Opinie o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Telbridge sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Radom

julian

Na sali orange jest okropnie jak sprzedajesz ok jak tylko nie masz wyników do 11 to wyganiają do domu. Pani szefowa zawsze jest niezadowolona wynikiem zawsze jest źle, nigdy nie można przewidzieć następnego dnia pracy...........

Piekna

W tej firmie wielkim PROBLEM jest naprawienie Klimatyzacji .. 60 osob na sali okna pozamykane bo zimno ludzia co siedza pod oknami a michal tylko chodzi i ma wszystko w nosie. Ktos od czasu do czasu wlaczy klimatyzacje to smierdzi (usunięte przez administratora) pewnie nie odgrzybiana od 5 lat bo jeszcze nigdy nie pracowałam w takim miejscu zeby tak z klimatyzacji smierdzialo , zapewne jest to nie zdrowe dla organizmu i jakby pryszla jakas kontrola zamkneli by placowke ;) mam nadzieje ze to sie kiedys stanie i bekna osoby za to ze teraz trujemy sie grzybem na sali. Moze KTOS Z TELBRIDGE TO PRZECZYTA I NAPRAWIA odgrzybia i napelnia klimatyzacja !!!!!!!

justyna

Plus dla tej pracy, za to, że umożliwia sprawdzenie włsnych możliwości. Jak się przyłożysz do pracy to premie można wypracować dobre, a i w stawkę godzinową można wyższą wskoczyć za dobre wyniki. Minus, to to, że można pracować tylko od 9,00 Cały dzień jest się poza domem i nie ma możliwości pozałatwiania spraw na mieście,Trzeba się specjalnie zwalniać. Ta praca nauczyła mnie jak wybrnąć z klasą z trudnych sytuacji i jak radzić sobie z trudnym klientem.

kaja

Praca jak każda inna. 1500 zł na reke, jak się lepiej przyłoże to i więcej. Siedzę, rozmawiam, jak robie swoje, to się nikt mnie nie czepia i jest ok.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Telbridge sp. z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.

Ludzie ogarnijcie się. Ja tam pracuję ponad pół roku i do najlepszych nie należę ale mi w przeciwieństwie do niektórych zależy na pracy. Nie wymyślam durnych powodów żeby po godzinie iść do domu. Przychodzę codziennie, robię co mogę żeby sprzedać bo kasa mi potrzebna a jak mi nie idzie czasem idę na odsluch czasem do domu, ale życie to nie bajka. Następnego dnia walczę od nowa. A jak słyszę że ktoś się źle czuje i głowa go boli i musi iść do domu to ręce opadają. Czy jak byscie byli na etacie to z byle jakiego powodu do domu byście chcieli iść? Wątpię bo wtedy długo w takiej firmie byście nie pracowali. Na projekcie mam kilkanaście osób które pracują rok, pół i nie narzekają bo szanują pracę i podchodzą do niej odpowiedzialnie. w telbridgu pracują dłużej niż ja, potrafią też zarobić (200 godzin po 11 zł, dla mnie to sporo jak na radom i płatne w terminie). To jest praca i za pracę płacą. Chyba że ktoś ma ofertę pracy gdzie za siedzenie płacą dajcie znać i odchodzę z telbridga. Czekam na info

kasieńka1234
@pracownik

(usunięte przez administratora)....Zachowujecie się jak wielkie szefowe w wielkiej firmie a to tylko telbridge i pracujecie na (usunięte przez administratora)jak każdy....

Pracownica111

Ja mogę powiedzieć tyle... pracuję tam i czy jestem zadowolona to zależy od dnia oczywiście nie mojego, a supervisorów. Jeśli mają dobry humor nie jest źle. Jeśli chodzi o sale pomarańczową to chyba najgorsza jest(usunięte przez administratora)Jeśli chodzi dokładnie o pracę to niby się zwalają o małe sprzedaże itd jak by nie wiedzieli, że to zależy od szczęścia na jakiego klienta się trafi no, ale oni muszą pokazać kto tam rządzi. Niesprawiedliwe są np za to urywanie godz pracy... każdy w tych czasach chcę sobie zarobić i uwierzcie jak by były inne propozycje pracy w naszym kochanym Radomiu to by wiele osób by tam NIE PRACOWAŁO! Nie polecam tam pracy ludziom szybko się stresującym bo ta praca na rozmowie kwalifikacyjnej tylko się wydaję na łatwą i przyjemną. Pozdrawiam Supervisora (usunięte przez administratora) bo akurat oni są w porządku :) (chodzi o sale pomarańczową)

ktos

Ja również nie polecam tej firmy ta praca to jedna wielka ściema, musisz robić z siebie idiote. Jeśli jednego dnia uda ci się sprzedać dużo produktów to cię chwalą jetes super, na drugi dzien idzie ci gorzej to wyganiają cie do domu jestes wtedy nikim. Wiem ze ciężko jest znaleźć pracę ale naprawde szkoda czasu i waszych nerwow NIE POLECAM!!

Niunia.

już tyle czasu tam jestem a jeszcze nie widziałam aby ktoś kogoś gnoił. Praca jest ok :) troche nudne bo trzeba gadać w kółko jedno i to samo ale naprawde ludzie są świetni :) przerwy w sumie długie bo 10 min na godzine to duzo :) dodatkowo czujesz sie jak w domu w takiej duzej rodzinie :) svr wcale nie sa aż tacy okropni jak tutaj piszą. Wiadomo są od tego aby pilnować porządku i to robią ale nie spotkałam się jeszcze z jakimś nieprzyjemnym zachowaniem z ich strony :) a na odprawach kazdy ma cos do powiedzenia i nawet pozartowac idzie :)

kkkkkkk

Pracuje w tej firmie i to co piszecie jest śmieszne ponieważ ja mam super odczucie ludzie fajni, atmosfera też. jestem bardzo zadowolona. nikt mnie nie traktuje jak psa tylko jak współpracownika. Polecam

aśka

ludzie przestańcie narzekać praca jak każda inna nie ma przecież nic za darmo. ja pracuję i wszystko ok elastyczne godziny pracy super ludzie i zarobki jak na radomskie warunki całkiem dobre a jak komuś zależy i ma wyniki to premia też całkiem przyzwoita. może praca trochę monotonna ale jak się coś robi dłuższy czas to staje się przecież rutyną. zamiast opierać się na opiniach spróbujcie sami bo warto

ja pracuje tutaj już drugi rok i nie zgadzam sie z opiniami ktore niegrzecznie atakuja ludzi pracujacych w tej firmie mysle ze jest lepiej jak bylo. wyplate mam zawsze taka jak wypracuje czasami denerwuja uwagi super kogos tam ale mam to gdzies. Szukam pracy choc to nie jest latwe w Radomiu na razie zamierzam tu jeszcze pobyc kilka miesiecy. pozdrowienia dla sali pomaranczowej.

on

polecam zarobki własciwe do wykonywanej pracy

Anja

Ja osobiście polecam pracę w telbridge. Jak na radomskie warunki płace są ok. I zawsze na czas. Nie ma żadnych opóźnień. Atmosfera w pracy przyjazna, Ludzie sympatyczni.

nowa

Kochani, w tym miesiącu przeprowadziłam się do Radomia i szukam pracy, a pracowałam wcześniej w CC. Możecie powiedzieć coś więcej o tej firmie? Czy mają tylko projekty sprzedażowe? Najważniejsze jaką mają stawkę za godzinę? Czy są systemy motywacyjne? Z góry dzięki za odpowiedzi.

mmm

Jak tam się teraz pracuje?Jakie zarobki?Bo mam miec rozmowę w poniedziłek ale wcześniejsze opinie za pozytywne nie były i nie wiem co robić:(tym bardziej że jestem dojezdna - ponad 30km do Radomia

Peacemaker

Hej. zmieniło się coś w tej firmie? pytam bo właśnie chciałbym tam aplikować, ale wszyscy mi odradzają.[usunięte przez moderatora] supervisorzy z łapanki, a co lepsi uciekli..pomocy bo nie wiem co robić!!

prawnik

jeżeli na umowie o pracę ktoś cię karze to jest to umowa o pracę więc radzę wnieść pozew o ustalenie istnienia stosunku pracy- nie ulega przedawnieniu- do sądu pracy i zgłoszenie tego faktu do państwowej inspekcji pracy a inspektor z urzędu podejmie odpowiednie działanie z wnioskiem o nałożenie kary włącznie...takie praktyki są przestępstwem...a napewno łamaniem praw pracowniczych-po ustaleniu istnienia stosunku pracy, a jeżeli zawierane są umowy zlecenia tylko dlatego aby ucieć przez ZUSem to jest to przestępstwo...

prawnik

poczytaj sobie przepisy, to co piszesz to totalna bzdura- zlecenie to nie umowa o dzieło gdzie liczy się wynik pracy w umowie zlecenia tego nie ma...

szukam pracy

wysłałem cv czekam na odpowiedź z Telbridga. A jak wygląda praca na projektach, które są w miarę łatwe, a na których jest ciężko?

masz racje koleżanko! Taki pajac team lider myśli że jak się wykaże stosując bezwzględne zasady z siusiaka wyssane to go zatrudnią na stałe :) na Boga poniżać ludzi by pracować na stałe w firmie do której się wstyd przyznać z obawy by w dziób nie dostać od kogoś kto został tam poniżony, to się nazywa ambicja...

Zostaw merytoryczną opinię o Telbridge sp. z o.o. sp.k. - Radom

• Jak się pracuje w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 27 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Telbridge sp. z o.o. sp.k.