Opinie o LONTEX w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LONTEX. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LONTEX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LONTEX w Czechowice-Dziedzice

MN01

Firma SOLIDNA pod względem realizacji zamówionych częsci do wind samochodowych. Przez okres współpracy z nią, NIE BYŁO żadnych problemów z zamówieniami i ich realizacją. Szcególne podziękowania należą się Panu (usunięte przez administratora) który już tam nie pracuje.To wielka szkoda.

jjjj

nie polecam lontexu

Zuzia

Mam pytanie czemu widzę często wasze samochody na skupie złomu w Opolu na ulicy Wojciecha Drzymały tam jest jedna duza firma która dobrze płaci za złom akumulatorowy!!!!!!!!!!!!!. Pracownicy chyba musza na lewo dorabiac bo tak słabo płacą wam chyba. To Szefostwo chyba się poplacze bo uciekaja im dingi.

export specialist

Szczera prawda. Wymagania z kosmosu - kilka języków obcych, doświadczenie.. a za to 1400 pensji. ŻENADA. Pracowałam, nie polecam.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie LONTEX? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Wsparcie produkcji
Hammerjobs Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Działu Oczyszczalni Ścieków
HR SIGMA Sp. z o.o.
Potwierdzam

Inga - 2013-01-19 11:29:16 Potwierdzam. W dziale exportu rotacja cały czas, musisz sprzedawać choćby papier toaletowy, bo inaczej lecisz - nic innego się nie liczy tylko zysk, zysk. Ludzie znający po kilka języków odwalają całą robote, a są traktowani jak ... i płacone mają jakby pracowali na 1/2 etatu. Nie znasz dnia ani godziny i papa. Ludzie w porządku, jednak "góra" to prawdziwa tragedia. Wypłaty na czas, ale o socjalnych świadczeniach czy ogólnie warunkach to szkoda gadać, w sumie to ich nie ma. Do WC trzeba deptać na zewnątrz jak do ToyToya na budowie. Z biegiem czasu żałowałam, że się tam zatrudniłam. Masz inną możliwość i nie chcesz tracić nerwów omijaj to miejsce z daleka.Potwierdzam wszystko co moi poprzednicy piszą!! Jeśli nie masz gdzie pracować i nie masz co jeść zatrudnij się w powyższej firmie!! Dobrze by było, żebyś był kłamcą , oszustem i miał wyrok w zawiasach?! Tacy ludzie są mile widziani, bo uczciwi zaraz tracą prace i to ZAWSZE bez podania przyczyny. Zastanawiam się gdzie jest Inspekcja Pracy, Sanepid?? Przecież tam nie ma odpowiednich warunków! śmierdzące jedno Wc na zewnątrz(bo to również palarnia), tyle osób(oczywiście damski i męski razem).Ludzie różni, ale trzeba bardzo uważać są bardzo zazdrośni i kablują byle błahego powodu!! Wybór należy do Ciebie!!??

Inga

szkoda gadac

Witam Apropo pracy w tej Firmie lepiej pójść chyba na kurs pilotarzu niż tam pracować, choć nie można narzekać na pewne osoby, ale trzeba mieć sie na baczności, bo tylko góra patrzy abyś zrobił swoje pozyskał jak najwięcej klientów a później rozwiązują z Tobą umowę nawet bez podania przyczyny. Pozdrawiam,wszystkich którzy tam aplikują,może Wam się poszczęści choć nie liczyłbym na to, chociaż reasumując fajnie jest patrzeć z " lotu ptaka " na ludzi i ich nie doceniać,każdy kto tam pracował wie o czym napisałem""" z lotu ptaka """ Życzę powodzenia Wybór należy do Was

slonzok

szukaja dyrektora eksportu ludzi do dzialu EXPORT od dawna dawna dlaczego? taka rotacja?????? CZY WARTO U NICH PRACOWAC? jaka atmosfera? mam wieloletnie doświadczenie mogę przebierać w ofertach jakie auta sluzbowe daja? inż

poparzony

Uważajcie na tego pracodawcę, nie dotrzymuje warunków umowy zawartych ustnie, kadra kierownicza niezaradna, nie orientująca się i nie zainteresowana rozwojem. Brak jasno określonych zadań i celów rozwoju firmy, Generalnie dno, ale za dużo by tu pisać. Zdecydowanie nie polecam.

sew

mnie zastanawia jedno pracy nie szukam na siłę bo mam swoją ale jak się coś fajnego trafi to co by nie i jak tak przeglądam oferty to prawie co 2 tyg. jest oferta pracy do lontexu coś za często według mnie podejrzane

AD

SPOKO, POSYŁAJ, TYLKO CZY JESTES PEWEIN SPEŁNIENIA WYMAGAŃ

Bielszczanin

Chcę aplikować czy możecie napisać coś więcej o tej firmie?

H

Firma bagno. Nic dodać nic ująć.

MARIUSZ, TOMEK

Firma jak najbardziej godna polecenia. Szkolenia i osoby odpowiedzialne za ich prawidłowy przebieg to ludzie niesamowicie sympatyczni jak i znający się na rzeczy. Dzięki Wam firma TACHO-TECH na pewno jeszcze wróci na dalsze nauki :). Pozdrawiamy dział szkolen i dział handlowy.

dowiedz sie dokladniej!

Wcale nie chodzi o to ze pracownice nie moga byc molodsze! Jest wiele pracownic i pracownik starszych w firmie LONTEX! Ogloszenia typu kobieta do 26 lat jest spowodowana zupelnie czyms innym wiec dowiedz sie dokladniej a potem udzielaj jakich kolwiek komantarzy na ten temat! Tak swoja droga to jak znam życie to nie p. [usunięte przez moderatora] wystawia ogloszenie tylko odpowiedzialni za to ludzi! Takze zanim zaczniesz prawic wywody to popytaj!

zwykły_głąb
@dowiedz sie dokladniej!

pan michał jest synem prezesa ma 28 lat, jeździ najnowszym mercedesem - po co mu stare baby? - jest przecież samcem alfa.....

firma prowadzi dyskriminujaca polityke pozyskiwania nowych pracownikow a raczej pracownic np.szukamy dziewczyny do 26 roku zycia.czy osoby starsze np.po 40 roku to juz nie w guscie pana [usunięte przez moderatora]

Słowa kojarzące się z LONTEX (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako własny interes o który powinien zadbać sam. Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjaźni oraz chętnie zawsze pomogą na początku :) Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w LONTEX - praca na własny "rachunek" bez planów miesięcznych. Najbardziej nie podobało mi się w LONTEX : - decyzje płacowe

Zostaw merytoryczną opinię o LONTEX - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w LONTEX?

Zobacz opinie na temat firmy LONTEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LONTEX?

LONTEX
3.3/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Ligocka 55
    43-502 Czechowice-Dziedzice