Apator Powogaz SA

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Apator Powogaz SA

Pils

Chaos w tej firmie i niewiedza zarządu przekracza ludzkie pojęcie.

Aga

Czytam te wpisy i zastanawia mnie dlaczego nikt nie pisze o nowej pani technolog Natalii . Ta pani to też ma bardzo wysokie mniemanie o sobie. Odnosi się źle do pracowników o paniach sprzątaczkach nie wspomnę. Wiecznie stoi nad pracownikiem i wiecznie krzyczy że mało zrobił. Zwłaszcza na promatiku. Chcę aby było tam robione 4000 sztuk a tak się nie da. Niech sama usiądzie z tylkiem na osiem godzin plus przerwy plus wyjścia na siku i zobaczymy ile zrobi. I do tego jeszcze chodzi i kabluje. Widać ma to z domu wyniesione lub ma niska samoocenę.

Ahmad

A po drugie myślisz że,kocha cię mama to cię w (usunięte przez administratora) robi, twój stary spuścił się na gnój i cię słońce wychowało takiego tumana jak ty

Rychu

Śpieszę z wyjaśnieniem. Ja nic nie wiem i wiedzieć nie mogę, ponieważ nie pracuje i nie pracowałem w tej firmie. Chciałem dopiero złożyć dokumenty,ale z tego co czytam to u mnie sytuacja podobna.

@Rychu

Ściema. Parę wpisów wcześniej piszesz "wszyscy wiemy w jakim stanie przychodziła owa Pani do pracy". Nie pracujesz i nigdy tu nie pracowałeś a wiesz? Zdecyduj się.

Rychu

@Pracownik Zwróć uwagę,że jest to forum otwarte bez logowania i każdy może być Rychem, Stachem i Pracownikiem. To nie ja pisałem ten post. Jeszcze raz informuje,że nie wiem o jakiej Pani jest mowa, bo nie znam tej firmy . Jak dobrze, że nie złożyłem dokumentów.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Apator Powogaz SA? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI - WTRYSKIWACZ TWORZYW SZTUCZNYCH
Rychu

Ciekawe informacje wypływają. Nie dziw, że brakuje ludzi do pracy, bo kto chce pracować w takiej atmosferze. Dominacja dupowłazów i donosicieli.

Ella
@Rychu

A czym??? Jeśli wie Pan coś więcej to proszę się podzielić ta wiadomością. Bo wiadomo oczernic kogoś można bardzo łatwo. Ja z tą osobą pracowałam bardzo długo i nigdy nie widziałam nic dziwnego w jej zachowaniu.

Ella
@Rychu

Dokładnie a jak już ktoś jest uczciwy i pracowity to jako pierwszy po tyłku dostanie. A była to taka fajna firma szkoda.

Rychu

Czy zwolnili dobrych ludzi?Wszyscy wiemy w jakim stanie przychodziła do pracy owa Pani ktora zostala zwolniona.Moze nie koniecznie zwolnienie jej było paleniem papierosow?

Oburzony
@Rychu

Znam tą panią jak i tego pana bardzo dobrze. Z tego co wiem ostatnio miała trochę kłopotów rodzinnych ale pracownikiem była dobrym. Nie nawalala wykonywała normę więc jako pracownikowi nic zarzucić nie można. A to że technolozka zrobiła na nią donos to już swinstwo

Rychu

co Ciebie skłoniło do napisania tak obszernego tekstu?,a może KTO?

Oburzony
@Rychu

Co mnie skłoniło? Porostu ludzka niesprawiedliwość że dobrych ludzi zwalniają a inni którzy mają plecy robią to jawnie

Oburzony.

Niedawno dwóch pracowników zostało zwolnionych dyscyplinarne za palenie papierosów. Z rozporządzenia prezesa jest dodatkowa przerwa o 12 aby zapalić. Ale kiedy by się nie przechodziło koło miejsc dla palaczy to wciąż te same osoby są na dymku. Pytam się czy zakaz ten nie obowiązuje stazystki kierownika, pani z etykiet i Pana kierownika magazynu????

Afgan

Nie dawno zakonczylem wspolprace z tymi ludzmi. Odradzam z nimi wspolpracy. Co prawda ciekawa praca, ale niestety jesli chodzi o kadre to jest tragiczna. Kierownik, zwany zarowa, ktory nie wie o co chodzi w procesie legalizacyjnym. Liczy sie tylko wydajnosc. Z reszta te jego slupki niczego nie wnosza do pracy. Nic do niego nie dociera. No i majster co ma swoj swiat i swoje klocki. Nic nie zalatwi, wyprze sie wszystkiego. Tylko maratony potrafi biegac. Jedyni wporzadku ludzie to brygadzisci. Na pracownikow, szczegolnie mlodszego pokolenia radze tez uwazac.

@Afgan

Wydajność jest ważna, bo przynosi firmie zyski, a dzięki temu można starać się o premie, jak myślisz? Chciałbym się dowiedzieć coś na temat kontraktów zawieranych z nowymi pracownikami. Stabilne zatrudnienie to duży atut dla osób zainteresowanych firmą pod kątem pracy.

@Afgan

To jest ten łysy galon w brylach? Ciekawa persona

@Maluch

Widzę że znasz firmę od środka, może też dodasz coś od siebie? Afgan pisał że jest to ciekawa praca, narzekał jednak na kadrę zarządzającą. Czy zgadzasz się z jego opinią? Szukam informacji na temat firmy, więc liczę że mi pomożesz i napiszesz coś więcej w tym temacie.

Marek Aureliusz

Jaki jest dress code wśród pracowników zajmujących się projektowaniem (inżynier rozwoju)? I czy ich miejsce pracy jest przy ulicy Dąbrowskiego w Nobel Tower czy przy Janickiego?

@Marek Aureliusz

Nie ma czegoś takiego jak dress code. No w krótkich porach i sandałach raczej nie przyjdziesz. Macie klimę w tym swoim Nobel Tower więc koszula i dżiny wystarczą.

Citroen

Czy wiadomo kiedy przenosiny firmy?

Multipla
@Citroen

A po co ją przenosić? Przecież to szczęście, miód i dobrobyt tam pracować. Każdego dnia dziękuję Bogu Wody, że mogę skręcać wodomierze ku jego chwale.

@Citroen

Tak, za 2-3 lata jak powiedział Pan Klepacki.

Jabłko

Dzisiejszy hit! Z powodu upałów, pracownicy biurowi, którzy przyszli do pracy na 6 rano mogą o 12 wyjść do domu bo im za ciepło.... Oczywiście 2 h do odrobienia w chłodny dzień. A Ty robolu męcz się, bo dla Ciebie takiej możliwości nikt nie przewidział.... A ba halach ponad 30 stopni....

@Jabłko

Tylko pracownicy biurowy otrzymali od pracodawcy możliwość przyjścia i wyjścia wcześniej? Co z pozostałymi działami firmy PoWoGaz? Widzę, że masz rzetelne informacje na ten temat, dlatego mam nadzieję, że zechcesz odpowiedzieć. Z góry dziękuję za pomoc.

Atrix
@Jabłko

U biurowych przekracza dzień w dzień 30 stopni :)

Bakłażan
@Jabłko

Potwierdzone info. Jest to ewidentnie kolejny prztyczek w nos klasy robotniczej. Podobnie jak motyw z tym jak długo zwlekali z wodą pitną i z jakim opóźnieniem odpisywali na maile w tej sprawie. Dno i 5 metrów mułu zamiast 5S.

neutralny
@Bakłażan

No tak, ale zabrakło chyba informacji że chłodzą Wam halę i macie dodatkowe przerwy których odrabiać nie musicie. Jak sprawiedliwie to sprawiedliwie.

Marzena
@neutralny

neutralny ma racje, na produkcji zrobili nam też dodatkową przerwę 25 minut, więc nie było tak źle.

@Marzena

25 minut przerwy, miałeś do wyboru zaduch na hali albo prazenie na słońcu.... Chłodzenie hali? Włączenie dmuchaw, które jedyne co robią to w kółko mielą to gorące powietrze i hałasują..... Słońce cały czas nagrzewa powietrze na hali przez świetliki w dachu.... Szkoda, że miały zostać wylepione folią przeciwko promieniowaniu UV bo przecież ktoś wygrał na to keizen... Niestety, w kwestii upałów kolejny raz robol jest na samym końcu

@Atrix

Chętnie pokazalbym Ci ile wskazują termometry na hali, ponad 34 stopnie w biurach też tak macie?

@Jabłko

Czy jest możliwość założenia na hali produkcyjnej klimatyzacji? Jeśli dużo osób będzie zgłaszać problemy ze zbyt wysoką temperaturą może pracodawca to rozważy. Jeśli możesz dodaj komentarz o przysługujących w firmie benefitach. Można liczyć na jakieś kursy lub szkolenia dające nowe uprawniania? Podnoszenie kwalifikacji zawodowych to także zysk dla firmy.

Henryka
@Edward

Tak, my biurowi też mamy ukrop w pokojach. W upałach było to grubo ponad 30stopni. Wentylatory tu nic nie pomagały. Są pokoje gdzie przez cały dzień masz słońce. I zapomnijcie o klimie. W tą starą budę nie będą inwestować.

@Henryka

Nie wygląda to najlepiej, tym bardziej że w takich warunkach normalne jest, że wydajność pracy spada. Chciałbym poruszyć jeszcze kwestie związaną z atmosferą, która panuje w firmie PoWoGaz. Przede wszystkim interesuje mnie, czy w pierwszych dniach zatrudnienia nowy pracownik może liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych pracowników? Liczę na uzyskanie odpowiedzi w tej sprawie.

Lili

A jak to wyglada na dziale gdzie pracuja kobiety ? Bo mysle nad zlozeniem Cv..oferuja 2940 brutto 3 zmiany,a jak warunki.pracy ? Jakas kobitka by sie wypowiedziala ?

Inzynier

Kila miesiecy temu bralem udzial w rekrutacji na stanowisko inzynieryjne. Dwie rozmowy, 3 finalna i dowiedzialem sie, ze inzynier konstruktor z 6-letnim doswiadczeniem i biegłym angielskim wart jest 2900zl netto/mies. Do tego niejasne zasady premiowana. Szkoda czasu, szkoda zachodu. Proponowana płaca pokazuje stosunek pracodawcy i sposob motywacji inżynierow, ktorzy mają rozwijać , badac lub tworzyc nowe produkty. Po kilku miesiacach znalazlem bez problemu pracodawce w Poznaniu za 2,5-krotnosc oferowanej jałmużny w Powogazie. Gruntowna restrukturyzacja.

@Inzynier

Każdy ma możliwość wyboru.Płace są różne a jak ci nie pasuje to szukasz innej a nie nażekaż bo ci za mało a jesteś przeciętniakiem.

Powogaz słabe zarobki

Powogaz,przez telefon Pani zaproponowała dla pracy na produkcji 2700 brutto,grzecznie podziękowałem śmiech na sali wychodzi 1917 zł netto i to w dodatku z premiami.

zatrduniony
@Powogaz słabe zarobki

przez okres próbny dostałem 2200 a z nadgodzianmi prawie 3000 po próbnym 2500 pzynajmniej nie pracuję w niedziele i nie dojerzdzam godzine do roboty

Tapi

Czy nadal proponują 2700 brutto i 3 zmiany?

Kamila
@Tapi

Zadałeś bez wątpienia bardzo istotne pytanie. Musimy jednak spokojnie poczekać, aż jakiś obecny pracownik PoWoGaz zechce udzielić tych informacji. Charakter Twojego komentarza świadczy o tym, iż poważnie rozważasz podjęcie pracy w tym przedsiębiorstwie. Dostałeś już może ofertę od tego pracodawcy, czy dopiero będzie składał CV? Zachęcam Cię do dalszego uczestnictwa w tej dyskusji.

Rozsądny

Tragiczna firma! Omijać szerokim łukiem!!! Info zarówno dla klientów jak i pracowników.

Rycho

przetrzebić dział kontroli. nieroby i lewe ręce które udają że pracują. szczególnie leśne dziadki które robią z siebie pajaców codziennie gdy udają że pracują. dział którym wszyscy pomiatają, dno i beznadzieja.

@Rycho

Zamiasr anonimowo wrzuć skargę do skrzynki koło automatów i napisz co jest nie tak.

@Pracujący

Jakie anonimowo? Po lewej stronie skrzynki jest kamera, która obejmuje ją swoim zasięgiem.... Nic nie jest anonimowe w tej firmie (usunięte przez administratora)

Bolek

A skąd go znasz??

@Bolek

A kto go nie zna? Zamiast pracować szwęda się jak smród po gaciach po firmie i szuka materiałów na donos

Rycho

firma idzie na dno. właściciel z Torunia ma nad nimi pełną kontrolę, nawet jeśli chodzi o zakup papieru toaletowego. ostatnio zaczęli zwalniać. zaczęli od góry, gdy poleciał jeden z dyrektorków.

@Rycho

Nad finansami nikt nie ma kontroli dopiero teraz Toruń zaczął się tym interesować jak nie ma z czego wypłacić dywidendy akcjonariuszom. Tak to rządził rudy rydz i prawie wszystko zbańczyło

Lolek

Firma rodem z PRL, obecni kierownicy bez wiedzy o wodomierzach, niskie płace, warunki lokalowe beznadziejne.

III zmiana
@Lolek

Lolek nie narzekaj, przyszedł nowy "operacyjny" zrobi porządki będziemy mieli drugą Japonię. Piszesz że warunki lokalowe beznadziejne, to zajrzyj do KJ tam to w luksusy obrastają. Każdy ma fotel dyrektorski, czajnik, zestaw filiżanek niczym w kawiarni nie wspominając o kilku ekspresach do kawy.

@Lolek

Jakie warunki lokalowe to nie M3 tylko zakład produkcyjny.Woda jest kibel też marli Geberit a ty masz na pewno made in .......

@Lolek

Litości, kierownik produkcji sam stwierdza że nie wie nic o wodomierzach i pewnie nie będzie wiedział bo to nie jego obszar zainteresowan. Więc jak chce zarządzać produkcja wodomierzy? Jak na razie jego strategia nic nie dała a dzieje się coraz gorzej :(

Zostaw merytoryczną opinię o Apator Powogaz SA - Poznań

• Jak się pracuje w Apator Powogaz SA?

Zobacz opinie na temat firmy Apator Powogaz SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apator Powogaz SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 9 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apator Powogaz SA