Opinie o Hilding Anders Polska Sp. z o.o. w Murowana Goślina

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hilding Anders Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hilding Anders Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hilding Anders Polska Sp. z o.o. w Murowana Goślina

tapicer123

Czy poszukuja panstwo tapicerow? jak wygladaja zarobki? macie tam panstwo jakies premie lub bonusy? System socjalny lub dowoz do pracy? ile mozna tam zarobić? czy jest umowa?

@tapicer123

Dzień dobry, nie poszukujemy konkretnie tapicerów, najbardziej zbliżone stanowisko to byłoby obijanie filcem sprężyn (użycie podobnych narzędzi). Szukamy również osób z umiejętnością nastawiania maszyn na obszar produkcji sprężyn. Tak czy inaczej zapraszam do kontaktu, chętnie opowiem więcej szczegółów - 725 501 500. Co do pozostałych pytań - tak, obowiązuje u nas premia zależna od wyników całego zespołu (miesięczna) oraz premia za obecność w pracy (kwartalna). Co do dodatków socjalnych - dofinansowanie do wakacji, bożonarodzeniowa karta przedpłacona do wykorzystania w dowolnym miejscu i prezent na święta, paczki dla dzieci, wsparcie w organizowaniu dojazdu do pracy/dofinansowanie do dojazdu, możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego, możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport. Podpisujemy umowę o pracę, pierwsza na 3 miesiące (okres próbny), druga na 33 miesiące. Co do zarobków, są zależne od umiejętności i stanowiska, także jest to kwestia bardzo indywidualna. Zapraszam do kontaktu :) 725 501 500 Pozdrawiam serdecznie, Lidia Przybyłowicz Dział Personalny

@tapicer123

2504 brutto + 30% premia na pierwsze 3 miesiące, daj se spokój

Jacek
@Nowy

Przecież nie może być mniej niż 2800 brutto bo tyle wynosi minimalna pensja krajowa wynikająca z przepisów. Więc skąd to 2504 brutto?

Majk01

Witam chcialem zapytac jak praca na magazynie i ile płacą

@Majk01

Robota na rozwalonych wózkach, a wymagania mają żebyś robił za 2 osoby. Wypłaty to katastrofa, gdzieś mają magazyn, (usunięte przez administratora) Nie polecam!

pytanie

Halo ludki, ktos cos wie o Robakowie? Maja placic 7 stow ale o co chodzi z delegacjami?

MM
@pytanie

coś słyszałem o delegacji ale też nie wiem o co chodzi

Piciu
@pytanie

Mnie też się coś obiło o uszy. Ale jak zwykle w Hildingu czeski fil nikt nic nie wie

@Piciu

Wiadomo ile ma być z tego na rękę?

Czy zdarzają się nadgodziny w Hilding Polska?

Lidia / Hilding Anders Polska

Dzień dobry, w każdym dziale wygląda to inaczej. Proszę o kontakt pod numerem 725 501 500, chętnie opowiem o tym, jak wygląda praca na stanowisku, które Pana/Panią interesuje i czy zdarzają się nadgodziny. pozdrawiam serdecznie, Lidia Przybyłowicz Dział Personalny

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Hilding Anders Polska Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik produkcji? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Mam pytanie jakie ile obecnie sie zarabia Hilding na magazynie jak i na produkcji?

@Kandydat

Na magazyn nie idź bo szkoda w ogóle fatygi... Zarobki to katastrofa ????

@Anonim

Będą otwierac nowy mag i produkcje w robakowie pod Poznaniem.moze będzie inaczej.

@Kandydat

Czy są już prowadzone rekrutacje na nowy magazyn?

@Anonim

Dzień dobry, dziś ruszamy :) Nasze ogłoszenia pojawią się dziś na pracuj.pl oraz olx. Zachęcam do zapoznania się i kontakt pod numerem 725 501 500. Pozdrawiam serdecznie, Lidia Przybyłowicz Hilding Anders Polska

Aga
@Lidia / Hilding Anders Polska

Wysłałam swą kandydaturę do Robakowa ,jakie są szanse że ktoś się odezwie.

Lidia / Hilding Anders Polskia
@Aga

Dzień dobry, będziemy na bieżąco rozpatrywać nadesłane kandydatury. Postaramy się skontaktować jak najszybciej :) Gdyby nie miała Pani odpowiedzi zwrotnej w ciągu 2 tygodni, to oznacza, że nie jesteśmy w stanie zaproponować żadnego stanowiska. pozdrawiam serdecznie, Lidia Przybyłowicz Hilding Anders Polska

Majk

Znów zauważyłem naćpanego magazyniera, nic z tym nie robicie.

Ile jest zmian w Hilding Polska?

Lidia / Dział Personalny

Dzień dobry, na produkcji oraz magazynie pracujemy na 3 zmiany od poniedziałku do piątku. W działach administracyjnych w większości jest to jedna zmiana, od 8 do 16, ale zdarzają się wyjątki. W razie jeśli interesuje Panią/Pana konkretne stanowisko, zachęcam do kontaktu ze mną :) Mój numer kontaktowy - 725 501 500. Pozdrawiam, Lidia Przybyłowicz Dział Personalny

Pietrzak

Wózkowi z magazynu jeżdżą często pod wpływem alkoholu i innych substancji psychotropowych. Przykro mi że tak rzeczy mają miejsce w tak porządnej firmie.

Dział Personalny
@Pietrzak

Dzień dobry Panu, Z przykrością przyjęliśmy opinię dotyczącą rzekomo powtarzających się sytuacji prowadzenia wózków widłowych przez pracowników pod wpływem alkoholu i innych substancji psychotropowych. Sprawdziliśmy dokładnie sytuację i skuteczność działań naszych wewnętrznych procedur przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii. W ostatnim czasie nie zdarzyły się sytuacje łamania powyższych procedur. Bezpieczeństwo pracy jest naszym bezwzględnym priorytetem. Stosujemy się do przepisów Kodeksu Pracy, Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi oraz Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za przestrzeganie procedur są odpowiedzialni bezpośredni przełożeni. Spółka nie toleruje przebywania na terenie firmy osób pod wpływem alkoholu i substancji psychoaktywnych. Naszą wspólną sprawą jest bezpieczeństwo i jakość pracy. Dlatego nieustająco przypominamy pracownikom o przestrzeganiu zasad w tym zakresie. Informując o wszelkich niepokojących sytuacjach, chronimy siebie, jak i współpracowników. Pozdrawiamy, Zespół Działu Personalnego

Jaro
@Dział Personalny

W ostatnim czasie... wiemy, ze takie sytuacje miały miejsce i to nie tak rzadko. Co zarząd konkretnie zrobił aby tak nie było? Widać tylko gadanie a konkrety?

@Jaro

Dzień dobry Panu, W przeszłości zdarzały się takie sytuacje. W stosunku do tych osób zostały wyciągnięte natychmiastowe konsekwencje łącznie z rozwiązaniem umowy o pracę. Dokładamy wszelkich starań, aby nie dopuścić do niebezpiecznych sytuacji podczas pracy poprzez stały nadzór przełożonych nad swoimi zespołami oraz regularne kontrole BHP. O zasadach panujących w Hilding Anders Polska informujemy podczas szkoleń wstępnych, okresowych oraz przypominamy o nich na co dzień, podczas spotkań z przełożonymi lub poprzez ogólnodostępne komunikaty firmowe. Wobec osób, które do tych zasad się nie stosują, wyciągamy konsekwencje. W przypadku naruszenia procedury przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii konsekwencją jest rozwiązanie umowy o pracę. Każdy przełożony pisemnie zobowiązuje się do stosowania się do procedury. Wszyscy nasi pracownicy są poinformowani o panujących u nas zasadach od pierwszego dnia zatrudnienia, a ww. procedura i inne ważne informacje są dostępne na naszych tablicach informacyjnych oraz monitorach. Zarówno przełożeni jak i pracownicy, wszyscy musimy dbać o bezpieczne miejsce pracy. Dlatego prosimy również naszych pracowników o czujność i pomoc w jego tworzeniu. Jeśli ktoś jest świadkiem niepokojącego zachowania, którego nie akceptujemy w firmie, powinien zgłosić to do bezpośredniego przełożonego, kierownika działu lub działu HR. Numery kontaktowe do ww. osób są dostępne w widocznych miejscach na terenie firmy, więc takie zawiadomienie można również złożyć anonimowo, np. poprzez wiadomość SMS lub przez skrzynkę kontaktową. Informując o wszelkich niepokojących sytuacjach, chronimy siebie i współpracowników. W razie dalszych pytań czy wątpliwości zapraszam do kontaktu osobistego lub telefonicznego: 61 642 14 43. Pozdrawiam serdecznie, Lidia Dział Personalny

Twój

Po przeczytaniu komentarzy zastanawia mnie fakt dlaczego tak często państwo potrzebują na wózki? Czyżby była taka selekcja?

@Twój

Dzień dobry, co jakiś czas uruchamiamy rekrutację na stanowiska magazynierów z uprawnieniami UDT. Często jest to spowodowane np. uruchomieniem dodatkowej linii produkcyjnej, co sprawia, że musimy zwiększyć liczbę zatrudnionych osób również na magazynie. Mamy stabilny zespół i wielu wieloletnich pracowników. W zeszłym roku z pracy na magazynie zrezygnowało zaledwie kilka osób (a zespół liczy sobie ponad sto osób). W razie pytań dotyczących pracy w Hilding Anders Polska zachęcam do kontaktu telefonicznego: 61 642 14 43. Pozdrawiam, Lidia Hilding Anders Polska

Chlory
@Twój

może to przez to nie wylewanie za kołnierz?.. jak się coś stanie to będzie gorąco..

Forklift

witam. Czy firma poszukuje obecnie pracowników na stanowisko operatora wózka widłowego - na magazyn? Pozdrawiam

@Forklift

Dzień dobry, tak, poszukujemy pracowników na stanowisko operatorów wózków widłowych, z uprawieniami UDT. Proszę o kontakt pod numerem: 61 642 14 43, chętnie odpowiem na pytania. Pozdrawiam serdecznie

Eg
@Forklift

Tak poszukuje!

Pracowity
@Lidia / Hilding Anders Polska

Wy lepiej doceńcie obecnych bo zarobki to parodia ????

Proszę o informację czy przyjmujecie na produkcję. Jaka stawka miesięczna, ile zmian.

@Kasia

Dzień dobry, praca jest 3-zmianowa. Obecnie przyjmujemy pracowników na magazyn, z uprawnieniami UDT. W sprawie pracy na produkcji, bardzo proszę o kontakt telefoniczny: 725 501 500. Chętnie odpowiem na pozostałe pytania. pozdrawiamy serdecznie, Hilding Anders Polska

Pracowity
@Kasia

Nie polecam! Chyba że jesteś szwaczka i wygadana to spoko

Asia

Witam, czy obecnie firma przyjmuje na stanowisko pracownik produkcji?

@Asia

Dzień dobry, W tym momencie nie mamy wolnych wakatów na produkcji. W przyszłości zachęcam do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 642 14 43 we wszelkich sprawach związanych z rekrutacją. Pozdrawiam serdecznie, Lidia Hilding Anders Polska

1234 a co to znaczy stara ? Ile ona ma lat 99 ?

Юрій

Працював на заводі з 28.07.2020 по07.08.2020.За три нічних зміни 29,30,31 мені заплатили я за денні зміни 437.33. За наступні п'ять днів 3,4,5,6,7 серпня мені 10вересня закинули на картку 124злотих-за п' ять днів. Ще обіцяли повернути кошти за обсервацію, дорогу.,харчування,страховку але нічого не нарахували! Працював через агенцією IPF grup сумнівна агенція, багато обіцяють, а виходить обман. Дуже шкода, що так дурять і нагріваються на заробітчан...!!!

@Юрій

Dzień dobry, wszystkie wymienione powyżej kwestie zostały wyjaśnione w porozumieniu z agencją. Jeśli z Pana strony będą jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszam do kontaktu: 61 642 14 43. Pozdrawiam serdecznie, Lidia Hilding Anders Polska

Jak wygląda ścieżka awansu w Hilding Polska?

Eg

Ścieżka mòwosz, tak jak wszędzie na niższych szczeblach,.-zapracujesz masz szanse, na wyższych ( tego mnie ogarniesz) . Ello

Lidia / Hilding Anders Polska

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu z Działem Personalnym: 61 642 14 43. Chętnie odpowiem na pytania co do konkretnego stanowiska. Pozdrawiam serdecznie, Lidia Hilding Anders Polska

ZORO

okropna, to piekielna robota, za którą płaci się ani grosza.noszenie materacy, waga jednej sztuki to 25-30 kilogramów, 500-600 sztuk na zmianę.Nikomu tej pracy nie polecam.

Interj

Witam Jakieś 2 lata współpracowałem z tą firmą pewnego dnia ograniczyli mi dostawy i inne dziwne rzeczy. Szukam osób które doświadczyły tego samego.

@Interj

Dzień dobry, bardzo prosimy o kontakt, abyśmy mogli poznać szczegóły sytuacji. Numer telefonu: 61 642 14 00. Pozdrawiam, Lidia Hilding Anders Polska

Interj

Proszę o podanie email.

@Interj

Proszę uprzejmie: info@hildinganders.com

Nim

Sama prawda, to co ta pani robi przechodzi ludzkie pojęcie.

kierowca

(usunięte przez administratora) Zadzwonił poinformować o wcześniejszym załadunku niż planowano, a na wieść, że nie mogę podjechać, bo mam pauzę, pyta czy jestem poważny, że przejechałem to kręcić pauzę i odkłada słuchawkę.(do mojego załadunku było ponad 10h.. Gdy oddzwoniłem wyjaśnić sytuację, rzucił tylko tekstem: "rób co chcesz" i ponownie rzucił słuchawką. Widać że pan jeszcze z poprzedniej epoki i nie potrafi się zachować wśród ludzi. Wstyd!

Witam czy są przyjęcia do firmy i czy ktoś śmiga z Wągrowca dzięki za odp

Zostaw merytoryczną opinię o Hilding Anders Polska Sp. z o.o. - Murowana Goślina

• Jak się pracuje w Hilding Anders Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hilding Anders Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hilding Anders Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 1 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hilding Anders Polska Sp. z o.o.