Opinie o Michalczewski Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Michalczewski Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Michalczewski Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michalczewski Sp. z o.o. w Warszawa

Radzio

A ja jestem zadowolony z samego nominału i wafelkom mówię stop!

Adi1984

Witam chciałbym się dowiedzieć chodzi o oddział w Warszawie jakie są zarobki, czy planisci są do dogadania jeśli chodzi o wolne, czy nowy będzie zawsze dostawał najgorsza linie 118 czy jakoś uczciwie będzie rozpisany grafik i czy są jakieś dodatki typu karta multisport, lub prywatna opieka medyczna proszę o informację

K.
@Adi1984

Daj sobie spkoj. Dwóch planistów już dało sobie spokój z robota w its. Michalczewski i już nie ma z kim się dogadywać. Zarobki to totalna lipa.. Za nominał 2900 netto, o jakiej karcie mulitisportu i opiece medycznej Ty marzysz???? Tu nawet na święta życzeń Ci nie złożą, a pieniądzach, talonach czy prezentach to zapomnij . Poszukaj sobie roboty gdzie indziej!

K.

(usunięte przez administratora) firma to i (usunięte przez administratora) dali. Życzę michalczewskim i krysce wszystkiego najgorszego na te Swięta oraz Nowy Rok. Nie darmo mówi się na nich warchoły

Firma

Ta firma ma gdzieś pracowników... Nawet życzeń na święta nie złożą... Nawet emaila nie wyślą... A o jakiejś premii to nawet nie wspomnę... Pani prezes dała premie we Wrocławiu wszystkim z biura. (usunięte przez administratora).

Ojciec chrzestny
@Firma

Niedługo ktoś inny przejmie oddziały Wrocław i Warszawa. Podobno jakąś francuska firma. Więc już wylozyli lache na pracowników i to wszystko bo nawet życzeń na święta nie ma nie mówiąc już o kwestii pieniędzy.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Michalczewski Sp. z o.o. na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Mariola

Nawet w biurze nikt nic nie dostał, jedyną podwyżkę jaką otrzymaliśmy my zaslużeni to brak podwyżki.PS. pozdrawiam wszystkich

Maro33

Czy ktoś wie? Czy jest możliwość utworzenia Związku Zawodowego zrzeszającego pracowników wszystkich przewoźników świadczących usługi dla ZTM Warszawa?

Radzio

A ja jestem niewychadziacz pospolity w wyższych kręgach zwany jako obibok i leser wysokiego szczebla:-)

Kierownik

Jak Ci się coś konusie nie podoba to droga wolna:-)

stachu

bedziecie widziec prezenty jak swinia niebo przed zabiciem mpkusy dostaly po 800 zl karpiowego a tu (usunięte przez administratora) he he szkoda gadac

RADOMIAK

Uwaga komunikat dla (usunięte przez administratora) kierowców i mechaników its Michalczewski Warszawa. Życzeń od ,,firmy,,ani prezentów na Święta Bożego Narodzenia nie będzie(naszej obrzydliwej tradycji nie zmienimy,radom to radom).Za to możemy wam pokazać jeden taki duży paluch !!! Możecie sobie wybrać któryś ha ha ha .

Benkart Przepiór

Ja tam jestem w mobilisie i jestem zadowolony. Kobiety Nie mam i musze gruszke trzepać i przez to zle wypowiadam sie o moich kolegach i Bombiniemu któremu lodzika codziennie targalem pod stolem, a teraz U smoka pod Wawelem będę jeździł i chociaż nie będę wysluchiwał waszych głupot. To co mialem wyssać z gruszki mojego bomberka to wyssałem a teraz będę się z was śmiał:-)

Kopiec
@Benkart Przepiór

Powtarzasz się. Mogłeś wymyślić już jakiś inny komentarz a nie kopiuj wklej z wcześniejszego...

Kiero
@Kopiec

To jakiś ułom jest na Przepiura biednego naskoczył a trzeba przyznać że był on dobrym kolegą

Plaku

Ja tam nie narzekam, lubię być z bombiarzem sam na sam jak mnie głaszcze po łysinie to mnie bardzo podnieca. Dlatego my się nigdzie nie ruszamy.

Wykidajło
@Plaku

(usunięte przez administratora) podszywający się pod kierowców i wypisujący bzdety i oszczerstwa i zwroty powszechnie uznawane jako obelżywe powinny się wstydzić i posypać głowę popiołem . Pomyślnie jeden z drugim zanim wypisujecie co wam ślina na język przyniesie

Opo
@Wykidajło

Właśnie. Może się ujawnisz i powiesz to wszystko nam w twarz a nie anonimowo w internecie?

Bomber

Oczywiście, masz rację Fifi, szczególnie za Tobą tęskno nam

JestemBogiem

Czytam se co wypisujecie i tak patrzese kontem pluje co za ludziska tu pracują .Opluwają się tylko jadem kiełbasianym a powinny zapanować harmonia spokój rodzinna atfosmera.bZwracam się więc z apelem o zaprzestanie sfarów, kłótni i niesnasek. Niech każdy robi co do nie go należy szanujmy się nawzajem nie bądzmy dla siebie wilkami tylko bratnimi duszami. Bywajcie zdrowi

Wasil

Do pracy dziewczynki bo wam na łeb wali od tego wolnego

stachu

i karpia nie budiet na swieta tylko osci a komornik zabierze mi motorki i wylonduje pod mostem na grunwaldzie

wasili zajcew

wy poliaki rabotac nie chciec a my ukraince liczyc diengi (usunięte przez administratora)

Aligator

Od kad zacząłem pracować z wami we Wrocławiu to na wszystkich kapowalem a teraz kupuje w Krakowie bo poprostu lubię i sprawia mi to przyjemność więc się nie klućcie, a to że nam nie za Ładną twarz to też wiem Ale czasu nie cofne

Tomcio
@Aligator

Pokaż swoją twarz, zapewnie ty masz ładną jak reszta szoferów z firmy. Wszyscy macie ryje jak z Czarnobyla. Ale zapewne musisz być pedałem jak większość firmy skoro podnieca cię czyjaś twarz.

Stasiek

Ja tam w swoim garażyku mam motorki, bo kobita mnie rogów doprawia no ale się nie martwię bo tak jak Mudriii ma zwierzaki i je pajde chleba z kiełbasą to ja lodziki robię po 50 od głowy i interes się kręci

Stasiu HarleY

Chłopaki już się nie klućcie, bo to ja wszystko wymyślam i piszę bo z nudów mi to do głowy przychodzi bo kobiety nie mam tylko motory

Mordal
@Stasiu HarleY

Stasiu nie nie fisiuj ja tu rzondze mam Zwierzaki z biedry i wszystkich kasuje a nawet zatem na przerwach pajdy chleba ze smalcem i wyruszam opóźniony i co kto jest na górze no kto wafelkom mówię precz

Zostaw merytoryczną opinię o Michalczewski Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Michalczewski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Michalczewski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michalczewski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Michalczewski Sp. z o.o.