Opinie o Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka” w Bydgoszcz Grudziądzka 27

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka”. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka” na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka” w Bydgoszcz Grudziądzka 27

BAREJA

WITAM ! TU WASZ PRZEŚMIEWCZY ACZ NADER SPRAWIEDLIWY BAREJA . ADMIN CO RUSZ PROSI SIE O OPINIE PAŃ BIEDRONECZEK , ALE RACZEJ DOCZEKA SIE PÓŹNEJ STAROŚCI . WSPOMNE , ŻE PISZE PRACE MAŁY ESEJ O HANDLU I JEŻELI POZWOLI , TO W WIECEJ NIŻ KILKUNASTU NAWET WPISACH NA PRZYKŁADZIE SKLEPU 3922 PRZY SCHULZA W SPOSÓB SATYRYCZNY Z WBIJANIEM SZPILEK , DOKONAM TRAGICZNO - KOMICZNEJ WIWISEKCJI NA ŻYWYM ORGANIŹMIE TYPOWEJ POLSKIEJ BIEDRONKI . NAJSAMPRZÓD OPISZE JEDYNĄ NAJLEPSZĄ Z KIEROWNICZEK . PANI N. ( TA BEZ OKULARÓW , BO SĄ DWIE O TYM SAMYM ŚWIETYM IMIENIU , TYLKO TA PIERWSZA TO ŚWIETOŚĆ A TA DRUGA POŻAL SIE BOŻE DZIECINNA I INFANTYLNA , NIBY TO KOBIETA NA STANOWISKU A TAK NAPRAWDE NASTKA Z LICEUM ) MIŁA KULTURALNA , CHODZĄCA ŁAGODNOŚĆ PRZECHODZĄCA W DOBROĆ , TO POWINIEN BYĆ WZÓR DLA KIEROWNICTWA REJONOWEGO , OKREGU I CAŁEJ NAROŚLI DYREKTORÓW I PREZESÓW . TAK JEDNAK NIE JEST I TO JEST NORMALNOŚĆ NIE TYLKO W BIEDRONCE , KTÓRA JEST GŁÓWNĄ OSTOJĄ KORPORACJI JERONIMO MARTINS S.A . WSZELAKIE ANOMALIA WYNIKAJĄ Z PODEJŚCIA SAMEGO WIERZCHOŁKA KIEROWNICTWA !!!! TU POTWIERDZA SIE NADER WYBITNIE , ŻE RYBA PSUJE SIE OD GŁOWY . TAKI SPOSÓB ODNOSZENIA SIE DO PODWŁADNYCH PRZENOSI SIE PRZEZ WSZYSTKIE STRUKTURY ORGANIZACYJNE AŻ DO SAMEGO DOŁU . LICZY SIE TYLKO ZYSK , A CZŁOWIEK JEST NICZYM , JEST TRYBIKIEM W MACHINIE NEOKOLONIALNEGO , PORTUGALSKIEGO WYZYSKU , JEST POLSKĄ NIEWOLNICĄ ISAURĄ!!! TYLKO POPRZEZ MEDIA " BIEDRONKA" KSZTAŁTUJE SWÓJ WIZERUNEK DOSKONAŁEGO PRACODAWCY , A TO FAŁSZ I OBŁUDNE DZIAŁANIA PIJAROWE , TAK JAK POWSTAŁY NOWY TWÓR JAKIM JEST RZECZNIK KLIENTA PRZY BIEDRONCE , PODOBNIE JAK BIURO OBSŁUGI KLENTA ZAJMUJE SIE TYLKO SPRAWAMI DLA NICH WYGODNYMI . NA SAMYM KOŃCU STWIERDZE , ŻE PODEJŚCIE DO KOLEŻANEK I KOLEGÓW PODWŁADNYCH JEST DIAMETRALNIE RÓŻNE DLA PANI N. I ORAZ POZOSTAŁYCH PANI N. W OKULARACH , INNEJ ZASTEPCZYNI NIEJAKIEJ NIJAKIEJ P. ANNY I O ZGROZO GŁÓWNEJ KIEROWNICZKI Z NADANIA PONOĆ DYREKTORA OKREGOWEGO . WIEM , ŻE Z NERW KREW W ŻYŁACH TYM TRZEM OSTATNIM ZAGOTUJE SIE , ALE SAME SOBIE NA TAKOWE OPINIE ZAPRACOWAŁY . W KOLEJNYCH ODCINKACH O TYM ŻE KLIENT NIE MOŻE WYDAWAĆ OPINI O SKLEPIE , PRACOWNIKACH , I NIE POWINIEN WAŻYĆ SIE NA OSĄDZANIE KS , CZYLI GŁÓWNEJ KIEROWNICZKI . A KTO MOŻE BAREI ZABRONIĆ ?! BEDZIE TAKŻE O NIELUDZKIM I NADLUDZKIM TARGANIU EUROPALET I NADZWYCZAJNEJ NERWOWOŚCI ZKS NIEJAKIEJ NIJAKIEJ P. ANNY .

Paula
@BAREJA

chlopie przeczytaj co napisales bo ani ładu ani składu w Twojej wypowiedzi:) Tak czytam Twoje wypociny i stwierdzam ze Ty żyjesz Biedronka na Schulza moze sie zatrudnij i pokaż jak powinno sie zarzadzac;)

marek

strasznie niesympatyczne babska pracują na błoniu .ul (usunięte przez administratora) oszukują klienta i zamiast przeprosić za pomyłkę i nie profesjonalną obsługę to jeszcze foch i pretensja zwłaszcza gruba blondyna i pani w tłustych włosach co ma oczy jak chinka :P wielce obrażone że zwróciło im sie uwage że oszukują i teraz ani dzien dobry ani dziekuje nie słyszę przy kasie .wielki foch

Paula
@marek

Poziom wypowiedzi sięga "0" narzeka pan na Pracowników a Pan jaka klase pokazuje ?

BAREJA

MIAŁEM JUŻ NIE PISAĆ , NO BO DYĆ ILE MOŻNA . JUŻEM WSZYSTKO WYCISNĄŁ Z ZACHOWAŃ I POSTAW W SKLEPIE SŁYNNYM JUŻ NIE TYLKO W BYDGOSZCZY , WARSZAWIE , ALE HEN , HEN DALEKO W SIEDZIBIE JERONIMO W LIZBONIE , A TO ZA SPRAWĄ NIEJAKIEJ PONOĆ RZECZNIK KLIENTA , KTÓRA ROZSIERDZIŁA DO TEGO STOPNIA MĄ SPOKOJNĄ NATURE , ŻEM OMYŁKOWO WYSŁAŁ MAILA DO SAMIUŚKIEGO GŁÓWNEGO PREZESA . OT NIBY POWINNA BYĆ CHRYJA , ALE RĄCZKA RĄCZKE MYJE ! JAK NIC WYNIKA , ŻE OHYDNYM PIJAREM JEONIME ŻYJE ! NIBY POWINIEN PRZYJRZEĆ SIE , CO TEŻ WYRABIA SIE W JEGO " BIEDRONCE " PRZYNOSZĄCEJ KOKOSY - PRAWIE 3 MILIARDY CZYSTEGO ZYSKU ZA 2019 ROK . ANI SŁYCHU , ANI WIDU , ODPOWIEDZI NI MA ANI OD RZECZNICZKI , ANI OD BOK ! IDE SE W MASECZCE NA SPACER Z PSEM W 3 DZIEŃ POŚWIĄTECZNY , ZAGLĄDAM DO MEJ ULUBIONEJ BIEDRONKI . DZIEKUJE ZA NADER DUŻE CZYTELNICTWO MYCH WPISÓW I DOSTAJE POŚWIĄTECZNEGO WSTRZĄSU . ZBARANIAŁEM , ONIEMIAŁEM , NIEOMAL POSTAWIŁEM OCZY W SŁUP . JUŻ NIE CHCE TŁAMSIĆ SIE NAD JEGOMOŚCIEM Z PRZYDOMKIEM Z KOMEDII FREDRY , KTÓRY KRZYCZAŁBY NIE UCHODZI TAK MÓWIĆ O KOBIECIE I SWOJEJ KIEROWNICZCE : WIDOCZNIE PANI NATALIA LUBI DŹWIGAĆ ! NO DZIEKUJE PANIE DZIEJKU , ALE NIE PRZYSTOI MEŻCZYŹNIE I PODWŁADNEMU TAK STWIERDZAĆ !!!!! TO JA OD 7 LUTEGO MAM ROZKOŁYS I DÓŁ MORALNY I JEST MI WSTYD , ŻE TAKIE SPRAWY MAJĄ MIEJSCE , IŻ KOBIETA Z NADLUDZKIM WYSIŁKIEM TARGA SAMA PALETY A TU TAKIE DIKTUM ! W ROZMODLONYM KRAJU TO NIE PRZYPADEK ODOSOBNIONY . GDZIE POCZUCIE SOLIDARNOŚCI I WSPÓLNOTY NIE ISTNIEJE !!! ISTNIEJE ZA TO WYPACZONE POWIEDZENIE O MIŁOWANIU BLIŹNIEGO JAK SIEBIE SAMEGO . WYCHODZI NA TO , ŻE JEST JESZCZE GORZEJ NIŻ W SOCJALIŹMIE I JEST MI GORZKO SMUTNO . NAJWIDOCZNIEJ WOLICIE MIEĆ ZŁE KIEROWNICZKI , BO DOBRY CZŁOWIEK I KIEROWNICZKA JEST WAM OBOJETNA . JAK JUŻ WSPOMNIAŁEM POPRZEDNIO WE WPISIE , KTÓRY TO ZOSTAŁ NIESTETY USUNIETY , BO WYGARNIAŁ SZCZERZE DO BÓLU PRAWDE . TA WASZA KS NA WYRAZ DOBRZE WYKAZAŁA MI KTO JEST JEJ NADER MIŁY I DAŁA IM NOCKI , BO I HE, HE , HE ILE TO BYŁO WTEDY " ZADŻUMIONYCH " KLIENTÓW . RANNA ZMIANA TO 2 SZEREG LUBIANYCH , NO I ZMIANA POPOŁUDNIOWA , GDZIE Z ULGĄ MOGŁEM STWIERDZIĆ , ŻE Z PANIĄ NATALIĄ RZECZ JASNA BEZ OKULARÓW PRACUJĄ DZIEWCZYNY O KTÓRYCH MIAŁEM ZAWSZE DOBRE MNIEMANIE . NA SAM KONIEC TYLKO KTOŚ MAŁO UWAŻNY NIE ZAUWAŻYŁBY , ŻE TAK JAKOŚ DZIWNIE TO PANI NATALIA PRACUJE NA ZMIANACH , GDZIE TRZEBA OSTRO TARGAĆ. Z MOICH NOTATEK I 112 PARAGONOWYCH ZAPISKÓW WYNIKA IMĆ PANI KS : KTO MUSIAŁ PRZYGOTOWYWAĆ DEKORACJE NA ŚWIETO ZAKOCHANYCH I TARGAĆ PALETY ? - PANI NATALIA ! , WIEDZIAŁA PANI CO DZIEJE SIE NA POCZĄTKU Z ROZPRZESTRZENIANIEM SIE KORONAWIRUSA . KTO MIAŁ RANNĄ ZMIANE , KIEDY BYŁ " MAGIEL" W CZWARTEK I PIĄTEK ? NO RZECZ OCZYWISTA PANI NATALIA TARGAŁA WORY Z KARTOFLAMI ! KTO MIAŁ RANNĄ ZMIANE , KIEDY KLIENTÓW OPANOWAŁ SZAŁ NA PĄCZKI W TŁUSTY CZWARTEK ? CZY BŁEDNIE DOMNIEMYWAM OBYWATELKO KS , ŻE TO BYŁA ZNOWU PANI NATALIA ?! I TO PANI UPORCZYWIE TWIERDZI , ŻE PANI I TYLKO PANI MA PRAWO DO OCENY SAMEJ SIEBIE , DZIAŁANIA SKLEPU I PRACY PERSONELU . JEST ZATEM SŁUSZNE PYTANIE , CZY MOŻE PANI TEGO BAREI ZABRONIĆ ? MA PANI TRAGICZNE BRAKI ZNANIA KONSTYTUCJI WŁASNEGO KRAJU ! NADER UPRZEJMIE PRZYPOMINAM , ŻE ISTNIEJE PARAGRAF 54 Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. ZATEM WEDŁUG MNIE PANI NIC A NIC NIE NADAJE SIE NA STANOWISKO KIEROWNICZE- OCENA 2 ! TO SAMO DOTYCZY PANI PRAWEJ REKI PANI ANNY -OCENA 2 ! PANI NATALIA W OKULARACH JAKO TAKO -OCENA 3+ , DUŻE SZANSE NA NA PEWNO NA LEPSZE KIEROWANIE , NO I PANI NATALIA - 5- (WEDŁUG OCEN Z MOICH LAT SZKOLNYCH 2 - 5 ) - RZECZOWOŚĆ , FACHOWOŚĆ , WYSOKA KULTURA OSOBISTA , DOBRE PROWADZENIE SKLEPU , ZBYTNIE WYRECZANIE PERSONELU Z NAJCIEŻSZYCH PRAC FIZYCZNCH ZA TO TEN MINUSIK , ZAWSZE POMOCNA KLIENTOM . OBYWATELKO KS WAM JESZCZE DALEKO DO TAKICH NIESTETY OCEN . NA SAM JUŻ KONIEC NASUWA MI SIE RACZEJ CIEKAWA I POCIESZNA REFLEKSJA . PRAWDA NIE BOI SIE KRYTYKI ! PRAWDA OBRONI SIE SAMA ! STWIERDZIŁEM RZECZ NADER KONSEKWENTNĄ . NAJWIECEJ NIE SĄ OFLAGOWANE TE KRYTYKUJĄCE WAS WPISY , LECZ TE GDZIE POCHWALAM I NAGRADZAM UCZCIWĄ I RZETELNĄ PRACE PANI NATALII RZECZ JASNA BEZ OKULARÓW . NO I BARDZO DOBRZE , ŻE TO BOLI I DOSKWIERA . A MOŻE LEPIEJ TAK SAMYM WZIŚĆ SIE LEPIE W KARBY I DO PRACY , BO HE, HE , HE RZADKO , BO RZADKO POTRAFICIE WZIĄŚĆ SIE ZAMIETŁE , MOPA I ŚCEIRECZKE . OT I BY BYŁO NA TYLE !

BAREJA

. PRAWDOPODOBNIE BAREJA NIE TAKI STRASZNY JAK GO MALUJĄ . ODZEW DO NIEKTÓRYCH JEST TAKI , ŻE WASZ OPÓR OFLAGOWUJĄC MNIE I MINUSUJĄC JEST POTWIERDZENIEM , IŻ IDZIECIE W ZAPARTE . NIE JEST TRUDNO ZGADNĄĆ KTO TO CZYNI . MACIE KONSTYTUCJĄ ZAGWARANTOWANE PRAWO ART. 54 PKT. 1 DO INNEGO ZDANIA .JEST JEDNAK COŚ CO MNIE CIESZY W TE POPOŁUDNIE 2 DNIA ŚWIĄT . ZAISTE NIE SPODZIEWAŁEM SIE AŻ TAKIEGO POPARCIA . CIESZY MNIE TO , ŻE TO CO OPISUJE ZNAJDUJE JEDNAK ODZEW . CHCIAŁBYM JEDNAK ZAZNACZYĆ BIEDRONECZKI , ŻE JEDNAKOWOŻ MACIE SWOJĄ OSOBISTĄ STRONE : GOWORK BIEDRONKA BYDGOSZCZ SCHULZA 7 . TO TAK NAWIASEM . MARZY MI SIE TAKIE KIEROWANIE SKLEPAMI W SPOSÓB DEMOKRATYCZNY CO JUŻ W INNYM MIEJSCU OPISAŁEM , ALE ZAPEWNE TO PRAGNIENIE ŚCIETEJ GŁOWY . DO JAKIE J TO REWOLUCJI MUSIAŁO DOJŚĆ NA SZCZYTACH GRUP KIEROWNICZYCH BIEDRONKI !!! PYTANIE TYLKO CZY TAKA WASZA KS CO TO NIE JA I JEJ PRAWA REKA NIEJAKA BURCZYMUCHA BEDĄ ZDOLNE ZMIENIĆ SWĄ MENTALNOŚĆ !!! TYLKO CZY SATRAPA ZDOLNY JEST DO ZMIENIENIA SIE W DEMOKRATE ? ! KTOŚ Z MARKETINGU Z KOSTRZYNIA MĄDRZE NAPISAŁ ... zadowolenie klienta bierze się w głównej mierze z relacji ze sprzedawcą! A jak może być zadowolony sprzedawca, kiedy jego Pracodawca ma go wyłączie za narzędzie do zarabiania pieniędzy, a nie za część Organizacji ??? NO I WASZ GŁÓWNY PRACODAWCA GŁÓWNY PREZES JERONIMO MARTINS S.A . NAPISAŁ NA STRONIE PORTUGALSKIEJ , ŻE KORPORACJA DBA NAJPIERW O SPRZEDAWCE A NIE O KLIENTA , BO TENŻE SAM Z SIEBIE ZADBA O SWOJEGO KLIENTA . JESTEM OD TAMTEGO CZASU W GŁBOKIM SZOKU I NIE MAM GO NIC A NIC W POWAŻANIU . TEN MARKETINGOWIEC WYGARNĄŁ PRAWDE PREZESOWI A JA DODAM , ŻE FAŁSZU I OBŁUDDY PORTUGALCZYKOWI NIE BRAKUJE . JERONIMO MARTINS CZERPIE KROCIOWE ZYSKI A PAŃSTWO OD 27 LAT POZWALA NA ROZPASANY KAPITALIZM . JEDNAK JAKO ŻYCIOWY PROTAGONISTA ( PO POLSKU DAWCA ) MAM NADZIEJE , ŻE COŚ WRESZCIE ZMIENI SIE NA LEPSZE . NADAL ŻYJE ZGODNIE ZE SWOJĄ MAKSYMĄ : ...Prawdopodobieństwo poniesienia porażki w walce nie powinno zniechęcać nas do wspierania sprawy, którą uważamy za słuszną . .... Wszystko, co w danej chwili robisz, oddziałuje i wpływa na innych ludzi. Twoja postawa może rozjaśniać Twe serce lub przekazywać uczucie niepokoju. Twój oddech może emanować miłością lub pogrążać otoczenie w depresji. Twoje spojrzenie może wzbudzić radość. Twoje słowa mogą inspirować do wolności. Każdy Twój czyn może otwierać serca i umysły- David Deida . CHOCIAŻ KS , PRAWA REKA , DYREKTOR OKREGOWY , RZECZNIK PRAW KLIENTA POCZYNILI MILOWY KROK , BY UTRACIĆ KLIENTA , TO NADAL BEDE KUPOWAŁ , BO BEZ OBROTU NIE MACIE PREMII I PRACY .

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka”. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
BAREJA

TERAZ NA WESOŁO I Z IRONIĄ DO NIEKTÓRYCH . " JOWIALSKI " ( NR.18 ) SPOKO FACET , TYLKO PO CO WSTYDZIŁ SIE NA POCZĄTKU PANIKI PRZED PANEM KORONAWIRUSEM , ŻE WYKUPUJE ILE SIE TYLKO DA MAKARONU , RYŻU , PŁATKÓW . ŚMIESZNE BYŁO DLA MNIE JAK KRZYCZAŁ : MONIA WŁÓŻ MI KLUCZYK , TO CHODZIŁO O SKASOWANIE ZAKUPU NA PARAGONIE . " SPOKOJNOŚĆ " (NR. 20 ) UŚMIECHNIETA , KULTURALNA , DWA RAZY UŻYŁEM JĄ JAKO TZW. PRÓBNEGO BALONU DO ROZNIESIENIA INFORMACJI . PANI SKORPIONICZKA SPRAWDZIŁA SIE IDEALNIE , SORKI ! PANI MAGDA " KWIATUSZEK " (NR. 36) , U KTÓREJ WEDŁUG MYCH STATYSTYK NAJCZEŚCIEJ ROBIŁEM ZAKUPY , WYROZUMIAŁA , ŻARTOBLIWA , UŚMIECH , WZOROWOŚĆ ! " MIŁA BRZYDULA " ( NR.68 ) DO PEWNEGO CZASU MIAŁEM DOBRE MNIEMANIE ,ALE SPAPRAŁA SOBIE U MNE W OPINII WYPYTUJĄC WRECZ NACHALNIE : A CO, A CO POWIEDZIAŁ TEN PAN ? NO NIE UCHODZI POWIEDZIAŁBY ZAPEWNE HRABIA FREDRO ! DOBRE MNIEMANIE MI ZRSZŁO ! ZOSTAŁ INO PRZYDOMEK BRZYDULA . CZAS NA " FARBOWANEGO LISA " NA BLOND Z WŁOSAMI NA ŻÓŁTO JAK SPALONA SŁOMA ( NR. 35 ). TEN TO CI DOPIRO ARTYSTA . NA KILKA DNI PRZED WYBUCHEM PANIKI PRZED PANEM Z KORONĄ IMĆ " GENTELMAN " WSZEDŁ DO BIEDRONKI JAKO CYWIL I PRZY STOISKU Z PIECZYWEM , KRZYKNĄŁ DO KOLEŻANKI JA DLA MOJEJ ( CZYLI ŻONY ) , BIORĄC ( 2020.03.03 GODZ. 6.46 NR SYST. 32 )TAKOWE GOŁYMI ŁAPSKAM . DYĆ WSZAK NIE DZIWIE SIE , ŻE TAKIE ŻNIWO ZBIERA PAN KORONAWIRUS . JA NIE BOJE SIE JEGO ALE BRUDNYCH ŁAPSK POLAKÓW . DNIA 2020.03.09 GODZ.6.43 NR SYS. 5063 ZANOTOWAŁEM NA PARAGONIE : NIE ZAGLĄDAŁ DO WÓZKA . DYĆ PRZECIEŻ KS NIE ZROBI PROTEGOWANEMU TESTOWEGO WÓZKA . PANI TULIPAN (NR. 6 ) TO TA , KTÓRA PYTAŁA MNIE ZDZIWIONEGO WIELCE CZYMŻEM SAMOTNY , CZY CHCE SIE ZAPOZNAĆ , A JAMŻEM WIELCE ZASKOCZONY NAPISAŁ : OJ SZALAŁAM , SZALAŁAM , JAK DZIKA KOTKA PO DYSKONCIE BIEDRONKA SKAKAŁAM , Z JAKĄ OCHOTNOŚCIĄ PONOĆ SAMOTNEGO KLIENTA WOJTUSIA SZUKAŁAM . TAK W OGÓLE BEZCZELNA TUPECIARA IDZIE OSTRO W ZAPARTE , IŻ TAKIE COŚ NIE BYŁO . TWIERDZIŁA : OCH , OCH MUSIAŁ MNIE PAN Z KIMŚ POMYLIĆ ! DYĆ JAKEM BAREJA ALEM NIE MAM DEMENCJI ." BLADA TWARZ "( NR. 39 ) JAK ZAWSZE CIEŻKO PRZESTRASZONA . 2020.02.15 GODZ. 6.42 NR. SYST. 2490 ) MOGŁEM ZAPISAĆ : GŁ. KIEROWNICZKA NA SKLEPIE - S.. I MOGIŁA . NIE OGARNIA . INNEGO DNIA NA PARAGONIE NR. 39 2020.03.05 ZANOTOWAŁEM , ŻE DZIEŃ WCZEŚNIEJ KS WZIEŁA SIE O DZIWO ZA MIETŁE, MOPA I ŚCIERECZKE ! JEST JESZCZE PARE ANANASEK , ALE O TYM POWIEM PEWNEJ KIEROWNICZCE . ZAGADKA . KTO ZGADNIE KTÓREJ ?! DOBREGO DYNGUSU DLA NIEDOBRYCH ! TO BYŁOBY NA TYLE ! ODROBINA DYSTANSU DLA TYCH KRYTYKOWANYCH . SAME WINNIŚCIE TAKIEGO PASZTETU. ZDROWYCH ŚWIĄT !!! POZDRO .

BAREJA

GOWORK KOGO UWIERA PRAWDA ? PRAWDA W KOŃCU ZWYCIŻY !!! WITAM PREZESIE JERONMO MARTINS , KTÓRY NIGDY NIE ODPOWIADASZ NA MOJE MONITY I SKARGI DOTYCZĄCE TRAKTOWANIA PRACOWNIC , I TY DYREKTORZE OKREGOWY , KTÓRY NA POCZĄTKU KRYZYSU ZWIĄZANEGO Z KORONAWIRUSEM W SKLEPIE 3922 PRZY SCHULZA 7 W BYDGOSZCZY NADER UPRZEJMIE ZWRACAŁEŚ SIE DO MNIE PRZY INNYCH KLIENTACH : WON ! , BO NIE PODODOBAŁY CI SIE MOJE KRYTYKI , I TY KIEROWNICZKO SKLEPU , KTÓRA UWAŻASZ SIE ZA CAROWĄ I JEDYNĄ , KTÓRA MOŻE OCENIAĆ SKLEP I PRACOWNIKÓW . JA WASZ NADER DOCIELIWY KLIENT PRZECZUWAJĄC CO BEDZIE , POSZŁEM PO PÓŁNOCY W KIERUNKU SKLEPU 3922 , OJ NIE, NIE NIE PRZEZ OBECNOŚĆ KS I 2 INNYCH ZKS ( TA CZWARTA PORZĄDNA NATALIA BEZ OKULARÓW RATUJE WASZ HONOR I WIZERUNEK ) , I JUŻ 8 MINUT PO PÓŁNOCY PAN ZDZISIO BYŁ Z TOWAREM . OJ JAKŻESZ PAN PREZES SZYKUJE SIE DO AKCJI SKLEP OTWART 24/24 !!! IDĄ ŚWIETA , ALE ODÓR NIESPRAWIEDLIWOŚCI ZOSTAJE . BADAJĄC SKLEP OD POCZĄTKU PAŹDZIERNIKA , BY NAPISAĆ MAŁY ESEJ ( Esej to ogólne rozważania natury filozoficznej, etycznej, estetycznej, w których autor dzieli się z czytelnikiem swoimi refleksjami.Nie ma określonych reguł kompozycyjnych. Esej może być krytyczny, może przedstawiać poglądy autora, może też oscylować ku formie lżejszej.) STWIERDZIŁEM , ŻE NA 24 OSOBY JEDYNIE 5-6 OSÓB ZASŁUGUJE NA MIANO LUDZI , KTÓRYCH CENIE I WIELCE POWAŻAM ! TU MOGE PISAĆ BARDZIEJ SWOBODNIE I NORMALNYM JEZYKIEM A NIE STRIKTE NAUKOWYM . UŻYWAM PRAWDZIWYCH IMION , NR SŁUŻBOWYCH LUB PRZYDOMKÓW , KIEDY WIEM , ŻE TE OSOBY SĄ GODNE POCHWAŁY . PRZY OSOBACH OCENIONYCH NEGATYWNIE JEDYNIE STOPNIA SŁUŻBOWEGO LUB SKRÓTU IMIENIA , BY CI ZAPALCZYWIE CHETNI DO PRACY ZASTANOWILI SIE CZY WARTO . ZACZNIJMY OD SAMEJ GÓRY ! 1. KS SKLEPU TO OSOBA O NADER SPECYFICZNYM CHARAKTERZE ! TAM GDZIE CHCE I MA INTERES , TO UŚMIECHA SIE CZULE . POTRAFI TEŻ ŚMIAĆ SIE SZYDERCZO , KIEDY CHCE KOGOŚ URAZIĆ . ZAISTE CZUJE SIE JEDYNĄ OSOBĄ WŁADNĄ DO OCENY DZIAŁALNOŚCI SKLEPU I PRACOWNIKÓW . KIEROWNICZKA CZUJĄCA SIE JAK NA PIEDESTALE MA TRAGICZNE BRAKI KONSTYTUCJI . Art. 54. Zasada wolności poglądów - 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.OTÓŻ OBYWATELKO KS NIE MOŻECIE MI BAREI ZABRONIĆ OCENIAĆ CIEBIE , KTÓRA ODPOWIADA ZA SKLEP I PERSONEL . MAM TEŻ PRAWO OCENIAĆ PERSONEL I SKLEP . 2. PRAWA REKA PANI A. TO OSOBA O SPECYFICZNYM WYRAZIE TWARZY OSOBY NON STOP URAŻONEJ I ZAGNIEWANEJ . ZAWSZE MAM WRAŻENIE , IŻ JEJ MIMIKA WSKAZUJE JAKBY NIE MOGŁA PODOŁAĆ OBOWIĄZKOM . OPRYSKLIWE I NERWOWE ODPOWIEDZI DO KLIENTA : .... SKĄD MAM WIEDZIEĆ . MAM JESZCZE 3 PALETY DO ROZŁADOWANIA . .... TO ZNOWU PAN ! GDZIE SĄ PAPRYKI !? ZAPEWNE W JAKIEJŚ CHOLERNEJ PALECIE . .... CO PANA TAK OBCHODZĄ NASZE ZAROBKI W BIERRONCE !!!!. ZA KAŻDYM RAZEM KRZYK . ZA TO POTRAFI CHODZIĆ KROK W KROK ZA KS , NO BO JAK INACZEJ JAK JEST JEJ PRZYBOCZNĄ PRAWĄ REKĄ . 3. ZKS PANI N. W OKULARACH MA GDZIEŚ , ŻE INNA ZKS TARGA PALETY . PRZEZ GRZECZNOŚĆ NIE CYTUJE WYPOWIEDZI , BO BRAK W NIEJ SZACUNKU DLA ZKS PANI NATALII . POWAGA JEJ STANOWISKA JEST DEGRADOWANA PRZEZ DZIECINNE I INFANTYLNE ZACHOWANIE . 4. PANI NATALIA TO WZÓR GODNY NAŚLADOWANIA. BARDZO DOBRA MAMA , BARDZO ZDOLNA KIEROWNICZKA . OGÓLNIE OSOBA GODNA DUŻEGO SZACUNKU ! MA PEWNE DROBNE BRAKI ,ALE TO NIE UMNIEJSZA WCALE JEJ UMIEJETNOŚCI KIEROWANIA ZESPOŁEM . W SKLEPIE 3922 MOŻEMY WYRÓŻNIĆ 3 STYLE KIEROWANIA ZESPOŁEM : AUTOKRATYCZNY , DEMOKRATYCZNY ORAZ LIBERALNY . AUTOKRACI TO KS I JEJ PRAWA REKA . STYL LIBERALNY TO PANI N. , A STYL DEMOKRATYCZNY TO PANI NATALIA . GŁÓWNE ZADANIA KIEROWNIKA : 1. WYZNACZANIE CELÓW I ZADAŃ GRUPIE PODWŁADNYCH , ICH KOORDYNACJA , 2.ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW W ZESPOLE , MA BYĆ SWEGO RODZAJU PSYCHOLOGIEM DLA PODWŁADNYCH , 3. STYMULOWANIE I KOORDYNOWANIE PRACY ZESPOŁOWEJ . STYL AUTOKRATYCZNY PRZYJMUJE , ŻE PODWŁADNY MA CHWIEJNY STOSUNEK DO PRACY , UCHYLA SIE OD OBOWIĄZKÓW I PRACUJE MINIMALNYM NAKŁADEM SIŁ . SKUTECZNOŚĆ EFEKTÓW PRACY JEST WYSOKA , LECZ JAKOŚĆ JEST NISKA . RÓWNIEŻ SŁABA JEST MOTYWACJA DO PRACY . PRZEJAWIA SIE TO TYM , ŻE PERSONEL PRACUJE GDY PODLEGA BEZPOŚREDNIEMU NADZOROWI . PRZYKŁAD : SŁYSZAŁEM WIELOKROTNIE - OJ, OJ PANI ANNA IDZIE !!! UWAŻAJ . RELACJE W ZESPOLE : AUTOKRATYZM PROWADZI DO ZACHOWAŃ NAWET AGRESYWNYCH DO INNYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW ( SZUKANIE KOZŁA OFIARNEGO , NA KTÓREGO ZRZUCI SIE WINE ZA NIEPOWODZENIA LUB KARY ) . AGRESJI MOŻE TOWARZYSZYĆ APATIA . W STOSUNKU DO KIEROWNICZKI SĄ ULEGLI A ZADOWOLENIE Z PRACY JEST MAŁE , DOCHODZI DO FRUSTRACJI .DBAŁOŚĆ O PERSONEL - ŻADNA . RELACJE PRZEŁOŻONY - PODWŁADNY - ZUPEŁNY BRAK ZAUFANIA .WSPÓŁDZIAŁANIE : DECYZJE PODEJMUJE JEDYNIE KIEROWNIK, MOTYWOWANIE: STRACH , SANKCJE , NAGRODY OKAZJONALNE . ATMOSFERA SOLIDARNOŚCI NIE ISTNIEJE !!!!

BAREJA

OPIS SKLEPU 3922 SCHULZA 7 . STYL LIBERALNY POZOSTAWIA PODWŁADNYM CAŁKOWITĄ SWOBODE . TAKIE POSTEPOWANIE PROWADZI DO NIEEFEKTYWNOŚCI A WYNIKI PRACY SĄ BARDZO NISKIEJ JAKOŚCI .RELACJE OSOBOWE : TWORZY SIE NIEFORMALNA GRUPA ZE SWOIM PRZYWÓDCĄ . DBAŁOŚĆ O PERSONEL W 3922 ŚREDNIA . RELACJE KIEROWNICZKA- PODWŁADNI - BARDZO DOBRE , WSPÓŁDZIAŁANIE - DECYZJE WYDAJĄ SIE BYĆ KONSULTOWANE , MOTYWOWANIE MINIMALNE SANKCJE , ATMOSFERA SOLIDARNOŚCI DOŚĆ SILNA . SYSTEM DEMOKRATYCZNY - PRACOWNIK NADER CHETNIE POŚWIECI SWOJĄ ENERGIE I ZDOLNOŚCI NA REALIZACJE CELU , KTÓRY UZNA ZA WŁASNY , JEST TWÓRCZY I ODPOWIEDZIALNY . KIEROWNICZKA PANI NATALIA , KTÓRA Z MEJ OBSERWACJI PREFERUJE STYL DEMOKRATYCZNY , POTRAFI ZACHECAĆ KOLEŻANKI - PODWŁADNE DO WYRAŻANIA SWOICH OPINI I POMYSŁÓW . DEMOKRATYCZNY STYL SPRZYJA LEPSZEJ JAKOŚCI PRACY . PRACOWNICY WYKAZUJĄ DUŻĄ MOTYWACJE DO PRACY . JAKO KLIENT I DYSKRETNY OBSERWATOR MOGE TO STANOWCZO POTWIERDZIĆ . KOORDYNACJA ZADAŃ I PRACY ZESPOŁU JEST ZNAKOMITA !!! RELACJE OSOBOWE - TAKI SPOSÓB KIEROWANIA PRZYCZYNIA SIE DO SPOISTOŚCI ZESPOŁU ! RELACJE POMIEDZY KIEROWNICZKĄ NATALIĄ I KOLEŻANKAMI OPARTE SĄ W WIEKSZOŚCI PRZYPADKÓW NA ŻYCZLIWOŚCI I PRZYJAŹNI . ZADOWOLENIE Z PRACY JEST NA PEWNO BARDZO DUŻE . DBAŁOŚĆ O PERSONEL - WYSOKI POZIOM , RELACJE KIEROWNICZKA - POWŁADNE : SERDECZNE ,PEŁNE ZAUFANIA .WSPÓŁDZIAŁANIE : ZAPEWNE WYMIANA IDEI I POMYSŁÓW . SZKODA , ŻE NIE PODJELI MOJEGO POMYSŁU BIORYTMÓW . MOŻE JAK PRZECZYTAJĄ TEN WPIS , TO ZROZUMIEJĄ , JAK JESZCZE WIELE MOGĄ ZYSKAĆ ! SYSTEM MOTYWACJI - NAGRADZANIE NA PODSTAWIE RZETELNOŚCI I WSPÓLPRACY W GRUPIE . ATMOSFERA SOLIDARNOŚCI - BARDZO SILNA . PODSUMOWUJĄC MOGE TYLKO STWIERDZIĆ , ŻE MARZY SIE MI WIECEJ TAKICH KIEROWNICZEK JAK PANI NATALIA ,PODKREŚLAM TA BEZ OKULARÓW , BY NIE DOSZŁO DO OMYŁKI W OCENACH TYCH DWÓCH PAŃ . PANI NATALIO JESZCZE TROCHE SZLIFU I DORADZENIA , A BEDZIE PANI NATALIO WZORCEM DO NAŚLADOWANIA !!! JEST BARDZO DOBRZE , A MOŻE BYĆ DOSKONALE ! KAŻDE MOJE RANNE PRZYJŚCIE DO SKLEPU PODCZAS OTWARCIA WYBITNIE POTWIERDZA KTÓRA Z WAS JEST LIDERKĄ W KIEROWANIU SKLEPEM ! JESZCZE RAZ ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT !!!

BAREJA

Radosnych świąt wielkanocnych, pokoju ducha, wiary w Boga i w ludzi - zwłaszcza w nas, Waszych klientiów - umiejętności dostrzegania piękna tego świata. Niech Wielkanoc będzie czasem wytchnienia od codziennej , trudnej i cieżkiej pracy. Aby Wielkanoc w tym właśnie roku, nadeszła z dużym sukcesem u Waszego boku, aby życie układało Wam się zdrowo, zarówno prywatnie jak i zawodowo. Jak najwięcej chwil radosnych, Życzenia wielkanocne składa... BAREJA

BAREJA

OJOJOJ ACH JAŻESZKOGOŚ BOLI TEN WPIS ! MA BOLEĆ I TO MOCNO , BARDZO MOCNO !!! NO TO ZNOWU JA BAREJA ! MIAŁEM SOBIE DAĆ JAKIŚ CZAS PRZERWE OD BIEDRONEK I BIEDRONI , ALE ZAISTE TO CO ZOBACZYŁEM W PIĄTEK 2020.03.27 , TO PRZECHODZI WYTRZYMAŁOŚĆ WRAŻLIWEGO KLIENTA . ZACHODZI POTRZEBA WYJAŚNIENIA CO TO JEST TA WRAŻLIWOŚĆ U NIEWIELU , BO 99 % TO EGOIŚCI . WYSOKA WRAŻLIWOŚĆ ZDETERMINOWANA JEST BIOLOGICZNIE I GENETYCZNIE . OSOBA WRAŻLIWA MA NIEZWYKLE CZUŁY SYSTEM NERWOWY , ODBIERA KOLOSALNĄ ILOŚĆ BODŹCÓW , REJESTRUJE WIECEJ NIUANSÓW . WRAŻLIWCY TO OSOBY Z PONADPRZECIETNIE ROZWINIETĄ EMPATIĄ . NO I TU NAD WIELOMA KWESTIAMI NIE MOGE PRZEJŚĆ OBOJETNIE ! JUŻ OD PONIEDZIAŁKU , KIEDY ZNIESIONO NOCKI , TO CO DZIEJE SIE W TYM SKLEPIE I ZAPEWNE W POZOSTAŁYCH 3.000 MOŻNA NAZWAĆ TOTALNYM CHAOSEM , BURDELEM NA KÓLKACH . HE, HE PONOĆ PANUJE STRASZLIWA EPIDEMIA , KTÓRA ZDZIESIĄTKUJE POLAKÓW . ZAISTE GROŹNIEJSZA JEST ROZDMUCHIWANA EPIDEMIA STRACHU I PANIKI . GŁÓWNA KIEROWNICZKA JAK ZAWSZE NIE OGARNIA I TO CO ZOBACZYŁEM W PIĄTEK TO ARMAGEDON . JESZCZE TYDZIEŃ TEMU STAŁA PRZY DRZWIACH WEJŚCIOWYCH I ZLICZAŁA KLIENTÓW , MUSZTROWAŁA I POGANIAŁA , BY NA TEMPO DOKONYWAĆ ZAKUPÓW . MNIE BIEDNEMU BAREI TYŻ DOSTAŁO SIE OSTRO . JUŻ PO TYGODNIU NIE MA LICZENIA , BO POMIMO PONOĆ EPIDEMI JEDNEJ JEDYNEJ SIECI HANDLOWEJ BIEDRONCE SALDO PRZYCHODÓW ROŚNIE . WIEMY JUŻ ZATEM , IŻ OWA KIEROWNICZKA PILNUJE ZYSKÓW JERONIMO MARTINS JAK PIES BASKERVILLE`ÓW ( Nigdy nawet w majaczeniach chorego umysłu nie mogło powstać nic równie dzikiego, przerażającego, szatańskiego, jak ten czarny potwór, który padł na nas z tumanów mgły. ) SETKA KLENTÓW JAK W JAKIMŚ OPETAŃCZYM AMOKU WYKUPUJE DOSŁOWNIE WSZYSTKO . MOJE WŁOSY STANEŁY W PIONIE , JAK ZOBACZYŁEM STAN CZEŚCI PROMOWANEGO FILETA Z PIERSI KURCZAKA PO 9,99 . OWO MIESKO POWINNO BYĆ RÓWNOMIERNIE JASNE ,ALE NA BOKACH MOCNO JUŻ CZERWIENIŁO SIE I FIOLETOWIAŁO . ZAJRZAŁEM NA DATY I CO ... TYDZIEŃ DO TERMINU . SAMOBÓJCA NIE BYŁEM I W INNYM MIEJSCU PODEBRAŁEM ŚWIEŻUTKIE FILECIKI Z TOJTOJA DOSTAWCZEGO Z DATĄ 2020.04.04 . BIEDNE BIEDRONKI I BIEDRONIARZE PRCOWALI W JAIMŚ OPETAŃCZYM TRANSIE A WOKÓŁ NICH BIEGAŁO W ZAKUPOWYM AMOKU DZIESIĄTKI KLIENTÓW . NO CÓŻ PAN KORONAWIRUS ZAPEWNE CZUŁ SIE WIELCE ZASZCZYCONY TAKI PRZYJECIEM I POKPIWAŁ SOBIE Z BYDGOSKIEGO SANEPIDU , GDZIE WYRZUCONO NA ZBITY PYSK DYREKTORA , A HE, HE , HE KONTROLE SĄ ZAPOWIADANE . GRATULUJE IMĆ PANI KIEROWNIK , SKLEPU , KIEROWNIKU REGIONALNY I OKREGOWY I TY DYREKTORZE , O TOBIE BEDZIE W JEDNYM Z NASTEPNYCH WPISÓW . ZYSKI , ZYSKI TO JESTO CO NAJBARDZIEJ CENI ESTABLISHMENT JERONIMO , KTÓRY WIE JAK MA ROBIĆ FORTUNY . NA SAM KONIEC POWIEDZENIE JEDNEJ Z SZCZERYCH I DOWCIPNYCH PRACOWNIC TEJ TYPOWEJ DLA POLSKIEGO KRAJOBRAZU BIEDRONKI . OTÓŻ DO DZIWNYCH , NOWYCH I JUŻ NIELUBIANYCH PRZEZ BIEDRONKOWCÓW STROJÓW PONOĆ MA BYĆ DODANE NOWE POWITANIE KLIENTÓW ZAMIAST ZWYCZAJOWEGO DZIEŃ DOBRY , MY KLIENCI , KTÓRZY WYTWARZAMY TAK WIELKIE PROFITY DLA AKCJONARIUSZY JERONIMO MARTINS S.A W PORTUGALII , MAMY BYĆ WITANI : KU CHWALE JERONIMO MARTINS ! MY KLIENCI MAMY OCHOCZO I Z WERWĄ ODPOWIADAĆ : NIECH ŻYJE PORTUGALSKI PREZES I I JEGO STALE PECZNIEJĄCA KABZA . TO BY BYŁO NA TYLE . POZDRO.

BAREJA

CZYŻBY TEN WPIS KOGOŚ BOLAŁ, ŻE NON STOP USUWA !!! provedoria@jeronimo-martins.com PISMO DO RZECZNIKA KLIENTA PRZY " BIEDRONCE " PRAWDOPODOBIEŃSTWO , ŻE PANI STANOWISKO RZECZNIKA KLIENTA TO NOWY PIJAR JERONIMO MARTINS JEST RÓWNE 100 % . TEGO BYŁEM OD SAMEGO POCZĄTKU PEWNY . JAKO KOBIETA JEST PANI CYNICZNYM I PODŁYM ELEMENTEM ICH HANIEBNEGO WYZYSKU !!! JAKO KLIENT DOMAGAM SIE STANOWCZO , BY PANI EGOISTYCZNA MASKA OPADŁA I POKAZAŁA SWOJĄ PRACĄ IŻ MA CZEŚĆ I HONOR . INACZEJ UWAŻAŁ BEDE PANIĄ ZA PODŁĄ KREATURE , KTÓRA NIE WZDRYGA SIE ZE SWOIMI PORTUGALSKIMI MOCODAWCAMI DO OSTATNICH PODŁOŚCI WOBEC PRACOWNICZEK BIEDRONKI . PANI SŁUŻALCZOŚĆ JEST HANIEBNA I NAD WYRAZ PODŁA . W DOBIE OGROMNEGO ZAGROŻENIA WYKORZYSTYWAĆ JE W NEOKOLONIALNY SPOSÓB UWAŻAJĄC , IŻ TO WASZE NIEWOLNICE !!! POKAZALIŚCIE , ŻE POCZĄTKOWE OGRANICZANIE GODZIN OTWARCIA TO BYŁA POZORACJA . NIE DOŚĆ , ŻE TERAZ SKLEPY SĄ OTWARTE OD 6-24 , TO PORTUGALSCY WYZYSKIWACZE PLANUJECIE OD PRZYSZŁEGO TYGODNIA MIEĆ JE OTWARTE 24 NON STOP . W SKLEPIE , GDZIE ROBIE ZAKUPY WYGLĄDAJĄ ŹLE . SĄ BLADE I ZE ZMECZENIA ZAMYŚLONE , A POTRAFIŁY ZE MNĄ ROZMAWIAĆ !!!! STOP WYZYSKOWI JERONIMO MARTINS , STOP NEOKOLONIALNYM

@BAREJA

Z PODSTRONY JERONIMO MARTINS KOSTRZYŃ - Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn Nazwa działu: Marketing @BAREJA popieram, Firma nie dba o pracowników, myśli tylko o zadowoleniu klienta, a przecież zadowolenie klienta bierze się w głównej mierze z relacji ze sprzedawcą! A jak może być zadowolony sprzedawca, kiedy jego Pracodawca ma go wyłączie za narzędzie do zarabiania pieniędzy, a nie za część Organizacji???

BAREJA

. NIESTETY DLA NIEKTÓRYCH TO JA NIEJAKI BAREJA PRZEŚMIEWCA I SPRAWCA ROZEDRGANIA NERWOWEGO GŁÓWNEJ KIEROWNICZKI ZWANEJ POD KSYWKĄ " PIES BASKERVILLE`ÓW "( Nigdy nawet w majaczeniach chorego umysłu nie mogło powstać nic równie dzikiego, przerażającego, szatańskiego, jak ten czarny potwór, który padł na nas z tumanów mgły. ) ORAZ ZAPEWNE JEJ ANIOŁÓW STRÓŻÓW Z KIEROWNICTWA WYŻSZEGO SZCZEBLA . PISZE ZA SPRAWĄ POWROTU MIŁEJ I NADER KOMPETENTNEJ ZASTEPCZYNI PANII NATALII TEJ BEZ OKULARÓW . WRÓCIŁA CHOĆ POWINNA NADAL OPIEKOWAĆ SIE MAŁYM DZIECKIEM , ALE BIEDRONKA NIE MA ZBYT DUŻO PRACOWNIKÓW I NAWET RATUJĄ SIE STUDENTKAMI ! Z PORTALU " NASZA BIEDRONKA DOWIEDZIAŁEM SIE , ŻE WIELU PRACOWNIKÓW BIEDRONKI OBAWIA SIE PRACY W NOWYM GRAFIKU I WOLI IŚĆ NA L4 ! NIE MYLIŁEM SIE , ŻE JAK PANI NATALIA SZEFUJE , TO PRACA ALE TO ZAWSZE PRZEBIEGA SKŁADNIE . POMIMO , ŻE ZNIESIONO NOCKI , TO JUŻ O GODZ 7.10 WIEKSZOŚĆ TOWARU BYŁA WYŁOŻONA . TO I TAK OGROMNY SUKCES . PODWŁADNI BYŁO WIDAĆ , IŻ NIE PRACUJĄ W STRESIE W PORÓWNANIU DO CZWARTKU I PIĄTKU , KIEDY SZEFOWAŁA ZMIANĄ KS , GDZIE BYŁO PRAWDZIWE PIEKŁO . TERAZ W PONIEDZIAŁEK CZUŁEM SIE JAK W NIEBIE I AŻ RADOŚĆ BRAŁA Z DOKONYWANIA ZAKUPÓW !!! ZAZNACZAM , ŻE W PONIEDZIAŁKI ZAWSZE JEST NAJGORZEJ SKOORDYNOWAĆ PRACE PERSONELU , BO NIE MA KTO ROBIĆ NOCĄ , NO I DOSZEDŁ JESZCZE PROBLEM Z KORONAWIRUSEM ! BRAWO, GRATULACJE PANI NATALIO ZA DUŻY TALENT ORGANIZACYJNY !!!! Z ULGĄ I SATYSFAKCJĄ MOGE STWIERDZIĆ : WRÓCIŁA NAJLEPSZA KIEROWNICZKA , CIŚNIENIE MI SPADŁO ! ! ! BIEDRONKA - ROBOTNICA NIBY KIEROWNIK A PRACUJE W KIERACIE JAK CHŁOPKA PAŃSZCZYŹNIANA JAKO KASJERKA , STARSZA KASJERKA I DOPIERO JAK WYDOLI JAKO ZASTEPCA KIEROWNIKA . A GDZIE WSZELKIE RAPORTY I INNE PRACE BIUROWE . NO ALE GŁÓWNA TO DOPIERO BIERZE SIE ZA PRACE JAK CZUJE KONTROLE Z ZEWNĄTRZ , TO I ZA MIOTŁE CHWYCI , ZA MOPA , ZA ŚCIERECZKE . NO A TERAZ COŚ CO BYŁO 07.02 .PiSZE DOPIERO TERAZ , BO CZEKAŁEM NA ODPOWIEDŹ OD URZEDU , KTÓRY W TYM CZASIE POWINIEN MI ODPOWIEDZIEĆ !!! PONAD 50 DNI TO ZA MAŁO DLA BYDGOSKIEJ PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY . Z PISMA DO NIEJ : Kolejną sprawą , którą chciałbym poruszyć jest nadmierne dźwiganie cieżarów przez kobiety pracownice . Przepisy jasno stwierdzają , że : " W związku z powyższym przy ręcznym przemieszczaniu przedmiotów przez jednego pracownika: Masa przedmiotów podnoszonych i przenoszonych nie może przekraczać: 1) dla kobiet – 12 kg przy pracy stałej oraz 20 kg przy pracy dorywczej " Norma UE standaryzuje cieżar europalety : Waga suchej palety wynosi około 25 kg . Europaleta nasączona wodą może mieć cieżar nawet do 35 kg !!!! Wdniu 2020.02.07 około godziny 7.00 byłem świadkiem , jak zastepczyni kierowniczki sama przenosiła , unosiła w góre i układała palety . Znamy sie odrobine bliżej i powinna mnie poznać , ale nie poznała . Była tak zmeczona i wycieńczona, że oczy miała jakby zamglone . Żeby sobie pomóc wciągnąć palet na góre , to aż stawała na palcach ! Sprawdziłem , czy jest w ogóle świadoma , iż od ponad minuty obserwuje ją . Lekko trzy razy pomachałem , lecz ona nic nie zauważyła . Niestety gdybym chciał pomóc , to musiałaby odmówić , bo to ona wtedy złamałaby przepisy , gdyby mi sie coś przydarzyło . TO NAPRAWDE HANIEBNE I OKRUTNE , ŻE AKURAT W CZASACH PISU , KTÓRY GRZMI I TRĄBI O PRZESTRZEGANIU PRAWA , IŻ DZIEJĄ SIE TAKIE ZNIEWOLENIA I WYZYSKIWANIA KOBIET !!! Kolejną sprawą jest ustawienie wysokości najwyższych półek . Są zbyt wysoko , prosze to sprawdzić ! Kobiety muszą układać na najwyższych półkach sześciopaki z sokami o cieżarze do 10 kg i żeby sobie pomóc to podstawiają europalete o wysokości 144 mm . Ja jako klient o wzroście 170 cm też mam problemy , by wieksze cieżary zdjąć . Pisze dopiero teraz , bo czara goryczy przelała sie ! Zbliża sie 8 marca a one pracują jak w neokolonialnym , portugalskim wyzysku . Nie godze sie jako klient tej sieci handlowej , by kobiety dźwigały ponad miare .

Biedronka

Zero zabezpieczeń przed koronawirusem żal jesteśmy wystawieni na wielkie niebezpieczeństwo tłumy ludzi a my na kasie. Czy ktoś o nas pomyślał czy kasjerek wirus się nie chwyta. Dopiero jak zachorujemy to wtedy im się oczy otworzą

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka”?

Biedroneczka

Wszystko zależy pod jakie skrzydła trafimy co kierownik to inne podejście do pracownika. Duży nacisk na szybkość wykonywania zadań. Tempo tempo tempo. Atmosfera między pracownikami no cóż większość kobiet pracuje w Biedronce to wiadomo jak to z nami bywa ;-) zawsze jakiś konflikt jest

Roman
@Biedroneczka

Piszesz, że praca jest intensywna i pracodawca kładzie duży nacisk na dynamiczność w realizowaniu obowiązków. Czy idą za tym podwyżki lub premie za dobre wyniki? Liczę, że dodasz jakie benefity można uzyskać.

Biedronka

Biedronko nie potrzeba nam ekip sprzątających jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto ponieważ przychodzi ekipa sprząta myje dolną półkę w lodówce i tylko dolna a reszta półek i tak zajmujemy się my. Wszystko co wyskrobię i posprząta wyzuca na podlegle i nie może tego zamieść szok taka ekipa dokłada nam pracy bo sami mogli byśmy to zrobić na nocce bez tej śmiesznej ekipy. Zamiotą miejsce gdzie wjeżdża tir a worek że śmieciami zostawi w połowie drogi do drzwii socjalnych bo dalej nie może szok. Myją podesty od warzyw ale nie ruchome z ziemiakami to już nie należy do nich. Tak naprawdę to my chodzimy i sprzątamy po nich drugi raz a jest nas mało w nocy i mamy swoje zadania do wykonania. Wystarczy raz w miesiącu aby do pracy w nocy przyszło 10 osób i spokojnie posprzątamy to lepiej niż ekipa.

Biedronka

Pracuje w Biedronce od roku czasu Plus to dobra pensja i mnóstwo świadczeń socjalnych a minusy to praca w bardzo szybkim tempie gdzie nie ma czasu na bhp. Rozładowanie jednej palety chłodni ma trwać 45 minut ale to jest paradoks bo gdy są puste półki i tylko wyrzucam pusty karton i wkładam nowy to ok ale gdy muszę wyjąć prawi dwa rzędy jogortów rzeby dołożyć 3 paletki to nie ma obcji żeby się wyrobić. Albo rozładowanie palety na sklepie bez uprawnień na wózki elektryczne każą ciągnąć dziewczynie paleciaka z towarem gdzie można ciągnąć pusta paletę i paleciaka i może kilka kartoników towaru ale na pewno nie pół ani więcej. To wtedy bierze po 3-4 kartoniki na sklep z pełnej palety i jeździ po sklepie jak (usunięte przez administratora) w tym przypadku też nie wyrobi się w 45 minut . Co chwilę zmienia się kierownictwo sklepu i każdy ma inne zasady odnośnie wykładania towaru. Jeden chce żeby pchać na maksa i dużo wrzucić na luz a drugi tylko kartonik i koniec a po ten zjeżdża na magazyn całą paleta boków które nie weszły. Przychodzi druga zmiana napycha na maksa i żal że nocka nie włożyła. Ogromne nie dogadanie się między kierownikami A więc oczekiwania są duże ze strony sklepu ale nie ma możliwości ich spełnić zgodnie z bhp. Na wielu kartonach jest oznaczenie że trzeba je dźwigać w dwie osoby i co z tego trzeba to zrobić szybko i samodzielnie bo każdy dostaje swoją paletę do rozładowania.

Dodo

Hehe polecam cały padziew co kierownicy się nie ukieją pozbyć. Dlaczego bo nie umie zarządzać wypierdkami ????

prosze wziasc pod lupe biedro

Niepolecam ciezka praca w ciaglym biegu i stresie atmosfera fatalna a kierownictwo pozal sie boze .w biedronce w ktorej pracowalam to nawet czytelnia na socjalu byla czynna w godz urzedowania pani kierownik.6godz czytania ksiazek z sali sprzedazy ,. 1 godz przerwa i jakis obchod i wczesniejsze wyjscie a kultura to dlugo by rozmawiac wchodzila jak do obory slowo dzien dobry nie istnialo .ciagle zmieniajacy sie grafik bez powiadomienia pracownika.nie polecam ani pracy ani chodzenia na zakuoy atmosfera do (usunięte przez administratora) .czas najwyzszy zmienic obsade

WrednaOna
@prosze wziasc pod lupe biedro

Taka jest prawda atmosfera do (usunięte przez administratora) podejście do pracownika jak do śmiecia mają wymagania co do ludzi a sami ich nie potrafią szanować mój były kierownik zgrywa bóg wie co a tak na prawde fałszywa gnida za plecami szydzi z ludzi i sie śmieje ulica POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH :) jeden wielki (usunięte przez administratora) jeżeli chodzi o atmosfere to tragiczna jak tam pójdziesz lepiej uważaj z kim rozmawiasz i na jakie tematy :) bo będą cie (usunięte przez administratora) o byle co ; ) (usunięte przez administratora) tam jest na porządku dziennym zrobią z ciebie niedorozwiniętego praca tam dla mnie osobiście była dużym błędem żałuje , że w ogóle tam poszłam do pracy obecnie mam pracę i jest mi 100 razy lepiej . Mam inną prace i uważam , że wyszło mi to na dobre a mam ciężką fizycznie prace bo pracuje na produkcji i też trzeba ciężko pracować . Na tej ulicy pracuje tzw Wazeliniarstwo :) wchodzenie w (usunięte przez administratora) kierownictwu podlizywanie się kablowanie ;) tzw (usunięte przez administratora) :) Oczywiście wszyscy sie patrzą na ciebie jak przychodzisz do pracy nikt ci wprost nie powie o co chodzi :) a pozniej masz rozmowe u kierownika zmianowego :) Bardzo dobrze wspominam te miłą atmosfere w pracy te fałszywe uśmiechy kiedy mialam być zwolniona już wiedziałam , że jest coś nie tak :) Ogólnie jestem w (usunięte przez administratora) :):) szczęśliwa ze tam nie pracuje :d a tak ogólnie wazeliny w tym sklepie nie brakuje :)))

Magda

Brak inteligencji to dość kiepski argument. Prawie o każdym można to napisać jak ma się negatywne podejście do kogoś. Jakieś konkrety?

Ona1994
@Magda

To jest bardzo dobry argument ja cenie sobie prace z ludzmi na jakimś wyższym poziomie intelektualnym a nie z prostactwem nie mówie , że wszyscy są tacy bo bym obraziła a nie zamierzam nikogo obrażać . . Jeżeli chodzi o pracę wiadomo jest ciężka fizycznie jak wszędzie trzeba pracować i to w dość szybkim tempie rozkładanie towaru , praca na kasie a tak na marginesie chyba ważne z kim masz spędzić większość swojego cennego czasu . Plusy oferują UMOWĘ O PRACĘ od pierwszego dnia to jest wielki plus ciężko teraz o umowę o pracę MINUSY :)) ciągły stres , wieczne obgadywanie konkretnie (usunięte przez administratora) za plecami przez starszych pracowników którzy wymyślają pierdoły jak nie wierzysz sama zobaczysz ; ) Ogólnie radziła bym mieć niewyparzoną gębe jak tam pójdziesz bo inaczej nie ujedziesz; D jeżeli chodzi o ATMOSFERE jest cudowna ; ))) Polecam ulicę Kąkolową :) czeka cie tam niezapomniana przygoda :) oczywiście to ironia na Kąkolowej jest najgorzej i nikomu nie polecam tam pracy . Nie a tak na poważnie polecam iść tam do pracy a wtedy zobaczysz jaka tam panuje ŁAD I HARMONIA :)))))

Ona1994

Jezeli chodzi o ludzi to jest jakas porazka brak inteligencji to jest normalne w tej firmie jezeli chodzi o kierownictwo uznaja tylko starych pracownikow nowych nie traktuja z szacunkiem jezeli miala bym tam podjac prace zastanowila bym sie teraz juz dwa razy...Osobiscie dobrze zapamietalam jednego kierownika ktory na prawde pomagal staral sie wspieral i mial dobre podejscie widac ze szanuje innych ludzi takiego pokroju ludzi brakuje w biedronce Nie polecam ulicy Kakolowej to jest jakas porazka jezeli jest mozliwosc to wysylac ludzi na inne sklepy ale nie na ulice Kakolowa . Prace w biedronce wspominam przecietnie mam i lepsze i gorsze wspomnienia hehe

Witam, jest tu więcej ludzi, którzy pracowali w Biedronce i mogliby się podzielić ze mną spostrzeżeniami? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka” - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka”?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka”?

Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka”
1.6/5 Na podstawie 18 ocen.

Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka”