Apator Powogaz SA

Opinie o Apator Powogaz SA

Od poniedziałku wracamy do 8 h

Aliu
@Jablko

W Polsce i na świecie co raz więcej zachorowań ale My w Apatorze jesteśmy odporni buahaah

@Aliu

Bardzo nie ładnie się dzieje w tym zakładzie. Stary prezes dobrze to wiedział (nie wiolonczelista) to niech i nowy sobie przyswoi kwestie tego, że to on jest dla nas tutaj, a nie my dla niego. Bo bez ludzi tej firmy nie wyciągnie na brzeg.

I zmiana

Napisalbym cos gdybym mial przekonanie ze pracujesz na produkcji. Nie mam tego i sadze ze to o czym napisze Ty wiesz wiecej. Mam nadzieje ze myle sie w przypuszczeniach.

@I zmiana

jestem takim samym robolem jak wy, tylko poglądy mam zupełnie inne. Ale myślcie sobie co chcecie :)

@Jablko

Gdyby tak bylo nie szukalbys odniesienia do VW. Lub inaczej. Znalazlbys wspolny mianownik. Nie chce tu glosno o nim pisac. Ale dam wskazowke. Jest takie przyslowie: "Co sie odwlecze to nie uciecze"

@I zmiana

Choc mowie. Mam nadzieje ze w swoich przypuszczeniach i domyslach sie myle. Nawet bardzo bym sie ucieszyl. To moja prywatna opinia

Honda

Sorry, ale kto chciałby wieśwagena kupić. Trochę inna sytuacja żeby porozmawiać automotiv z rynkiem mediów.

@I zmiana

Jeżeli mówisz o wczorajszym wydarzeniu to powiem szczerze nie czuje niepokoju. Ci którzy pracują zgodnie z normą nie będą mieli konsekwencji. Tylko lenie będą mieć problem. 8 h to 8 h.

Euro

Może jakiś bonus dla pracowników, którzy nieprzerwanie od 2 miesięcy przychodzą do pracy?

A ten pan co pryska klamki i robi dezynfekcję szatni to nie ma nawet rękawiczek o masce też zapomniał. Nie wygląda na profesjonalistę.

@Nowy

Większość pracowników nie nosi maski ani rękawiczek nie mówiąc o myciu rąk po wyjściu z toalety.... Tez nie zachowujecie się profesjonalnie.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Apator Powogaz SA? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI - WTRYSKIWACZ TWORZYW SZTUCZNYCH
Gruszka

Maseczki rozdane a na twarzy nic. Teraz służą do chodzenia po ulicy bo tam karają za brak maski a tu nie. Jak minie 10 dni znowu będzie gdzie są maski.

Rzeczywisty

To prawda non stop brakuje plynu do dezynfekcji !!!! Ciekawe czy w biurach tez brakuje plynu a tam nie brakuje bo to wyzsza inteligencja !!!! Po co przed nicka dezynfekcja przeciez tylko przychodza zwierzeta nizszy gatunek to moze zdechnac !!!!

@Rzeczywisty

Pan to chyba na wytrzezwiałke bo zaleciło nazizmem

Alex

No i znalazły się maseczki przynajmniej o tydzień za późno.

Tadek

Pytanie mam dlaczego w zakładzie nie ma obowiązku noszenia maseczek lub przylbicy ochronnej? W innych zakładach tak jest i można. Dlaczego notorycznie brakuje w dozowniku płynu do dezynfekcji?

miska
@Tadek

respirator też Ci podłączyć ? i kroplówkę na wytrzeźwienie bo chyba jeszcze ze swiąt nie wróciłeś

Szufla

I szatnie przed nocka już nie maja być odkażane. Takie nawet nie pół środki...

Kubek
@Szufla

A dlaczego? Czy są maseczki dostępne dla wszystkich pracowników?

Szakalaka
@Kubek

Maseczek brak

Wiśnia
@Szakalaka

A kiedy mają być?

@Wiśnia

Od jutra, ale tylko 20 szt. Na łba na jak długo - nie wynika z pisma Działu HR.

@Rychu

Edit: 10szt

Bożena

Do DZIAŁU HR - nawiązując do Państwa pisma z dnia dzisiejszego do pracowników PWG dlaczego przysługuje nam tylko 10 szt. Masek ochronnych? Na jak długo okres czasu?

I zmiana

Jeszcze raz wszystkim (ktorzy obchodza swieta) zdrowych i spokojnych swiat. Tym co nie obchodza zycze wypoczynku i ... zadumy.

Gruszka

Jabłko ty nie pracujesz na produkcji. Przestań mydlić oczy i przestań wypisywać bzdury.

I zmiana

Nie mam pytan...... Kiedys pracodawca na pewno doceni twoje zaangazowanie i wklad w rozwoj firmy. Na pewno ....

@I zmiana

Również mam taką nadzieję, poza pieniędzmi warto mieć perspektywy rozwoju i ambicje a nie tylko daj daj i daj Podwyżka podwyżka podwyżka, tylko tyle byście chcieli, nieustannej podwyżki wynagrodzeń.

@I zmiana

Myślisz że takimi wypowiedziami budujesz dobrą opinię firmie albo coś poprawiasz? Końcówka zabawna :-)

To było do Jablka

Łysy
@Daniel

Daniel jak poczytasz wszystkie wypowiedzi tych dwóch, to stwierdzisz, że to kompletne gamgole. Szykujcie się na zwolnienia lepiej.

@Łysy

Wiesz coś więcej czy kolejnie plotki? Po co nowych zatrudniają ??

@Daniel

Nie, gdybyś nie zauważył to wyrażam swoją opinię, nie musi być dobra ani nie musi być zła. Więc nie zgrywają pseudo inteligenta :)

Olek
@Jablko

Chcielibyśmy podwyżkę bo za tą głodową pensje nawet jedzenia nie kupisz po opłaceniu części rachunków. Ciekawe dlaczego na godzinowce można było zarobić więcej. A teraz jeszcze pretensje ze zrobisz mm iej że nie robisz normy. Jaka norma przy pensji?

Masa

Czy w dziale planowania musi pracować tyle osób? Teraz znowu zatrudnili kolejną osobę... czy nie macie wrażenia, że kiedyś pracowały tan dwie osoby i wszystko było poukładane, a teraz mamy doczynienia z kompletnym chaosem? Druga sprawa to ile jeszcze potrwa ta farsa produkcji wodomierzy ultradźwiękowych? Przecież tam się nic nie produkuje od 4 miesięcy, a i wcześniej mało co. A kierownik działu produkcji wodomierzy ultradźwiękowych pensję dostaje i wszyscy pozostali. Heloł? Może warto zrobić kierowników od każdego typu wodomierza?

@Masa

O odpowiedź poprosimy Dział HR :)

@Masa

Kto bogatemu zabroni? Ludzie muszą gdzieś się roboty nauczyć no i nie za darmo ani pół darmo bo trzeba przecież godnie żyć.

Sliwka
@Piotr

Tak tak, bo Ty Piotrze uczyles sie przeciez za pol darmo, a nawet za darmo. Zachowujecie sie, jakby to z Waszych pensji bylo pobierane na pensje innych pracownikow.

Sylwek
@Piotr

W tej firmie nie będziesz godnie żyć już nie.

Olek
@Piotr

Szkoda ze "fizyczni" nie muszą godnie żyć... Ale jak wiesz komu wejść w tylek to masz lepiej.

@Sliwka

Majac w pamieci ile dostalismy jako produkcyjni trzynastki a ile kierownictwo plus ze nasza premia to 5% a ich 20% to tak..... Tak wlasnie sie czuje jakby z mojej i nie tylko pensji to szlo.

@I zmiana

Czy Ty normalny jesteś ? Nie ma progu 5% premii i nie kłam bo Ci pan Jezus język utnie przy samej d upie. Masz 20% kierownictwo ma więcej. Pracuje na produkcji i wiem jakie pieniądze ludzie tam dostają.

Chyba pomyliles fabryki. Radosnych Swiat

@I zmiana

Otóż nie .... Żałosne są wasze probu szkalowania wszystkiego. Bardzo żałosne. Na kartce informującej o planie masz wyraźnie zaznaczone dwa progi premii. Zapoznaj się z nimi i przestań kłamać. Nie obchodzę świąt.

Poznaniak

Proces sprzedaży nieruchomości w Poznaniu został wstrzymany? Jeżeli tak to co teraz?

@Poznaniak

A Co ma być ? Przenosiny miały być w przyszłym roku, do tego czasu pracujesz w Poznaniu w tym samym miejscu. Więc o co chodzi ? Jest jeszcze dużo czasu i nie widzę sensu żeby się tym w tej chwili interesować, zainteresujcie się wykonywaniem swojej pracy i przede wszystkim przestrzeganiem nowych godzin otwarcia szatni po dezynfekcji przed ranną i popołudniową zmianą, mogą się posypać premie niektórym gwiazdom :(

Kk

Tak dbają o swoje i wasze 4 litery chyba że chcecie zostać bez kasy i pracy. Tak chcieli Wam dać urlop ale przecież wywołało to masę hejtu. Tak wodomierze są niezbędne albo raczej pieniądze z ich sprzedaży które zapewniają nam pensję. Przestój z połową wynagrodzenia ja nie chcę ale może wy tak skoro wiecznie narzekacie. Volkswagen zamknięty ale do końca roku nie dostaną kasy za nadgodziny i będą pracować w niedzielę może tak chcecie ja nie. Skoro się wypowiadacie to lepiej o faktach a nie płotkach. Ja ich nie znacie to nie siejecie zamętu .

@Kk

Dokładnie o tym mówiłem.

Porażka. Generalnie każdy z kadry kierowniczej dba tylko o własne 4 litery. Obiecali urlop i co? Wszyscy się pochorują to wtedy będzie że się nie przestrzega przepisów? Maseczek brak, rękawiczek brak. Po prostu żenada

Ula

Apel, czy można w końcu zmienić komunikaty z 1,5 m na 2 m?

Daniel

Żeby się ogarneli tak porządnie z tymi środkami ochrony... Wszystko tak jakoś pokracznie im idzie.

Roompel

A wodomierze nadal potrzebne światu !! (usunięte przez administratora)

Galareta

Przeniesiony tej firmy to jest never ending story, w dobie kryzysu raczej w ogóle nie realne

Gruszka

Jabłko podaj swoje prawdziwe dane jak posiadasz taką wiedzę oraz obrażasz pracowników i każesz im (usunięte przez administratora) Miej odwagę twój znajomy z sadu czyli gruszka.

@Gruszka

Nie posiadam wiedzy o swoich danych (zastanów się nad sensem swojej wypowiedzi). Każe brać się do roboty bo za to nam płacą a nie za filozofowanie na temat struktury władzy oraz zarządzaniu firmą. Od tego jest kierownictwo i bardzo ale to bardzo wątpię, że ktoś z nich bierze udział w tej konwersacji.

@Jablko

Hmm. Ja na twoim miejscu taki pewny bym nie byl. Jasna deklaracja zarzadu co do dalszego planu dzialania.uwazasz ze to zbyt wiele? Oficjalny komunikat co dalej. Za duzo? No tak. Ty lec do pracy haruj jak wol narazaj sie a w zamian otrzymasz podziekowanie. ( Hahahaha) . I to podziekowanie ktore nie wiadomo kto napisal bo nikt sie pod nim nie podpisal. Polityka firmy. Z jednej strony daja rozporzadzenia jak walczyc z korona a za chwile wprowadzaja cos co temu przeczy. Nawet glupiego komunikatu nie ma co dalej. Bo przeciez co to parobka obchodzi.

@I zmiana

Nie będzie oficjalnego komunikatu bo po co ? Przecież nic się nie zmienia, zakład jest normalnie otwarty i toczy się w nim praca. Ja nie potrzebuje podziękowań bo nie dla nich pracuje. Nikt nie musi mi dziękować ani ściskać dłoni, wystarczy mi satysfakcja, że zrobiłem wszystko co do mnie należało na 100% bo pracuje nie tylko dla pieniędzy ale dla idei rozwoju swojego pracodawcy. A nie tylko daj więcej pieniędzy, gdzie podwyżki itp.

@Jablko

Moze juz Cie docenil za to?

@I zmiana

Eh.... Dla was liczy się tylko to, kto, ile i za co. I jak was traktować poważnie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Apator Powogaz SA - Poznań

• Jak się pracuje w Apator Powogaz SA?

Zobacz opinie na temat firmy Apator Powogaz SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apator Powogaz SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 9 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apator Powogaz SA