Apator Powogaz SA

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Apator Powogaz SA

Pytajacy

Czy w tej firmie jedni moga pracowac az im pot cieknie np na legalizacji i zawsze za malo a inni po poludniami ogladaja filmy szok!!! Nikt tego nie widzi ??? Jak nie maja co robic niech narobia kartonow dla pakowaczy ? Czy tu w ogole jest kadra zarzadzajaca ? SZOK !!!!

Witek
@Pytajacy

Pan żarówa przecież nadzoruje pracę :D

Bella
@Witek

Pan kierownik widzi tylko swoje tabelki a nie tych co nic nie robią. Przykład nakładki radiowe i pani Agnieszka ta to dopiero w kulki leci

Kamil

Czy innymi słowy nie warto aplikować do firmy ?

Danuta
@Kamil

Bardzo trafne pytanie - sama chciałabym wiedzieć, czy warto aplikować do PoWoGaz. Oby ktoś szybko rozwiał nasze wątpliwości. A praca w jakim charakterze byłaby dla Ciebie odpowiednia?

Olek
@Kamil

Nie. Na pewno nie na produkcję

Mopa

Hej. Czy będą podwyżki w tym roku? Czy w tym zakładzie są związki zawodowe?

@Mopa

Nie wiem co do podwyzek. Ale zwiazki sa i na marginesie powiem ze warto do nich nalezec. Mnostwo bonusow a przy tym otrzymujesz wykwalifikowana pomoc nie tylko w przypadku zwolnienia ale takze w innych sprawach. Prezes Solidarnosci zakladowej jest mega ogarniety i kompetentny. Po prostu polecam. Ale nie nagabuje. Twoja decyzja. Pozdrawiam

Ola34
@Mopa

Związki zawodowe hahahaah tańczą jak im zarząd zagra. Nic nie zrobiły nic nie osiągnęli.

Ksaweery
@I zmiana

Takich bredni dawno nie czytałem ????????????

I zmiana

Ale Tamara ma racje. Sa kaizeny. Jest cos do poprawy to piszcie. I jeszcze wam za to zaplaca. Jak dla mnie baja.

@I zmiana

Nie wszyscy są w stanie się sprzedać

@Jablko

No tak. Czyli typowe myslenie. Jest zle, narzekam. Ale lepiej nie widziec ze sa mozliwosci aby podciagnac sobie pensje. Nie bo nie bedzie mozna narzekac. A to przeciez priorytet. Nie wazne jak. Wazne ze zle.

Olek
@I zmiana

Kajzeny buhahaha a wybrańcy dostają kasę.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Apator Powogaz SA? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI - WTRYSKIWACZ TWORZYW SZTUCZNYCH
I zmiana

Uwazam ze dopoki placa na czas to nie ma na co narzekac. I przede wszystkim czekac.

Ola34

Płacą buahahah

Rysia

Czy Wy w tym Toruniu na prawdę chcecie z nas zrobić idio.tów?! Czy Wy na prawdę myślicie, że w tym PWG same bezmózgi pracują?! (usunięte przez administratora) Czyli można być pewnym, że nie będzie żadnych przenosin zakładu pracy, w Komorniki, Jaryszki itp, co najwyżej zaorać i do Torunia.

HR
@Rysia

Informuję, że specjalistę ds. finansowych poszukuje Apator SA. W treści ogłoszenia pojawił się błąd, który został już poprawiony.

I zmiana

Warto mi wstac? W kontekscie najswiezszychh informacji warto? Czy juz lepiej szukac innego miejsca zatrudnienia? Moze lepiej sie wyspac niz przychodzic? Kto mi odpowie?

@I zmiana

Zawsze warto wstać :) jedno i drugie. Wstawaj i szukaj.

Trump

Kapitan schodzi ze statku, więc można aplikować na stanowisko. Przenosiny chyba coraz mniej realne. Czy wiadomo coś o potencjalnych lokalizacjach?

@Trump

Oficjalnie schodzi. W czerwcu. Co dalej. HGW. Robi się nieciekawie

Jola

To pewne informacje?

@Jola

Pewnie na zasadzie ktos, cos, kiedys, gdzies.

@Jola

Oczywiście, wiadomo już która hala więc nie tak długo nas to czeka.

Czy dyżury międzyświąteczne w PoWoGaz obstawiają najmłodszymi stażem?

Jakie dyżury....?

Śliwka

Nie Jabłko sam dyżuruje.

Tamara

Nie przesadzajcie z narzekaniem, dobrze się pracuje,a jeśli nawet jest coś do poprawy to warto to robić.

@Tamara

Lekarstwa wzięłaś?

Cześć!

Przyjmują bezpośrednio na produkcję, czy tylko przez agencję?

@Cześć!

Zależy. Głównie bezpośrednio, ale jak jest "sezon" i kłopot z pozyskaniem pracowników, firma również korzysta z pośrednictwa agencji.

Voksik

Ręce w kieszeniach, woda w butelce, miro rycho zdzicho i jest lans. Brak szacunku dla pracowników.

@Voksik

Dokładnie. I jeszcze do tego ta maniera: EEEEE EEEEE EEEEEE. Jakby mu miało cos porami polecieć.

Pils L

Piątkowy wiec wszystko wyjaśnił. Szumna strategia firmy do 2023 nie zakładała przenosin firmy, minął rok i mamy nagłą zmianę - przenosiny firmy. Tłumaczenie, że plan przestrzenny zagospodarowania i deweloperzy blablabla, żal słuchać. To jest już koniec, sygnał na czas do poszukiwań pracy dla pracowników.

@Pils L

Dokładnie - czas uciekać. Jeszcze do tego dzisiejsze wyjaśnienie , sprostowanie na @ od Dagmary. Że niby Klepacki chlapnął na giełdzie , że PWG zlikwidują i rozbudują w Toruniu firme

@Kunegunda

Dlaczego sadzisz ze od Dagmary?

Włodek
@Kunegunda

Nic dzisiaj się nie dowiedzieliśmy, myślę, że firma upadnie.

jolo

Jak dobrze, że wreszcie pani Hania poszła na emeryturę. Teraz okazuje się jak pracowała. Zostawiła po sobie jeden wielki bałagan.

SSD
@jolo

Możesz napisać coś więcej?

@jolo

No właśnie - rozwiń myśl osiołku. Nadmiernie, że to co robiła Pani Hania teraz ogarniają 2 babki.

I zmiana

Jest w piatek spotkanie pracownikow ze zarzadem?

Golob
@I zmiana

Było dwóch takich, co ukradli księżyc, ani jeden ani drugi nie ma pojęcia.

Boakrztusiciel

Produkcja znowu wypisuje glupoty xD Plajtujaca firma w pierwszej kolejnosci zwalnia najlepiej oplacanych pracownikow, dlaczego wiec zatrudniani sa kolejni specjalisci do rozwoju aktualnych i nowych projektow? A wyplaty byly wczoraj, zgodnie z regulaminem.

@Boakrztusiciel

Właśnie, firma zatrudnia "specjalistów od rozwoju" a zwalnia produkcyjnych.... Jaki tutaj sens ? Tyłu specjalistów w system nie działa 2 miesiąc.... Więc nie wiem po co ich zatrudnia, chyba że to oni będą pracować na produkcji xD

Megawonsz
@Jablko

Jak widać ma większy sens, niż zatrudnianie osoby. która wypisuje komentarze na goworku nie wiedząc nawet czym się zajmuje rozwój ;)

Dala

Będzie firma istnieć?

Pracująca
@Dala

Przestańcie zajmować się głupimi pilotami sprzedaż znowu jest ponad 100 kasa na czas nie wiem skąd te bzdury

@Pracująca

Jaka kasa na czas ? 0r9dukcja hajsu nie dostała.

Daro
@Jablko

Jakbyś czytał regulaminy to byś wiedział że wypłaty są do 5 dnia roboczego a nie trzeciego naucz się czytać

Heniek
@Dala

dawno sprzedana firma

@Pracująca

No jest bo (usunięte przez administratora) z magazynu jest opróżniany a legalizację ciśnięte na ilość

Klik

Bedzie plajta !!!! I pogodzcie sie z tym

@Klik

Ale na podstawie czego taki wniosek?

obcy

Co za bzdury piszecie,czy to ktoś sprawdził na swojej osobie,że tak się dzieje????

@obcy

Noo mi dali kartke do zaznaczenia kiedy mam wykorzystac urlop.

Książę

Koszą ostro teraz!

@Książę

Mozesz sprecyzowac? O czym wiesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Apator Powogaz SA - Poznań

• Jak się pracuje w Apator Powogaz SA?

Zobacz opinie na temat firmy Apator Powogaz SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apator Powogaz SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 9 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apator Powogaz SA