logo Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka”

Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka”

Bydgoszcz

Opinie o Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka”

ewella 2009-11-04 19:29:53
Polak gnebi polaka a zarabia na tym jmd .Bardzo ciezka praca fizyczna ciagly pospiech i stres .A kierownictwo liczy tylko utarg i ciagle jest za malo ,
Ola 2012-02-20 08:31:33
Pracowałam tam niestety tylko dwa miesiące. Było naprawdę super. Na Jarużyńskiej u [usunięte przez moderatora] wszyscy byli zgrani nie było żadnych ekscesów a jeżeli ktoś przeginał to po rozmowie u P. Aliny dawał sobie spokój. Najważniejsi dla [usunięte przez moderatora]są ludzie i to żeby wydajnie pracowali. Mi już pierwszego dnia powiedziała żebym zwolniła bo mam pracowac osiem anie dwie godziny aw takim tępie to się wykończę. Jeżeli stracę tę pracę którą obecnie mam na pewno wrócę do nich. Pozdrawiam dziewczyny i chłopaków którzy robili na Jarużyńskiej od Oli która piekła ciasta.
siha 2013-03-12 20:51:02
Pracuję od roku w Biedronce. Obecnie wróciła do nas kierowniczka po macierzyńskim i to jest koszmar. Zaczęły się plotki, obgadywania, konspiracje ! Koszmar. [usunięte przez moderatora]dociska nas równo. Ledwo wyrabiam, biorę pracę psychicznie do domu. Wszystko na wczoraj wszystko szybko. Pogoń! Jezu.. Nie daję rady.. Ale dobrze płacą chociaż...
anonim 2013-07-07 17:15:52
Witam, jest tu więcej ludzi, którzy pracowali w Biedronce i mogliby się podzielić ze mną spostrzeżeniami? :)
Zostaw swoją opinię o Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka” - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka”