Opinie o Hilding Anders Polska Sp. z o.o. w Murowana Goślina

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hilding Anders Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hilding Anders Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hilding Anders Polska Sp. z o.o. w Murowana Goślina

Robol

W Hilding świetnie się pracuje, polecam!

serafin_

ja bardzo polecam robotę w hilding. mało która firma dzisiaj się wywiązuje ze swoich obowiązków, zapewnia normalne warunki. a ci którym nie chce się robić zawsze będą narzekać, czy będą robić materace czy samochody. polecam hilding, super pracodawca

materac
@serafin_

sam wiesz . ze jestes oszustem wszedzie trzeba pracowac - ale nie wszedzie - niewolniczo

feron

nowy akort powoduje wrzucenie wszystkich do jednego worka ,lzejsze stanowiska sa tak samo oplacane niz te ktore wymagaja wiecej pracy a miedzy starzami jest roznica 100 zl pracujac rok ma sie tyle prawie co ten co pracuje 12 lat.akort ktory mial zachecic do pracy powoduje ze ludzie szukaja pracy ,sam przy najblizszej odejde.Pracowac trzeba wszedzie ,ale skad brac motywacje po tylu latach pozdrawiam

judyt

bardzo fajna firma ,komu sie nie chce robić to zawsze bedzie żle!!!!!!

nero
@judyt

Zgadzam sie z Judyt! Każdy chciałby przyjśc, posiedzieć i pogadać z kumplami, a potem wyjść z pełnym portfelem. A tu trzeba pracować! Jak się pracuje to się ma. W Hilding jest ok. Plus to, że zawsze dotrzymywane są terminy wypłat, firma się rozwija, coraz lepsze są warunki pracy. Kazdy wie co i ile ma zrobić i za to jest wynagradzany. proste.

Neutral
@nero

Od razu widać, że jest Pan osobą "zainteresowaną" - wypowiedź stronnicza. Nieładnie. Czy firma Hilding naprawdę musi uciekać się do takich zagrań?! Żeby przez podstawionych ludzi łatać sobie reputację? ...ECH

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Hilding Anders Polska Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik produkcji? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Misiaczek22

Witam, pracuje juz ladnych pare lat w tej firmie i nikomu jej nie polecam. Pracownik w tej firmie jest dla "góry" nikim. Traktuja ludzi jak smieci dosłownie nawet czasami nakazuja grzebac w smieciach i wymieniac worki. Zostal wprowadzony nowy akord ludzie robią zeby wyrobić norme, ale i tak wyplaty są żenujące istny wyzysk człowieka. Aktualnie poszukuja pilnie do pracy bo wiele osób zwolniło sie z powodu nowego akordu oraz 4 BRYGAD które zostały wprowadzone na Centrum Materacy Sprezynowych(Doplata za 4 brygady wynosi 140zl) co jest smiechem na sali, także jezeli chcecie isc tam do pracy 2 razy sie zastanówcie, pozdrawiam

qwerty

Witam. Jakoscc materacy zarowno sprezynowych jak i piankowych nie powala. Niby kontrola jest ale tak naprawde jest nacisk na ilosc, szczegolnie na dzialach gdzie jest akord. Sprawdzajac kazda sprezyne, pianke nie zarobia

właściciel hildingu

I macie za swoje wielka FIRMO. Ja akurat pracownikiem nie jestem, a dokłądniej to zakupiłam w tej firmie łóżko które kosztowało mnie prawie 4000 zł i co ? I to, że w momencie kiedy chce złożyć reklamację (po miesiacu czasu od zakupu) nagle jestem zlewana ciepłym moczem. Jak widać firma nie traktuje powaznie nie tylko swoich pracowników - co już jest nie dopomyslenia, to próbuje prowadzic biznes zlewając własnych klientów ciepłym moczem. PO DWÓCH MAILACH Z PROŚBA O POKIEROWANIE MNIE W ZWIĄZKU Z CHĘCIA ZAREKLAMOWANIA PRODUKTU - MAILE ZOSTAŁY ODCZYTANE I ODPOWIEDZI BRAK DO DNIA DZISIEJSZEGO A MINEŁY JUŻ OK 3 TYGODNIE!!!! WSTYD, SŁOMA Z BUTÓW I TYM RAZEM NIE PRZEPUSZCZĘ. Nie przepuszczam butów za 200 zł. to łóżka za 4000 klocki tym bardziej nie zamierzam. A jaka była jego wada ? Obszycie glównego materaca wyglada jak psu z gardła wyjęte!!!!! Zainteresowanych zapraszam na elizabethvanburen@wp.pl - chetnie podeślę foty tej padliny za 4000 koła!!!!

Jannik

Ja mogę! Potwierdzam. Jest jakość produktów, coraz lepsze warunki pracy (generalnie nigdy nie można było narzekać, ale widzę że firma idzie do przodu), bezpiecznie pod względem zatrudnienia i bhp.

z Hildingu

Fajnie, że u Nas w Hildingu powstały w końcu związki ale co z tego skoro, kierownicy działów zmuszają ludzi do podpisywania petycji "w imieniu pracowników" z których wynika, że nie chcą oni aby związki mieszały się w umowy akordowe, do ludzi, którzy nie podpisali przychodzi potem brygadzista z pytaniem dlaczego tego nie zrobili i kończy sie na tym, że podpisuje każdy. W firmie panuje powszechny wyzysk i gnoi się pracownika za byle co.

z Hildingu

500 zł w lato na urlop ale potem minus 400 z premii za to, że nie było Cię w pracy przez 2 tygodnie, pakiet socjalny jest tylko z nazwy.

były

jeśli ktoś chce stracić lata pracy to zapraszam ta firma to porażka nawet po kilku latach(usunięte przez administratora)

eddy,gdy nie ma zamówień to ci dają piątki wolne,potem robota sie ruszy to odrabiasz te dni w sobote przy normalnej godzinowce gdzie powinno byc 100% platne, to tylko przyklad co tam sie wyprawia.

Wyzysk,zabieranie premii za byle co, i odrobki kto pracował wie o co chodzi;)

Święta racja omijać bardzo szerokim łukiem !!!!!

,,,

Robisz,robisz i(usunięte przez administratora)z tego jest.Podwyżki sa ale roboty.Zarobki na prawdę zaskakują.Najniższa krajowa to norma.Jeżeli ktoś chce zarobić dobre pieniądze i nie być wykorzystywanym to musi omijać tą firmę lub smarowac dobrze (usunięte przez administratora). Porażka ogólnie

Romek

Witam, Czy ktoś może coś więcej powiedzieć odnośnie terenowego handlowca w Hilding Polska? Jakie warunki pracy? Jaka pensja? Jaka rotacja? Jakie samochody służbowe? Jak szefowie? Z góry dzięki R.

do anonim

anonim - 2013-06-13 19:32:26 Szukam informacji dla kuzyna na temat pracy w hilding polska. Wie ktoś może ile się tam średnio zarabia?Pracy jako prezes, dyrektor? jakie stanowisko?:)

KATE

witam, Czy macie więcej jakiś informacji odnośnie pracy handlowca HAP? Jakiego rzędu są zarobki na tym stanowisku? Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną.. Warto? P.s Jak HAP ma się cenowo na tle konkurencji?

siema niepowinny robic takie osoby jak ulatowski jest jak szczur jego specjalnościa jest dzwonienie w czasie pracy i bawienie telefonem ciekawe że nikt mu nie zwróci uwagi przechodzac kilka razy zauwazylem jak sie bawi i najlepsze jest to ze dochodzi 15 po a on już idzie myc rączki bo ma koniec niepowinny takie osoby pracowac w zakładzie z takim ryjem jak on dlaczego nie moga tego kamery zarejestrowac jak dzwoni

wwww

dobry zakład

bonzo

Najlepszym wątkiem jest gazetka zakładowa która zaczęła się ukazywać co jakiś czas w firmie hilding. W kolejnych wydaniach gazetka opisuje działy w firmie i wiele różnych rzeczy mniej lub więcej ciekawych. Osoby które tworzą ową gazetkę zapytują pracowników co chcieli by się dowiedzieć lub co chcieli by wnieść od siebie. Pracowników na pewno interesowały by ile zarabiają ludzie którzy dowodzą tym całym bałaganem. Ale niestety pracownicy mogą sobie pomarzyć o takich informacjach. Pracownik ma pracować i nie odzywać się za dużo, najlepiej żeby wcale się nie odzywał.

bonzo

[usunięte przez moderatora] Taki napis powinien widnieć na bramie wjazdowej do firmy. Tu się pracuje i nie dyskutuje, a jak coś się nie podoba to na twoje miejsce jest 10 innych osób. Więc nie ma co się za dużo odzywać tylko robić swoje, a weź się odezwij to obraza majestatu wielka i te spojrzenie na pracownika, jak śmie się odzywać bo kierownik ma przecież zawsze racje. Na bramie powinien znajdować się aparat lub kamera która będzie uwieczniać miny ludzi przed i po pracy. Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników, nie dajcie się zastraszać tym waszym kierownikom bo wiadomo ze terroryści z nich dobrzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Hilding Anders Polska Sp. z o.o. - Murowana Goślina

• Jak się pracuje w Hilding Anders Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hilding Anders Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hilding Anders Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 1 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hilding Anders Polska Sp. z o.o.