Opinie o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Madej Wróbel sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

Mazowsze

Witam. Czy to prawda o rozsypce firm. Nam NIK nic nie mówi.? Mazowsze.

nie polecam tego zakladu nikomu wielka jedna zenada pracowalem tam przez 3 miesiace i na 3 zmiany od poniedziałku do soboty i moja najwieksza wyplata to była 1500 to jest smiech na sali nie polecam nikomu !! lepiej niech zatrudniają dalej ukraincow na dobre im to wychodzi nie polecam

Gosia 02
@pracownik

Witam!! Źe mnie sie tu dobrze pracuje Nie narzekam jak komuś zależy na robocie to zostanie Chciałam jeszcze pozdrawiam Kierownika .T.jest najlepszy pod słońcem!!!

Ada
@pracownik

No po 3 miesioncach to faktycznie możesz się wypowiadać......przepracuj przynajmniej rok to pogadamy..już nie wspomnę o 10 latach....

byłosobieżycie

Grupa się rozsypuje... Peklimar Unimino zamykają. Chwile się nie obejrzą pracownicy i Madeja Też zamkną. To wina pożal się Boże prezesów... Ignacy (miernota sprzedażowa) i Prezes Jarosław, który jest ekspertem jak widać od kładzenia firm.

Xxz
@byłosobieżycie

Jak chce się pchać gówwno ludzią do jedzenia to tak jest. Większość ludzi czyta co kupuje i co je. A co się produkuje i z czego to pracownicy wiedza najlepiej. Unimies też coraz gorzej gdyby nie scarlino już by dawno zamki.

Pani od..
@byłosobieżycie

Nie strasz ludzi....jak masz jakieś konkretne info o zamknięciu na magazynowej to opisz to ,każdą firmę mogą zamknąć ale po co robić zamęt bez wiedzy na ten temat co jak i kiedy....

Justa 351

Sklep netto i stoisko Madej wróbel . Chce kupić mojej babci schab potrzaskanych bo ręce ja bolą więc lepiej jak już będzie poklepany. Odpowiedz: z powodu braku w personelu nie ubijają mięsa . Chcę kupić 10 dkg szynki drobiowej sorry ale jest po 17 i już nie kroją. Masakra jakaś. W jakim my żyjemy kraju. Co to ma być. Nowoczesne stoisko wyposażone w nowoczesny sprzęt a tu taki numer. Nie mówiąc już o tym że np z 1 kg szynki nie utnie pół kilo bo za mały kawałek jej zostanie. A uprzejmość ekspedientek woła o pomstę do nieba. Porażka.

Blues Brothers

W którym Netto?

Alusia
@Justa 351

To chyba jakieś żarty.Do której jest otwarty sklep?Ja też pracuje na stoisku Madej Wróbel i nigdy nie postępujemy w taki sposób .Klient nasz pan.Nikt nie pracuje za kare.

@Blues Brothers

Knurów. Nie mam pojęcia czyj to wymysł ale jak dla mnie trochę smieszny. Najbardziej szkoda tych starszych ludzi którzy nie chcą sobie kupić dwa albo trzy plasterki no ale wieczorem juz nie kroją.

@Alusia

W tygodniu do 20 i po 19 juz nie kroją a w wekend do 18 i po 17 nie kroją a kotletów nie rozbijają bo braki w personelu.

Kasssu
@Justa 351

gdyby tak kroić wędliny i ubijać kotlety do końca godzin otwarcia sklepu , to myć ten sprzęt trzeba by po godzinach ,a nadgodzin nikt nie płaci , czy klienci pracuja charytatywnie za darmo???

Admirał
@Justa 351

Uprzejmość sprzedawców !!!Takie są standardy pracy, pracują do 17 -tej to i kroją do 17-tej.Nie kroją z małych kawałków, bo co zrobić z pozostałym.Kupic sobie?Ludzie tak jest w każdym sklepie.

Pracownik Produkcji

Rozmowa została przeprowadzona szybko, najpierw sprawdzono moje świadectwa pracy i książeczka sanepidowska , później zadano mi pytania odnośnie do tego dlaczego mam kilka świadectw, następnie zapytano mnie o oczekiwania finansowe, po czy poinformowała mnie że płacą 1300 na rękę plus premia do tego, ale jak zapytałem ile i za co to nie dostałem odpowiedzi, więc podziękowałem i poinformowałem że niestety nie przyjmuje ich oferty

jakie są moje oczekiwania finansowe, - teraz sobie tak myślę że może ta pani myślała że będę za darmo pracował , proponując mi później 1300 na rękę bez możliwości podniesienia podstawy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
max

Przepracowałem ładnych parę latek w transporcie jak jeszcze był nie było cudów ale jak ktoś chce pracować a nie tylko szukać pracy to chyba warto

Xyz
@max

Chyba ?

Słyszałam że jeszcze w tym roku mają pozamykać wszystkie sklepy Madej Wróbel , czy to prawda?

XD
@Gość

A czy sklepy przynoszą zyski?

Czytelnik

Kielbaski slaskie simpley food Madej Wobel tragedia sam tluszcz po zagrzaniu zero smaku bez doprawienia slonina ma lepszy smak zygac sie chce po sniadaniu Wielkanocnym nigdy wiecej ich wyrobow

Klientka

Jako klientka sklepu madej wróbel Radzionków uni europejskiej muszę z przykrością stwierdzić iż personel kłóci się przy klientach ze sobą co jest bardzo nie na miejscu, zdaza się i to bardzo często ze o 20.40 już się nic na stoisku nie kupi ponieważ jest już zamknięte a pisze czynne do 21.00. Panie bardzo często siadają na ladzie obok krajalnicy a gdy klient podchodzi nawet się nim nie interesują tylko siedzą dalej rozumiem zmęczenie ale jeżeli chce sobie usiąść to od tego jest krzesło.

Xyz
@Klientka

Myślę, że nie mają krzesła !!!

GOŚĆ Ch

Mam, pytanko czy samochody firmowe Madej i Wróbel mogą stać gdzie chcą chodzi o osobówki gdyż w Chorzowie stoi codziennie auto osobowe tejże firmy nr rej. SL 5690A i oczywiście w nocy również a sklepu firmowego nie ma w okolicy tarasuje wejście do budynków, zajmuje miejsca parkingowe mieszkańców a właściciel tego pojazdu ma jeszcze swoje prywatne auto więc może by to coś z tym zrobić firmowe auto należące do firmy winno stać na terenie firmy ale może sie myle wszystko jest możliwe w obecnej rzeczywistości, może ktoś z zarządzających też to przeczyta i się nad tym zastanowi . Gość

halszka
@GOŚĆ Ch

Auta służbowe posiadacze mają do dyspozycji cały czas a za dopłatą nawet prywatnie. Aczkolwiek tarasowac drogi nie powinien.

Klient
@GOŚĆ Ch

Auta służbowe tej firmy stoją nie tylko u Ciebie. Kiedys na fb ktos wrzucił zdjecie aut stojących na wirku pod targiem w czwartek albo pod fryzjerem duda w godzinach pracy. Auta niby maja gpsy i kiedys Renia to śledziła ale teraz można za stówkę zostac "zapomnianym" jak sie z Błażejem pogada haha

Mm

A może to Przedstawiciel Handlowy tej firmy

x

W moim zdaniu zakład Madej i Wróbel to cwaniaki przez lata nie potrafili ludzi na produkcji w Rudzie Śląskiej utrzymać gdy dochodzi do rozmowy kwalifikacyjnej i zadasz takie pytanie zawsze znajdą odpowiedz że to pracownik winny bo nie wszyscy się nadawaja i chcą w mroźni pracować owszem zgadzam się ale bardzo dziwne że od lat jest taki sam problem brak ludzi do pracy kiedyś brali Agence zewnętrzne teraz ukrywają się własną agencją Madej i Wróbel plus myślą że ludzi głupcy pytałem osobiście czy to agencja odpowiadają nie a przecież Madej&Wróbel ma jedną nazwę bez plusa teraz tak się łapie jeleni dla zainteresowanych tą firmą proszę przemyśleć moje zdanie i innych oaz przejrzeć ogłoszenia ile razy w ciągu tygodnia się pojawiają i tak przez lata lata lata .

Dzień 09 08 2018 godz.8,00 sklep mięsny przy "Kauflandzie w Gorlicach. Chciałem kupić 70 dko szynki z kością, szynka była krojona z boku, ekspediętka oznajmiła mi że może ukroić mi tylko od tyłu. Kilkanaście dni wcześniej z całej szynki też zaproponowano mi krojenie od tyłu. Zachowanie takie obsługi w/w sklepu jest po niżej wszelkiej krytyki. Nie jestem mieszkańcem Gorlic. Janusz Kwieciński z Biecza

Mięsko 21
@anonymous

Panie Kwieciński, żeby się wypowiadać trzeba zrozumieć metodę krojenia, jak można kroic szynkę po kości. Dlatego dziewczyny muszą kroic z kilku stron, żeby ta kość ominąć. Chyba nie chciał by Pan dostać szynki z kością, dopiero była by krytyka z Pana strony

Czy zarobki podane w ogłoszeniu jako kierownik w sklepie 2700-2900 zł to do ręki?

Abula
@Anna

Na sto procent NIE.To jest kwota brutto.

Blues Brothers
@Anna

Ja jako kierownik dostaję 2700 brutto więc to jakiś śmiech na sali

CypeQ

Je pięknie za halowego i na Kabanosie Moje sugestie dla Zaklady Miesne Madej i Wróbel: Koalicja Lubię atmosferę w Zaklady Miesne Madej i Wróbel za: Tramwaj

L4

Dziewczyny ze sklepów,powiedzcie proszę są jakieś wielkanocne bonifikaty?jestem na l4 (100% płatne)a nie mam kontaktu ze sklepem,dajcie znac

Jeszcze nic nie wiadomo.

@Kawusia

Ok,daj znać tutaj jakbyś coś wiedziała

@L4

Witam.Sa jakieś Witam.Sa bony do wykorzystania na sklepie.

@Kawusia

Ok dzieki info????????

Ela ze sklepu

Zadzwon do Ani z kadr ( to ta gruba ) ona Ci moze wyslac te bony pocztom

Ruty
@L4

Ate bony dostaja osoby na okresie probnym?

Ona-z-kauflandu
@Ruty

Zalezy jak zyjesz z Aniom z kadr bo to ona decyduje komu dac a komu nie

@Ona-z-kauflandu

Tia. Zapewne ma taka moc ???????????? by decydować komu dac komu nie dac. Nie pracuje tam juz kupe czasu, ale widac ciagle to samo- majster mowi ze premie uwala kierownik, kierownik ze dyrektor dyrektor ze kadry ????????

@anonymous

To ty jeszcze (usunięte przez administratora) ani nie znasz, wykonczyla Ele Wronskom to byl kawal babska i heksy

Były
@Ona-z-kauflandu

Ania decyduje, komu daje, a komu nie. To ci się udało. Na jej tłustym kuprze czułym się jak na łóżku wodnym.

Mick
@anonymous

Uwierz mi ona ma mega moc. Swym urokiem każdego kierownika urobi. Albo on urabia ją...

Admiral

Dziewczyny na sklepach firmowych czy macie płacone za nadgodziny?

Jakie sa zarobki na paczkarnii? Proszę o odpowiedż

Bercik

+-1900

@Bercik

Bercik a orientujesz się jak to tam jest z systemem zmianowym? Słyszałam że coś podobnego do cztero brygadowki ale jakoś inaczej ten system tam leci

Rozczarowana
@Bercik

Ciekawe kto zarabia te 1900? chyba ci co nic nie robią , bo ten kto uczciwie robi zarabia marne grosze. Piszą przy rekrutacji że prywatna opieka medyczna pytam się gdzie? pakiet sportowy gdzie? pracuje tam już parę lat i nic z tych wyżej wymienionych rzeczy nie ma

Patrycja
@Rozczarowana

Czy zgłaszałaś swoje uwagi odnośnie braku opieki medycznej i pakietu sportowego komuś w zakładzie? W niektórych firmach benefity te dostępne są dla osób, które zgłaszają, iż chcą korzystać z takiego pakietu. Być może wystarczy zapytać o powyższe benefity? Na forum niewiele osób udzieli Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Sugeruję więc, że być może warto porozmawiać, bo jak rozumiem są to kwestie ważne dla Ciebie.

Gość1234567

Kupiłem skrzydełka wędzone z kurczaka , w domu przeczytałem skład i okazało się że one nawet dymu nie widziały a na dodatek w opisie składu cała tablica MENDELEJEWA. Za dym robi aromat dymu wędzarniczego. Nic doać nic ująć

Proszę,napiszcie jaki system zmianowy jest na dziale etykiet ? Nie zrozumiałam dokładnie,ale jedna Pani pracująca w zakładzie powiedziała tylko że jeden tydzień zaczyna się od wtorku a następny od czwartku.To każdy weekend jesteście w pracy ? Bardzo proszę o odpowiedź ...

Beret ft

Panie Andrzeju pan Ma.dej Wrubel to naprawdę (usunięte przez administratora) okrada ludzi nie wiedziałam o tym ale sama się przekonałam za taką ciężka akordowa pracę należą się dobre pieniądze jak można dać wszystkim ta samo stawkę jak jeden robi bardzo dużo a drugi mało to u niego pracownik który zapiesza to jest tylko wykorzystany a jedzenie to dają same kiełbasy już patrzeć się niedawno jest pan chyba lizusem że pan tag pisze i dostaje premię bo u nas możesz tylko dostać pochwałę a to mam gdzieś niestety musi sobie kupić następny samolot i wczasy na Karaibach a fizyczny może tylko zapiepszac za śmieciowe to są tylko (usunięte przez administratora) tak jak w polityce okradają ludzi a paczkę może sam sobie świąteczna zjeść życzę smacznego

Mam pytanie do pracownika rozbioru indyka ile na 8 godzin wyrabialiscie bo mówiono nam że 1 osoba od podstaw wyrabia 1200 ton czy to prawda proszę o odpowiedz

Zostaw merytoryczną opinię o Madej Wróbel sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Madej Wróbel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Madej Wróbel sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Madej Wróbel sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 897 ocen.

Madej Wróbel sp. z o.o.