Opinie o Narodowy Bank Polski w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Narodowy Bank Polski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Narodowy Bank Polski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Narodowy Bank Polski w Warszawa

bankuś

jak nie chcesz ryzyka z terenie z bronią podejmować to zostać zatrudniony na stanowisko Pracownik w Departamencie Edukacji i Wydawnictw, praca za biurkiem i spokojna, dobra znajomość formatu MARC 21 tylko wymagana a to jednak dla wielu za wysoka poprzeczka już

Bażant

Zarobki np wartownik konwojent 3000brutto na początku. Dużo obiecują a co innego jest. Socjal jaki chcesz to najpierw zapłać składki dziwne. Oszukują i manipulują ludźmi. NBP to tylko ładnie brzmi. Pracowałem tydzień.

Kebs

witam, czy ktoś coś? na temat zarobków w NBP na stanowisku eksperckim?

DREN

Oj. to siedź za granicą jak masz coś za uszami.Bo tu jak wrócisz to też przyzwoite warunki ale w innym trochę miejscu

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Wahad

Przede wszystkim znajomości... w firmach które współpracują z NBP-em każdy to powtarza: stanowisko dożywotne i dziedziczne w rodzinach... taka jest prawda. Na mojej ostatniej rozmowie wszystko super, zostałem zaproszony jako pierwszy z wąskiego grona (mam duże doświadcznie i staż - nie chcę by zabrzmiało to zarozumiale) Niestety dowiedziałem sie, że osoba która została zatrudniona to znajoma Pana Dyr XXX i już przed moją rozmową złożyła wypowiedzenie w swojej aktuanej firmie. (wiem, bo to raczej zamknięte środowisko)

tres
@Wahad

Brak oceny merytorycznej pracy-powinowadztwo poddaństwo i donosy to nie mieści się w grupie oczekiwania w m-cu pracy!!!!!!!

Dyskryminacja i bezwzględność

gość

Niestety niekoniecznie kompetencje mają znaczenie. Jeżeli masz znajomości to będzie super, jeżeli nie też da się wytrzymać ale należy pamiętać że nie jest to miejsce dla ludzi z inicjatywą. Część przedmówców dość krytycznie się wypowiedziała, ale niestety jest to prawda.

m

Właśnie, jak z wynagrodzeniami? Pracownicy wypowiedzcie się.

Wieczesław

Obecnie Narodowy Bank Polski poszukuje kandydatów do pracy w Wydziale Monitorowania i Eksploatacji Infrastruktury Departamentu Administracji, czy mógłby ktos mi podpowiedzieć jak to wygląda w praktyce ponieważ spełniam wszystkie kryteria wymagań, posiadam doświadczenie lecz nie ma nic na temat oferowanej stawki....

m
@Wieczesław

"zjebert" to Ty?

Warit

Jeżeli już komuś udało się podjąć pracę w Narodowym Banku Polskim to powinien trzymać się tego jak największego dobra. Oferując odpowiednie pieniądze na pewno przyciągają co większe głowy. Chociaż nie wiem czy na podobnych stanowiskach w firmie jest jakaś rekrutacja. Obecni pracownicy - wypowiedzcie się proszę.

królowa prądów morskich

no właśnie, ja również nie potrafię odnoście Narodowy Bank Polski znaleźć niczego w internecie o bieżących zatrudnieniach u nich. a chciałabym wiedzieć jakie są obecnie wolne miejsca pracy bo chciałab podjąć u nich pracą. skończyłam bankowość i finansnse na dobrej prywatnej uczelni, chcę to wykorzystać, ale gdzuie info szukać?do kogo napisać?

bibi

Najlatwiej byloby do nich napisac i sie dowiedziec. Swoja droga wielkie instytucje o ile planuja przyjmowanie stazystow czy praktykantow zwykle daja jakies informacje na swoich stronach na ten temat. Nawet nie wiem czy NBP taka zakladke ma. Zawsze warto sie zapytaco mozliwosc wspolpracy, a nuz sie uda i wtedy sporo firm moze stac otworem przed takim pracownikiem.

gość

To niestety fakt że w NBP KAŻDEGO kto chce na prawdę pracować tzn,zgodnie z przepisami potrafią "załatwić" ale widać że technika znana-"aktywiści" zgłaszają podejrzenia o(usunięte przez administratora) i nie ma cię!!(usunięte przez administratora)

GOSCIU
@gość

" (usunięte przez administratora) banku" to jest artyk. w tygodniku NIE_napiętnowanie ludzi którzy wykrywają fałszerstwa domKumentów jak widać na przykładzie Dyr. C-li NBP,SPRAWDZCIE WSZYSTKIE SPRAWY SĄDOWE,np. północ-wszędzie chodzi o odwet na ludziach uccziwych!NIE wyrzucajcie tego wpisu-POMOCY

w-wa

żadnych sensownych szkoleń-chyba że dla wybranych,unikaj jak diabeł święconej wody

tez

potwierdzam,wykorzystywanie ludzi, beznadziejna atmosfera, zaczytani w donosach-pasjami.

Beata

traumatyczne warunki-cofasz się w rozwoju, bez szans na awans.

Uliska

Dostałam pracę bez żadnych znajomości, ale bardzo szybko zrezygnowałam. Powtarzano mi cały czas, jakie to szczęście, że dostałam pracę w NBP, tymczasem zarabiałam beznadziejnie, warunki pracy były gorsze niż w korporacji i żadnej możliwości odwołania się. Skostniała struktura, bez większych możliwości rozwoju.

anim
@Uliska

potrzebni są ludzie do wykonywania "poleceń"-a tacy co mają wiedzę to chyba nie wytrzymają tego.

anonimowy

Chyba że akurat potrzebują kogoś kto ma wiedzę , a nie mają nikogo ze swoich.

anonimowy

Dobra kasa, ciepłe stołki, ale jeżeli nikogo tam nie znasz to raczej nie licz na przyjęcie. To zamknięte środowisko. Jak się dostaniesz możesz pracować spokojnie do emerytury. Pracuje tam kilka tysięcy osób, ofert pracy może wystawiono kilkanaście w ostatnich latach. Sam sobie dopowiedz resztę. Ale to norma w Państwówkach. Powiązania rodzinne.

gość

Mógłby ktoś napisać coś na temat pracy w Departamencie Informatyki i Telekomunikacji w NBP ? Jakie są perspektywy rozwoju/zarobki (wględem innych firm IT w Warszawie) ?

inf
@gość

fajny dyrektor z pomysłami i wyobraźnią, atmosfera pracy twórczej.

morsla

NBP jest ostoj

FALA
@morsla

warto przeczytać w NIE " (usunięte przez administratora) w banku" to zobaczysz jak się załatwia ludzi którzy chcą uczciwie pracować, zorganizowane pomówienia o mobbing w wynocha-bo nie chcesz wziąć na siebie kombinowanych dokumentacji,dot. min zakupów

Zostaw merytoryczną opinię o Narodowy Bank Polski - Warszawa

• Jak się pracuje w Narodowy Bank Polski?

Zobacz opinie na temat firmy Narodowy Bank Polski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Narodowy Bank Polski?

Kandydaci do pracy w Narodowy Bank Polski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Narodowy Bank Polski