Opinie o Hilding Anders Polska Sp. z o.o. w Murowana Goślina

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hilding Anders Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hilding Anders Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hilding Anders Polska Sp. z o.o. w Murowana Goślina

Kris

Jak wyglada praca w Robakowie?Jakie są wynagrodzenia?

Jadzia

Hej, znalazłam do nich ofertę na stanowisko Inżynier Procesu - Technolog i mam takie pytanko, bo wymagają gotowości, aby na okresie próbnym ok 50% czasu pracy spędzić w ich 2 zakładzie produkcji w Robakowie, możecie mi napisać ile u nich trwa okres próbny, żebym mogła się zorientować ile czasu bym była w tym drugim zakładzie, w ogóle to zapewniają wtedy jakiś nocleg dla nowo przyjętego pracownika?

Kolega
@Jadzia

Okres próbny trwa tyle co we wszystkich normalnych firmach. Nikt nie będzie Ci kazał spędzać całych dni/tygodni w żadnym z zakładów, jedynie standardowe 8h, a oba zakłady są relatywnie blisko, nie cała godzina autem :)

Renia
@Kolega

Takie merytoryczne komentarze lubię czytać:) Mógłbyś napisać jeszcze słówko o firmie? Jaki ci się podoba, może wyróżniają się czymś ciekawym? Na jakie doświadczenie stawiają? Czytam, że można się tu sporo nauczyć, ale chyba trzeba już mieć za sobą pracę, na podobnym stanowisku?

Z tym księżycem Bronku chodziło Ci może o sam w sobie nocleg? Są z nim jakieś problemy? widziałem w innych postach jakieś sugestie co do strajków. Jesteś w stanie przybliżyć mi ten temat? czy miały miejsce jeszcze jakieś w przeszłości?

Pat

Generalnie podejście do pracowników to jeden wielki absurd , oficjalnie to całkiem inna bajka niż w rzeczywistości. Część biurowa nie ma zielonego pojęcia o części produkcyjnej - żyją swoimi instrukcjami i zapisami a rzeczywistość jest na prawdę słaba . Zero docenienia stałych pracowników, szacunek na bardzo niskim poziomie, najważniejsze są wyniki które nijak przekładają się na zarobki, brak możliwości rozwoju, zaniedbania techniczne i jakościowe firmy którymi się zawsze obciąża pracowników.

Dział Personalny
@Pat

Dzień dobry, W poniższej informacji odnosimy się do Pana/Pani opinii. Wspieramy rozwój pracowników. Na produkcji i na magazynie mamy wiele stanowisk, na których pracownicy mogą poszerzać swoje kompetencje. Polityką firmy jest wynagradzanie adekwatne do kompetencji, zaangażowania i chęci do rozwoju. Nasi pracownicy mają pierwszeństwo w rekrutacji wewnętrznej, co dodatkowo podkreśla politykę firmy. O stabilności warunków zatrudnienia w Hilding Anders Polska świadczyć może fakt, że większość naszego zespołu to osoby z długim stażem pracy, niektórzy od początku istnienia firmy. Chętnie pracę w naszej firmie podejmują także członkowie rodzin naszych pracowników. Kultura pracy i dobra atmosfera są równie istotne dla Spółki. Zapewniamy również naszym pracownikom dodatkowe świadczenia, takie jak dofinansowanie do wakacji i na cele kulturalno-sportowe. Wypłacamy również dofinansowanie do dojazdów do pracy, a na święta wręczamy pracownikom prezenty świąteczne i karty przedpłacone. Szanujemy zdanie każdego pracownika. Wszelkie działania niezgodne z polityką firmy należy zgłosić do przełożonego lub do działu personalnego lub do Zarządu Spółki lub można skorzystać z anonimowej skrzynki kontaktowej. W przypadku chęci pozyskania dalszych informacji zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy, Zespół Działu Personalnego

Stary
@Dział Personalny

Opinia działu personalnego to jest właśnie ta bajka o której pisał poprzednik.

Bo tak jest

@Dział Personalny

Pracowałem u was i zostałem zwolniony bez podania przyczyny teraz nie żałuje omijajcie tom firme z daleka

Johny bravo
@Misiek

Ty tom i dziwisz się hahaha

@Pat

Kto dał ciała że tyle było przepakowań? Ile roboty i kasy na to poszło? nas karają za byle co a tu nikt się nie pucuje.

Wkoło piszecie, ze na krótko jest ta praca i że przyjmują i zwalniają. A jakby się zatrudnić na produkcji, nie ważne na jaki czas, to ile PLN wynosi stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny? Można ponoć przystąpić do opieki zdrowotnej, ale koszty oni biorą na siebie czy jest dopłata?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Hilding Anders Polska Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik produkcji? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Misiek

Pracowałem w tej firmie szczerze jej nie polecam ????jeśli możecie to szukajcie czegoś innego

Joanna
@Misiek

No ale stwierdzasz czy pytasz ???? Bo nie bardzo rozumiem. Czego dokładnie nie polecasz? :D

@Joanna

Pracowałem w.Hildingu i stwierdzam że szkoda czasu na ten zakład pracy nigdy więcej

Pp73
@Misiek

To pokaż lepszy. Zero konkretow Porob u jakiegoś pierwszego lepszego zenka albo na cztwrobrygadowke to pogadamy

Operator
@Misiek

Ja pracuje tu od 9 lat, bywały gorsze dni, jak wszędzie ale nie ma co narzekać, kasa zawsze na czas, jakieś sociale, u prywaciarza tak by nie było

Aneta
@Operator

Czemu porównujesz się tylko do prywaciarzy. Te czasy już mijają. Teraz jest dużo dobrych dużych firm. Do nich się trzeba porównać.

ciekawy
@Aneta

@Aneta powiedz jakich? ale tutaj w okolicy (ja jestem z Rogozna) sam szukam i jestem serio zainteresowany

@Misiek

Jesteś ,a za chwilę Cię nie ma! Ludzi zwalniają chyba dla rozrywki !

@Misiek

Dlatego nie polecasz, bo sami Cię zwolnili?

@Misiek

Święta prawda dlaczego przyjmujom ludzi do pracy zamiarem puzniejszego zwolnienia

Honorata
@Misiek

Ale chyba z góry nie zakładają ze kogoś zwolnią tylko może ktoś się do pracy nie nadaje?

Dobry Pracownik
@Iwona

Ja nie polecam bo tam pracuje i wiem jak jest bez przerwy wymysły niby ludzi inteligentnych ale moje nieletnie dzieci maja więcej oleju w mózgu a ty skoro tak piszesz to chyba lubisz lizać pewne części ciała albo ciągnąć

Xxx
@Dobry Pracownik

Skoro nie odpowiada ci praca, to czemu jej nie zmienisz?

KlS
@Honorata

zakładają szybką wymianę ludzi, robią to masowo i bez jakiś wyrzutów sumienia. Jesteś trybikiem który można łatwo wymienić i to zrobią. To nie jest praca na długo.

Asia

Zgadzam się!

powiemWamPrawde
@Pp73

serio? tam was szczują wizją że wszędzie źle a prawda taka że Wlkp ma najniższy wskaźnik bezrobocia.

@Misiek

Może ich wkurzało że karte pracy z takimi błędami wypełniałeś:)

Lilka

Kim jest ten pracownik, o którym piszesz? Z tego co piszesz to pracownicy nie mogą sami ogarniać materaców na własne potrzeby? A chociaż jakieś rabaty żeby dokonać zakupu dają?

Rozmowa odbyła się stacjonarnie, dwie panie z obszaru HR przeszywały mnie wzrokiem podważając każdą wypowiedź w odniesieniu do doświadczenia. Pytania były w połowie trafne i odnosiły się do pozycji na którą została przesłana moja aplikacja, natomiast część pytań nie powinna zostać w ogóle zadana podczas takiego spotkania. Brak informacji zwrotnej ani jakiejkolwiek informacji po spotkaniu. Nie polecam udziału w procesie rekrutacji, było po prostu nieprzyjemnie.

Adaś
@Kandydat

Na jakiej zasadzie podważały twoje doświadczenie? Uważały że za mało umiesz na to stanowisko? Powiesz jakie pytania były nieodpowiednie? Pytali o jakieś wrażliwe sprawy prywatne?

Rozmowa
@Kandydat

Też kiedy byłam na rozmowie to nie było odczucia profesjonalizmu a panie z firmy były takie napuszone.

Lilka
@Rozmowa

Skoro już jesteśmy przy etapie rekrutacyjnym, to miałeś tylko jedną rozmowę, czy kilka? Jakie te zachowania były nieprofesjonalne, osoby rekrutujące nie zapoznały się z CV kandydata, czy może zadawały niestosowne pytania? Ech, skoro były napuszone, to rozumiem, że człowiek tym bardziej się stresował? A powiesz czy poza pytaniami sprawdzali wiedzę za pomocą testów lub jakichś zadań do wykonania?

Omen

Praca zmianowa , bez perspektyw rozwoju ...polecam

Czy rotacja pracowników w Hilding Anders Polska Sp. z o.o. na Inżynier Procesu jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 22 lipca na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Robota

Co do roboty. plusy: -robota nie jest jakoś bardzo trudna do nauczenia. Są stanowiska trudniejsze ale w rok da się nieźle wyuczyć - były podwyżki - nadgodziny płatne - wypłacany dodatek do wakacji - na akordzie można nieźle zarobić - można zgłaszać swoje pomysły - kaizeny - szef jak trafisz u nas jest w porządku - dojazdy minusy: - praca na zmiany - niska podstawa pensji - w dzj i dt mocno zadzierają nosa - czas na dojazd

@Robota

Ci co nosa zadzierają to najwięksi plotkarze i tworzyciele sensacji. Atmosfera potem ciężka. Jeszcze tak 5 lat temu tak nie było. Takich pozatrudniali to tak jest.

Nikt ważny
@Robota

Widzę że co dział to co innego u nas nie ma nadgodzin na akordzie nie jesteśmy w stanie normy wyrobić bo tak ja podnieśli i co chwilę dają jakichś świeżaków gdzie mają ruchy takie że hamują produkcję

KijWamwOdpyt

Byłem na rozmowie o pracę na stanowisku magazynier - operator wózka widłowego odział Robakowo k. Poznania Praca sama w sobie dość ciekawa choć dużo jest dźwigania i nie jest to praca dla osób które myślą, że będą jeździć przez 8h pracy tylko na wózku , większość jest dźwigania niż jeżdżenia. Jedyne co nie spodobało mi się na rozmowie o pracę to gburowaty kierownik magazynu , który swoim zachowaniem nawet nie dopuszcza rozmówcy do głosu. Na rozmowie czułem się jak bym był w wojsku (masz odpowiadać tak bądź nie i zero dyskusji) szczerze takie rozmowy psują relację między pracodawcą a pracownikiem. Warunki finansowe dobre , umowa o pracę ale stosunek kierownika do podległych pracowników nie ..to nie jest firma z którą warto się wiązać nawet po mimo umowy , finansów i ciekawej pracy .. Człowiek nawet nie dopuścił mnie do głosu ... Nie mam zamiaru z kimś takim pracować Ja nie polecam

Hulding Ąders
@KijWamwOdpyt

Przyjdź do Murowanej na produkcjẹ a poczujesz się jak w (usunięte przez administratora). Dlaczego przez chwile stałeś?!! Dlaczego byłeś na przerwie 17 minut zamiast pozwolonych 15?!! I cągle "Szybciej!!", "Więcej!!", "Lepiej!!". Wykorzystują pracownika na 120% a od siebie - minimum. Były czasy kiedy ludzie chcieli pracować w tej firmie i atmosfera była zupewnie inna, ale zarząd zniszczył dobre imię byłego Hildingu.

Marcus
@KijWamwOdpyt

Dziwię się Tobie. Kierownik jest surowy ale w sumie w porządku. Chyba dobrze, że dużo opowiada o pracy i tłumaczy na czym ona polega aby potem nie było zaskoczenia. Słabe to co robisz jak dla mnie. Jeszcze nie spróbowałeś a już po ludziach jedziesz. Wylewasz żale mimo jak sam piszesz dobrej umowy, finansów i ciekawej pracy. Widać, że nie pasujesz do naszej ekipy. My tu razem robotę robimy a nie narzekamy. Powodzenia w poszukiwaniu pracy.

@Marcus

(usunięte przez administratora) Napisałem, że praca sama w sobie jest ciekawa ale kierownik już nie ! A mnie nie interesuje praca z kimś kto nie dopuszcza pracownika do głosu to nie jest (usunięte przez administratora) a tym bardziej wojsko aby odpowiedzieć tylko na to co kierownik pyta ...już własnego zdania mieć nie można na rozmowie

Lidia
@Hulding Ąders

Jak firma kontroluje przerwy? Odbijacie się identyfikatorami, czy jak to działa, że pilnują co do minuty? Za te 120% dają jakieś porządne premie za efektywność czy podwyżki?

Nikt ważny
@Lidia

U nas na dziale (CPW) nie jesteś w stanie wyrobić normy tak podnieśli normy że robimy przy zapieprzaniu cały dzień 90% a przerwy teoretycznie się nie odbijamy ale na liniach produkcyjnych jak jedne stanowisko nie przyjdzie na czas to zaraz cała linia stoi więc trzeba być punktualnie

Wielki eł

Jakie w ogóle są zarobki na produkcji w Robakowie?

Hulding Ąders

A co on osobiście wywiad robił źe wypowiada się w imieniu 90% magazynieruw? Przecieź kierownictwo nigdy się nie interesowało tym czego pracownicy by chcieli a czego nie. Jeden bardzo znany kierownik w Murowanej nieraz się wypowiadał w rozmowie z pracownikem źe "To Pana przywilej pracować w tej firmie" Niestety oni wszyscy myślą źe to naprawde tak jest.

Kasa
@Wielki eł

Dobre. Jak coś potrafisz to jest naprawdę dobrze. Na rozmowie dowiesz się szczegółowo. Ostatnio podwyżki jeszcze dodali. Polecam.

Wilczek

Jeśli chcesz się niczego nauczyć , zostać pracownikiem produkcji gdzie każdy będzie przestawial cię w każdy kąt to jak najbardziej polecam tą firmę .Po wielo letnim starzu, twoje kwalifikacje na rynku pracy są zerowe .

Przyjmują i szybko zwalniają taki jest pracodawca stabilny. Pieniądze marne a normy jeszcze większe!!!

Misiek

Pracowałem zwolnili nie podając przyczyny teraz nie żałuje

X

Jaka podali przyczynę?

KlS
@X

Dlaczego mieliby podawać. Wiadomo jak kierownictwo i leaderzy zmian podchodzą do ludzi. Traktują cię - sami wiesz jak- co najmniej , hmm bezdusznie, żeby ładnie powiedzieć.Też się załapałem na zakończenie współpracy bez podawania przyczyny. Kierownik wyjaśnił, że zapłacą za 1,5 miesiąca z góry, żadnych feedbacków, suche życzenia powodzenia, brygadzista się z boku nie odzywa, jest tylko w roli świadka, podpisujesz w pełnej ciszy i zadowolony wychodzisz z firmy. Tyle w temacie zwolnień.

Misiek

Pracowałem w tej firmie zwolnili nie podając przyczyny stabilny pracodawca śmiechu warte ????

Buba
@Misiek

Jaką miałeś umowę? Na jakim dziale robiłeś?

@Buba

Miałem.Umowe o pracę pracowałem na materacach u . Danuty Nitki teraz tego nie żałuje że mi umowy nie przedłużyli

@Buba

Nie pamiętam ale brygadzistkom była Danuta Nitka

Lewy

Jakrobisz tak jak robisz czyli nic to się nie dziw człowieku.jakie normy???

misiek

Kiedy zwolnienia????????????????

Pati
@misiek

A skąd wiadomo, że w ogóle będą ?

Aneta
@Pati

Nikogo nie zwolnią. Ktoś musi produkować.

Sylwia
@Aneta

Sprzedaż na pewno zrobi swoją robotę i będą dobre zlecenia.

DT

Dlaczego ten co go łatwiej przeskoczyć niż obejść jest takim bucem. A nikt nie reaguje.

Racja przydałaby się tam dobra kontrola. DT zdecydowanie do poprawy. Szkoda gadać kiedyś tak nie było.

Franciszek
@Monika

Atmosfera się pogorszyła, co do pracy tam? Dla mnie to ważny element a jak mam być szczery to szukam miejsca pracy, gdzie atmosfera to podstawa. Teraz szukają do logistyki i tak myślę, czy aplikować. Może wiesz, czy tam z czasem jakieś podwyżki dają? To mnie ciekawi najbardziej a nie podali w ogłoszeniu :D

Xx

To co się dzieje w hildingu przechodzi granice. Cała murowana huczy. Zwalniają pracowników z wieloletnim stażem!!!. Lecą wszyscy. Oferują prace, z możliwością dalszej współpracy na lata po czym z dnia na dzień przychodzą dać wypowiedzenie. Jeśli chcecie się zatrudnić, lepiej dajcie sobie spokój, nie znacie dnia ani godziny. zatrudniają dużą ilość osób doskonale wiedząc ze zaraz ich zwolnią. kłamią prosto w oczy, stabilny pracodawca? Gdzie? Zacznijcie pisać i mówić prawde. Normy ciagle podnoszą, chociaż pytanie skąd? Nie do wyrobienia, z przerwy nie zdążysz przyjść a już musisz być na miejscu i zacząć wcześniej. Tragedia, nie polecam. Góra chyba nie wie co się dzieje na produkcji. Zacznijcie szanować dobrych pracowników bo zaraz ludzie będą sami sie zwalniać!

@Xx

Dobrych to pewnie zostawią, za to leserom i kombinatorom nie zazdroszczę. Kończy się czas laby. Wszędzie już tak się dzieje.

@Michał

Nawet dobrych zwalniają przewaznie zostają ci co niepowinno być ich już od dawna

Produkcja

I to właśnie jest trudne do zrozumienia. Kto podejmuje takie decyzje a potem pretensje, że wyników nie ma. Kto ma robić te wyniki jak dobrych zwolnią.

Ponieważ tak jest

Dyrektor
@Xx

Dyrektor się izoluje i decyduje z daleka. Czy wie co się naprawdę dzieje? Czy odważy się i sam wyjdzie do ludzi aby z nimi porozmawiać i wytłumaczyć sprawę?

Panna
@Xx

W jednym miesiącu dostajesz pochwałę a w następnym wypowiedzenie bez podania przyczyny.

@Dyrektor

Tyle pytań, tak mało odpowiedzi. :( No generalnie chyba trzeba byłoby jakoś to z nim najpierw skonsultować, żeby oczekiwać jakiegoś efektu?

@Produkcja

Podaj przykład,kogo dobrego zwolnili?Pracuje tam i wiem ze zwalniaja leserów i ewentualnie jesli ktoś przegina L4 rowców

@Rob

i jak sam proces zwolnienia tu wygląda? osobiście ktoś papier przynosi w trakcie pracy czy jest jakaś rozmowa jeszcze przed tym?

Pracownik produkcji -proste prace produkcyjne.Szukam informacji na temat tego stanowiska co się tam robi?jakie są mniej więcej stawki i czy z czasem,mozna awansować na operatora? Prosze o odpowiedż kogoś kto jest zatrudniony na takiej umowie z góry dziekuje!!!!

@Adam

Rozwaliłeś system:)Awansowac na operatora:) Awansowac to możesz na operatora miotły 50cm,pózniej 70cm a jak sie wykazesz to i może metrowej jak łysy ciebie doceni:)

Roy
@Rob

Deptać pedał i wciskać dwa przyciski każdy (usunięte przez administratora) może.Jeśli nie masz nic ciekawego do przekazania to nie pisz.

To co dzieje się w tej firmie to czysta żenada. Pracownicy zapominają o swoich domach, rodzinach bo w tym zakładzie nie jeden jest kochankiem /kochanką. Na jednej z zmian jest taka M.... Doskonale wie o czym mój komentarz. Praca i zarobki to również żenada

paradokument

Nie którzy mają rodziny i kogoś na boku w firmie i jeszcze się tym chwalą żeby pokazać, że są kozakami.Czasami nie wiadomo gdzie człowiek pracuje brak słów na to co się tu dzieje.

Alicja

Sprawy prywatne pracowników to powiedzmy nie moja bajka. Ale co do pracy i zarobków mógłbyś powiedzieć coś więcej? Na jakim stanowisku pracowałeś lub pracujesz j jakie pieniądze wchodzą w grę?

Pseudo

Nie polecam ,uważajcie z kim i o czym rozmawiacie ludzie strasznie zakłamani i fałszywi , trzech robi reszta stoi pod regałami i się śmieją jak robisz , jedna wielka porażka.

@Pseudo

Działoby się tak jak piszesz i nikt istotny by tego nie zdążył zauważyć? A zgłaszanie tego typu problemów jak tu wygląda, do kogo się idzie i jak to rozwiązują?

Kcin
@Iwona

Nijak nie rozwiązują bo nic ich to nie obchodzi, z jakim kolwiek planowaniem produkcji czy podejmowaniem decyzji sobie nie radzą nawet. Nikt tu nie potrafi samodzielnie podjąć decyzji i tylko stara się podeprzeć czyjąś opinią.Sporo dobrych ludzi odeszło z różnych działów, utrzymanie ruchu to obecnie jakaś komedia

@Kcin

czemu utrzymanie ruchu uważasz za takie? Cały zespół przerotował po prostu? A co z kierownictwem w tej całej sytuacji, nie powinni się już włączać w to jeśli faktycznie z decyzjami jest problem?

Zostaw merytoryczną opinię o Hilding Anders Polska Sp. z o.o. - Murowana Goślina

• Jak się pracuje w Hilding Anders Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hilding Anders Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hilding Anders Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 1 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hilding Anders Polska Sp. z o.o.