Apator Powogaz SA

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Apator Powogaz SA

Johnny

Czy wodomierze to jest taka niezbędna do życia rzecz w trakcie zagrożenia epidemiologicznego? Dlaczego firma wpuszcza kierowców na zakład, którzy byli kilka dni wstecz w państwach najbardziej zagrożonych na zarażenie... przecież to jest nieodpowiedzialne zachowanie i kompletnie nikt nad tym nie panuje. Taki kierowca ma kontakt z pracownikami ponieważ kręci się po placu itd. Wszyscy są narażeni na zakażenie. Dlaczego ochrona zakładu nie dostała żadnych wytycznych odnośnie wpuszczani transportów eksportowych? Brakuje płynu do dezynfekcji w dozownikach w kilku miejscach na firmie. Sprzęty nie są dezynfekowane a jedna dezynfekcja wcześnie rano nie da zamierzonego efektu. Według mnie aktualna sytuacja na firmie jest zbyt niebezpieczna by w ogóle się w niej pojawiać i pracować. Wszyscy myślą, ze to ich nie dotyczy aż do czasu... jak mówi mądre przysłowie „Polak mądry po szkodzie”. Nawet rząd mówi o profilaktyce zapobiegania a tutaj tego nie ma. Wszystko jest robione od(usunięte przez administratora)strony. Udanego dnia w pracy wam życzę!

@Johnny

Zmuszaja Cie do przyjscia?

@I zmiana

A Ty jesteś normalny? Co toza głupie texty?

Jabłko
@Łysy

Taka prawda, niektórzy już zadzwonili i mają l4 na 2 tygodnie bo tak.... Nie chcesz nie przychodzi jak Cię stać

@Jabłko

Jak cię stać? Co to ma znaczyć?

Wacek

Czy w poniedziałek będzie produkcja w zakładzie?

@Wacek

Tak, możesz spokojnie przyjść i wziąć się do roboty w koncu

Jablko

Weź się za robotę a nie zajmujesz się pierdołami i fake newsami xd właśnie przez takich ludzi źle się dzieje w tym kraju. Wierzycie we wszystko co jest w internecie

Siwek
@Jablko

Ciekawe czy będziesz taki mądry, jak zostaniesz zarażony

xyz
@Siwek

@Jablko oszczędź nam swoje (usunięte przez administratora) i nie udzielaj się jak nie masz nic mądrego do powiedzenia

@xyz

Weźcie się za robotę bo za to wam płacą i na to podpisaliście umowę. A nie bawicie się w epidemiologów albo innych znawców wszystkiego. Do tego trzeba mieć wykształcenie a nie czytać wszystko co napiszą i udawać znawcę tematu. Dalej do roboty (usunięte przez administratora)

Gacek
@Jablko

Ja mogę pracować i lubię, ale pracodawca ma obowiązek zapewnić bezpieczeństwo i ochronę zdrowia

@Gacek

Wprowadzili wszystko do czego zobowiązało ich Państwo.... Czego Ty jeszcze chcesz ? Cudów czy podwyżki ?

Świętego spokoju

@I zmiana

To nie tutaj.... Tu się nie da

Gruszka
@Jablko

Ciekawe czy jabłko chodzi do pracy czy zdalnie ?

Gruszka
@Jablko

Ograniczenia do 50 osób zgromadzeń,kolejki przed sklepami i aptekami dla bezpieczeństwa.Chyba jasno widać ? Czekasz na telefon od autorytetu?

Ciekawe

Krzysztof Domarecki, prezes zarządu Grupy Selena, tłumaczy, jak z problemem poradziły sobie Chiny. Jego firma jest jednym z największych polskich przedsiębiorstw prowadzących działalność w Państwie Środka. W niedzielę Modele matematyczne pokazują, że dotychczasowy pakiet ograniczeń w Polsce jest niewystarczający do szybkiego zatrzymania rozpowszechniania się wirusa. Są 4 główne narzędzia istotnej redukcji tego tempa: a) zamkniecie szkół, teatrów, kin, galerii handlowych etc. b) zamknięcie granic, c) zamknięcie dużych miast połączone z zaleceniem (nakazem ? - jak w Chinach i niektórych miastach Włoch) pozostawania w domu za wyjątkami wychodzenia do pracy i po niezbędne zakupy, d) zamkniecie przemysłu. Chiny wprowadziły a), c) i d) co dało imponujący efekt. Wczorajsze telekonferencje z naszymi przedstawicielami w Chinach pokazują, że zwykli Chińczycy są dumni ze skuteczności działań rządu. Polska – na razie wprowadziła tylko a) i b) Niemcy, Włochy, Hiszpania i Francja są spóźnione, tam skala zachorowań przekroczy poziom Chin Warto aby rząd miał odwagę na zamkniecie miast bez zwłoki. Europa będzie musiała zamknąć przemysł, jeśli odpowiednio szybko nie zrealizuje punktów a), b) i c).

Kapeć

Kiedy będzie coś wiadomo o podwyżkach?droga do jaryszek daleka

@Kapeć

Jakie podwyżki. Skoro po przejściu na pensje straciliśmy koło 1000 zł. Nie liczyłbym na jakiekolwiek podwyżki. No może max 50 zł.

Jabłko

Naucz się liczyć

Fama jezyce
@Kapeć

Amator i podwyżki, w Toruniu to może będą podwyżki, albo dla dyrektorów... pracowników z doświadczeniem traktuje się, jak w Krakowie.

Potrafię liczyć ok 1000 zł. W plecy

@Ola34

No to zmień granice całkowania bo na zmianie systemu rozliczania wiarą skorzystała....

Syrenka

Czekamy na nowego Pana Prezesa i podwyżka 5% dla wszystkich

Rafał
@Ola34

Jak to straciliście na pensji 1000zł?? Powiesz więcej?

@Rafał

Straciły tylko Ci, którzy nic nie robią zamiast wziąć się za robote

@Jablko

No właśnie ci co nic nie robią mają najwięcej.

@Jablko

A pensja 3300 netto przy godzinówce to nie to samo co 3500 brutto przy stałej pensji.. Pozdrawiam

@Ola34

Zależy od miesiąca przy godzinówce i tym się to różni. Zamiast liczyć i przeliczać próbując udowodnić swoje wyimaginowane teorię lepiej weź się do roboty to zaczniesz godnie zarabiać.

Jablko

A Mi Ciebie nie skoro nie potrafisz liczyć najprostszych rzeczy.

Potrafię bo widzę jaki jest przelew na konto prawie 1000 mniej pozdrawiam

@Ola34

Widocznie nie robisz tyle ile powinnaś

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Apator Powogaz SA? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI - WTRYSKIWACZ TWORZYW SZTUCZNYCH

Kwiatek

Zgadzam się z tym .te panie to plotkary powogazu. Te to pracuja. A nie piszcie głupot o Pani z nakladek. Kto ja zna i ma do czynienia to osoba sumienna .pracownia.(usunięte przez administratora) Chyba ktoś że złości to robi. Tu każdy każdemu tylek robie. Normalka. Wszystko na pokaz. Ludzie ogarnijcie się i nie piszcie bzdur. Normalnie cyrk.

@Kwiatek

Jest pewna korpulentna Iza, ktorej śmiech słychać w całym powogazie. Drze tą kalafe jak opetana. Cała konfiguracja tylko śmiechy i chodzenie po hali mówiąc jak im źle i jak im ciężko.... Norma nie zrobiona ale łazić czas mają. Wstyd, że za to się nikt nie weźmie.

Kwiatek
@Łysy

Jedną zmianę z konfiguracji już zabrali na rozmowę ostatnio ale jak widać nie tą co trzeba....

I zmiana

Dajcie spokój. Te koleżanki to czytają. Myślicie że im miło? A Wam też byłoby miło jakby na Was ktoś tu pisał? Jeżeli macie coś do nich to powiedzcie im. Wiecie gdzie pracują. A swoją drogą na każdego coś by się znalazło. Wiec wstrzymajcie się z takimi sądami.

Prawdziwe
@Kwiatek

Konfiguracja to też niezły cyrk ich towar wala się wszędzie. Ewidentnie brakuje zgrania w palnowaniu produkcji towaru dla nich z ich możliwościami

Jablko

Są niby pojemniki do dezynfekcji rąk ale niestety albo są puste albo mają wyczerpane baterie.... I tak od 3 miesięcy....

Aga

Jeszcze nie jest znana lokalizacja a już niektórzy się zwalniają.

Bob budowniczy
@Aga

Toruń będzie, dlatego milczą. Nikt się o nas nie będzie troszczył.

@Bob budowniczy

Toruń? Przecież jest napisane że na obrzeżach miasta Poznania.

Jan
@I zmiana

Ściema, byśmy jeszcze pracowali w poznaniu. Inaczej wszyscy by już odeszli

Stan
@Jan

Masz rację niepewność jest najgorsza a z dnia na dzień szukać pracy to nie jest przyjemne.

@Aga

Bo w tej firmie nie ma żadnej motywacji a jeszcze wymagania co do normy. Po przejściu z godzinówkk na pensje obcieli wypłaty o ok 1000 zł.(usunięte przez administratora)

Biały
@Aga

Dużo lepszym rozwiązaniem byłoby gdyby pracodawca prowadził dialog z pracownikami w sprawie relokacji. Nie wiem, co oni sobie wyobrażają, że my pobiegniemy na kolanach na obrzeża Poznania? Że zatrudnia nowych pracowników na cito? Będzie plajta niestety

@Aga

Co ma lokalizacja do zwalniana? Przecież zakład jeszcze nie jest przeniesiony. Po przejściu z godzinówki na pensje ludzie zarabiają mniej i dlatego się zwalniają.

Zapomniałem

A jak nazywa się dział nie ta Hala pierwsza duża tylko ta druga co schodzi się na du po schodach tak jakby do piwnicy? Tak robią prawdopodobnie coś na wtryskrkach dzięki za przypomnienie

@Zapomniałem

Tworzywa

I zmiana

I mamy wirusa w koronie w Poznaniu. Co dalej? W tym calym zamieszaniu gdzie nas kochany zarzad chce wyprowadzic firme? Tu? Czy tam?

Boniek
@I zmiana

A dostawy z Chin przychodzą ;) jakieś procedury są wprowadzone?

&

Kasa słaba ( a norma 100% wykonana) i dlatego ludzie skaczą sobie do gardeł. To jest najważniejsza sprawa.

Roman

Nie dzieje się dobrze w firmie najprawdopodobniej, odchodzą kolejni pracownicy z kluczowych stanowisk. Raczej wątpliwe są przenosiny firmy pod Poznań. Wszyscy czekają, jak glapy, motywacja 0%.

I zmiana

Czas spac kochani. Jutro kolejny, ciezki dzien. Bedziemy zarabiac na marzenia.

Solid

4,4 % inflacji, a gdzie powdyżki?

@Solid

Ja nie mam. Wiec nie szukajcie u mnie

Pączek
@Solid

Brak podwyżek, premia roczna obniżona i pracownicy wychodzą na -10% w tym roku, pełna motywacja i wszystkie ręce na pokład, hahaha no jaja:D

Księgowa
@Pączek

Podziękuj rudemu i wiolonczeliście. Kule hajsu zgubili a z pustego i Salomon nie naleje

SSD

A kto poleciał?

Chyba jednak w miarę ważny, skoro to była dyrektor.

SSD

Ale impreza pożegnalna była? :-P

@SSD

Raczej stypa :)

I zmiana

To już wiemy gdzie i o której zgubiłeś klepkę której brak odczuwasz.

Która godzina jest w Kłobucku
@I zmiana

Witam serdecznie, w przeciwieństwie do Pana na miejscu jest kpl klepek. Tym nie mniej w Kłobucku, co trzeba to wyraźnie podkreślić, jest dokładnie godzina 9:10

@Która godzina jest w Kłobucku

To co piszesz każe sądzić inaczej.

Szukam motywacji :)

Kunegunda

Moje gratulacje

Która godzina jest teraz w Kło

Szanowni Państwo, widać, że sytuacja jest mocno napięta jak lateksowy kostium, tymczasem w Kłobucku wybiła właśnie godzina 23:35. Pozdrawiam

Jak nazywa się dział ten drugi mniejszy koło magazynu co schodzi się na du do piwnicy tam niby robią na wtryskrkach prawda to ?

Typowe

Po co zadajecie pytania odnośnie nowej lokalizacji skoro powiedzieli w grudniu że miejsce będzie znane pod koniec I kwartału więc wypada na marzec. Pracujecie tam a pytacie jak de.bile

Typowe

Zawsze mówią dużo ale skoro podali jakikolwiek termin podania informacji to tego typu powinny padać na początku kwietnia w momencie kiedy w/w termin minie. A tutaj ludzie pytają i każdy snuje swoje teorie spiskowe. Bez względu na to gdzie się przeniosą to zrobią to w taki sposób żeby ucierpiał pracownik

Alpen

Czy nowy Pan Prezes sypnie podwyżka?

Zostaw merytoryczną opinię o Apator Powogaz SA - Poznań

• Jak się pracuje w Apator Powogaz SA?

Zobacz opinie na temat firmy Apator Powogaz SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apator Powogaz SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 9 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apator Powogaz SA