Horus-Energia

Opinie o Horus-Energia

anonim 2008-11-05 10:49:54
OK.
K 2009-01-14 13:41:29
Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rodzinna - stabilna
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako Rozwój dostateczny szkolenia - super.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są - w większości mili życzliwi przyjaźni również zarząd.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? zależy od stanowiska
anonim 2009-09-28 17:12:23
Typowa niewielka polska prywatna firemka z wyzyskiem, pracą po godzinach (niepłatnych) i ogromnymi oczekiwaniami względem nowych pracowników.
nikola 2011-06-14 14:21:23
zgadzam sie z anonimem na stanowiskach sprzedażowych, najlepszy kandydat - po studiach doktoranckich z pensją robotnika na pół etatu.
kariera 2014-08-12 13:12:21
Firma z branży energetycznej oferująca kompleksowe rozwiązania: produkcja, sprzedaż, fotowoltaika oraz doradztwo w zakresie dystrybucji energii poszukuje Doradcy oraz Managera. Oferujemy podstawę plus system prowizyjny. Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie aplikacji na adres: kariera.energetyka@gmail.com
sprzedawca 2014-12-30 11:57:22
witam serdecznie - poszukuje pracy jako sprzedawca najlepiej właśnie w takiej firmie jak horus energia. tak właściwie to chciałem poznać jakieś szczegóły jak wygląda rozliczanie z pracownikami sprzedażowymi czy jest tam system prowizyjny wprowadzony czy jak to wygląda? chciałbym podjąć taką pracę.
hassan 2015-01-04 17:36:27
Jaki pakiet socjalny ? Tam nie ma coś takiego . Praca przez 6 dni w tygodniu bez nadgodzin i godziwej pensji
Hassan 2015-01-04 18:07:02
Jeżeli chcesz poznać prace w Firmie nastawionej na wyzysk maksymalny pracownika to dobrze szukasz. Dobra praca na wyrobienie sobie punktu odniesienia przy następnej pracy. Gdzie byś później nie trafił to będzie lepiej.Jak podliczysz koszty dojazdu to niewiele zostanie na wakacje, o il;e będziesz miał czas na urlop bo z tym to różnie tam bywa...
Anonim 2015-02-22 19:14:08
Potwierdzam to co napisał Hassan. W każdym innym miejscu, w którym później pracowałem było lepiej. Już mi się nawet nie chce pisać o tym oszołomstwie. Nie polecam.
sylwester j 2016-03-31 10:05:06
są osoby które nie mają honoru - są to pracownicy na "menadżerskich" stanowiskach. jak ktoś jest jest p... to kanarkiem nie zdechnie.
ngg 2016-05-15 15:09:45
roman, oj już nie ma. TEraz potrzebują automatyka z doświadczeniem minimum dwuletnim, Tak się zastanawiam czy nie złożyć swojej aplikacji chociaż z tego co słyszałem, to u nich jest wymagane poręczenie od poprzednich pracodawców - czy nie da się tego obejść ?
Zostaw swoją opinię o Horus-Energia - Sulejówek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Horus-Energia