociaż trzeba uważać co się mówi bo niektórzy dobrze znają się z osobami które są kierownikami tej sali ). Jeżeli chodzi o (usunięte przez administratora) tragedia mało sprzedaży po 3 godz wynocha do domu, chcesz premie zapomnij trzeba (usunięte przez administratora) być w ich ,, łasce" Niby możliwość układania grafiku Jak najbardziej ale wtedy kiedy masz dobry układ z ,,szefem" sali. Jeżeli ktoś lubi prace pod presją być traktowany jak maszynka do sprzedaży zapraszam. Premie hahahahaha taki komentarz mi się nasuwa masz 3 sprzedaże dziennie w miesiącu aktywnych prawie 40 a premia 50 zł tak też się da:) Jak ktoś ma dobre sprzedaże przez tydzień jest super luzik jeden gorszy dzień (usunięte przez administratora)zaraz woła na śmieszne szkolenie i już godz ucięte. Jeżeli chodzi o wyższą stawkę można dostać ale wtedy jeżeli spodoba się ktoś (usunięte przez administratora). Ludzi na sali jest sporo co chwila ktoś przychodzi nowy i zaraz odchodzi. Są ludzie, którzy pracują naprawdę długo jak na tą firmę(usunięte przez administratora)! To tylko moja opinia chce się ktoś przekonać zapraszam :)

dryruyrfthg

uczciwa firma? ciekawe..... przy zalozeniu ze sprzedaje 4 umowy dziennie a nawet czasami wiecej 5x4=20 tygodniowo. W miesiacu 80 umow. A aktywnych mam 49? I co te 30 innych niby nie doszło albo sie wycofali? już wierzę............

kazik

praca telemarketera ogolnie jest nieciekawa jeśli chodzi o specyfike i duzo praca jest fajniejszych ale jeśli chodzi o to konkretne call center to musze stwierdzic ze jest najlepszy Tel bridge elastyczny grafik nienajgorsze stawki rzeczywsicie jak ktos sie stara i jest dlugo w firmie ida w gore, sa premie niektorzy biora calkiem calkiem premie..Fakt to ciezka praca, trafiaja sie fajni i niefajni trenerzy...To uczciwa firma.Przedewszystkim a to duza zaleta gdyz oszustow coraz wiecej.:)Jesli lubisz telefony to polecam , ja tej formie duzo do zarzucenia nie mam , ale sama jej specyfika srednio mi sie podoba..bo ile mozna gadac na jeden temat przez telefon?:)..

?

kkkkkkk - 2012-05-03 21:17:05 Pracuje w tej firmie i to co piszecie jest śmieszne ponieważ ja mam super odczucie ludzie fajni, atmosfera też. jestem bardzo zadowolona. nikt mnie nie traktuje jak psa tylko jak współpracownika. Polecammoże nie codziennie jest super, zgadzam się z tym

lalalalalalala
@

pracowałam w tej firmie bardzo bardzo długo, za mojej kadencji przewineło sie około 10 team leaderów przez sale jest ciężko jak wszędzie trzeba pracować żeby zarobic co do premii? jeśli umiesz sprzedać i rozmawiać z klientem to wyciagnie sie dużo ja wyciągałam po 1800 zł samej premii plus pensja tyle samo ,fakt jak masz dobry kontakt z svr masz lepiej ale wszedzie tak jest . ludzie to jest praca a nie dom rozrywki i zeby coś osiagnac trzeba sie starać. najgorsze uważam to że niektórzy z wyższego szczebla po prostu sobie nie potrafia poradzic z agentami i obrastaja w piórka po pewnym czasie ja uważam że lata spędzone w tej firmie są dobrym czasem bo wiele można sie nauczyć zdobyć doświadczenie przydatne w przyszłości bo jeżeli sprzedaż przez słuchawke abonament z drugim nowym numerem to już coś osiągnąłeś

xmen

szalona - 2013-08-06 19:09:07 święta racja ....pełen szacun....zgadzam się w 100 % polecam, z małymi wyjątkami -kasa awsze na czas

szalona

święta racja ....pełen szacun....zgadzam się w 100 %

dada

zależy...jest na każdym projekcie ktoś inny kto szefuje. Ja sprzedawałam 3 produkty z różnymi szefami, na dwoch byli tacy co odzywali sie do Ciebie tylko żeby zapytac ile masz sprzedaży ale na ostatnim jakim siedzialam bylo naprawde spoko wiec zycze Ci aby trafil na akcje gdzie jest naprawde fajna atmosfera a nie szutczna jak to nie ktorzy probowali tworzyc i to jest zauwazalne , ze nie ktorzy jak już interesuja sie Toba to po lebkach i to bardziej z przymusu. Wiadomo wymagania na tym ostatnim byly i trzeba bylo sie dostosowac albo czasem wysluchac swoje ale przynajmniej wiedzialas za co, a kiedy zrobilo sie dobrze tez to doceniali i przede wszystki zawsze szczere odpowiedzi i przekazy a nie owijanie w bawelne jak na niektorych. Tak jak mowie wszystko zalezy gdzie na projekcie sie znajdziesz. Ogolnie polecam spróbować ale ciesze sie, ze teraz robie juz co innego :) Pozdrawiam sale pomaranczowa na dole

lili

Jeśli będziesz znała produkt, który sprzedajesz nie będziesz miała problemu;) Pamiętaj o jednym: musisz sama spróbować i ocenić. Na jakim projekcie będziesz?

nowy

zaczynam od poniedzialku tam prace? powiedzcie tak naprawde jak tam jest , jest sie czego obawiać czy wrecz przeciwnie ?prosilbym szczerze

No racja tam sie dlugo nie popracuje .nawet jesli jestes kilka miesiecvy dobrym pracownikiem i zdarzy sie gorszy tydzien , dwa to od razu chca Cie wymienic na lepszy / gorszy model .Nie wazne Byle ktos nowy! Ponadto praca naprawde ciezka ,mysle ze 5-6 godzin w tej pracy powino byc maksymalnie.A zazwyczaj 8,9 godzin trzeba chodzic.Zdarzalo sie ze na 10 trzeba bylo chodzic! co wykanczalo bardziej niz fizyczna praca. Kto nie wierzy moze sprobowac;) Ponadto koordynatorzy sa rozni ,jedno naprawde spoko ,inni tragiczni.I tu nie chodzi ze zwracaja uwage wymagaja -bo waidomo ,ze to ich praca.Ale tez zalezy jaki maja szacunek do drugiego czlowieka .mam tu na mysli (usunięte przez administratora).Ktora nie umie nawet sluchac i odpowiadac konkretnie na odpowiedzi.Potrafi oskarzac o cos czego sie nie zrobilo , nie powiedzialo i zganiac odpowiedzialnosc na innych za zle wypelnione przez siebie obowiazki.Wszystko byle sie lepiej poczuc:) Dziwna. Generalnie jak ktos chce dorobic chwilowo to mozliwa praca a le dluzej niz rok nikt tam prawie nie wytrzumuje.Albo go zwolnia albo sam ucieka i to zazwyczaj bardzo szybko.

Zostaw merytoryczną opinię o Telbridge sp. z o.o. sp.k. - Radom

• Jak się pracuje w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 27 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Telbridge sp. z o.o. sp.k.