Telbridge

Radom

Opinie o Telbridge

ups 2015-06-17 21:52:47
14 zł to ściema NIE MA TAKIEJ STAWKI GODZINOWEJ.Tam nie ma komu pracować,starzy pracownicy się pozwalniali dlatego tak usilnie potrzebują ludzi i wypisują te kłamstwa.Sala sprzedażowa pusta,no cóż firma chyli się ku upadkowi-najwyższy czas.
upsss 2015-06-20 00:32:28
Nikt nie mowi o premi ktora mozna wypracowac. Znam takich co mieli po 1500 zl miesiecznie 2 pietro. Pracowalem tam nie majac takich pieniedzy inny projekt, odszedlem w momencie gdy zwalniali ludzi ktorzy przychodzili towarzysko, skrypt, przerwónia.
ja 2015-06-25 15:19:27
nie można mieć 13 zloty na godzine na stałe to jakas bzdura jednego miesiąća masz 13 drugiego nie wyrobisz normy i wracasz do 10 a i jeszcze od czasu ile tam pracujesz to zależy
ja 2015-06-26 14:51:10
mam pytanie jak rozwiązać umowe zlecienie z telebridge ktora podpisalam do konca 2016 r
WR5061N 2015-07-02 07:13:13
co jest do cholery grane??????????powiem tak czytam wasze wpisy ok=suma sumarum niech SV spojrzą jakie jest społeczeństwo w Polsce,ludzie są nie chętni do rozmów,i uważam że zwolnienie ankietera to bzdura..jesteśmy w 40.000.000 narodzie i setki firm działających na terenie całego kraju,i każdy jak bajeczki wciśnie to cyrki są
kajaja 2015-07-20 19:10:13
@WR5061N rozumiem Twoje żale i wiem o co chodzi, ale wydaje mi się, że niektóre oferty od nich są całkiem cikeawe.. a na pewno przyciągają uwage jak opis "Unikałeś pracy w Call Center? Niepotrzebnie! Konsultant 10zł/h" przynajmniej podali jsno warunki finansowe no i obowiazki, aż jestem ciekwy tej pracy.
Sonny 2015-11-10 15:06:48
Szczerze dobra firma tylko nie każda praca pasuje do każdego człowieka,wiadomo że ktoś o nieciekawej barwie głosu nie da sobie rady w Telbridge.
melon 2015-11-17 20:06:34
@Sonny, wiesz może nie chodzi o emisje głosu, chociaż też jest to ważne,ale o zaprezentowanie produktu oraz siłe przebicia i persfazji, jezeli to masz to wtedy wyniki są wysokie, teraz maja nowe ogłoszenie na stanowisko telefonicznego doradcy klienta,nie jest to ciezka praca,zarobic mozna jak sie chce i wykazuje sie chceć.
kaja 2015-11-20 02:59:21
tak, tak emisja głosu tu dużo daje, jak masz miły i ufny głos to mozesz zdziałać naprawde cuda moim zdaniem.
student 2015-11-22 06:11:45
Może i ja bym spróbował, w ogloszeniach pisza, że oferuja stawkę 10-15zł/h oraz co dla mnie wazne elastyczny grafik.
jamno 2015-11-24 12:06:13
No i przy elastycznym grafiku stawka od 10 do 15 złotych to już naprawdę sensownie. Najczęściej jak się słyszy to jest poniżej 10.
Tomasz 2015-11-26 15:16:34
No ale start jest z 10 ??? a do 15 długa droga pewnie, no i wiadomo, że na rękę mniej niż 10 no bo składki potrącają. Więc to nie kokosy.
nokik 2015-12-08 01:35:55
No wiadomo, że na początku nie ma dużych pieniędzy ale jeśli ktoś lubi tą pracę i dobrze się odnajdzie, to spokojnie może się dorobić także premii na tym stanowisku.
Tomasz 2015-12-08 15:22:41
A ta premia to ile? bo nie wiem czy wysyłać CV.
Mama 2015-12-18 17:29:30
@Tomasz to wiadomo, że pensja jest różna, konsultancji zarabiają w zależności od tego ile poświęcenia i serca włożą w sprawę :) Ja zarabiałem nawet i po 3500zł
SZCZEROŚĆ 2015-12-30 12:38:04
Totalna bzdura!! widac ze powyzsze wpisy pisze ewidentnie ktos z firmy... pracowałem w tym gów... ponad 2 lata i nikt nigdy nie miał nawet 14 zl! a oni wypisuja takie bzdury ze nawet 15 normalnie smiech na sali. wystarczy spojrzec ile maja ogloszen madrym nie trzeba byc zeby stwierdzic ze nikt nie chce tam pracowac...
ryhjuk 2015-12-30 16:19:06
czesc wszystkim moze ktos z was bylby zainteresownay praca w firmie Telbridge Sp. z o.o. na stanowisku konsultanta telefonicznego na przyklad w Toruniu
STOP TELBRIDGE 2016-01-07 07:14:26
NIE!
proksa 2016-01-08 02:08:59
Witam serdecznie. To co urzekło mnie w firmie i zrobiło największe pierwsze wrażenie to na pewno atmosfera . Ludzie świetnie się tutaj miedzy sobą dogadują.
ejty 2016-01-21 19:44:23
też to zauważyłem, najważniejsze, że jest dobra atmosfera i lepiej się do pracy wstaje :) właśnie do nich koleżanka aplikuje na stanowisko konsultantki telefonicznej w częstochowie
aleksandra 2016-01-22 18:02:45
tak atmosfera fajna jak nie musisz wciskać gównianych produktów klientowi, aplikowałam na stanowisko w projekcie nie sprzedażowym żeby nie musieć ludzi do niczego przekonywać, a w efekcie i tak musze. chce zerwać umowe o dzieło ,, tylko nie wiem czy poniose jakieś konsekwencje
motorol 2016-01-23 19:49:55
@aleksandra prawie zawsze konsultant telefoniczny ma bardzo ciężko sprzedać produkt bo ludzie są niechętnie nastawieni do takich. Obecnie w Kielcach oferują 10-15 zl/h na stanowisku konsultant telefoniczny więc to całkiem sporo
Sabinaaa 2016-01-29 22:41:42
Poproszę o informacje, czy na Infolinii dotyczącej ubezpieczeń za słaby wynik grożą rozwiązaniem umowy ? Czy poprzez takie zestawienie, można tam pracować dłużej , czy jeśli wynik będzie słaby, wręcz niski, to po dwóch tygodniach mogą podziękować za współpracę ?
oradzam 2016-01-31 10:52:15
praca w TEJ FIRMIE W KIELCACH ODRADZAM JAK ONI TRAKTUJĄ KONSULTANTÓW 10-14 ZŁ ZA GODZINE JESLI BYŁA BY TO PRAWDA NIE OGŁASZALI BY SIĘ CO CHWILE A JEŚLI CHODZI O PROWIZJE NIGDY JEJ NIE WIDZIAŁEM I GODZINY ZAWSZE SIE NIE ZGDADZAŁY
rtyhjui 2016-02-01 17:01:06
wlasnie widzielm ze oferta dotyczaca pracy jako konsultant telefoniczny jest ciekawa bo nie dosc ze oferuja 10-15 zlotych za godzine to jeszcze jakas prowizje
undor 2016-02-17 20:53:10
Tylko nie zadeklarowali czy podawana kwota to kwota brutto czy netto @rtyhjui. Wiadomo jednak, żę możesz ustalać swój grafik. Więc coś idealnego dla studentów.
hola 2016-02-23 12:04:57
to fajnie, że grafik w jakiś tam sposób można dostosować pod siebie. Wiele młodych osób pewnie marzy o pracy, gdzie się nie przemęczy i da radę zarobić ucząc się jednocześnie :) @undor
lalala 2016-03-19 19:19:01
Byłam zobaczyłam i się zmyłam. Dla osób o mocnych nerwach
sylwia 2016-04-09 11:51:48
A co takiego się tam dzieje, że się zmyłaś? Widzę, że oni głównie na słuchawkę szukają, to chyba taki standard rotacyjny u nich. Ciekawa jestem stawek, od czego są one uzależnione dokładnie. Z góry dziękuję za odpowiedzi
lili 2016-04-23 10:23:15
Zaczyna się od 10 zł. Masz wynik możesz już od pierwszego miesiąca pracy dostać tzw. bonus lojalnościowy do każdej przepracowanej godziny od 1 do 4 zł. Wyniki uzależnione są indywidualnie od danego projektu. Jak chce się pracować a nie tylko odbębnić parę godzin na plotkowaniu z koleżanką/kolegą można sporo zarobić. Ja pracuję tam już 4 lata, od 3 lat mam stawkę 13 zł, nikt mi jej nie obniżył, innym owszem, ale tylko dlatego że pomylili pracę z kawiarnią gdzie można sobie posiedzieć ze słuchawką na uszach przy kawce z koleżanka i pogadać zamiast zająć się praca. Premia praktycznie co miesiąc 800-1500 zł. Łatwo policzyć ile spokojnie wyciągniesz na rękę. Wiadomo wszystko brutto, chociaż chyba nie dla wszystkich jest to logiczne ;) Jedyny minus brak umowy o pracę...
proksa 2016-05-10 17:20:02
też słyszałem @iii , że kasa u nich słuchawce jest ok
PRACA 2016-06-13 14:49:04
PODOBNIEŻ JEST PRACA CAL CENTER W RADOMIU W FIRMIE GARDEN PHARM NA UL. STAROMIEJSKIJ DOBRE WARUNKI PRACY STAWKA GODZINOWA WYSOKA JA TAM WYŚLE CW PRZEZ OLX
Piotr skans 2016-06-14 12:31:52
Byłem tam i wcale nie jest kolorowo jak na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać. Mój kolega zwolnił się po miesiącu takie ciśnienie atmosfera.
praca 2016-06-20 09:08:50
JA BYM CHCIAŁA DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O TEJ PRACY W GARDEN PHARM CHCIAŁABYM ZŁOZYĆ TAM CV ALE SIĘ BOJĘ ZREZYGNOWAĆ Z PRACY I IŚĆ DO INNEJ ŻEBY SOBIE NIE POGORSZYĆ JAK TAM JEST NIECH KTOŚ NAPISZE BO JA SŁYSZAŁAM ŻE JEST SUPER DUŻA STAWKA GODZINOWA PREMIE WIELE SIĘ NIE ROBI NIE TRZEBA NON STOP MÓWIĆ PRZEZ TELEFON BO NIE SPRAWDZAJĄ PROSZĘ NIECH KTOŚ OPISZE JAK JEST BĘDE WDZIĘCZNA.
Renia 2016-06-21 10:33:52
pracowałam tam, jak ktoś mówi ze stawka jest duża niech tam pójdzie przekona się, ŻE TAK NIE JEST, TO BZDURY A NAJGORSZA JEST ATMOSFERA. CALI SUPERWAJZORZY TYLKO OBGADUJĄ ZA PLECAMI ZE TEN TO TAKI A TA TO SIĘ NIE MYJE-KULTURA NA WYSOKIM POZIOMIE, ROZMOWY KAŻDĄ ODSŁUCHUJĄ I CZEPIAJĄ SIĘ BYLE CZEGO.
OSOBIŚCIE NIE POLECAM.
PRACA 2016-06-21 12:14:12
NICK RENIA CZY TY PISZESZ O GARDEN PHARM W RADOMIU JAK TAK TO OPISZ JAKIE STAWKI PREMIE NA JAKIM STANOWISKU I JAKA ATMOSFETRA TAK DOKŁADNIEJ DZIEKUJĘ
anonim 2016-06-21 16:20:02
Wytrzymałam w tej firmie niecały tydzień. Składałam CV na obsługe infolinii a jak sie okazalo trafilam na telesprzedaż na dodatek od TYGODNIA dzien w dzien przychodziłam na szkolenie które trwało po dwie trzy godziny dziennie. Mam do pracy 30 km w jedna strone i nie jest mi kolorowo przyjezdzac codziennie tylko na szkolenie nie wiedząc nawet czy dostane za to kase. Wszystko ładnie pięknie ale tylko w ogłoszeniu. Nigdy nie chciałam pracowac w telemarketingu, stąd tez chciałam pracowac na infolinii a w tej firmie niestety wszyscy mijają sie z tym co jest napisane w ogłoszeniu. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM, NIE WIERZCIE W TO CO OBIECUJĄ W OGŁOSZENIU
ert 2016-06-21 19:25:23
ej ale nie tylko call center ale widze ze tez szukaja specjalsity do spraw reklamacji w Radomiu oferuja atrakcyjne wynagrodzenie 10-15 zł/h (wraz z premiami i bonusami) profesjonalne, płatne szkolenia podnoszące kwalifikacje miłą atmosferę w zgranym zespole
ICKKKKK 2016-06-22 15:17:59
RZECZYWIŚCIE JEST PRACA W GARDEN PHARM SP. ZO.O. W RADOMIU UL. STAROMIEJSKA NA OBSŁUDZE KLIENTA BIZNESOWEGO CV TRZEBA ZŁOŻYĆ W SIEDZIBIE PODOBNO 12 ZŁ ZA GODZINĘ BRUTTO PLUS PREMIE
Ania Annna 2016-06-23 22:10:45
Byłam w telbridge na starcie daja dobre pieniadze jak na warunki radomskie a szkolenia chyba najlepsze jakie miałam ze wszystkich firm call center. Jak do tej pory dobrze mi idzie i wesolo jest :) Pracuje na infolini, tak jak pan powiedzial na rozmowie kazdy sobie pomaga dobry zespol trafilam :)
PAROLE 2016-06-27 08:57:39
JEST PRACA W GARDEN PHARM W RADOMIU 12 ZŁ ZA GODZINĘ PLUS PREMIE I DODATKI JAK NIE MA REKRUTACJI TO I TAK MOŻNA SKŁADAĆ CV W SIEDZIBIE NA UL. STAROMIEJSKIEJ TAK SŁYSZAŁAM.
doswiadczona 2016-06-27 13:32:26
W Radomiu pracowałam w 5 call center, a w Telbridge prawie 2 lata,ludzie są naprawdę fajni ale sama praca i zaloga 'kierownicza' niestety nie... Teraz pracuje w Gardenpharm podoba mi się, super atmosfera, kierownictwo wyrozumiale, fajni klienci ktorym nic na sile nie trzeba wciskać.
df 2016-06-27 21:03:06
hej no do Radomia to oni w dalszym ciagu poszukuja konsultatnow telefonicznych oferuja miedzy innymi stabilne warunki zatrudnienia i elastyczny czas pracy – możesz ustalać swój grafik - gwarantowane wynagrodzenie podstawowe: 10-15 zł/h dodatkowe premie
ola 2016-06-28 14:38:17
ja też słyszałam że w Garden Pharm jest nie żle że płacą 12 zł godzina brutto plus premie dodatki praca od pon-piątek 8-16 jako konsultant do spraw sprzedaży i podobnież na reklamacjach cv można podobnież składać osobiście w siedzibie nawet jak nie ma rakrutacji a może się uda
pandziatko 2016-06-28 22:24:55
Właśnie zaczęłam tam pracę i nie jestem pewna, czy jeśli zwolnie się po miesiącu to czy wypłaca mi pieniądze? I czy muszę wyrobić do tego jakąś konkretną liczbę Godzin? I co by się działo jeśli wyniki sprzedaży byłby niezbyt Duże?
trelemorele 2016-06-29 00:24:37
A....a czy to Ty? hihi ;) a napisalas, że do Wa-wki na szkolenia trzeba jezdzic?
trelemorele 2016-06-29 00:26:22
Pozdrawiam A...a ;)
OLA 2016-06-29 14:58:50
W GARDEN PHARM JEST NAJLEPIEJ DOBRA PŁACA 12 ZETA PLUS PREMIE DODATKI I REKRUTUJĄ NAWET JAK NIE MA W NECIE TO MOŻNA SKŁADAĆ CV OSOBIŚCIE NA KONSULTANTA TEL.
arletta betta 2016-06-30 15:17:18
Garden pharm to co tu reklamujecie to oszustwo. Jak mozna napisac ze najlepiej skoro to oboz pracy atmosfera szkoda gadac!!! Jak mozna byc tak bezczelnym i jeszcze reklamowac sie na innej firmy forum zenada... wystarczy spojrzec co pisza o was w necie. Wyzyskiwacze!!!
robiget 2016-06-30 15:50:28
Musza miec duze braki w ludziach hehe
Pracuje w telbridge od niedawna kilka miesiecy. Wyplata zawsze na czas i dobre pieniadze. Nie wiem jak w innych firmach ale tu atmosfera i ludzie cos pieknego
Ogolnie na plus i mozna sie rozwijać.
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telbridge