zremb-remos 2

Wola

Opinie o zremb-remos 2

gość 2015-05-17 01:08
Czy ktos moze wypowiedziec sie na temat tej firmy czyli atmosfera w pracy i wymagrodzenie
Fizyczny 2015-10-12 22:10
ja mogę coś powiedzieć bo pracowałem w Dąbrowie Górniczej jakieś 6 lat temu :)Informacje dość nieświeże ale może komuś się przydadzą.myślę,że niewiele się tam zmieniło.Płaca słaba,narzędzi brak,maszyny rozklekotane.Wtedy klepali stale jedno i to samo t. zn. rolki.Jak na wytaczarkę raz przyszła jakaś konstrukcja do zrobienia to byłem wniebowzięty :)Zimą na hali zimno jak na Morzu Północnym.Na plus atmosfera spoko,kierownictwo raczej ok.Wypłaty w terminie.Tego akurat bardzo pilnowali.Do tego udział w zyskach i chyba coś na święta było.Po 1,5 roku miałem dość,przy zarobku 1500 pln na dojazdy wydawałem 400 pln...
xxx 2015-12-13 17:57
w zrębie na woli to podobno zwalniają i firma jest na skraju upadlosci i atmosfera jest do bani zarobki ok 1800 zl do reki za 180 godzin
gość 2016-02-07 09:28
Pracuje w Zremb-Remos 2 w Woli od 2004 roku i zgadzam się co do płacy około 1700 1800 zł miesięcznie na rękę a są i tacy co nawet tyle nie dostaną, grzeją na halach, maszyny są przestarzałe to fakt ale robi się na nich bardzo precyzyjne prace, klimat z ludzmi jest doś dobry , pracuje się spokojnie, kierownictwo w porządku, ale kto ma okazje na zmianę pracy lepiej płatną to zmienia, praca była w systemie dwuzmianowym, na razie jest jedna z powodu małych zamówień chociaż powoli się to rusza i znowu chcą uruchomić drugą zmianę, ale nie wiadomo czy będzie na tyle ludzi że by im się opłacało ją uruchomić, emerytów pozwalniali, są na telefon jak będzie więcej pracy.
gość 2016-02-07 09:28
ix 2016-05-19 09:52
@toka ale musisz jeszcze powiedzieć, na jakie stanowisko chciałbyś ewentualnie wysłać swoje cv i próbować swoich sił w rekrutacji.
Zostaw swoją opinię o zremb-remos 2 - Wola
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zremb-remos 2